User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: [ARMIA 7.6] Sprzedawanie Nimfy i Dwarfa

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Raciążek
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [ARMIA 7.6] Sprzedawanie Nimfy i Dwarfa

    Witam mam propazycje do sprzedaży nimfy i dwarfa ponieważ jak ktoś kupic nimfe a potem chce zwykłą mieć postac to musi placić 1kcc a jak by sie dalo sprzedac nimfe to by sie zwruciły pieniądze i by nietrzeba było wydawać 1kcc i jak ktos chce zmienic outfit z Nimfy na Dwarfa to musi znów płacić 5kcc to jak by sie sprezdalo nimfe z 5kcc to by mogło sie kupic Dwarfa.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Koleś słuchaj! Czy ty masz j.polski w szkole? Czy tam Ciebie uczą budować zdania? Czy jak piszesz dyktando to też w jednym zdaniu bez kropek i przecinków?
    @topic
    Nic nie ruzmiem z tego...

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pall Posion Zobacz post
    Witam mam propazycje do sprzedaży nimfy i dwarfa ponieważ jak ktoś kupic nimfe a potem chce zwykłą mieć postac to musi placić 1kcc a jak by sie dalo sprzedac nimfe to by sie zwruciły pieniądze i by nietrzeba było wydawać 1kcc i jak ktos chce zmienic outfit z Nimfy na Dwarfa to musi znów płacić 5kcc to jak by sie sprezdalo nimfe z 5kcc to by mogło sie kupic Dwarfa.
    oryginalny tekst. Powinien on wyglądać tak :
    Witam.
    Mam propazycje do sprzedaży nimfy i dwarfa, ponieważ jak ktoś kupic nimfe a potem chce mieć zwykłą postac to musi placić 1kcc. Jak by sie dalo sprzedac nimfe, to by sie zwróciły pieniądze i by nietrzeba było wydawać 1kcc. Jak ktos chce zmienic outfit z Nimfy na Dwarfa to musi znów płacić 5kcc. Jak by sie sprezdało nimfe za 5kcc to by mogło sie kupic Dwarfa.
    hmm... nie? Czemu? Bo za towar zapłaciłeś, to z jakiej racji przy Twoim zwrocie ma Ci ktoś oddać pieniądze?

  4. #4
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    NBG
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam...
    Co to w ogóle za pomysł? -.-
    Ciągle ktoś narzeka, że na sewerze jest za dużo pieniędzy, a ty byś chciał za kupioną nimfe lub krasnala dostawać np. 100lvli później zwrot wydanych pieniędzy? Żałosna propozycja.
    Dziękuje żegnam.
    @Up
    No to po co się spieszysz? Jakieś wyścigi masz na chacie? Albo ograniczony czas z zegarkiem w ręku na komputer?
    Ostatnio edytowane przez Tal : 05-10-2008 o 07:28
    na APO 2007-2011

    Tal Rasz 1-850
    Black Murderer 1-750
    Tal Rash 1-...

  5. #5
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    żal umiecie czytać jakoś tego nie widze koleś pisał szybko i nie patrzył sie na co pisze a po co wam kropki i przeciki żal was ja sie zgadzam powini zrobić żeby można było sprzedawac nimfe i kupić dwarfa

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    51
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Elan

    Lepiej takich rzeczy nie mów bo to świadczy tylko i wyłącznie o Twojej inteligencji... Sory ale mnie w szkole uczono że zdanie powinno się kończyć kropką a zdanie złożone przecinkiem... Podam zły przykład

    Byłem w szkole dostałem laczka ale pani powiedziała mi że moge poprawić poszedłem do domu widzialem mame ktora chciala mnie wyzywać a ja szybko ucieklem pozniej sie okazalo ze mama nie chciala mnie wyzywac tylko mnie ostrzegła

    Dobry przykład

    Byłem w szkole dostałem laczka. Pani powiedziała mi, że mogę poprawić. Poszedłem do domu i zauważyłem mame. Pomyślałem sobie, że chcę mnie wyzwać dlatego szybko uciekłem. Jak się okazało mama nie chciała mnie wyzwać tylko mnie ostrzegła...

    To tylko przykład dla elana, który jeszcze nie rozróżnia poprawnie zbudowanych zdań.

  7. #7
    Zaawansowany Mabra's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Boze jaki pomysl... prawie tego nie zrozumialem jak to czytalem.Jak niechcesz tracic kasy to nic nie kupuj -.- proste i logiczne.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    65
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak chcesz sprzedac swojego dwarfa/nimfe to idz na allegro.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jedyne co mogę teraz napisać to N/C J.polski KooX naucz się nim posługiwać......
    Pomysł jest tak głupi, że nie wiem co mam zrobić.Jak byś nie wiedział to NIMFA i Dwarf zostały wprowadzone po to, aby zmniejszyć ilość pieniędzy na Servie.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    97
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    niech przynajmniej zrobia ze np kupujesz dwarfa i mozesz go zmieniac z outfitami pacc/facc

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Gdzie mieszkasz?
    Posty
    68
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysl bezsensu niecherz niekupuj proste

    @up jak czytam twoje posty to az mi sie rzygac chce ;/

    ale po co zamieniac?

  12. #12
    Mastah! Daaron's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinna być możliwość zmiany Nimfy na inne Outfity i ewentualnie dokupienie np. dwarfa do nimfy w ten sposób mamy wszystkie outy ;p.

    Cytat Napisał Mabra Zobacz post
    Boze jaki pomysl... prawie tego nie zrozumialem jak to czytalem.Jak niechcesz tracic kasy to nic nie kupuj -.- proste i logiczne.
    Skoro nie zrozumiałeś to dlaczego piszesz i odpowiadasz na pytanie którego nie rozumiesz? Nie umiesz czytać ze zrozumieniem jedna osoba napisała że, nabazgrał następne 5 pisze to samo nabijanie postów i warna byś już miał ale, to nie moja sprawa...


    @Topic
    Twój pomysł mi się nie podoba jest zbyt tandetny po co mi nimfa jak moge ją sprzedać i mieć dwarfa kiedy tylko zechce? Mielibyśmy to co opisałem powyżej za 5kcc każdy outfit w nieokreślony czas.
    Ostatnio edytowane przez Daaron : 06-10-2008 o 17:27

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    97
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem ZA!!!

    <40znakufffffffffffffffffffffffffffffffff>

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dajcie temu noobiwi bana jaki on jest dyrny. ciagle glupie tematy zal go -.-

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mym zdaniem takiego czegoś wogóle nie powinno być , ewentualnie z biegiem czasu nowe outfity.

Podobne wątki

  1. Za?alenie w sprawie nimfy i dwarfa....
    By Swierstrzypala in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni Post / Autor: 27-03-2010, 07:41
  2. [7.6] czy zolta runa z pentagramem jest od nimfy? i dwarfa
    By Swierstrzypala in forum Inne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 19-02-2010, 17:59
  3. Outfity nimfy i dwarfa
    By EmPek in forum Inne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 28-04-2008, 15:18

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •