User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Legalizacja marihuany

Głosujących
120. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    58 48.33%
  • Nie

    62 51.67%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 70

Wątek: Legalizacja marihuany

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Legalizacja marihuany

    Tak jak w temacie, kto jest za legalizacją ? Jeżeli ktoś wybierze "nie" to proszę to uargumentować...

    Ja osobiście jestem ZA ;D
    Pozdro

    W związku z wypowiedziami niedorobionych debili, proszę o NIE WYPOWIADANIE SIĘ DEBILI, KTÓRZY TWIERDZĄ, ŻE JARANIE TO ĆPANIE !!

    @Down
    A według Ciebie upaleni ludzie są agresywni ? Czy co z nimi jest nie tak ? A te najebane pojebańce ?!...

    @Mejger
    Od razu Ci mówię, że nie jestem "eloeloziomekhawudepe", tylko po prostu lubię sobie czasem zajarać... Ale popatrz na to z drugiej strony... Czy dostałeś/zostałeś okradziony przez kogoś zjaranego ? Wątpie... A przez najebanego skurwiela ?... Nie chodzi mi o legalizacje NARKOTYKÓW, tylko MARIHUANY ! Z tego co wiem, to zielska nie wyrabia się w sposób chemiczny, ani żaden inny... Jest to zwykła roślina, która powoduje mniejsze uzależnienie niż te jebane szlugi i alko... Ilu najebanych pojebów chodzi po ulicach ?! I oni niby wyrządzają mniejsze zło niż palacze ?! Pomyśl trochę...

    Cytat Napisał Mejger Zobacz post
    I tu się mylisz, drogi kolego. To, co jest dostępne, to nie jest czysta, suszona, konopia indyjska. Gdybyś wiedział, to do 'saszetki' dodają dodatkowe substancje, nie wnikajmy jakie
    Omg... Ja nie mówię o jakichś kolorowych squnach przeładowanych chemikaliami, tylko o zwykłej marihuanie... Czystej roślinie...

    @PewienTaki
    Po części zgodzę się z Tobą... A dokładniej o zamykanie ludzi za ziele... Nie jestem z tych co nienawidzą policji(ale co prawda, nie przepadam za nimi), ale zamiast łapać i zamykać tych co, jak wy to mówicie "niszczą SIEBIE", powinni zająć się tymi co niszczą innych... Czyli np. dzieci które piją tanie wina...

    @Cygar do Cristo
    Twoja wypowiedź mówi wszystko. Lepiej bym tego nie ujął.
    Pozdro 4ju

    Cytat Napisał Ser@fin Zobacz post
    Jedna osoba z apo o mało nie umarła przez maryche
    Czyli ten Twój kumpel o mało nie został drugim przypadkiem śmierci od przedawkowania(przynajmniej mi się wydaje, że od tego miał umrzeć). Tak, tak na razie jest tylko jeden przypadek UDOWODNIONY naukowo, śmierci z powodu przedawkowania marihuany... Pozdro

    @Ktoś
    Chyba byłeś za mało kochany w dzieciństwie... Kolejny niedojebany debil, który porównuje walenie w kanał z jaraniem... Może i młodzież jest tempa, ale na pewno ty jesteś najbardziej...:\

    Cytat Napisał Daaron Zobacz post
    I Ty wierzysz że, Dillerzy w Polsce nic nie dodaliby do takiego super towaru żeby nie zarobić? Z 1 kilograma czystej Marihuany zrobili by ze 3kg mieliby w dupie czy skończysz w szpitalu czy pod ziemią.
    Kto Ci powiedział, że ja jaram temacik od dilerów ? Napisałem gdzieś to ?... Tak się składa, że mam parę(dokładnie 3) krzaki white widnow i mi z tym dobrze, ponieważ wiem co palę, bo palę swoje...
    Ostatnio edytowane przez Ragonas Kena : 01-10-2008 o 10:36
    Old Jupel here. ;\ Sprzedany za 60zł bez eq

    Teraz gram Gakus Klyn, ale...
    [15/10/2008 17:32] Sieka - Gakus Klyn was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
    Potem...:P

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Pobity rekord:Najdłużej expiący gracz na APO, grałem nawet wtedy, gdy był restart.
    Posty
    156
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie, bo nie.Nie chcę chodzić po ulicy i oglądać najaranych cepów.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Żerdź
    Posty
    172
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zalegalizować!!!
    To jest moje życie <3
    Kobieta , zabawa, kaliber i TRAWA xD
    @up nie rozumiem , jak można nie kochać ziółka ;<

  4. #4
    Nabijacz postów Drako o.o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    NIe

    wtedy jeszcze bardziej upadnie i tak upadle polskie spoleczenstwo


    "Gdy się śmiejesz, świat śmieje się z Tobą, gdy płaczesz zostajesz sam."

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie, niech ci aspołeczni dewianci się z tym kryją, mając świadomość, że... przegrywają swoje życie.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Sulejów
    Posty
    230
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie . Ponieważ narkotyki mnie nie kręcą a nie mam ochoty oglądać ludzi którzy "ćpają"

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Bródno / Zamość :<
    Posty
    284
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ragonas Kena Zobacz post
    Jeżeli ktoś wybierze "nie" to proszę to uargumentować...
    ..
    Uargumentuj, dlaczego 'Tak'?

    Jeżeli chcesz się najarać, proszę bardzo, idź do swoich 'ziomów' powiedz, że chcesz PięćGie hawudepe, siądź w domu, czy w piwnicy, skręć lolka i się najaraj. Pierdolenie głupoty. Narkotyki są dostępne niemal wszędzie na ulicy, więc po chuj legalizacja? Jak ktoś chce zapalić / dać w żyłe, to to zrobi i bez legalizacji. Ja na przykład nie mam ochoty patrzeć na 13-letnich 'eloeloziomkuf' jarających skuny przed blokiem, wystarczy mi patrzenie jak jarają szlugi i piją tanie wino. W gruncie rzeczy, nie wiecie co niesie za sobą legalizacja. To nie tylko 'pełnoletni' będą mieli szeroki dostęp do konopi, ale również dzieciaki. 'Kupi mi pan 3g? Dam 2 złote!', tak bardzo wam zależy żeby polskie społeczeństwo upadło? I tak mamy w chuj żuli. Brakuje tylko ćpunów ... Racja.


    Cytat Napisał Ragonas Kena Zobacz post
    Jest to zwykła roślina, która powoduje mniejsze uzależnienie niż te jebane szlugi i alko..
    I tu się mylisz, drogi kolego. To, co jest dostępne, to nie jest czysta, suszona, konopia indyjska. Gdybyś wiedział, to do 'saszetki' dodają dodatkowe substancje, nie wnikajmy jakie. Co do uzależnienia, racja, trudno jest się uzależnić. Szlugów nie pale nie wiem, marihuane paliłem tylko kilka razy, więc nie wiem, ale alkohol pije dość często i jakoś nie widzę śladów uzależnienia.

    #Reszta
    Nie mam zamiaru się produkować, to wasze życie, to wy za nie odpowiadacie, tylko, że tu, w Polsce, jest demokracja.
    Ostatnio edytowane przez Mejger : 28-09-2008 o 16:47

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Up: Nie wysilaj się, oni przegrali swoje życie dawno temu, więc już nic nie mają do stracenia. :/

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za,a nawet i przeciw ! .....................

  10. #10
    Zaawansowany Cygar do Cristo's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    hmm .. moja odpowiedz to : OCZYWISCIE ZE TAK!
    czemu ?
    - zauwazcie ze nie bedizie tak ze wiecej ludzi by palilo.. w sumie zostali by tylko Ci ktorzy by chcieli palic i robia to jakis dany czas.
    - zmniejszenie dzialanosci mafi , nie prawda ?
    - panstwo na tym zarabia , podatek odprowadzaja ( dobrze mowie ?)

    na pewno znalazlo by sie jeszcze wiele argumentow..a nawet jeszcze taki ,
    czytal ktos raport WHO ? pewnie nie.. cygary sa bardziej szkodliwe niz baki.. chyba ze sie miesza z tytexem to jeszcze gorzej ale sama baka palona bez tytexu to czyste dobro zapraszam na www.haszysz.com i czytac czytac czytac bo widze ze wiekszosc dalej jest zaslepiona jak te mohery etc.

    @Mjeger :
    więc po chuj legalizacja? Jak ktoś chce zapalić / dać w żyłe, to to zrobi i bez legalizacji
    prosze Cie tylko nie porownoj jebania w kanal z paleniem.. trafene porownanie..
    Ignored Neo Kids ;**

    /Malke ; d ;**

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Żerdź
    Posty
    172
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dlaczego uważacie , że Marihuana jest narkotykiem??
    Ile osób przez nia umarło ( przedawkowanie ofc)
    Połow z Forumowiczów usłyszała gdzie w radiu , że to jest szkodliwe ( zue narkotyki ;<)
    Wcale tak nie jest!
    W wielu krajach konopia jest legalna.
    Wiec w Polsce też powinna i tak Ci co chc będa palić.
    Wiec Zalegalizujcie , NIE MUSICIE PALIC!

  12. #12
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Tristram
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Znielegalizowanie było zupełną bzdurą. Bo fanów tej używki nie ubyło, a wręcz przeciwnie, przybyło.
    Przybyło lamusów, którzy się jarają tym, że palą i są 'nielegalni'.
    Nielegalizacja zwiększyła tylko ludzi, którzy trafili za to do puszki, a nie zmniejszyła tych, którzy palili. Więc jak dla mnie jest to bezsens. Ja nie palę nawet papierosów, bo uważam, że jest to po prostu trucie się. Śmierdzi i w ogóle. A jeszcze coś, za co można się wpierdolić do pierdla mnie nie kręci. Ale nie tylko dlatego, że nie chcę iść siedzieć, ale jak dla mnie śmierdzi to i robi sieksę w mózgu. Może i nie oceniam słusznie, bo nie paliłem, ale to jest tylko i wyłącznie moja opinia. Widzę co się dzieje. Jestem za legalizacją, bo szkoda mi tych, którzy przez głupotę wpadli. A właściwie nie głupotę, bo raczej wiedzieli co robili, tylko pieprzony system ich udupił za tak zwane "nic".

    Właściwie to wydaje mi się, że znielegalizowali tylko dlatego, że Państwo na tym nie zarabiało. Co poradzimy? Wiemy, że silniejszy zawsze wygrywa.
    Ostatnio edytowane przez PewienTaki : 28-09-2008 o 16:40
    Cytat Napisał Layer Zobacz post
    Bardzo mądry post, tak samo jak twoja inteligencja.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lu$hOoOoOfy Cineq Zobacz post
    Nie, niech ci aspołeczni dewianci się z tym kryją, mając świadomość, że... przegrywają swoje życie.

    nie jarales wiec zamknij dupe... :| bys zapalil bys mowil zupelnie co innego
    CINEQ GRUBASIE WIADOMO ZE WOLISZ "BIK MAKI" shAUSHAsuAHSuAHSUHAS


    JESTEM ZA!

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Przeworsk
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja jestem na tak
    ZIOLO BYLO,JEST I BEDZIE JARANE

  15. #15
    Bywalec Wujek Margoth's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lu$hOoOoOfy Cineq Zobacz post
    Nie, niech ci aspołeczni dewianci się z tym kryją, mając świadomość, że... przegrywają swoje życie.
    Popieram ;]


    Polskie społeczeństwo i tak już jest zepsute. Chcecie jeszcze dobić? ;> Brawo, brawo.. ;]


    Jestem na nie.

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    220
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jedna osoba z apo o mało nie umarła przez maryche, jestem absolutnie za "NIE!" iz to moj kumpel... Marycha uzaleznia, niszczy wnętrznosci a pod koniec doprowadza do smierci. Absolutnie "NIE".

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ZBYT POZYTYWNA DLATEGO ZAKAZANA !

    Piosenka o marihuanie - kliknij tutaj Ta piosenka jest starsza niż niejeden użytkownik tego forum.

    Mógłbym pisać tak długo na temat marihuany aż by zabrakło znaków w poście ale to nie oto tutaj chodzi.

    Palenie tytoniu jest o 100x bardziej szkodliwe, niż palenie marihuany ! poszukajcie sobie w internecie jakie są coroczne odnotowania zgonów z powodu nowotworów (raka).

    Ludzie nie macie zielonego pojęcia a piszecie takie bzdury, że aż nie chce się ich czytać ! nie palę nałogowo marihuany zapalę sobie okazyjnie raz na pół roku by się odstresować, w tym miesiącu paliłem marihuanę mama zakupiła w aptece „DrugTest” na całe szczęście nic nie wykryło chociaż piszą, że THC utrzymuje się w organizmie człowieka na poziomie wykrywalnym przez 5 do 20 dni.
    A mama akurat jakoś po tygodniu kupiła ten shit w aptece za ponad 25zł (strata pieniędzy) i na moje szczęście nic u mnie nie wykryło a zaczęła mnie straszyć, że jak wykryje to komputer z miejsca frunie przez okno.

    1. Stosując wieloparametrowy test pod nazwą MULTI Test uzyskujesz wyniki wiarygodne dla każdego badanego narkotyku: amfetaminy, kokainy, morfiny, heroiny, marihuany i haszyszu, w ponad 99% przypadków. - Gówno prawda.


    Mama mnie teraz będzie sprawdzała co 5 dni czy nie palę więc wolę nie ryzykować !

    Piszecie, że zioło jest złe chociaż nigdy w życiu nie próbowaliście go zapalić wiecie o nim tyle co z opowiadań niedoinformowanych rodziców, którzy też się nasłuchali głupot z telewizji i niosą rozgłos.

    Jest wiele dowodów na to, że marihuana jest mniej szkodliwa i łatwiej wyjść z jej nałogu niż z nałogu papierosowego.

    Marihuana ma mniej substancji rakotwórczych niż papieros, a przecież to jest legalne i jakoś nikt z tym tak nie walczy, oprócz napisu na opakowaniach, że palenie szkodzi zdrowiu !

    Cytat Napisał Ser@fin Zobacz post
    Jedna osoba z apo o mało nie umarła przez maryche
    tak a w tej bajce były smoki ?

    Cytat Napisał <Vetebcio> Zobacz post
    Jestem na nie . Ponieważ narkotyki mnie nie kręcą a nie mam ochoty oglądać ludzi którzy "ćpają"
    wyjdź stąd chłopie ! masz 16lat a umysłowo 10, Ci co palą marihuanę mam rozumieć, że są ćpunami tak ? he

    pozdrawiam,
    RoZpIeRdAlAcZ.
    Ostatnio edytowane przez RoZpIeRdAlAcZ : 28-09-2008 o 18:11

  18. #18
    Zaawansowany ....'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Byłbym za jednak palenie powinno być dozwolone tylko w odpowiednio do tego przeznaczonych miejscach tak żeby osoby takie nie łaziły po ulicach i paliły. Wtedy mogło by to przynieść korzyści gdyż państwo by na tym zarabiało i można by kupywać marihuane z pewnych źródeł bez żadnych dodatków :P.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    $#%%#@*%
    Posty
    252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście, że nie...

    Po ulicach chodziłoby wtedy o 100% więcej ćpunów...
    Dzisiejsza młodzież i tak jest tępa i nierozumna więc po co powiększać ich grono? Chcecie żeby Polacy byli głupi? Żeby zioło wypalało im mózgi, w których i tak praktycznie rozumu nie ma ;|?
    #Edit
    Źle to nazwałem. Nie ćpunów, tylko wyglądających tak jak ćpun, worki pod oczami nic nie kontaktuje.

    #Ragonas Kena
    Oj, oj, oj...
    >lol2< Ale się zbulwersowałeś.. straszne (
    Byłem w dzieciństwie i nadal jestem kochany, dziecko!
    Po pierwsze, naucz się pisać jeżeli próbujesz ze mną prowadzić jakąkolwiek rozmowę.
    Po drugie, jak na razie wychodzi na to że ty jesteś "niedojebanym debilem".
    Po trzecie, nie denerwuj się tak bo to jest śmieszne, a zarazem upokarzające.

    Rozumiem, że zakładasz ten temat żeby zaszpanować tym, że palisz? lub masz zamiar legalnie palić maryhe.
    Przyjmijmy że weszła ta legalizacja do Polski(co jest w ogóle nieprawdopodobne) i co? Idziesz na legalu palić zioło? Starzy by Cię chyba z domu wydziedziczyli

    #Down
    Człowieku! Ty porównujesz Holandię do Polski? lol2
    O czym ty do cholery pier****sz? Dziurę budżetową? Z naszym prezydentem i rządem jest to nie do zrealizowania. Obudź się!! Helloł, pobudka! Śpisz? Żyjesz w krainie "mogłoby i byłoby", teraz małe sprostowanie, "NIE MOGŁOBY i NIE BYŁOBY". Gdyby to były Niemcy, Austria, Francja...
    Mówisz że paląc zielsko raz na tydzień zapobiegałoby wrzodom na żołądku. Kolejny Lol2. Zapobiegło Ci wrzodom, a po roku- dwóch tracisz połowę rozumu i myślisz jak jakiś psychol.
    Weź już lepiej nic nie pisz...
    Ostatnio edytowane przez Ktoś : 28-09-2008 o 22:54

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał .... Zobacz post
    Byłbym za jednak palenie powinno być dozwolone tylko w odpowiednio do tego przeznaczonych miejscach tak żeby osoby takie nie łaziły po ulicach i paliły. Wtedy mogło by to przynieść korzyści gdyż państwo by na tym zarabiało i można by kupywać marihuane z pewnych źródeł bez żadnych dodatków :P.
    Widzę, że jednak znajduje się ktoś na forum co używa mózgu ; )

    Trzeba zwrócić uwagę na Holandię - tam jest dozwolona marihuana i czy jest to państwo ćpunów ? Wręcz odwrotnie - po zalegalizowaniu znacznie spadł procent ludzi, którzy biorą coś innego.
    Musiały zostać pozamykane niektóre Monary - brak pacjentów ; D Nie wspominam tutaj jaki to jest zysk dla państwa ! W naszej sytuacji legalizacja byłaby to nadzieja dla rolników.
    Przecież ktoś by musiał to hodować ; ) Nie wspomnę już o tym jakby takie coś mogło załatać naszą dziurę budżetową.
    No ale chyba najważniejsza rzeczą w tym wszystkim jest fakt, że w takich barach gdzie by można było dostać coś do palenia, dostajemy pewny towar ! A nie jakieś nie wiadomo co i ile ! Są różne przypadki, np. Do jarania jest dosypywana heroina i inne badziewia ! Policja by miała mniej roboty i by było OK.
    Po co płacić pieniądze jakimś dilerom jak można za zarobione pieniądze zwiększyć zasiłki itp.? To już nie moja sprawa co by się z tą kasą działo, ważne żeby wszystko odbywało się legalnie i oczywiście z umiarem, nie wiem czy wiecie, ale paląc zielsko raz na tydzień zapobiegamy wrzodom na żołądku ; )

    Cytat Napisał Ktoś Zobacz post
    Oczywiście, że nie...

    Po ulicach chodziłoby wtedy o 100% więcej ćpunów...
    Dzisiejsza młodzież i tak jest tępa i nierozumna więc po co powiększać ich grono? Chcecie żeby Polacy byli głupi? Żeby zioło wypalało im mózgi, w których i tak praktycznie rozumu nie ma ;|?
    Dziecko wróć przed telewizor oglądać kolejną bajkę !

    pozdrawiam,
    RoZpIeRdAlAcZ.
    Ostatnio edytowane przez RoZpIeRdAlAcZ : 28-09-2008 o 18:25

Podobne wątki

  1. Bu?garia legalizacja itp.
    By Vinai in forum Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-06-2011, 18:44
  2. Legalizacja.
    By Amu$ in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 77
    Ostatni Post / Autor: 25-02-2010, 07:49
  3. Legalizacja
    By Vorfed in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni Post / Autor: 20-04-2008, 19:41
  4. Legalizacja...
    By Nelin in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni Post / Autor: 14-08-2007, 01:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •