User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: [ARMIA 7.6] Nowe Domki Part 2// Screeny

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [ARMIA 7.6] Nowe Domki Part 2// Screeny

    Kolejny mój pomysł na urozmaicenie domków na serverze, mam nadzieję że przypadnie wam do gustu, jeżeli nie to proszę podać kilka sensownych argumentów bo odpowiedź w stylu "beznadzieja umiem lepiej" nic nie znaczy. Pozdrawiam









    P.S Part 1 Nowe Domki >> www.toproste.pl/forum/showthread.php?t=34665

    P.S Nie staram się o posadę mapera itp., żeby zaraz jakieś dziecko nie wyskoczyło . Po prostu mam pomysł i chcę się nim podzielić ot to...


    Tu z kolei domki przy "rzece" ; ] Zaraz pewnie wyskoczy plebs że to przecież z wodospadu ale ch... z nimi, mi sie podoba, da się tak jakby płynąć xDD haha Mam wyje..ne na zdanie dzieciaków którzy sami nic nie pokarzą a tylko krytykować potrafią ;]] Krytykujesz = pokarz co sam zrobiłeś ;]] Pozdro

    P.S Skał nie chciało mi sie urozmaicać i ch.. ;D





    Ostatnio edytowane przez DranFrek4 : 27-09-2008 o 14:53

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no no juz troche przekombinowane ale napewno lepsze niz te ktore sa na ankh ;d;d;d

  3. #3
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo średnie, bo dom mały i jedno do drugiego nie pasuje.


    Nie oddaje reputów.

  4. #4
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    NBG
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam sie z wypowiedzą Up...
    Wcześniejszy domek mi się bardziej podobał, ale czekam na kolejne, bo ładnie Ci wychodzą :P
    na APO 2007-2011

    Tal Rasz 1-850
    Black Murderer 1-750
    Tal Rash 1-...

  5. #5
    Nabijacz postów Lost Girl's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    █████- zdrap i zobacz :)
    Posty
    604
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł całkiem niezły jakby zrobić tak całą osade z takich domków.

    P.S Czy mi się zdaje czy nie ma drzwi?
    Apo 7.6 - Retired
    Apo 8.42 - Retired
    Apo Rox - Retired

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Te drugie stanowczo lepsze. Tylko musiałoby być wprowadzone nowe miasto z takim stylem który pasuje do domków.
    @Edit
    Fakt niema drzwi, oraz krytyka drugiego piętra... Jakaś dziura? chyba drabina powinna być bo to wygląda jakoś dziwnie... Tak jak na tych War OTS co już wejść nie można z powrotem do góry...

  7. #7
    Gaduła Matii Knight's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    149
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra, to teraz mi powiedz czy świadomie wystawiasz te domki na forum? Stary dobrze Ci radze, zmień dilera. Wiesz jakie dałeś id podłogi w domku? To jest pole Tak jak ktoś up powiedział, jedno do drugiego nie pasuje. No ale żeby nie było samej krytyki, to ten domek jest o wiele lepszy od tego w "part1". Pozdro i poćwicz!

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał DranFrek4 Zobacz post
    P.S Nie staram się o posadę mapera itp., żeby zaraz jakieś dziecko nie wyskoczyło . Po prostu mam pomysł i chcę się nim podzielić ot to...
    I tak nikt by ciebie nie chciał Xd...

    @topic
    Gówniane domki. Zanim zamieścisz coś tutaj to przemyśl kilka razy czy to jest ładne..

  9. #9
    Bywalec .:Speed Fireman:.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajnie Slamsy xd Dla biedniejszych ludzi z apo mogły by być. Takie drugie cyc zrobiłeś

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzę już cwaniaczki dały głos ale żeby się pofatygować zrobić jakiś i pokazać to już nie co? ;D Niektóre uwagi są trafne inne zaś nie, liczę się z konstruktywną krytyką ale nie z dzieciakami co negują wszystko i wszystkich. Tak jak mówiłem jeśli ktoś uważa że coś jest jak to jakiś niedorozwój ujął "gównem" to czekam z niecierpliwością na jego oryginalne domki w tym temacie. Tylko mi nie wyskakujcie z kamiennymi prostokątami tudzież kwadratami bo takie domki można z każdej mapy skopiować... Pozdro and poćwiczcie

    @down
    Brak słów normalnie... Ile ty masz lat? Te szczeniackie teksty, wjeżdżanie na rodzinę...jak ty teraz wyglądasz ;]?
    Apo śmierdzi APO sux i tego się trzymam w dalszym ciągu, ale jak mam pomysł to mam prawo go pokazać nie?
    Ostatnio edytowane przez DranFrek4 : 27-09-2008 o 14:47

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślenie nie jest twoją mocną stroną więc zmień zainteresowania,albo idź lepiej poszukać jakiegoś złomu po śmietnikach bo twój stary nie będzie miał za co ci neta opłacić po drugie na APO napewno nie zostaną wprowadzone takie szałasy...ale trudno się dziwić ,pewnie mieszkasz w takim i chciałbyś go oglądać w tibii również .
    Dodam jeszcze jedno,niedawno przeżywałeś tak strasznie że APO sux itd,że noob serwer,wjeżdżałeś na gmów i płakałeś,a teraz dajesz jakieś swoje nędzne wypocinki?Jestem na NIE.

    @edit
    Teraz już wiem że w swoim podpisie dałeś swoją fotkę XD
    @up
    Pozdro Wazeliniarzu
    Ostatnio edytowane przez Pro ivól Mastah : 27-09-2008 o 20:35

  12. #12
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi się bardzo podoba postawa użytkownika DranFrek4, ponieważ daje propozycje z przykładami, a nie jak większość napisze propozycje i to wszystko.

    Ciekawe te domki, ale jest kilka błędów, które już wcześniej wymienili. Domki troszkę małe, ale gdyby je powiększyć co całkiem ładnie byłby.

    Ten domek z tą rzeczką coś mi nie pasuje. Ta woda taka dość dziawna, ale dawaj dalej

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    220
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ten Twoj opis opisuje Ciebie? Bo wogule nie masz umjejętnosci mapera, a szpanujesz czyms czego nie potrafisz. Pomysl dobry, chodz nie dopracowany, i bez umjejetnosci. Ale gdybym mial to ocenic... Hmm. 3/10 za estetyke. 9/10 za pomysl.

    Pozdrawiam

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    up@
    Szpanuje? Robiłem te mapy niedługo, staram się coś urozmaicić a nie ciągle takie same domki. Nie jestem maperem i nie zamierzam być ;D Mam pomysł to coś się bawie w mapedytorze, z tego co widzę na przestrzeni miesięcy nikt nie daje propozycji ze sreenami, najlepiej coś wypocić na klawiaturze walnąć w dziale propozycje np "Nowe respy" i zadowoleni....

    P.S Może ja nie mam umiejętności mapera czy jak to ująłeś, za to ty masz umiejętności analfabety... wogule? umjejetnosci? nie dopracowany?

    P.S 2 Jeśli mój podpis tak cię obruszył to widocznie jesteś w tym 90% ;]

    P.S 3 Serafin czekam na twoje oryginalne domki, tylko nie chrzań, czekam w tym temacie cwaniaczku

    Splaxor@ Ta "rzeczka" to zakończenia z wodospadu xD W 7.6 nie ma niestety opcji pływania jak w 8.00+ więc musiałem tak zrobić ;]Oczywiście tą rzekę można zamienić jakimiś fieldami czy piaskiem, wedle uznania, głównie chodzi mi o pomysł kanionu z domkami w skałach ;]
    Ostatnio edytowane przez DranFrek4 : 27-09-2008 o 17:09

Podobne wątki

  1. Nowe Domki na rook'u
    By Pitbulek in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 16-01-2011, 16:13
  2. Nowe Domki
    By Zagon345 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni Post / Autor: 03-05-2010, 10:37
  3. [ARMIA 7.6] Nowe Domki // Sreeny!!! MapEditor
    By dran frek 3 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni Post / Autor: 08-10-2008, 15:05
  4. [ARMIA 7.6] domki
    By szalony kowboj in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 07-10-2008, 20:07
  5. [Armia 7.6] Domki
    By JoVEKRoVeK in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 22-09-2008, 15:46

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •