User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 22

Wątek: [ARMIA 7.6] devil atomy i apo

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [ARMIA 7.6] devil atomy i apo

    wiecej respów apo glacki to nawet 600ek ubije z 1k edem fanie jak by były devile taki 1400ek może z 2 uherami już bić bo nie leci na 2 hity ; x było bby ciekawiej

    [Mc Maciek] A tag to już nie łaska? ;>
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 13-09-2008 o 20:41

  2. #2
    Zaawansowany krzysiek_15's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    w domu
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    juz za wolno ci leci lvl?? mam lepszy pomysl kup sobie nowa mapke na allegro i pare botow i stworz sobie glace i devile i mastery i bedziesz sobie je bic wtedy bedzie ciekawiej pozdro

    Wladca Luku ( 0-1242)
    Porucznik gajes (0-380+)

    !!!!END!!!!

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Więcej respów = szybciej lvle by wbijali...
    I tak już jest chujowo na apo pod tym względem :/
    Same 1k+ latają w city.
    Taki Woder Bone, nigdy go nie widziałem, a tu nagle 1.5k lvl : o!

  4. #4
    Nazwa użytkownika
    Guest

    Domyślnie

    Jak masz za maly lvl to kup sobie wiekszy lvl na allegro.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    zazdrośnicy ; ) swoje wyexpiłem i moja sprawa nie nabijacie postów wladca ty dopiero jestes noob zlodziej i bot wypowiadajcie się na temat a nie o mnie psy maciek zapomniałem ; )

  6. #6
    Bywalec old Don Mateo's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł do dupy bo by za szybko lvl szedł ja bym dał taką propozycje żeby na tydzień dac mapę z przed 2.+ roku i by zobaczyli jak to się kiedyś grało

    @down

    to idź quueny albo proś o więcej respów z quueny bo respy z APO to tylko jak by strata kasy(broszka by straciła cenę) z Devil Atomem to zrobic jakiś resp przy którym by się respił co 30 min albo co 1 h (chodzi też o to co z niego wypada h lvl by mieli za bardzo i to bardzo bardzo dobrze z kasą) teraz kumasz ?
    Ostatnio edytowane przez old Don Mateo : 14-09-2008 o 11:50

    1.Mój chomik gra w golfa.
    2.Mój chomik jest the best.
    3.Jeśli mój chomik nie jest the best patrz punkt 1 i 2.
    P.S:Mam dwa chomiki xD

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    don mateo ; x chuja a nie szybko by szedl? ile apo daje expa 200tys chyba w tym czasie zanim ubije apo jedno dam rade zabic po 3 quueny naraz 3 razy czyli 9 quuenów po 550 expa teorytycznie to 490k ale same teżsie bija niech bedzie te 400k... atom nie wiem ile daje ale z serwa było by go wstanie z uherami ubić neko ,kicaii,bart,show o kimś zapomnialem? a no ass i aku i chyba to wszyscy bo 1k ek nie ma szans apo ubić x d przy 30k hp ma go na 2 hity (20k 1 morcik) lapa i mort i pada

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Allegro
    Posty
    695
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Uu baczeq dzieciak się rozłościł? Taki niby rozgarnięty a nie wie co to Edit? Koxisz. Zamknijcie temat bo on tu wbije z 10 postów. A Z propozycją się nie zgadzam. By było za łątwo.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ej nie dawajcie tego bo ja masm maly lewel i was ni dogfonie jakh daciee te potwory

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Muszyna
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kolejny idiotyczny pomysł allegro kida, prosze Cie zachowaj swoje niby "propozycje" dla siebie i swoich starych.
    Chciał bym to widziec jak 600 ek rozwala apo z 1000 ed
    Wniosek: Jestes Idiotą

  11. #11
    Bywalec Kreweta's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Malffoy a idz sie showaj bo mnie dupa boli od twojego gadania aaa sorka zapomiałem ty 600 ek z 1k sioherem na raty byś poszedł???? chciałbym to zobaczyć XDXD

    @Topic
    Pomysł fajny ale nie potzebny jeżli mamy wierzyć moriisowi to kiedyś będzie to apo 8.xx
    a dopiero w tedy będziemy myślieć jak truć d**e Mortiisowi o nowych monsterkach i expach,respach a teraz jak ci sie nudzi i nie chce ci sie expic to idz i skilluj
    Przeczytaj na głos kolor słów:
    NIEBIESKI
    CZERWONY
    BIAŁY
    BRĄZOWY

  12. #12
    Mastah! Daaron's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lepiej byłoby zrobić potworka którego można ubić tylko razem a nie leci taki Abu i Neko nie dość że, zabijają się nawzajem to bez problemu ubijają Devil Atoma możeby tak więcej HP dodać potworom żeby było tak razem w grupie wspólnie. Bardziej by to było ekscytujące tak jak Ghazabran na RLu wszyscy chociażprzygotowują się 2- 3 godziny nawet to działają wspólnie każdy ma swoje zadanie.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Muszyna
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kreweta Zobacz post
    Malffoy a idz sie showaj bo mnie dupa boli od twojego gadania aaa sorka zapomiałem ty 600 ek z 1k sioherem na raty byś poszedł???? chciałbym to zobaczyć XDXD

    @Topic
    Pomysł fajny ale nie potzebny jeżli mamy wierzyć moriisowi to kiedyś będzie to apo 8.xx
    a dopiero w tedy będziemy myślieć jak truć d**e Mortiisowi o nowych monsterkach i expach,respach a teraz jak ci sie nudzi i nie chce ci sie expic to idz i skilluj
    Japa gnoju gram tutaj dluzej od Ciebie i zna mnie bardzo duzoo osób, a do tego jestes dupoliz myslisz ze allegro kid cos ci da? MUHAHHA jeszcze sie zdziwisz. I jeszcze raz mowie ten pomysl jest po***any jak i jego tworca kupil chara na allegro i kozaczy.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    "up ja gram duzej niż ty i ty jesteś też allegro ;* alb seles na allegro leona kupiles przez allegro malofya nie wiem pozatym ***** gdzie pisze ze 600ek lata z 1k ed na apo cioto? umiesz czytać napisane jest o glackach że są zajete bo nawet 600ekowie są tam z uehrami wiec wypierdalaj nie na bijaj postów bo ci to nie wychodzi ; (

  15. #15
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł beznadziejny, odpuść sobie pisanie na tym forum bo Ci nie wychodzi.

    Mój podpis rox XD


    Nie oddaje reputów.

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Muszyna
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baczeq Zobacz post
    "up ja gram duzej niż ty i ty jesteś też allegro ;* alb seles na allegro leona kupiles przez allegro malofya nie wiem pozatym ***** gdzie pisze ze 600ek lata z 1k ed na apo cioto? umiesz czytać napisane jest o glackach że są zajete bo nawet 600ekowie są tam z uehrami wiec wypierdalaj nie na bijaj postów bo ci to nie wychodzi ; (
    Tak tylko tym sie roznimy ze ja na tym zarabiam w przeciwienstwie do ciebie i nie kupuje za rl kase albercior 1-818 sprzedany za rl kase mialem z niego dobrze ponad 100kcc to kupilem leona za to pozniej go sprzedalem za 650 zl pustego teraz mam malffoya ktorym gralem ale juz nie bede gral bo apo jest juz "Chujowe" tak jak napisal Drako w jednym z postow starzy gracze sie na nic nie skarza ze nie ma na czym expic czy rp jest za silny tylko JE*ANI allegro kidy tacy jak ty i inni ktorym pomaga wujek allegro wiec ZAMKNIJ JAPE KU*WO!

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    125
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a ja nei zarabiam? potem ci rozpisze ile mam na czysto jak tak bardzo placzesz ;(

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Muszyna
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baczeq Zobacz post
    a ja nei zarabiam? potem ci rozpisze ile mam na czysto jak tak bardzo placzesz ;(
    Nie płacze pedziu idz do starego zeby ci zarzucil pare plnów bo nie masz na sl'a

  19. #19
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Baczeq Zobacz post
    a ja nei zarabiam? potem ci rozpisze ile mam na czysto jak tak bardzo placzesz ;(
    H@H@H@, na czysty minus chyba. H@H@H@H@

    "Kick, Push, Kick, Push, Kick, Push, Kick, Push Coast."


    Nie oddaje reputów.

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down

    Kurde, Baczeq myślałeś kiedyś nad tym dlaczego twoje tematy są krytykowane??
    To ja Ci powiem,bo są tak głupie aż szkoda ich czytać. Jak widze twój temat to nawet go nie czytam tylko odrazu cię krytykuje! tak jest lepiej......

Podobne wątki

  1. Devil knightem.
    By ozix in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 03-02-2012, 01:01
  2. Devil atom
    By N-series in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 11-02-2010, 23:16
  3. Devil May Cry 4
    By Poziomkuwa in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 06-12-2009, 22:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •