User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 32

Wątek: 1 listopada zapal znicz bohaterom!

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie 1 listopada zapal znicz bohaterom!



    Jak wszyscy wiemy wielkimi krokami zbliża się Święto Zmarłych. Tak więc postanowiłem zaprezentować części z was (bo wiem, że jednak są tutaj ewidentni dewianci) akcję społeczną: "Nie dajmy zginąć poległym!" W ubiegłych latach cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że nadal tak będzie.

    Akcja ma na celu propagowanie pamięci o poległych bohaterach, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Na każdym cmentarzu znajdziemy groby nieznanych żołnierzy, bądź ludzi, którzy oddali życie za Nasza Ojczyznę.

    Pokażmy, że warto pamiętać i pokazać, ze oprócz pamięci o najbliższych, którzy odeszli, pamiętamy także o tych, którzy oddali życie za wolną Polskę. Niech na każdym grobie pojawią się tysiące zniczy, zapalonych nie tylko przez tych, którzy pamiętają dni wojny, ale przez nowe pokolenie młodych Polaków dumnych ze swojej historii, dumnych ze swoich dziadów i pradziadów. Nie zapomnijmy również sami o zapaleniu zniczy na grobach bohaterów!

    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    Od autorów akcji...
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
    - wzory plakatów i ulotek (pdf) - http://www.nacjonalista.p...rialy/wzory.zip

    Zależny nam na jak największym rozpropagowaniu akcji wśród Polaków, zachęcam organizacje, stowarzyszenia, patriotów, nacjonalistów itp. do włączenia się w rozpowszechnianie materiałów, jesteśmy otwarci na wszelką współprace. Ewentualne propozycję proszę kierować po adres e-mail: kontakt@nacjonalista.pl lub numer gadu-gadu: 1335718
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

    Założono również konto na naszej klasie - http://nasza-klasa.pl/profile/19090004 Dodawajcie się i polecajcie znajomym


    Chwała wielkiej Polsce,
    Cineq
    Ostatnio edytowane przez Lu$hOoOoOfy Cineq : 22-10-2008 o 19:55

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    California
    Posty
    183
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zapalić znicz można, ale ubolewam nad tym co oni myślą o takich jak ty teraz. Patriotyzm przeciwstawia się nacjonalizmowi i takim ciulom jak ty. Patriota jest otwarty na inne narody i kulturę, a nie coś takiego co ty robisz, idź się pomódl do twojego boga Hitlera, a takich rudych jak ty tez palono.

    @down
    idiotą to jesteś ty ... może kiedyś w życiu, zmądrzejesz, a jak będziesz taki przez całe życie, to chłopcze współczuje. Zagmatwane ty masz w głowie, nie znasz życia, pod jarałeś się tym i myślisz, że jesteś zajebisty, swoją droga, to ty taki jesteś tylko na forach internetowych, bo sporo czasu tu spędzasz. Myślisz, że jesteś jakiś wielki, że pierdolisz takie smuty przy dzieciach i oni cię będą za to szanować? No może będą, ale tylko w necie.

    @edit
    Ta jestem rudzielcu starszy od Ciebie o parę latek i ty tu czegoś nie rozumiesz, ale twój problem, a to porównanie skina do punka to dojebałeś.

    @edit2 No przepaść intelektualną do mnie masz sporą, bo cały czas ci pisze, że ty właśnie jesteś tym "nethoolsem", no ale chuj. "co rude to fałszywe" "nie jeden ciul klawiaturą, leczy swe kompleksy"
    Ostatnio edytowane przez Rembik : 22-10-2008 o 20:53

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Up:
    Idioto, jestem NR nie NS. Nie uznaję swastyki, Młodzieży Wszechpolskiej a Hitler nawet nie umiał zlikwidować żydów. Swoją drogą masz strasznie zagmatwaną przez zachód wiedzę o patriotyźmie.
    Edit:
    To nie ja nie odróżniam NR od NS. To jak byś pomylił skina z punkiem albo swój klub z Siarką Tarnobrzeg, bo podobne kolory...
    Edit2:
    Nadal nierozumiesz. Może masz o kilka lat więcej, ale dzieli nas przepaść intelektualna. Już raz mówiłem Ci, ze jesteś nethoolsem. Poczytaj w necie ideologię NS i NR a potem napisz pw.

    Dobra, liczę, że w tym temacie nie będzie tego typu postów, jak więc jak chcesz coś napisać to pw. Tu już nie odpowiem.
    Ostatnio edytowane przez Lu$hOoOoOfy Cineq : 22-10-2008 o 20:48

  4. #4
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W większym stopniu jestem lokalnym patriotą niż patriotą, ale co roku zapalam znicz przed grobem nieznanego żołnierza zawsze w tym samym miejscu w Lublinie.

  5. #5
    Nabijacz postów Lost Girl's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    █████- zdrap i zobacz :)
    Posty
    604
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobrze, że ktoś pamięta o tak że ważnym święcie. Osobiście napewno pójdę na cmentarz i zapalę kilka zniczów.
    Apo 7.6 - Retired
    Apo 8.42 - Retired
    Apo Rox - Retired

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    .Kutno.
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ostro masz w bani. Znicz zapalić można, ale ty chyba dostałeś dałna...

    'Nie dajmy zginąć poległym'

    Powiedz to tym co ich zabili. Błaznem jesteś.

    @Down

    Wiem, że jest to metafora, ale jak ty ją rozumiesz? Myślisz, że jesteś patriotą, bo zapalisz znicz?
    Ostatnio edytowane przez .O.S.T.R. : 23-10-2008 o 20:08

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niestety znów musze potępić...
    Widać jak kłamiesz podając swój wiek. To jest METAFORA. Nawet nie mam siły specjalnie dla ciebie ją rozszyfrować.

  8. #8
    Bywalec Mariox's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Andrychów City;)
    Posty
    335
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Patriotyzm (łac. patria = ojczyzna, gr. patris) – postawa szacunku, umiłowania i oddania własnej ojczyźnie oraz chęć ponoszenia za nią ofiar
    NIKT z Was nie jest patriotą!Gdyby nadeszła wojna i trzeba by było oddać za ojczyznę życie nikt by z Was tego nie zrobił. Schowali byście się w kącie i wołali mamę. Także nie zgrywajcie tutaj patriotów bo to całkowicie odrębny i za bardzo poważny temat. Jak już to zapalcie sobie pochodnie w kryptach nad zwłokami neka, abu albo tymi innymi dziećmi bez przyszłości...


    Nick: Nie gram już
    Profesja: Master Rooker ;]<8.4>
    Poziom: 100 Done może wrócę Loading... [133]

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    heh, Rembik nic dodać nic ująć. A co do rudego to też się zgadzam xD



    @Topic. Znicza to chyba każdy zaświeci w ten dzień i większość pamięta o 11 listopada(tak myśle)...Zakompleksiony dzieciaq...

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    118
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mariox Zobacz post
    NIKT z Was nie jest patriotą!Gdyby nadeszła wojna i trzeba by było oddać za ojczyznę życie nikt by z Was tego nie zrobił. Schowali byście się w kącie i wołali mamę. Także nie zgrywajcie tutaj patriotów bo to całkowicie odrębny i za bardzo poważny temat. Jak już to zapalcie sobie pochodnie w kryptach nad zwłokami neka, abu albo tymi innymi dziećmi bez przyszłości...
    A kto by ginął za tą bandę złodziei w sejmie? ^^


    @topic:
    Zapalić znicz można, ale propagandy to ty tu nie siej.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, myślę iż mało osób do dziś docenia to co Oni dla nas zrobili, nie doceniamy, ponieważ... Nie przeżyliśmy tego niż Oni. Gdyby nie Ci którzy za przyszłość swego narodu, życie Swe oddali, właśnie teraz... Nie pisałbym czegoś takiego, co dla nich niczym było głupiego posta, klikając bezpieczny w swym ciepłym przytulnym domu... Choć Oni tęsknili za żonami, dziećmi swymi... Co tu dużo mówić, jak można im podziękować ? Mam nadzieję, iż pamięć po nich nigdy nie zaginie... O.S.T.R - 'Nie dajmy zginąć poległym' Drogi mój, przez Twoją osobę z cineq jedyny raz się zgodzę, nie ukrywaj swego wieku. A to jest metafora, może i nawet przenośnia.


    @Dziecięce kółko różańcowe
    Mam nadzieję, iż będziecie cytować mój post, i mówić "EEeeeemooOOo peeeDaaaŁy" <3

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Łódź
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wy jesteście wszyscy nienormalni... W czym wam ten temat przeszkadza? Gdyby każdy był patriotą chociaż w takim stopniu, w jakim jest cineq to w rządzie nie było by pierdolonych świń rzucających się na łeb i szyje do koryta. Bo zależałoby im na Polsce.

    Dobry pomysł! Pamiętajmy o tych co odeszli!

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    zalezy kiedy
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co rok jestem i co rok zapalam :]
    I przestancie sie klocic dzieci.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    19GKS Katowice64
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do ciebie Cineq nazisto zajebany nie mam slow wiesz czemu hitler nie lubial zydów i murzynow? Bo mieli wiekszego ch****uja od niego Tak samo ty robisz i kazdy twojego typu Dzieci w przkrotkich spodniach moro i glanach i mysla ze sa Cool i kazdy sie ich boi a ja mam was w dupie!! Nie jestes patriota tylko imbecylem patriotyzm nie polega na tym ze sie obraza innych....Leszczu Znicz zapale ale odroznij patriotyzm od fanatyzmu!

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem po co taki temat, tutaj jest za dużo dzieci które nie rozumieją co się wtedy działo.
    Ja szanuję tych co oddali kiedyś życie za ten jebnięty kraj, ale patriotą nie jestem, wbijam w to "państwo".

    Swoją drogą, co ten je.any kraj zrobił dla mnie? CHUJA!

    A skoro nie mam za co, to nie szanuję. Moje zdanie, moja sprawa, nie pasuje? Twój problem!

  16. #16
    Mastah! Daaron's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szkoda tylko że, Polska tak upadła. Jeszcze gdy Ci ludzi o nią walczyli było o co walczyć teraz jest brud i śmieci, na każdym kroku wandalizm. Mimo że, Ciebie nie lubie za brak kultury tak osobistej jak i ogólnej to tu jestem zmuszony przyznać Ci racje, Ci ludzie byli patriotami pownniśmy uszanować to że, walczyli dla Nas po to byśmy mieli gdzie mieszkać i nie byli pod okupacją.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    $#%%#@*%
    Posty
    252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Temat bardzo dobry, ale niestety nie na to forum
    70% czytających to forum to głupie dzieci, które okres komunizmu, II wojny światowej, I WŚ traktują jakby nic się nie wydarzyło. Mają w dupie czy ktoś za nich zginął, czy też nie ;|

    Co roku chodzę na groby żołnierzy i zapalam symbolicznie kilka zniczy.


    Nie zapomnijmy o poległych!

    p.s
    Gdybym w naszych czasach miał walczyć za ojczyznę to bym wyjechał jak najdalej stąd
    Za kogo bym zginął? Za kolejnego prezydenta pokroju P. Kaczyńskiego?
    Ostatnio edytowane przez Ktoś : 23-10-2008 o 23:35

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Zielona Góra (woj. Lubuskie)
    Posty
    312
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Ja gdy miałem 3 lata byłem paliłem znicze z dziadkiem. I tak co roku chodzę do grup dziadka i babci, oraz do ciotek i jeszcze innym osobą.

    @Cineq
    Co Ty wiesz w ogóle co to jest patriotyzm? Wątpię. Mój kolega Cię zna i mówił, że Twój ojciec był dezerterem.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    DaLeKo
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem tak jestem patriotą, interesuje się historia szczególnie Polski, co roku zapalam znicz przed grobem nieznanego żołnierza. Co do Cinq'a dla mnie jest bękartem Hitlera....

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Gdzieś w Hoy daleko... "Zajarany Rapem, Jak Wczorajszym Jointem..."
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak 1 listopad to szczególny dzień...

    Warto przyjść na cmentarz, i nie zapomnieć o tych co polegli za Naszą wręcz wspaniałą Polską.

    NIE ZAPOMNIJMY O TYCH CO POLEGLI! NIE ZAPOMNIJMY....!

Podobne wątki

  1. Najazd na rooka 9 listopada
    By 1st R. Boonek in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 10-11-2010, 15:50
  2. Najazd na ank 4 listopada
    By 1st R. Boonek in forum Prezentacje Filmików
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 04-11-2010, 18:13
  3. 21 listopada - Zeus. Album Zeusa
    By Mejgerq in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 25-11-2009, 17:37
  4. Crash - 11 listopada.
    By Dark Devorious in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni Post / Autor: 14-11-2009, 16:35

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •