User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 18 z 18

Wątek: Wywiad z Kamci?/Kam?/Kamilem/Baczkiem/Splaxor.A robi si? to tak.

  1. #1
    Gaduła Flama's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad z Kamcią/Kamą/Kamilem/Baczkiem/Splaxor.A robi się to tak.

    Witam.. zaczynamy

    Cześć

    Jak masz na imię i ile masz lat?

    Kamil 20

    Kiedy zacząłeś grać w tibie? kto Cie do tego namówił? Pierwszy świat i wreszcie jak trafiłeś na APO?

    Kolega z real namówił mnie na grę w Tibię. Grałem na Aldorze i zrobiłem tam 68 EK z full setem za czasów Tibii 7.6. Na APO trafiłem przypadkowo, ponieważ szukałem najlepszego OTS'a w Polsce no i jestem na APO

    Jakie postacie posiadałeś/posiadasz?

    Miałem trzy postacie na APO zrobione od podstaw. Dementis 1-520 MS, Recuso 1-555 MS i Demek 1-535.5 RP Kupiłem postać Baczeq na 1.061 lvlu i jak narazie jest 1.228. W tej chwili nie expie, ponieważ skupiłem się na mlvl.

    Na APO grasz już dość sporo czasu z przerwami ? Co cię przyciąga bo jak wiadomo tibia nie ma pięknej szaty graficznej, dźwięku czy wielu możliwości.

    Ogólnie Tibia 7.6 podoba mi się ze względu na grywalność jaką posiada. Na APO gram dwa lata. Dokładnie 21 września 2006 roku wbiłem 100 lvl na Dementisie.

    Jak reagujesz na teksty typu "dasz coś", "zostaniemy kumplami", "poblokasz kingi ?" itp ?

    Jeżeli osoba się przywita to pogadam normalnie z taką osoba, ale jeżeli napisze mi cos w stylu "ej", "eee" etc. to ignoruje takich ludzi i nie odpisuje. Jeżeli od samego początku osoba nie zapyta się o items tylko normalnie pogada to zawsze coś otrzyma.

    Gildie. Jak to z nimi jest? Wspominasz jakąś najmilej ? W jakiejś obecnie jesteś? Jaka panuje tam atmosfera ?

    Zawsze lubiłem być w gildiach, ale nigdy nie miałem swojej. Najmilej wspominam Exclusive, której byłem współzałożycielem nazwę to ja podsunąłem Piance. Teraz jestem w Black Stars. Stara gildia z przed 2 lat, która teraz została niedawno reaktywowana. Ogólnie atmosfera jest dobra, ale nie ma takiej jak było w Exclusive.

    Jest przecież KRS? Jak sprawa z KRS wygląda?

    Jest KRS, ale kiedyś jak była ta gildia to sobie powiedziałem, że nie będę w niej, ponieważ według mnie kobiety nie rządzą światem Śmieszny argument, ale mimo wszystko nie pójdę do tej gildii.

    Jak traktujesz ludzi hmm zazdrosnych? Tworzących plotki na twój temat ? Przejmujesz się tym ?

    Ci, którzy mnie znają to wiedzą jaki jestem. To mi wystarczy, a plotki wcale mnie nie interesują.

    Osoby Ci bliskie, bez których APO dla Ciebie nie istnieje ?

    Są takie, ale chciałbym je umieścić w pozdrowieniach jeżeli pozwolisz

    Wrogowie?

    Jest ich wielu, ale konkretnych nicków nie chce podawać bo wtedy będą uważać, gdy będę w pobliżu

    Nasi "kochani" GM, co sądzisz o ich pracy dotyczącej OTS?

    Ciężka sprawa. Kiedyś ich praca była bardziej wyrazista i dostrzegana, a co za tym idzie szanowana. Teraz jest z tym różnie. Nawet Tygrys, którego zawsze miałem za bardzo dobrego GM'a stracił wiele w moich oczach. Osobiście nie mam nic do żadnego z GM'ów, ponieważ nie miałem z nimi złych sytuacji. Praca Ekipy APO coraz bardziej mi się podoba, ale nie będzie ona nigdy taka jak na początku. Nikt nie będzie lepszy od GM'a, którego nick każdy zna, ale to zagadka dla czytających wywiad

    Czego nie tolerujesz w grze?

    Bardzo wielu rzeczy, a można je ująć jednym słowem "noobowstwa". Jest to bardzo uogólniające określenie, ale wiadomo o co chodzi


    Dobra rozmowa czy exp ?

    Nigdy nie rozmawiam przy expieniu, a że expienie mnie coraz bardziej nudzi, więc dobra rozmowa bierze górę

    Co byś zmienił na APO?

    Odpowiedź będzie troszkę wymijająca, ale tonącego statku nie da się uratować

    Do jakiego celu dążysz ?

    Narazie tym celem jest 14 mlvl, do którego brakuje 1%. Moim następnym celem będzie utrzymanie kontaktu z ludźmi, którzy na prawdę są ważni dla mnie

    Poza tibią można Ciebie gdzieś jeszcze spotkać?

    W restauracji w kuchni, ale nie będę podawał nazwy, aby nikt nie uznał tego za reklamę. W parku chorzowskim w różnych barach


    Jak wiadomo byłeś moderatorem. Dlaczego odszedłeś ?

    Wiedziałem, że o to zapytasz i tylko czekałem, aż zapytać. Wszystko było opisane w temacie na forum Splaxor - rezygnacja z Moderatora. Ludzie nie doceniają pracy Moderatorów, którzy poświęcają swój czas,


    Jak oceniasz moderatorów?

    Jest kilku świetnych. Na początku dobrze działał Nixon, Mc Maciek, ale po pozbyciu się Nixona tylko Mc Maciek coś robił na forum. Teraz zaczyna i Flama coś robić. Nareszcie znalazł troszkę czasu na forum, ale prawda jest taka, że ma działy, które są żałosne. Nie lubię Arhadusa, który na siłę chce pokazać swoją wyższość, a tak na prawdę to jego praca wcale mi się nie podoba. Specjalnie nie wspomniałem nic o Elvanie i sobie, ponieważ Elvan to Devil Master Atom a ja sam siebie nie będę komentować i oceniać. Użytkownicy podsumowali moją pracę w moim pożegnaniu

    Co byś zmienił na Forum ?

    Na forum w regulaminie wykonałbym kilka aktualizacji. Jest wiele niedociągnięć w nim, Sam osobiście miałem się tym zająć, ale po rezygnacji z Moderatora już nie jest to moim obowiązkiem. Wprowadzić bany na IP. W jaki sposób? To już Administracja powinna pomyśleć.
    No i tak jak wcześniej wspominałem usunąć licznik postów z działu Handel.


    Gdyby zaoferowali Ci powrót jak byś na to zareagował ? zgodził byś się ?

    Nie wiem, szczerze musiałbym się nad tym zastanowić. Mówi się, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, ale myślę, że po dłuższym zastanowieniu zgodziłbym się. Oczywiście zależy kto poprosiłby mnie i w jaki sposób. Z drugiej strony Moderatorzy świetnie sobie radzą beze mnie


    Został dodany dział CS co o nim sądzisz?

    Wypowiadałem się już na ten temat i dalej podtrzymuje moje zdanie, że jak dla mnie jest to zbyteczne. Rozumiem, że było wiele tematów o CS, ale jest to forum o Tibii. Z drugiej strony dla poprawy porządku na forum tematy o CS'ie będą zakładane w odpowiednim dziale. Jest to temat do polemiki.


    Co sądzisz o poziomie użytkowników Forum?

    Wiele ludzi próbuje się dowartościować wypowiedziami a forum. Wiele osób uznawanych jest za mądrych, a jak dla mnnie ukrywają swoją głupotę

    Na co dzień zajmuję się ?

    Jestem kucharzem i uwielbiam tę robotę, gram na gitarze elektrycznej (zapraszam na koncerty przez Skype) i oglądam filmy. Jestem wielkim fanem polskich filmów.

    Jak wiem kochasz grać na gitarze ? Od kogo zaraziłeś się tą pasją ? Masz jakiegoś idola?

    Zaraził mnie Eric Clapton i to właśnie on jest moim idolem i wzorem do naśladowania. Podoba mi się jego poruszanie się i zachowanie na scenie. Jestem fanem także zespołu Dire Straits

    Czy tibia przeszkadza Ci w prywatnym życiu ?

    Nie, mam czas na wszystko inne czyli gitara, wyjście na piwko itp itd

    Czy spotkałeś się z kimś z APO ?

    Nie, ale mam zamiar odwiedzić dwie osoby. Jedną mam w planach odwiedzić 11 i 12 października, a druga chyba do mnie przyjedzie Chce się spotkać z ekipą z Katowic (Showtek, Maffer, Blacksmith, Flama)

    Czy czujesz się przynależny do jakiejś subkultury?

    Nie

    Co sądzisz o dresach emo homoseksualistach?

    Sądzę, że każdego człowieka powinno się szanować i nie ważne czy to jest dres czy emo czy gej. Człowiek to człowiek. Każdy ma prawo się ubierać jak chce i robić co chce.

    Szklanka do polowy pusta czy pełna?

    Wykształcenie nie piwo nie musi być pełne. Tu masz odpowiedź na Twoje pytanie

    Ulubiony Film?

    Ciężko wybrać jeden, ale chyba "Sami swoi"

    ulubiona książka?

    "Ten obcy" czytałem ja w trzeciej klasie i bardzo mi się podoba

    Masz jakiegoś idola ?

    Roberto Carlos Jest to najlepszy obrońca świata. Moim ulubionym zespołem jest Real Madryt i lubie Roberta ze względu na profesjonalizm i kopyto

    Dzięki wielkie za wywiad pozdrawiaj

    Również dziękuję i o dziwo moje pozdrowienia będą krótkie i na pewno wielu z Was będzie zaskoczonych. Pozdrawiam trzy osoby najważniejsze na APO bez, których APO nie istnieje dla mnie Paulinka :*:*Natalka i Adaś.




    Co inni sądzą o Kamilu

    Bajeczny: Ogólnie w porządku, aczkolwiek słucha metalu. co jest niesamowitym minusem.
    Częściowo to 'odrobił' porzucenie posady żałosnego sługusa glana, ale jednak...

    Drako: Baczeq może i jest spoko ale czasem chce być kimś kim nie jest i nie będzie ale tak czy siak jako człowiek jest wporzadku

    Styler: Wydaje się spoko. :P Normalny koleś.

    Cielak : Krótko i na tema myśli, że jest fajny mając moda i wlepiając bany za 'free'

    Old Baczeq: znam go w sumie koło pół roku dosyć dobrze bo sprzedałem mu baczeq za kcc ; x wydaje mi się ogarnięty denerwuje mnie to że tak bardzo "pokazuje że Śląsk jest the best " co nie jest prawdą; > w sumie nic do niego nie mam ma już swoje lata xd a gra w tibie dla mnie to dziwne bo w tym wieku praca/zjanomi imrezy ;d a nie pixele

    Assasin Knight (pianka): spoko koleś

    Natka: jest w porządku przyjazny szybko jedna ze sobą osoby ,dobrze sie dogaduje z innymi dużo więcej można by tu wymieniać;p gdy potrzebuje ktoś pomocy to pomoże fajnie się z nim rozmawia troskliwy mily opiekuńczy zaufany wierny nie da się go nie kochać

    Dede Lionheart : Jest super kolega jak i chłopakiem. Jest miły, troskliwy i wierny. Ogólnie jest wspaniały.
    Ostatnio edytowane przez Flama : 24-09-2008 o 20:56


  2. #2
    Gaduła Flama's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Aga: Baczeq spoko koleś dużo razy mi pomógł. Później nie odzywał się zbyto bo.... Zawsze jest wesoly ;D

    Alvarin: Spoko koleś i frend ale szkoda ze nasz opuszcza

    Tygrys: Myślę, że był na prawdę dobrym moderatorem i szkoda, że nie ma go już w naszych szeregach...
    Ale widać jest inteligentną osobą, skoro zrobił to, co zrobił Gdybym mógł, ja zrobiłbym podobnie... No ale cóż... - niestety nie mogę.

    Cold Macie: No wiec, gdy z nim rozmawiałem a kiedyś robiłem to często, teraz coraz rzadziej.. Wydawał się na Bardzo inteligentą osobę, zawsze pomagał na pk, nigdy nie mam o nim zlego zdania... Lecz szkoda ze odszedł z Pozycji administratora.. Jest zajebisty ; )

    Adasik: spoko gość, mądry gracz dobry kumpel trochę nerwus ale ogólnie jest zajebisty

    Sida: Dobry kumpel zawsze pomoże można mu zaufać nie jest to ktoś który próbował by oszukiwać ludzi po porostu porządny gracz niczym cud móid i orzeszki

    Czarny Lucyfer: Baczeq jest spoko, jeden z lepszych byłych moderatorów w tym bagnie, ale niestety odszedł. pzdr gtw.

    Neko Knight: Jest niemiły wręcz chory na coś nieznanego hmm liczę ze znajdzie się dla takich jak on lek


    Silkroad :
    Spoko Człowiek jak i Moderator mojim zdaniem z Mc'maćkiem byli najlepsi na forum,miły,wyrozumiały,ogarnięty człowiek.Szkoda że odszedł.
    Ostatnio edytowane przez Flama : 24-09-2008 o 20:47


  3. #3
    Zaawansowany mariusz1990's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Ełk
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No cóż nic dodać nic ująć. Fajny wywiad ale zawiodłem się na Nim :<. Myślałem że doda mnie do pozdro no ale cóż widocznie o mnie zapomniał.

  4. #4
    Nabijacz postów Drako o.o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    spoko wywiad - moja opinia tlumaczy wszystko


    Teraz jestem w Black Stars. Stara gildia z przed 2 lat, która teraz została niedawno reaktywowana. Ogólnie atmosfera jest dobra, ale nie ma takiej jak było w Exclusive.
    Jak juz to byla gildia Dark Stars zalozona przez Jazina i Pako jak juz tak chciales zabłysnąc


    "Gdy się śmiejesz, świat śmieje się z Tobą, gdy płaczesz zostajesz sam."

  5. #5
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wiwiad spoko. Najdłuższy jaki widziałem . Splaxor napisz księge kucharską xd.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Allegro
    Posty
    695
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak możesz dopisz mnie do ocen : Spoko Człowiek jak i Moderator mojim zdaniem z Mc'maćkiem byli najlepsi na forum,miły,wyrozumiały,ogarnięty człowiek.Szkoda że odszedł.
    Wywiad jednym słowem : ' zaje***'.
    Bardzo mi się spodobał,dobrze się go czyta.
    Oby więcej takich 10/10

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    96
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    extra wywiad byl swietnym moderatorem z wywiadu dowiedzialem sie praktycznie wszystkiego 10/10

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Gdzieś w Hoy daleko... "Zajarany Rapem, Jak Wczorajszym Jointem..."
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Splaxorku, splaxorku

    Wywiad wyrąbisty, w końcu Flam napisał, a Baczeq odpowiadał na pytania, piękny duet.

    Dużo się o Tobie dowiedziałem, Na szczęscie nie jesteśmy już wrogami.


    Cold Macie: No wiec, gdy z nim rozmawiałem a kiedyś robiłem to często, teraz coraz rzadziej.. Wydawał się na Bardzo inteligentą osobę, zawsze pomagał na pk, nigdy nie mam o nim zlego zdania... Lecz szkoda ze odszedł z Pozycji administratora.. Jest zajebisty ; )
    Moja opinia mówi o wszystkim

    ~Johny.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Yo.

    "Nikt nie będzie lepszy od GM'a, którego nick każdy zna, ale to zagadka dla czytających wywiad."


    Ja tę zagadkę znam już teraz jestem pewnien na teamspeaku mi zaprzeczałeś ale twój głos z przed połtora roku nie trudno mi zapomnieć

    wg. mnie nie powinieneś odchodzić..

    NIE PISAC MI NA PW TYLKO O CO CHODZI bo i tak NIE POWIEM :>

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Kołobrzeg / Podczele
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad byłby spoko, gdyby ktoś inny był jego autorem niż Flama. Hyh. . .
    Bardzo fajny wywiad, krótko, zwięzle i na temat, takie coś lubie

  11. #11
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flama Zobacz post
    Dokładnie 21 września 2006 roku wbiłem 100 lvl na Dementisie.
    Czyli niedawno jubileusz Najlepszego XD

    @topic
    Wywiad niezły, z ciekawą osobą, ciekawe pytania. Naprawdę fajny, 9,5/10 można dać ; ) Pozdrawiam!

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    California
    Posty
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No wywiadzik ładny, a o mnie żeś nie wspomniał osz ty xD

  13. #13
    Uzależniony Mo$uke's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Jasło
    Posty
    723
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny wywiad....9/10 bo nic nie jest idealne...
    Rob wiecej wywiadow...
    Uczę się sztuki życia
    Hip Hop to mój sensei
    Pfk - Jestem Bogiem

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No fajny wywiad Ale Old Baczeq cos sie pomylil Slask jest byl i bedzie najlepszym regionem w Polsce To na tyle

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny wywiad....9/10 bo nic nie jest idealne...
    Rob więcej wywiadów i będzie gitara

  16. #16
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo szczegółowy wywiad poprostu extra
    ps: Kamuś dziękuje za te pozdro ;*

  17. #17
    Bywalec Busst's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ach... Czyli ja znam Splaxora już dosyć długo... Teraz sobie przypominam, jak grał jeszcze Dementisem. Można powiedzieć, że byliśmy blisko, jeżeli chodzi o rozmowę. No, nie wiedziałem, że to On.
    Co do wywiadu, jest dobry, bo jaki ma być, skoro odpowiadał Splaxor.

  18. #18
    Gaduła Hogart 2.0's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moze i wywiad wykonany z osoba za,ktora nie przepadam,ale za sam wywiad 10/10
    Hogart Jest Tylko Jeden..

Podobne wątki

  1. Jak to si? robi?
    By Crak . in forum Grafika i fotografia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 30-05-2011, 20:57
  2. Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 10-12-2010, 21:30
  3. Co WoW robi z lud?mi...
    By lol561 in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 06-07-2009, 01:35
  4. To robi si? ju? nudne < look
    By Kapi21 in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 03-12-2008, 20:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •