User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Wywiad z Heroes Rooker(Areksandra).

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Ślązok!!! XDD
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad z Heroes Rooker(Areksandra).

    Witam. Chcialbym przedstawic moj Pierwszy wywiad to jedziemy ;p

    -Ja
    -Heroes Rooker







    -Witaj. Czy zechcial bys poswiecic chwile i przeprowadzic ze mna wywiad?

    Tak..


    -To najpierw zaczniemy od takich prostych pytan. Jak masz na imie , ile masz lat , czym sie zajmujesz , co bys chcial robic w przyszlosci.


    Mam na imie Grzesiu.Lat mam 17 , za niedługo 18-stka.Uczę się w 2 kl LO. Myśle czy nie pójśc na UMK czy też zespół muzyczny a to się zobaczy


    -Czyli chcialbys zostac muzykiem w przyszlosci hmm. To przejdzmy do rzeczy zwiazanych z tibia , jak dlugo grasz w tibie jak wygladaly twoje poczatki , i jak dlugo grasz na jakze cudnym otsie jakim jest APo.


    Nie chodzi o muzyke ,ale chciałbym tak jak moja ciocia w trakcie studiów śpiewać..Myśli mi się kariera solowa jak i informatyczna.. W tibie gram dobre 5 lat , troszkę dużo ale dzięki temu poznałem przyjaciół.Których znam juz z rl..Początki cięzkie, a polecił mój przyjaciel Łukasz w 1 klasie gimnazjum.. Na początku to 98 pallek arcania.I obecnie na securze gram to 14 rookslayer ze skilami 17/21 + 24 druida z 24 mlvl oraz 11 knighta.Na APO gram dobre 3 lata...


    -No prosze 98 pallek niezly level .To teraz nam powiedz cos o swojej postaci i co Cie sklonilo do gry na rookgardzie.


    Ogólnie kocham tą wyspę.Grać tam to trzeba być wytrzymałych oraz tym samym pomagać nowym oraz tak samo wspólne hunty na potworki.Powiem prawdę trapowałem tylko noobów dla przyjemności.Ostatni 47 na mumiach padł, za tym inna historia.Na APO na rooku jak mówiłem w up pytaniu gram 3 lata.Chcę poprostu pograć , gdzie poznałem niesamowitych ludzi w tym Nolię , Przystojnego , Tigereczke , Hedsona , Gamrooka (Gomeza) , Yooza , Marine , Marika Powera itp...



    -Nom racja rookgard tylko dla wytrzymalych ;p. Spytam Cie teraz co bardziej wolisz RL Tibie czy APO , powiedz dlaczego.


    Wolę APO jedno OTS to jest ale i tez securę w tym rl rook.. Tam ale to bez różnicy..


    -Aha ;p. Czy tibia Ci daje jakakolwiek satysfakcje ze np. wbijesz lvl czy wykonasz questa itd. i jak traktujesz Tibie.


    Tibia to gra 2d.. Wbicie lvl to też dla satysfakcjii.. Tak samo pomoc przyjaciołom głownie oni mi tez pomogli Nolia , Ponury Zniwiacz , Przystojniaczek , Bondi oni mi tez pomogli w tym ja też Gamrook pomogłem oraz nowemu przyjacielowi dziś w bohach Eearl James Cash.


    - A co powiesz na temat calego Rookgardu , co sadzisz o kulturze itd.?


    Kultura kiedyś była inna ale jakoś wytrzymuję dobrze że mam przyjaciół oraz kolegów na których mogę polegać.Tylko oni zostali. Ogólnie powiem zachowanie dzieci na rooku jest chamskie.. Ale są tez i porządni w tym old playerzy.. Np pomysł z trainerami jest zły usunąć oraz tym samym gra na rooku jest łatwa..



    -No faktycznie to zachowanie jest chamskie... aha bym zapomnial spytac! Czy masz jakies Main chary na APO? Jak tak to powiedz nieco o nich



    Posiadam na rooku kilka opowiem o nich.. Pierwszy 45 lvl nie pamiętam nicku.Już go nie mam.Ale zatem 1.01.2008 roku załozyłem Heroes Rookera 0-126 (hacked) main , gram nim tez z nudów oraz tym samym ma 107 lvl , Areksandra 81-120/121.. Dostałem ją z powodu hacku bez all eq.. Pusta ale jest ładnie i gram obecnie , Arts Pall - 36 lvl Pallek , Heroes Rookers - sygnatura Heroes Rookera na rooku..


    -Powiedz nam, kto jest twoim najlepszym przyjacielem , ktory pomaga , masz do niego zaufanie itd.?



    Oj jest dużo ich ale mogę wymienić.. Gamrook thx za pomoc , Nolia , Yooz ,Earl James Cash , Przystojniaczek , Bondi , The best palladin , Griwleda , Grebonix , Marina thx za stealh ringi , Ponury Zniwiacz ,Marik Power i Rookslayer Smerfus



    -Wcale ich nie malo ;p.Co sadzisz o pracy moderatorow forum i GMow?


    Hmm powiem jest gorzej... Coraz dużo odchodzi Moderatorów ale to ich wola , Najlepeij sprawuję sie Mc Maciek oraz Guest i Flama.Najlepszy jest Sieka oraz tym samym Tygrys a Adios zgrywa bohatera i jest dzieckiem



    -. Tak twoim zdaniem , pelnienie roli modka oraz gma jest trudna praca?


    Nie..



    -Aha. Ja jestem bardzo ciekawski ;p chcialbym sie zapytac czy masz dziewczyne i jak sie uczysz. Jezeli chcesz to zachowac w tajemnicy to napisz;p.


    Hmm na razie nie posiadam dziewczyny i mnie do tego nie ciągnie..Dobrze idzie tym najlepiej z Niemca , Historii - My Hobby oraz Infa i Angol



    -Aha. No to na tyle, dzieki za wywiad , moze chcialbys kogos pozdrowic ? Dac jakas rade;p ?


    Pozdrowic pozdrowiłem i tym samym też moją kochaną rodzinkę.i przyjaciól tych co wymieniłem.Oraz Wicepsa , Antego i Miste Man.



    To moj first wywiad wiec prosze o to by tak ostro niekrytykowac. Za wszeklie bledy przepraszam i powiedzcie gdzie sa bledy.
    Ostatnio edytowane przez Triko : 19-09-2008 o 13:29

  2. #2
    Zaawansowany Nolia's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    LuBLiN
    Posty
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    szczerze mowiac przeczytalam polowe bo nie mam sily reszty czytac nie dlatego ze jest cos nie tak tylko godzina nie ta :P wywiad naprawde spoko jak na pierwszy raz Heroes tylko troche za czesto wymienial kolegow z tibi i wyszedl troszke z tego kacik pozdrowien ale co tam milo ze o mnie nie zapomnial.. dzieki ja o tobie tez pamietam!

    pozdro i bussssssssska dla wszystkich :*

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O kur wa ile błędów... popraw to :/

    Wywiad taki sobie... mam wrażenie, że Heroes nie ma 17 lat (pisownia) i odpowada tak na
    odpierdol...

    @Heroes
    17 latek umie już pisać, nawet jak ma dysmózgowie =)

    @Triko
    Robię błędy, ale najcześciej jest to interpunkcja, więc stfu.
    Ostatnio edytowane przez Deduś : 19-09-2008 o 13:47

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dokładnie, on nie ma nawet 14 lat pewnie, informatyk a piszę że być Gm'em/moderatorem jest to łatwa praca. Jeżeli był by informatykiem to by wiedział, że gm nie tylko banuje ale także musi pisać skrypty, itp..

    Informatyk i tyle błędów ort.

    Porażka..

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Ślązok!!! XDD
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    2x up:

    Sami pewnie tez robicie bledy wiec mordka w kubelek ;>...

    Oxidoxis

    Czemu niepodales daty urodzenia albo wieku? bo co? masz 12 lat?

  6. #6
    Łowca postów Heroes Rooker's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    GruDziaDz
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmm czemu tak uważacie że nie mam 17 lat..
    A co pisownia ma do tego..
    O jana.

    @Dedus.
    Pisownia nie ma znaczenia.

    @2up pan.

    Chyba sam masz 12 lat , zapraszam na nk.I zobacz sobie.
    GKM DuMa i HoNoR
    *Axe power-135 knight
    *Areksandra -133 rookslayer
    *Heroes Rooker(hacked)-main -105

  7. #7
    Gaduła Miasekk's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    176
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fakt dużo błędów ort. Jak na informatyka bardzo dużo błędów ortograficznych oceniam na 5/10! Pytania są ciekawe (tak jak we wszystkich wywiadach). Z czasem napewno będzie lepiej!!

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post ;O

    Cytat Napisał Heroes Rooker Zobacz post
    Hmm czemu tak uważacie że nie mam 17 lat..
    A co pisownia ma do tego..
    O jana.

    @Dedus.
    Pisownia nie ma znaczenia.

    @2up pan.

    Chyba sam masz 12 lat , zapraszam na nk.I zobacz sobie.
    Każdy 17 latek umie pisać, ja jakoś stary nie jestem a pisać potrafię?
    Jeżeli grasz od 3 lat to proszę podaj mi 1 nick Mortiisa i 3 ziomków co wbiło jako 1 100 lvl na rooku oraz za co wiceps dostał skull staffa...

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Ślązok!!! XDD
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    up.


    To ze gra 3 lata , to znaczy ze wie wszystko o APO wcale nie musi wiedziec -.-
    Wystarczy ze interesuje sie soba i przyjaciolmi a nie calym rookgardem.Wez tak synek nie cfaniacz ze wszystko wiesz bo juz zal sie robi....

  10. #10
    Łowca postów Heroes Rooker's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    GruDziaDz
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja pieprze , co ma do tego.
    Tak znałem Tyrona i kilka all co grali ze mną.
    Wiceps dostał skulla za 2 f axe.
    A Nicku już nie pamiętam.
    Ogólnie interesuję się swoim życiem na rooku oraz w tym że mam przyjaciół.
    I jestem z tego dumny.
    Pozdrawiam
    GKM DuMa i HoNoR
    *Axe power-135 knight
    *Areksandra -133 rookslayer
    *Heroes Rooker(hacked)-main -105

  11. #11
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad nawet dobry. Dzięki za pozdrowionka, nawet podwójnie =o. Mam Twoje gg, więc jest dobrze. Powodzenia i pozdrawiam : )

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Triko Zobacz post
    Wez tak synek nie cfaniacz
    Hahahahaha xd sorry za drugi post, ale nie dam rady...
    "Cfaniacz" hahah to po 1. xd
    A po 2.

    Pobijesz go? no... na fotce widać jaki jesteś "elo" i ta twarz... aahhh.
    Prawie jak Troll Champion :]

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Ślązok!!! XDD
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up

    Hahahah zal mi Cie ^^ te fote dla beki wrzucilem ^^ Czemu ty niepokazesz swojego ryja? Masz gorszy niz kilo gowna? Wypierdalaj z forum , nikt cie tu niechce( niebede pisac Cie z duzej litery cwelu :> ) http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=11546 temat dla ciebie ;D

    PS. Prosze o usuniecia posta (pedala) Dedusia poniewaz obraza moja osobe ^^
    Ostatnio edytowane przez Triko : 20-09-2008 o 15:08

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    EJ! chwileczke! moja fotka jest w temacie "rl fotki" :] wystarczy dobrze poszukać dziecko

    A jeszcze jedno xd nikt mnie tu nie chce? narazie Ty masz do mnie jakiś problem, a sęk tkwi w tym, że ja mam Ciebie w dupie.

    A właśnie, czemu usunąłeś swoje fotki z forum? : ] wstydzisz się ?

    @down
    Nie dzieciaczku :]
    moje stare konto "Dede L." i na nim jest moja fotka debilu.
    Ostatnio edytowane przez Deduś : 20-09-2008 o 15:30

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Ślązok!!! XDD
    Posty
    90
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie , obrazasz moja osobe pedale.. Poszukam fotki twojej i zaraz wysmieje ^^
    @up.




    szczerze? ..zal
    Ostatnio edytowane przez Triko : 21-09-2008 o 08:38

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tez sie chetnie pośmieje...
    HUsHUShUSHuSHuHSuHSuhUshUSHuHUSHUSHuSHuSHuShuHSush UHS bo znaków mi brakowało xD

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał DannRook Zobacz post
    Każdy 17 latek umie pisać, ja jakoś stary nie jestem a pisać potrafię?
    Jeżeli grasz od 3 lat to proszę podaj mi 1 nick Mortiisa i 3 ziomków co wbiło jako 1 100 lvl na rooku oraz za co wiceps dostał skull staffa...

    Ale z ciebie harnaś...W internecie kozaczek a w rl by uciekał przez płot jak by go gonili...

    I proszę ja ciebie nie pisz tutaj pierwszych nicków Mortiisa bo sam ich nie znasz a dowiedziałeś się to przez ten durny wywiad co go jakiś nabsiq zrobił....


    Po 2 co ma do tego wiek?? Każdy może mieć problemy z nauką bądź pisownią!!!



    A co do wywiadu hmm powiem tobie, że w miarę tylko zbyt dużo tekstu.

Podobne wątki

  1. ^The Heroes Rooker ^Life
    By Artis in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 28-12-2008, 17:32
  2. Wywiad z Panem Wicepsem by Heroes Rooker
    By Heroes Rooker in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 16-07-2008, 12:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •