User Tag List

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 79

Wątek: Mortiis - czyli zepsucie przez fors? //Ss

  1. #41
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Zielona Góra (woj. Lubuskie)
    Posty
    312
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    I dobrze pieniądze zmieniają ludzi. A bana jak dostałeś słusznego to po co ma Ci go zdejmować?

  2. #42
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał dran frek 3 Zobacz post
    ^Crayon - raport o ile sie nie myle nie sluzy jedynie do informowania o paccu a jak tak to napiszcie na stronie servera ze macie w dupie graczy bez pacc i gadacie z nimi jedynie jak zapłacą, ciekawe jak wam spadnie ilość graczy ; DD
    Teraz włącz mózg i wyobraź sobie taką rzecz. Mortiis nie miał nic do roboty. Nie dostawał żadnych raportów a tu nagle wyskakuje gość z pytaniem o PACC. No to sobie odpisał na raporta.
    Btw. On jest head adminem i on tu rządzi.

    PS: Czemu do mnie mówisz w drugiej osobie l. mnogiej ?

    Cytat Napisał dran frek 3 Zobacz post
    A z tym "podziękowaniem" to będziesz tak gadał jak się urząd skarbowy dopierdoli za nieodprowadzenie podatku i będzie "aaalllee to taka zabbaawa była" i chuj ;]
    Z tego co wiem Armia Podkarpacki OTS nie jest zarejestrowaną firmą i Urząd Skarbowy gówno może. Inna sprawa, że te przelewy na konto Mortiisa to darowizny za które nie pobiera się podatku.

    Cytat Napisał DannRook Zobacz post
    Wiem, że zaraz mnie zbluzgasz ale coś widać, że starasz się o pozycje moderatora...Nie dostaniesz go jak bd lizał apo teamowi dupsko
    Czyli mam być jak większość i mówić, że moderatorzy to głupie ciecie i nic nie robią, a Mortiis to debil bo mu tylko na PACCu zależy i również gówno robi. Ogólnie cała Nasza kadra Moderatorska opierdala się strasznie i powinni im odebrać przywileje.
    Że się niby staram ? Po prostu piszę mądrze, czasami podam link do odpowiedniego działu/tematu. Inna sprawa, że kilka razy Mc Maciek napisał o tym, że gdyby miał wybrać moderatora ja bym nim został. To jest tylko i wyłącznie JEGO opinia. Nie musisz się z nią zgadzać

    Cytat Napisał DannRook Zobacz post
    fakt faktem i temu nie zaprzeczysz, że mortiis ma nas gdzieś...
    Fakt faktem, że gdyby nie On, to nie rozmawialibyśmy tutaj ; )

    Cytat Napisał DannRook Zobacz post
    Raport służy do raportowania botterów, zgłaszania, bugów, odwoływania się od banów, oraz do zgłaszanie łamanie regulaminu...Według was raport służy do pytania o pacc?
    Do jakiej kurwy raport nazywa się raport a nie ***** pacc raport?
    ***** raport jest do zgłaszania a o pacc pytamy na maila więc nie rozumiem po co liżesz dupe jak autor ma racje?
    Gówno prawda. Nie ma racji. Pokazał tylko jaki jest głupi uważając, że każde dobre słowo o nim jest AssLickerstwem.
    Druga sprawa, że pisząc reporta 'dlaczego dostałem bana' jest głupie. Przy banowaniu pisze powód.
    Odwoływanie ? KLIK i jesteś w domu...
    Co do 'pacc raportu' patrz moją wypowiedź do dran'a.

    Pozdrawiam...

    @Major
    Ja warnów i upomnień nie dostaję ? Patrz. Za skomentowanie debilizmu jednego 'użytkownika'.
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 23-09-2008 o 13:19

  3. #43
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wreszcie ktos prawde napisał, i chyba nikt juz sie nie odwazy tego komentować, bo niema nikt z was racji

  4. #44
    Nabijacz postów Drako o.o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rexibol Zobacz post
    Wreszcie ktos prawde napisał, i chyba nikt juz sie nie odwazy tego komentować, bo niema nikt z was racji
    prawde?

    jak taka jest wasza prawda to po co tu gracie i kupujecie pacce etc.

    walcie ten server jak tak narzekacie na gmow itd

    zgadzam sie 100% z crayonem
    jestescie glupimi dzieciakami i nie macie pojecia co to miec takiego otsa a co dopiero tylu graczy na glowie...


    "Gdy się śmiejesz, świat śmieje się z Tobą, gdy płaczesz zostajesz sam."

  5. #45
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Drako, Crayon... oni Was nie zrozumieją, bo uważają się za pępek świata.
    Sami nie mając nic do pokazania wyładowują swoje frustracje w grze i na forum. Na siłę starają się znaleźć kogoś gorszego od siebie.

    @topic:
    Swoje zdanie wyraziłem w poprzednim poście.

    Co do pieniędzy za PACC to jak Crayon wcześniej napisał jest to darowizna na utrzymanie serwera w zamian za co otrzymujecie konto premium. Oficjalnie nie jest to sprzedaż.

    @down:
    Każdy może wyrazić swoją opinię... Na ots'ie nie gram, więc nie mam w tym żadnego interesu. Po prostu podchodzę do sytuacji z chłodną głową tak jak kilka innych osób. Tyle.
    Ostatnio edytowane przez Vidly : 22-09-2008 o 22:11

  6. #46
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra wbijam w was wazeliny i tak będziecie bronić swojego pana i władcy Mortiisa przeżartego przez pieniądz. ; D Dostałem bana na 12 lat i ch.. co wam będę pustaki uświadamiał że Mortiis ma na to wyjebane, ma wyjebane również na was, jak was zbanują/okradną/zrobi się was debug to się nawet za raportowanie nie bierzcie bo przecież nie wolno według was ; D Tak na serio wy wszyscy chcecie coś w zamian od Mortiisa ; ] Jeden moda drugi gma to liżecie dupcie, miejcie honor ludzie a nie pajacujecie tutaj...Pozdro

    @Óndet kto się z twoim zdaniem liczy dzieciaku ;D? No kto? Na APO co nie wejde obrazasz czyichś rodziców, grasz na bocie, hackujesz, sam mi mowiles wiec o czym mowa ;]

    Edit@ Czy wy sierotki czytać nie potraficie? Z tego waszego bełkotu można jedynie wywnioskować że gm nie ma odpisywać na maile/raporty/pw, ma mieć w dupie graczy bo on ma otsa... a co do jakiegoś dziecka które wspomniało że mam bana i nie będę wbijać lvli czy jakoś tak to uświadamiam ci niemoto że te char ma 20 lvl, po 2 chciałem tylko odzyskać z niego kase, po 3 i najważniejsze nie expie, nie gram całymi dniami jak wy, na ots wchodzę na 10-20 min jak już w ogóle, temat założyłem w imieniu wszystkich którzy zastają zignorowani przez gma (kase we łbie) Mortiisa. Uważam że graczom należy się jakiś szacunek w końcu to oni ten ots stworzyli bo gdyby nie grali to byłby off po tygodniu taka jest prawda. A wy wazelinki dalej liżcie dupcie, może dostaniecie jakąś posadkę haha
    Ostatnio edytowane przez dran frek 3 : 23-09-2008 o 15:01

  7. #47
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dan powiem ci tak zal sie klocic z taka banda pacanow....nigdy do nich nie dotrze ze lizanie dupy wcale dobre nie jest ................taki crayon w wielu tematach lize dupe modkom i gdy przeklnie w jakims poscie to nie dostaje nawet upomnienia ..a ja sram na modkow i im mowie prawde prosto w oczy to odrazu ban.....to na tyle .....k,thx,bb

    ps dran jescze raz zal czasu na tych smieci

  8. #48
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hogart 5.0 Zobacz post
    Dopiero byscie go wyzywali jak by nie odpisywal na raporty w sprawach PACC, jak by sie ktos czuł, kto kase wyslal na Mortiisa konto, pacca nie ma juz od tygodnia po wyslaniu kasy, ktos pisze Raporty a Mortiis zero odzywu!? pomysl baranie, wlasnue dobrze ze sie interesuje tylko tym [pacc i przelewami itp] a ze ty robiles ludzi w chuja, i cie ktos zbanowal to juz nikogo wina.. tylko twoja
    Popieram 100%. Nic nie jest tak ważne jak sprawy pieniężne. W końcu, jakby był jakiś problem, że kasa poszła, a "towar" nie otrzymany Mortiis może mieć mały kłopot w stylu "oszustwa". Więc nie szukajcie już na tym OTS byle jakiego powodu, żeby tylko zepsuć opinie GM'owi. Bo tylko ciągle czegoś szukacie, aby mieć powód do powiedzenia "jaki ten GM jest zły". -.-

    To umówcie się z Mortiisem, aby ignorował wiadomości związane z PACCem, a odczytywał wszystkie te, które są związane z OTSem i pytaniami do Niego. To już wyobrażam sobie płacz na forum, że PACC nie doszedł, Mortiis nie odpisuje. ;(

    Teraz źle, że odpisuje na raporty związane z PACCem, jednak gdy nie będzie PACCa, a Mortiis nie odpisze, a na inne raporty będzie odpisywał, to znów poleci SS z bluzgami, że ignoruje sprawy związane z PACCem i tak będzie w kółko.

    Ludzie przestańcie szukać problemów!
    Umiesz liczyć? Licz na Siebie!
    Piszę poprawnie po polsku

  9. #49
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niestety nikt do konca nie wie jak to jest z tym mortiisem ;d
    Ale mimo wszystko ekipa APO bardziej sie opierdziela niz kiedys =)

    @topic
    Tak jak drako powiedzial ;d jakis zdesperowany chlopak spamuje bo nie moze napierdalac lefeli ;p

  10. #50
    Bywalec old Don Mateo's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @topic

    to kurde niech mi takie lizodupy jak Drako i inne gówna napiszą mi czemu teraz około 300 osób a kiedyś serwer był pełny i jak ktoś kto miał facca to wszedł po minimum 20 minutach a kasa wchodzi już od stworzenia Bally i od tego ownera Neka bo jak wiadomo dostał wiele banów i tylko jeden doczekał pełnego jak by skoczenia bana bo reszta to była skrócona

    P.S: i jak mi któryś napiszę bo ludzie odchodzą przez noobów to niech się ten ktoś lepiej potnie

    P.S 2: ekipa APO olewa swoją pracę bo aż tak trudno znaleźć gmów przecież można zawsze cofnąć serwer czy coś wziość takich lizodupów jak Drako i wszyscy będą happy blabalbla i mam wylane na wasze komentarze o mnie

    1.Mój chomik gra w golfa.
    2.Mój chomik jest the best.
    3.Jeśli mój chomik nie jest the best patrz punkt 1 i 2.
    P.S:Mam dwa chomiki xD

  11. #51
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    220
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mialem miesiąc otsa i wyjebalem go bo ludzie mnie tak wkur***** ze rozumiem Mortiisa, Zrozumcie go. 46146419419419 noobow do nakarmienia, a on sam. Tygrys raz na jakis czas nietrzezwo sie wbije. Sieka pusci spama banem. Itp. Itd. Mortiis wg. Mnie jest najlepszy w tej calek ekipie...

  12. #52
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    $#%%#@*%
    Posty
    252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Muszę rozwinąć swoją wypowiedź, bo znów zostałbym ukarany warnem :]

    Napier*alacie na Mortiisa Bóg wie co, a sami nie wiecie co on dla was robi...

    Kilka ciekawostek.

    Czy wiesz że, Mortiis pracuje?
    Czy wiesz że, gdy przychodzi z pracy jest zmęczony?
    Czy wiesz że, musi sprawdzić konto czy czasem ktoś nie przysłał kasy na PACC?
    Czy wiesz że, musi wejść na OTS min. raz dziennie?
    Czy wiesz że, chce mieć też czas na prywatne życie?

    Teraz patrzcie na to.
    Przypuśćmy, że Mortiis ma na ósmą do pracy. Musi wstać o 6.30 żeby się wyrobić.
    Pracuje ~8h. Przychodzi z pracy o godzinie 16.Od razy jedzie do banku sprawdzić PACCe, zajmuje to ok.45 minut. Na pewno musi się zdrzemnąć bo wiem to po sobie... Przychodzę ze szkoły i nie mam siły na nic. Mortiis śpi ~1h. Jest godzina 17.45. Robi sobie coś do jedzenia, trwa to mniej więcej 35 minut. Jest godzina 18.20. Na pewno musi posprzątać dom, zajmuje to ok.1h, czyli mamy już godzinę 19.20.
    Nareszcie włącza komputer i sprawdza wszystko po kolei. E-maile, wchodzi na kilka minut na forum, loguje się na APO, sprawdza czy wszystko jest OK. I tak mijają 3-4h. Mamy ~23.30. Mortiis musi się wyspać. Jak wiemy człowiekowi potrzebne jest 8h snu. On śpi zaledwie 6.5h. A gdzie czas na RL życie? Myślicie, że APO najważniejsze?
    Potraficie dbać tylko o własne potrzeby, a nie obchodzą was inni? Jesteście żałośni.
    Ostatnio edytowane przez Ktoś : 23-09-2008 o 00:34

  13. #53
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozumiem was ale ten ots jest treraz dla kasy.Moim zdaniem jeśli masz najpopulariejszy serwer w Polsce to sie zajumuj kazdym graczem

  14. #54
    Uzależniony silver ghostek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    787
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Ale ty jestes madry... Sam sie "zajumuj" kazdym graczem jak masz tylu ilu jest na apo... powodzenia xd

    @topic
    Juz sie wypowiedzialem. :>
    [02-11, 13:09] Sturnusek ' DZIENDOBRY PANIE MORTIISIE, DOSTAUEM BANA PLS PLZ PLOX PLAXIOR ZDEJMIJ MI GO BO BENDZIERZ MNIE MIAL NA SUMIENIU, OKI ALE JURZ TO ZRUB '

  15. #55
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    widac ze ciota jestes.. tez takiemu kretynowi jak ty bym nie odpisywal..

  16. #56
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał dran frek 3 Zobacz post
    Edit@ Czy wy sierotki czytać nie potraficie? Z tego waszego bełkotu można jedynie wywnioskować że gm nie ma odpisywać na maile/raporty/pw, ma mieć w dupie graczy bo on ma otsa... a co do jakiegoś dziecka które wspomniało że mam bana i nie będę wbijać lvli czy jakoś tak to uświadamiam ci niemoto że te char ma 20 lvl, po 2 chciałem tylko odzyskać z niego kase, po 3 i najważniejsze nie expie, nie gram całymi dniami jak wy, na ots wchodzę na 10-20 min jak już w ogóle, temat założyłem w imieniu wszystkich którzy zastają zignorowani przez gma (kase we łbie) Mortiisa. Uważam że graczom należy się jakiś szacunek w końcu to oni ten ots stworzyli bo gdyby nie grali to byłby off po tygodniu taka jest prawda. A wy wazelinki dalej liżcie dupcie, może dostaniecie jakąś posadkę haha
    Sam się naucz czytać baranie. Zaczynasz działać mi na nerwy swoimi głupimi postami. Gdzie jest napisane, że gm ma nie nie odpowiadać na raporty?

    Pytam: czy ważniejsze byłoby dla ciebie zbanowanie jakiegoś gracza, którego nawet nie znasz niż otrzymanie pacc'a, za którego zapłaciłeś?

    Przestań bredzić.

    @down:
    Przestań płakać "ciołku" i "nie ucz ojca dzieci robić". Jesteś chyba za mało inteligentny, żeby zrozumieć to co do ciebie piszemy.

    Jeśli tak strasznie skrytykowaliście że raczyłem upomnieć się o postać to sami przyznaliście podświadomie racje że gm powinien tylko i wyłącznie odpowiadać na pytania o pacc...
    Gdzie tak jest napisane?
    Mogę powiedzieć, że ty podświadomie marzysz o założeniu różowych majtek ojca Rydzyka ^^

    Nie staraj się wmawiać mi czegoś, czego nie powiedziałem.

    Edit:
    Pieprzysz coś bez sensu jak fanatyk wmawiając coś innym a potem robisz minę zdziwionego psa.
    Jest to niniejszym koniec mojej rozmowy z tobą. Nie będę walił głową w mur. Pa ^^
    Ostatnio edytowane przez Vidly : 23-09-2008 o 17:58

  17. #57
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    up@ Jeśli tak strasznie skrytykowaliście że raczyłem upomnieć się o postać to sami przyznaliście podświadomie racje że gm powinien tylko i wyłącznie odpowiadać na pytania o pacc... Powiedz tak szczerze o co ty Vidly walczysz? Nie chrzań mi, że akurat zawsze w danym momencie jak ktoś napisze raporta, Mortiis jest zasypywany raportami dotyczącymi pacca i nie ma już czasu na inne..przestań nie rób jaj z pogrzebu plz.... Z tym się zgadzam że osoby raportujące pacc powinny miec pierwszeństwo, ale zrozum ciołku że Mortiis nie odpisuje na raporty niedotyczące pacc, nie z zapracowania, a z braku korzyści z tego...kminisz już? Powinni zmienić jak ktoś wspomniał na "Raport Pacc" i tylko wyłącznie taki, na stronie również powinni zamieścić notkę że "Osoby nie kupujące pacca nie powinny wnosić żadnych zażaleń" tyle

    @Edit O co ty w dalszym ciągu walczysz up? ;] Ja się dość jasno wyraziłem, ty...niezupełnie

    Oj Vidly Vidly, czemu się tak zachowujesz? ;] Nie potrafisz podać 3 konkretnych argumentów dlaczego jesteś przeciwny mojej opinii, skończ pieprzyć, przejdź do konkretów. Powiedz dlaczego gm nie miał mi odpisać na raporta? Tylko nie błaznuj i wypowiedz się dla odmiany inteligentnie...

    down@ Bot znów napinka? ;] Niestety muszę cię zasmucić to zdjęcie nie przedstawia mnie ;] A tak btw ładne masz ściany w pokoju...Peace
    Ostatnio edytowane przez dran frek 3 : 23-09-2008 o 19:20

  18. #58
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dran frek,wyjdź !
    BTW. NASZ MISTRZ DRAN FREK W MOIM PODPISIE ;D.
    Edit
    Oszczędź już sobie wstydu,nawet nie potrafisz się przyznać do swojej fotki ;/.
    Ostatnio edytowane przez Bot : 24-09-2008 o 15:06

  19. #59
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeszcze kilka takich ss-ów i moze mortiis wkońcu zacznie interesować sie problemami innych graczy, które niekoniecznie sa zwiazane z pacc.A jesli chodzi o problemy graczy to moim zdaniem jednym z tych problemow jest sieka-ktora daje bany bo jej sie tak podoba

  20. #60
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Mortiis Dałeś mi bana na Atticus III bo pisze w tematach prawdę o Tobie??....

    Noob Jesteś... i chuj mnie obchodzi co inni napiszą o mnie, bo chca sie tylko podlizac...

    Pozdro&Poćwicz

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 22-06-2009, 11:52
  2. Ja czyli Aha...
    By Aha... in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 01-01-2009, 12:07
  3. Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 03-07-2008, 18:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •