User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Pakowanie

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Pakowanie

    Witam :] Mam 167 cm oraz 60 kg..
    Mój wygląd bardzo mnie "denerwuje" więc postanowiłem coś z tym zrobić :]
    Moglibyście mi poradzić jak się za to zabrać?
    Lat mam 13, no co chcę osiągnąć? Nie wyglądać jak buba, starczy Ci tyle?..
    Może więcej precyzji?. Co do jedzenia?.. Jem tyle co obiad i czasem kolacje.. Na ogól nie ma mnie w domu..
    Mam jakąś inna przemianę materii czy inny chuj..
    A co do ćwiczeń, to jakie..
    Bliższe założenia.. Już mówiłem, nie chce wyglądać jak ....
    Busst, nie chodziło mi o pakowanie, takie , że pakowanie, tylko jakieś ćwiczenia na zmniejszenie wagi itd.. Ogólnie jak schudnąć xD
    Ostatnio edytowane przez Gaarus : 28-09-2008 o 00:41

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Pobity rekord:Najdłużej expiący gracz na APO, grałem nawet wtedy, gdy był restart.
    Posty
    156
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co dokładnie chcesz osiągnąć?
    Opisz to dokładniej, pomoge.
    Napewno, dużo treningu, tylko napisz co chcesz dokładnie.

    @Down.
    Data urodzenia
    April 19, 1995 (13)
    Wystarczy wejść w profil.


    Ehh, zabrać się za ćwiczenia, nie jeśc tyle, i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć !
    Ostatnio edytowane przez Vi$eko : 28-09-2008 o 00:24

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ile masz lat ?; ))))))))))))))))))))))))

  4. #4
    Bywalec Busst's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na tym forum fachowej pomocy nie znajdziesz. Jednak jeżeli bardo Ci na tym zależy, mogę Ci pomóc, bo sam w tym od jakiegoś czasu siedzę.
    Po pierwsze, jesteś za niski i za młody, żeby brać się za "pakowanie".
    Najlepszy wiek to ok. 17 lat i wyżej ofc.
    Nie napisałeś, czy chcesz wyrzeźbić ciało, czy nabrać masy. (nie zalecam Twoim wieku)
    Tak więc podaj jakieś bliższe założenia, wtedy na pewno Ci pomogę.

    #Edit
    Jak dla mnie jesteś za młody na "pakowanie", więc odsyłam Cię na jakieś profesjonalne forum o kulturystyce. W pisz w google, jest tam tego masa. Nie chcę mieć Cię po prostu na sumieniu.

    #Edit
    No, trzeba było od razu tak pisać.
    Najlepszą metodą jest bieganie, ofc. Jednak jeżeli nie chce Ci się biegać, nie jedz tłustych rzeczy, ziemniaków, chleba, a do tego ćwicz na wychowani fizycznym w szkole.
    A najlepszą metodą, jest zapisanie się na coś. Coś, czyli sztuki walk itp. Wyrobisz kondycje, siłę, sylwetkę, a do tego nauczysz się walki wręcz.
    Ostatnio edytowane przez Busst : 28-09-2008 o 02:39

  5. #5
    Zaawansowany ....'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz schudnąć to przede wszystkim zwracaj uwagę na to co jesz. Jest to głowna przyczyna otyłości. Jeżeli masz 13 lat to prawdopodobnie jesteś w okresie dojrzewania więc jeść powinieneś dużo (tyle na ile masz ochote). W tym okresie twój oraganizm ma bardzo duże zapotrzebowanie na energie. Powinno to być jednak odpowiednie jedzienie :P. Póki co radziłbym ci unikać słodyczy i jedzenia krótko przed snem. Jeżeli lubisz to zacznik biegać lub jeździć na rowerze (chociaż zaczyna robić się troche zimno :P). Możesz także iść na basen. Jeżeli już byś chciał ułożyć sobie jakas dietke to na tym forum nie znajdziesz raczej zbytnio fachowej pomocy. Są jednak inne fora które mogą ci takowej pomocy udzielić. Spróbuj może na tym http://www.sfd.pl/ chociaż jest to forum kulturystyczne :P. Ja bym ci jednak narazie radził tylko abyś jadł regularnie normalne posiłki (jak inni domownicy) bez podjadania i jedzenia przed snem no i pomyśl o jakimś sporcie .
    Hmm a tak w ogóle to 60 kg przy takim wzroście to dużo?? :P. Też chyba podobnie miałem w tym wieku.

    Pozdrawiam i rzycze sukcesów .

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pytasz się co ci na początek wystarczy kup sobie ławeczkę gryf prosty gryf łamany i handelek i z 50kg obciążenia to powinno wystarczyć na początek

  7. #7
    Gaduła Kuzaj's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zapraszam tutaj, i tutaj jeśli chcesz poszukać dokładniej. Na tym forum przeczekasz tydzień na konkretną radę a tam poszukasz 5 minut i znajdziesz co trzeba.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W tym wieku to ty co najwyżej możesz pakować książki do tornistra.

  9. #9
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Reszel
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak jak Pan up powiedzial...

    Jestes w wieku w ktorym twoje kosci, miesnie rozwijaja sie...
    Jesli chcialbys zaczac cwiczyc to jak najbardziej wiek 17+...
    16 lat to minimum.. jesli te efekty maja byc spore.

    Narazie nie ma co, wstrzymaj sie z tym. Chociaz jakbys juz tak bardzo chcial zaczac to nie cwicz pleców, moja rada...
    " MAN IS A PUPIL AND PAIN IS HIS TEACHER " - Arnold S.

    Aktualnie tylko APO 8.4 √

  10. #10
    Średnio zaawansowany Toushirou's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie radzę cokolwiek robić z hantalmi czy innymi podobnymi. Ja popełniłem ten błąd i mi na plecach i udach wyszły rostępy, które zostaną mi już do końca życia. Chyba, że laserowo za 5tys...
    Poczekaj tak do 18 - 21 roku życia i wtedy coś próbuj. A tak to przynajmniej zdrowo się odżywiaj. Czyli żadnych mcdonaldów, pizz, kfc, jedzenia co ma w cholere tłuszczu (np. ser)...

  11. #11
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Biegaj, zdrowo się odżywiaj. Uprawiaj jakiś sport(chociażby piłka nożna)

    Ja słyszałem, że jak ktoś pakuje i ma duże bicepsy(like Wiceps) to potem nie staje...

  12. #12
    Średnio zaawansowany Shiva's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Piekło
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Busst Zobacz post
    W pisz w google,
    Panie Busst, w pisz pan sobie do głowy, że pisze się wpisz.

    @topic
    Polecam biegać mamie po zakupy. Torebka + bieg = Jesteś fajny

    [Edit by Busst]
    Nie jest to mój błąd, tylko pomyłka. Jedna spacja za dużo.
    Ostatnio edytowane przez Busst : 29-09-2008 o 20:33

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Pobity rekord:Najdłużej expiący gracz na APO, grałem nawet wtedy, gdy był restart.
    Posty
    156
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem Ci tak, oczywiście ćwiczyć ale stopniowo.Ja zaczołem ćwiczyć przed wakacjami, pakowałem wakacje, ok.mies. przed wakacjami i teraz wyglądam na napakowanego, chociaż mam 14 lat.Wystarczy stopniowo ćwiczyć, zdrowo się odżywiać - to najważniejsze i może zapisz się na jakiś sport ?Ja się zapisałem na breakdance, polecam.Do tego codziennie ćwicze ok. 1 h.

    #Edit.
    Aha, wzrost:182 cm.Waga:73kg.I mi to pasuje x]

  14. #14
    Zaawansowany ....'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    lepiej zdrowe odżywianie i jakiś sport ale teraz nic związane z siłownią. Poczekaj chociaż do 15-16 roku życia. Poczekać rok czy tam dwa nie jest trudno, a ćwiczyć i coś sobie zrobić jest łatwo.
    Jak już ktoś napisał piłka nożna i bieganie będzie dla Ciebie ok.
    Pozdro.

  15. #15
    Gaduła Shadow Sorcer's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Częstochowa =)
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    czlowieku daj sobie spokoj z silowniami, masz 13lat? i chcesz przypakowac nonsens. Mezczyzna rosnie i rozwija sie do 21 roku zycia jezeli zabuzysz rownowage hormonalna swojego ciala to bedzie ciezko z toba (choroby, zchorzenia itp) poczekaj pare lat dopiero wtedy zacznij cos cwiczyc zrozumiesz na starosc dopiero ze nie potrzebnie cwiczyles bo bedziesz mial obwisla skore a buty na stojaco bedziesz wiazal pozdro

    183cm wzrostu/84kg 0 silowni naturalna sila w klasie nie ma bata na mnie jezeli chcesz cos zrobic to pij mleko wiem cos o tym sam pilem duzo mleka i teraz nie zaluje

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post ;O

    Możesz pakować paczki do kajaka.
    Patrz, to się robi tak:
    Bierzesz 60 paczek najlepiej pustych i wkładasz je do kajaka a potem mówisz, że pakujesz 60 na kajaku i wszyscy myślą, że jesteś pro i w ogóle cool.
    Jak chcesz schudnąć to nie pakuj się na siłownie tylko przez tydzień nie jedz słodyczy i tłustych rzeczy i rób ćwicznia typu przysiady, brzuszki i biegaj też z 20 minut dziennie bo na siłowni nie spala się szybko masy ponieważ na siłowni masę zamieniasz na mięśnie a tkanka mięśniowa waży więcej niż tłuszczowa...

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    $#%%#@*%
    Posty
    252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shadow Sorcer Zobacz post
    czlowieku daj sobie spokoj z silowniami, masz 13lat? i chcesz przypakowac nonsens. Mezczyzna rosnie i rozwija sie do 21 roku zycia jezeli zabuzysz rownowage hormonalna swojego ciala to bedzie ciezko z toba (choroby, zchorzenia itp) poczekaj pare lat dopiero wtedy zacznij cos cwiczyc zrozumiesz na starosc dopiero ze nie potrzebnie cwiczyles bo bedziesz mial obwisla skore a buty na stojaco bedziesz wiazal pozdro
    Zgadzam się w 100%.

    Bardzo możliwe jest, że mało jesz, a dużo ważysz. Masz po prostu wolną przemianę materii. Nie ma sensu ćwiczyć, czy jeść same warzywa...
    Na siłownie zacznij chodzić w wieku 16 lat. Tłuszcz, który masz zamieni Ci się na mięśnie. Teraz pozostało Ci tylko biegać, żeby zachować kondycję.
    Przede wszystkim nie jedz zbyt dużo posiłków w których jest dużo tłuszczu.
    To chyba tyle.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •