User Tag List

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 79

Wątek: Mortiis - czyli zepsucie przez fors? //Ss

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Mortiis - czyli zepsucie przez forsę //Ss

    Wiele razy poruszałem temat Mortiisa, ale teraz mam dowód jak jest naprawdę. Dziesiątki razy pisałem raporty o banie na 12 lat na postaci Polar Bear -0 odzewu...Nawet Tygrys mu o tym przekazywał...po prostu Mortiis ma graczy w dupie brzydko mówiąc. Szokujące jest dla mnie że na przestrzeni 2 lat stosunek Mortiisa do graczy uległ tak wielkiemu pogorszeniu, wcześniej przy hacku nawet potrafił odzyskać itemy, pomóc, doradzić. Teraz? Tylko sie kasa liczy...Mortiis ma gdzieś graczy... Co zabawniejsze napisałem 2 raporty, w jednym chciałem spytać o tego bana - oczywiście mój raport stał się invisible, natomiast gdy wspomniałem o pacc - kasce to w mgnieniu oka odpisał do mnie Mortiis hahaha Normalnie rakieta ;DDD Pozdro



    P.S Życzę ci Mortiis wszystkiego najlepszego szczególnie żeby ci się dobrał do dupska urząd skarbowy ;]]

    P.S2 Tylko panowie proszę bez wazelinki, Mortiis nic wam za ciepłe słowa nie da

  2. #2
    Łowca postów xxXTibiomanxxX's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    296
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Byly juz takie tematy ze Mortiis ma graczy w dupie i liczy sie tylko kasa i pacc
    A teraz nawet jest dowód...

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    %$#%$^##@
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem jedno:

    Lol2
    .

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli Kamil nic z tego nie ma ( $ ) to jasne, że nie udzieli Ci odpowiedzi, pomocy.
    Teraz pieniądze w cenie” jeżeli nie przyświecisz pieniążkami przed oczami to nie uzyskasz pomocy tak samo jest z dziewczynkami lekkich obyczajów

    pozdrawiam,
    °•Vattebius•°.

    Cytat Napisał dran frek 3 Zobacz post
    °•Vattebius•° - szkoda tylko że 2 lata temu to on wszystkim wchodził w tyłek żeby tylko tu grali haha paranoja ;]
    Gram tu od 25.09.05r. wiem jak jest ; ) pamiętam Kamila dokładnie z tamtego okresu no a teraz szkoda klawiatury i czasu na niego.
    Ostatnio edytowane przez °•Vattebius•° : 22-09-2008 o 16:36

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tobie ban się należy na wszystkie postacie ;D bo jesteś cwelem ;D ty też zepsuty jesteś przez żydówki :<

    @dran noob widać masz wazelinę zamiast mózgu ;]
    Ostatnio edytowane przez Bot : 22-09-2008 o 16:34

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dopiero byscie go wyzywali jak by nie odpisywal na raporty w sprawach PACC, jak by sie ktos czuł, kto kase wyslal na Mortiisa konto, pacca nie ma juz od tygodnia po wyslaniu kasy, ktos pisze Raporty a Mortiis zero odzywu!? pomysl baranie, wlasnue dobrze ze sie interesuje tylko tym [pacc i przelewami itp] a ze ty robiles ludzi w chuja, i cie ktos zbanowal to juz nikogo wina.. tylko twoja

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    °•Vattebius•° - szkoda tylko że 2 lata temu to on wszystkim wchodził w tyłek żeby tylko tu grali haha paranoja ;]

    Bot - o tobie juz sobie ludzie wyrobili opinię napinaczu ;] Nie bede komentował tego co napisałeś bo to żenujące ;]

    Hogart 5.0 - do dziecka Hogart ;] Po 1 bana otrzymałem za "destruktywne zachowanie" ;] Czyta =j przykryłem jeden stół żarciem ot to ;] Śmieszne jest też to że odzywasz się właśnie ty haksie i bocie ;D Idź wyślij przelew na pixele ;]

    Malkin - SLuurrppp? ;p Do okrężnicy ;] A tak btw to co miałeś na myśli pisząc "zasłużonym czynie", po prostu upomniałem się o bana na 12 lat kminisz lamusie?

    Wazelina ponad wszystko ;]
    Ostatnio edytowane przez dran frek 3 : 22-09-2008 o 16:56

  8. #8
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Osielsko
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niestety, ale tak jest. Może Morttis kiedyś zmieni swój stosunek do graczy.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Oświęcim
    Posty
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Haha, Ty myślisz, że Mortiis nie ma nic innego do roboty, jak sprawdzać Twoje durne raporty, o zasłużonym czynie?

    Jesli tak myślisz to jesteś w błędzie, Mortiis ma wiele rzeczy do zrobienia z ots'em.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    تخدام مجموعات مس
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Może o Mortiis ma graczy w dupie ,ale co z tego skoro on właśnie posiada najlepszy serwer w Polsce.. I on też ma swoje życie jeśli ktoś nie che nich nie gra jego sprawa
    ja lubię APO czasem trochę po expic czasem po pekować ale zawsze coś

  11. #11
    Nabijacz postów Drako o.o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    :<

    chciales byc fajny ale Ci nie wyszlo
    dzieciaczek dostal bana i mu nie odpisywali ;(


    zalosny jestes zblazniles sie tylko
    widac ze jestes zdesperowanym 12 latkiem ktory niemoze grac


    "Gdy się śmiejesz, świat śmieje się z Tobą, gdy płaczesz zostajesz sam."

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Na Południu :)
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malkin Zobacz post
    Mortiis ma wiele rzeczy do zrobienia z ots'em.


    @ Cytat
    Nom ma do zrobienia, ale nie robi...

    W pełni popieram kolesia co zalożył temat.

    @Drako

    Ty tak nie ssij dupy Mortiis'owi...

  13. #13
    Nazwa użytkownika
    Guest

    Domyślnie

    #up
    Drako mowi prawde... Na Tym forum panuje wolnosc slowa wiec "wypierdalaj" od niego.

    #topic
    Jak wg. Ciebie jest to server dla kasy to po co grasz?

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem po co jak ja napisałem kiedyś kurw a w city odrazu mortiis bana dał a sam przeklina w raportach.....
    Tygrys tez przeklinal w raporcie kiedys do mnie
    Wiec nie rozumiem po co bany za obrazliwe wyrazanie sie / or tez warny na forum jak gmowie sami przeklinaja itp!!!
    Ostatnio edytowane przez Ziom Ziomecki : 22-09-2008 o 17:37

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak szczerze Drako to nie czytałem jednego twojego pozytywnego komentarza, do każdego wyskakujesz z mordą, a po co? O coś walczysz synku, masz jakąś nieodpartą chęć dowartościowania się na tym forum? Odreagowujesz krzywdy ze szkoły? Wytłumacz mi to proszę ;D A co do tego co napisałeś to założyłem ten temat bo mam racje, a tego chara mogę mieć a nie muszę, chciałem go odzyskać jedynie ze względu na parę kcc na tym koncie. Ogólnie mam wyjebane na tibie, więc daruj sobie pajacyku ;] A zbłaźniłem się czym? Tym że gm ignoruje graczy jeśli nie chodzi o kasę? Tym że raczyłem upomnieć się o chara zbanowanego na 12 lat? Założę się że nieźle musisz nawywijać językiem jak dostaniesz bana ;D Miej honor, pozdro and poćwicz ;]

  16. #16
    Nabijacz postów MasterQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazwa użytkownika Zobacz post
    #up
    Drako mowi prawde... Na Tym forum panuje wolnosc slowa wiec "wypierdalaj" od niego.

    #topic
    Jak wg. Ciebie jest to server dla kasy to po co grasz?
    I kto tu komu liże dupe?

    @topic
    Zgadzam się z tobą.Ale szczerze mówiąc, jakbyś był na miejscu Mortiisa to byś był taki sam.Więc pieniądze zmieniają człowieka...
    Jestem aktywnym członkiem ruchu ochrony języka ojczystego.

    Czerwiec 2007 - Czerwiec 2010.
    3 lata na Forum z APO...

  17. #17
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale wy wszyscy jesteście pojebani jednym słowem, no idioci, sam byłem Gmem na otsie, i powiem dlaczego mortiis byl kiedys inny, bo gonooby nie wkr w i a ł y , a teraz napisze jakis noob shackrackowali mnie halp pplx, i zaklada po 10 raportów, to mówie wam szczerze bardzo wkurwia, a jeszcze jak koles wyjechales z takim tekstem ze chciales cos innego, to co ja mam napisac? GM zabije sie jak nie odpiszesz, o odpisales bo wiesz koles mi zabral bohy i nie chce oddac, no ja dawalem bany, a mortiis tylko klnie, i to jest jego normalna reakcja, a jak jeszcze 10 latek wyskakuje taki?

  18. #18
    Nabijacz postów Osecik's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Tułowice
    Posty
    527
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pewnie Mortiis nie ma czasu lecz dziwne ze na pacc odpisal szbko a na bana nic Chodz mysle ze Mrotiis mial jakis powod zeby dac bana na tak dlugo!!

  19. #19
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ludzie, Mortiis nic nie zarabia na tym otsie!!! Wszystko idzie na opłaty za serwer dedykowany, a wierzcie mi, trzeba dużo kasy aby to opłacić.

  20. #20
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up Mortiis zarabia, ale to tylko jego zasługa bo on stworzyl ten ots poswiecil 3 lata swojego zycia, należy mu się. a nie myslcie ze są to jakies kokosy, ale zawsze to coś, na wynajmowanie jakiegos mieszkania podczas studiowania w sam raz.

    Bo zdaje sobie z tego sprawe, ze hipotetyczna przyczyna to strata pieniędzy.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 22-06-2009, 11:52
  2. Ja czyli Aha...
    By Aha... in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 01-01-2009, 12:07
  3. Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 03-07-2008, 18:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •