User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy prof, sa wyrownane?...

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie, jest to skandal....

    23 43.40%
  • Taaa... Przeciez kina zawsze musi byc rox -.-

    25 47.17%
  • Powinni ulepszyc sorca/ kinowi zmniejszyc atk z broni x]

    5 9.43%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 54

Wątek: Profesje :O

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Profesje :O

    A wiec, chcialem uswiadomic ludzia, jaka prof jest " Najlepsza" w Chwili obecnej na Global Tibi.

    JEST TO KNIGHT. Dlaczego zapytacie? juz wam mowie...

    Zobaczcie takiego 150 Sorcerera... Wali on po 180-2?? z Exori vis. Dochodza do tego hity z wanda... 70~D; ( Jdnym slowiem sorc/druid to jest tragedia~! )

    Palladyn. Nie bd dawac przykladow z ass starami, bo to strata kasy i nie zawsze sie z nich wali.. Wiec. Royal spear.. 150 lv jak wyzej hity ? : 200-300~ Nie wiecej niz 330 ...

    Dochodzi do tego exori san.. Po 120? ... to jest jakies 400 obrazen w potwora na ture. Zobaczcie jaka roznica ... Sorc ma obrazen raptem 260 ~?...

    Noi tera kolej na knighta... jednym slowem pro

    150 lv. Hity po 400~~ + exori - 250~ // EXORI GRAN ... 500-6??....

    I to mnie dobija, hity z exori grana, wchodzi to tak 400z broni + 600 z grana to jest 100 Obrazen w potwora na TURE~! Jezeli otoczy go zalozmy 8 dragonow ? to po 2 hity z exori grana, i dragow nie ma, dzie sorc nie ma szans z 4 dragami... a co dopiero zeby tracci mamne na Ue...

    Pall moze ma szanse ale zajmie mu to 3-5 x dluzej..

    Co wynika ? Ze Sorc/druid, nie wiem po co ludzie nimi graja, jak to jest najwolniejszy i najciezszy exp...

    Pall? ok. Moze byc, chcociaz przy masowych potworach, musi spierdalac po caej mapie ^^


    Kina ? ROX!!!!!!!

    I dlatego, jak waszym zdaniem sie wydaje ? Czy profesje sa wyrownane? Bo ja mowie ze nie....

    Udzielajcie sie ^^

    Pozdrawiam, kov

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Zielona Góra (woj. Lubuskie)
    Posty
    312
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Moim zdaniem ed na rl jest udupiony. Grałem kiedyś jeszcze przed 7.6 druidem i nie było rodów. Biegałem z serpent swordem i expiłem na rotach. A knightem wbijali po 100 a ja ledwo 80. Nie było questów takich jak poi. A teraz to samo druid nie może robić hmm. Uhy są już niepotrzebne każdy ek jedzie na potionach.


    @GrulixBaned styl... Poćwicz.,|,.Trenuj

  3. #3
    Top User 2009 .Bart.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Z Nienacka o_O | Pozycja: Tfuj wuc!1
    Posty
    766
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał kovatenko Zobacz post
    150 lv. Hity po 400~~ + exori - 250~ // EXORI GRAN ... 500-6??....

    I to mnie dobija, hity z exori grana, wchodzi to tak 400z broni + 600 z grana to jest 100 Obrazen w potwora na TURE~! Jezeli otoczy go zalozmy 8 dragonow ? to po 2 hity z exori grana, i dragow nie ma, dzie sorc nie ma szans z 4 dragami... a co dopiero zeby tracci mamne na Ue...

    Pall moze ma szanse ale zajmie mu to 3-5 x dluzej..

    Co wynika ? Ze Sorc/druid, nie wiem po co ludzie nimi graja, jak to jest najwolniejszy i najciezszy exp...

    Pall? ok. Moze byc, chcociaz przy masowych potworach, musi spierdalac po caej mapie ^^
    -Na 150 levelu, żeby ZA KAŻDYM HITEM walić po 400+ to wiesz jakie byś musiał mieć skille?
    - 8 dragów okrąża 150 eka, on wali jedno exori gran przy czym traci prawie całą manę więc, żeby je dobić musi znów pić manasy, a zanim napełni manę na full, żeby walnąć 2 e gran, to te dragi będą miały znów full hp, do tego się leczyć potionami.
    -może o tym nie wiesz, ale na rl tibii jest coś takiego jak drużynowe hunty więc 150 ms/ed może sobie iść na demony z blokerem.
    - po to na rl są blokerzy, żeby 150 pall nie musiał spierdalać po całej mapie.
    -myślisz, że 250eka ten najlepszy potion od 130 levela da dużo hp? teraz przynajmniej są te potiony, bo wcześniej to już w ogóle było przejebane.

    knight najlepszy jest tylko w tym, że łatwo się nim botuje.

    tyle.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Chelm
    Posty
    300
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, ale ekiem możesz expić na słabych potworach, bo te mocne ostro leją. No w tym co pokazałeś to aż mi się odechciewa grać pallem. Knightem nie lubię grać, bo wiem, że 90% knightów to boty ;/ Nie chce mi się wierzyć w to co napisałeś, chyba, że to są wiarygodne źródła.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Own3d chlopie dojebałeś. 100 ed sadzi w potwora jakies 190 (z wrazliwosca) i hity z sd po 500+? flam zabiera 20 many^. 100 edem na wyrmach robisz 200k expa/h przy dobrym spawnie a 100ekiem idziesz na frosty masz dobry exp i waste po huju

    60 edem zarabiasz na dragach bo bijesz frigo+wand. a drag jebnie raz czy dwa gfb. a ekiem wastujesz na dragach (chyba ze tam woi spadnie) wiec ja nie wiem co ty pierdolisz. Pvp Hmm. Ed Paraliz, kule po 250++ (nie wiem ile) i Gran mas frigo za 350? to zastanow sie kto ma wieksze szans jezeli ed z gran hurem pizga duzo szybciej od ek z hurem + utamo (:? dwa 100 eki nie zabije nie zabije 120 ed, a dwojga 100 ed raczej da rade (jak cos ogarniaja) takiemu 120 ek. Own3d
    Pomysl zanim napiszesz :]
    Ostatnio edytowane przez Rase : 24-10-2008 o 23:19

  6. #6
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    idk
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał kovatenko Zobacz post
    A wiec, chcialem uswiadomic ludzia, jaka prof jest " Najlepsza" w Chwili obecnej na Global Tibi.

    JEST TO KNIGHT. Dlaczego zapytacie? juz wam mowie...

    Zobaczcie takiego 150 Sorcerera... Wali on po 180-2?? z Exori vis. Dochodza do tego hity z wanda... 70~D; ( Jdnym slowiem sorc/druid to jest tragedia~! )

    Palladyn. Nie bd dawac przykladow z ass starami, bo to strata kasy i nie zawsze sie z nich wali.. Wiec. Royal spear.. 150 lv jak wyzej hity ? : 200-300~ Nie wiecej niz 330 ...

    Dochodzi do tego exori san.. Po 120? ... to jest jakies 400 obrazen w potwora na ture. Zobaczcie jaka roznica ... Sorc ma obrazen raptem 260 ~?...

    Noi tera kolej na knighta... jednym slowem pro

    150 lv. Hity po 400~~ + exori - 250~ // EXORI GRAN ... 500-6??....
    zgon/dead/det

    Cachero 300ms - 1100 via Hell's Core - okolo 30sqm
    Mateusz Dragon Wielki - 1100 via Eternal Winter
    Morgahar 280 rp - 600 via assassin star + 190 via divine caldera - okolo 20sqm
    LP 381 ek 400 via sword + !!!550 via exori gran (wyrm)!!!


    Już understeand?

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    KrW Łódź
    Posty
    158
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Koleś znasz się na rzeczy jak gówno na poezji ...


    MS/Ed na 100+ to maszynka do expienia -.- Ek wszędzie przy lepszym expie ma waste... Rp równie dobry exp jak i loot

  8. #8
    Zaawansowany Denemix's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spadłem z krzesła jak przeczytałem ten temat..
    Knight na rl to jedyne do czego się nadaje to Cavebot script started!
    Mówisz ze Ms/Ed sux? 65ed~ 160 z exori frigo + 70-80 z roda.. to jest 230-240 na ture.. i za każdym razem trafiasz w porównaniu Eka na tym samym poziomie który raz na 10 hitów trafi 200+ a reszta to pomiędzy 80-120.. O rp już nie wspomnę.. to jest profesja która się nie da mieć waste..

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    513
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał kovatenko Zobacz post
    A wiec, chcialem uswiadomic ludzia, jaka prof jest " Najlepsza" w Chwili obecnej na Global Tibi.

    JEST TO KNIGHT. Dlaczego zapytacie? juz wam mowie...

    Zobaczcie takiego 150 Sorcerera... Wali on po 180-2?? z Exori vis. Dochodza do tego hity z wanda... 70~D; ( Jdnym slowiem sorc/druid to jest tragedia~! )

    Palladyn. Nie bd dawac przykladow z ass starami, bo to strata kasy i nie zawsze sie z nich wali.. Wiec. Royal spear.. 150 lv jak wyzej hity ? : 200-300~ Nie wiecej niz 330 ...

    Dochodzi do tego exori san.. Po 120? ... to jest jakies 400 obrazen w potwora na ture. Zobaczcie jaka roznica ... Sorc ma obrazen raptem 260 ~?...

    Noi tera kolej na knighta... jednym slowem pro

    150 lv. Hity po 400~~ + exori - 250~ // EXORI GRAN ... 500-6??....

    I to mnie dobija, hity z exori grana, wchodzi to tak 400z broni + 600 z grana to jest 100 Obrazen w potwora na TURE~! Jezeli otoczy go zalozmy 8 dragonow ? to po 2 hity z exori grana, i dragow nie ma, dzie sorc nie ma szans z 4 dragami... a co dopiero zeby tracci mamne na Ue...

    Pall moze ma szanse ale zajmie mu to 3-5 x dluzej..

    Co wynika ? Ze Sorc/druid, nie wiem po co ludzie nimi graja, jak to jest najwolniejszy i najciezszy exp...

    Pall? ok. Moze byc, chcociaz przy masowych potworach, musi spierdalac po caej mapie ^^


    Kina ? ROX!!!!!!!

    I dlatego, jak waszym zdaniem sie wydaje ? Czy profesje sa wyrownane? Bo ja mowie ze nie....

    Udzielajcie sie ^^

    Pozdrawiam, kov

    Sratatata tacie w gacie....-,-
    Na tombach siedziałem palem i kumpel druidem expił...W tydzień z 45 na 60+...
    Druid jest zarypisty bo szybko się expi....

    Knight najlepszy ? Nie prawda.... każda profa ma swoje wady i zalety....PAlek może na dystans wiele mocnych potworów brać i bez waste....a knight ? Z bliska wali tylko i waste jest....dlatego knight bjie tyle ile bjie a palek to i tak niezła profa.....


    nie wiem tylko jak tam z sorcem....ale podobno też dobrze się expi....(mowili mi panowie z guardi^^)

    Każda profa jest dobra w czymś...tylko gracz musi to dostrzec....

    pzdr

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Właśnie knight jest udupiony, Popatrz czy 35 Knight zabije 30 Pala? CHUJA moze sobie za nim biegac i trzepac exori ale i tak mu chuja zrobi...
    A Mag? kosztem 20 many ciska sobie visem,
    A teraz tak:
    30 sorc => Soluje sobie draga na full manie <0 waste>
    30 kina => Soluje draga => bije go 20 minut => wastuje pół bp potionów <65/60>
    30 pall => 60/45 Zabija sobie draga na full manie bez najmniejszych problemów


    Ekiem to tylko bocic można, bo to jest maszyna do blokowania...

    to druid i sork jest za dobry..

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Każda profesja jest dobra zależy co się lubi i czym się lepiej gra.
    Tak samo jak napisał Bart wiesz jakie trzeba mieć skille żeby walić za każdym razem 400+?!
    a w pvp knight to już wogóle jest
    sorc 100lev+sd+mort hur+strong haste+=caly czas knight traci potiony i wogóle nie dogania sorca
    pall 100lev+ royal spear=knight 100lev+ raz na jakiś czas go dogoni i walnie a pallek caly czas hity
    drud 100lev tak samo jak sorc
    knight 100lev+exori/exori gran=cały czas goni w tym samym czasie obrywajac itd

    moze troche mało wiarygodnie napisane oraz są niedociągnieńcia
    Ostatnio edytowane przez Clizz : 03-11-2008 o 13:39

  12. #12
    Gaduła Jacol's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    z nienacka:P
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam pomysł, nie wiesz to nie mów,

    znajdź mi 150 sorcerera co bija tak jak 65 to pogratuluje,

    Sam ci Dane mówił, e frigo :150 + rod czopie, i to za każdym razem takie same hity -.-

    Paladynem NIE jest możliwe mieć waste, pogadaj z Pacx'em, który na 80 ~~ lv miał full summonera -.- 0 allegro, kumasz? 1,2 kk kosztował,

    jak ujebiesz na 50 knightem GSy bez waste, pogratuluje, jak 50 RP będziesz biegał na GS i miał waste, to leszcz jesteś.

    Jak wszyscy mówili, EK to bot char(choć na dobrych skillach też spoko) ;] RP rox(jak dobre skille) to maszyna do expienia, MS/ED ,n/c widziałeś kiedyś co robi 60 ~~ ED na Dragach i DL? jak chce baaaaardzo szybko expic to tak : Exori frigo + icicle/avalanche + Hail storm, hitów sam się domyśl,(tyle że wtedy masz waste z icicle /avalanchów,przynajmniej mniejszy profit)
    Poproś Dane'mixa , Pacx'a i Wicepsa o filmiki z huntów (kolejno, Dane > Dragi, Pacx, obojętnie co, Wiceps ,z bocenia , zobaczysz co się szybciej nudzi ;])


    @edit,
    jestem włascicielem 53 knighta 70/67 , powiem tak, Guardy to już
    mnie zbrzydły, hit 200+ to raz na 1 H walne,(mam relict sworda, 46/20+ ileś tam, chyba, czy jakoś tak, w każdym razie att podobnie)
    poszedłem z Sedanem na GS, ja 53, Sedan 59 Sedan je z taką prędkością ubijał ,ze ja nawet bloczyć nie nadążałem -.-
    Ostatnio edytowane przez Jacol : 25-10-2008 o 11:01
    Kiedy jesteś już na dnie zostają Ci 2 rzeczy :
    Nadzieja i Demotywatory.pl

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    195
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zrób knigtem połowe EPH jaką ma Druid/Sorc na 150 lvlu to dam ci 1kk.

  14. #14
    Łowca postów Tetti's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Płock
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie mam co napisac bo juz wszystko przede mna opowiedzieli, ale powiem ze te opcje w sondzie to jakies z lasu.
    knight koks do bocenia
    pal dobre skille = kasa ładnie leci i exp rowniez, raczej nie pobocisz tak ajk knightem
    sorc/druid to raczej tylko na paccu, szybko sie expi, mozna ladnie bocic^^

    down
    chyba ciebie pojebalo cymbale, druid/sorc+serpent sword idzie ladnie i nie pieprz;D
    Ostatnio edytowane przez Tetti : 25-10-2008 o 12:40
    polska nie brooklyn by blyszczec jak jupiter
    niejednego tu stlukli chocby za lepsza bryke
    ziomek zycie...

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #up
    chyba cie pojebalo ze mozna druidem boic, juz predzej palem z serpent swordem

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    xD wy mi tu piszecie o pvp na 50 lvlu...

    Co mnie to interesi, Zobaczcie taka Tomurka, LP.

    LP wali po 600~? z axa i 1k? z exori grana. to jest 1.5k ludzie w potwora -.-

    3 manasy i znowu na exori grana ma.

    Pallek? ass stara moze ale traci na to kasy i to w hooy a nei zawsze sie odzyska...

    Ed/ms ? Zawsze musza chodzic z potami/softami bo tak to beda czekac az sie mana bedzie ladowac :S

    Na h lvlach Eq to koxy. Angel of distans/ Darkseph ? RP, przestali grac, albo expia 1 lv w 2 tyg. ?

    Tomurka, 2 lata gra rowno i ma 336 lv !? Gdzie ludzie z 3 letnim doswiadczeniem maja po 250~.. Tak samo Cachero ?-.- 5 lat~? 300 ?? To tomurka by juz 400 miala wiec n/c

    Jak dla mnie, i tak knighta z dobrze zrobili, za duze hity z exori grana, Ass starym za drogie, druidowi Exori vis. 10 many powinno brac i by bylo jakos, bo tera nie ma wyrownania, Czolowka ALL to KNIGHCII i moze 1-2 ms 1-2 Pallki? :S A tak to EK!//.,,//

  17. #17
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    idk
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał kovatenko Zobacz post
    Tomurka, 2 lata gra rowno i ma 336 lv !? Gdzie ludzie z 3 letnim doswiadczeniem maja po 250~.. Tak samo Cachero ?-.- 5 lat~? 300 ?? To tomurka by juz 400 miala wiec n/c
    O tomurce wiem od jakiegos tygodnia 300+ candia non-pvp. Czym się może pochwalić? hmm "Poranek 6 rano nie mogę spać musze na frosty gnac"
    Cachero? 300 ms... gra od czasow 6.x, o jego filmikach i osiagnięciach nie napisze tutaj. Judge Chia wbil w 2 lata 300 rp a jak doszlo co do czego to padl przy lurowaniu orshabaala z wejścia na hero cave, a cachero na 240 lvlu za czasow tibii 7.1 z zlurowal go z miejsca spawnu pod cyclopolis, a wtedy nie było F9 - manas...

  18. #18
    Top User 2009 .Bart.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Z Nienacka o_O | Pozycja: Tfuj wuc!1
    Posty
    766
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał kovatenko Zobacz post
    xD wy mi tu piszecie o pvp na 50 lvlu...

    Co mnie to interesi, Zobaczcie taka Tomurka, LP.

    LP wali po 600~? z axa i 1k? z exori grana. to jest 1.5k ludzie w potwora -.-

    3 manasy i znowu na exori grana ma.

    Pallek? ass stara moze ale traci na to kasy i to w hooy a nei zawsze sie odzyska...

    Ed/ms ? Zawsze musza chodzic z potami/softami bo tak to beda czekac az sie mana bedzie ladowac :S

    Na h lvlach Eq to koxy. Angel of distans/ Darkseph ? RP, przestali grac, albo expia 1 lv w 2 tyg. ?

    Tomurka, 2 lata gra rowno i ma 336 lv !? Gdzie ludzie z 3 letnim doswiadczeniem maja po 250~.. Tak samo Cachero ?-.- 5 lat~? 300 ?? To tomurka by juz 400 miala wiec n/c

    Jak dla mnie, i tak knighta z dobrze zrobili, za duze hity z exori grana, Ass starym za drogie, druidowi Exori vis. 10 many powinno brac i by bylo jakos, bo tera nie ma wyrownania, Czolowka ALL to KNIGHCII i moze 1-2 ms 1-2 Pallki? :S A tak to EK!//.,,//
    Hah, pewnie myślisz, że L'P wali za KAŻDYM razem po 600+ <lol> 1k z e gran? jeśli nawet tyle by walił to musi wypić 5-10 manasów, może jeszcze więcej, a nie 3 jak napisałeś..zanim to zrobi to potwór którego leje się pewnie do full hp wyleczy.
    Pallem za ass stary się prawie zawsze zwraca, a może i zawsze nie grałem na 100+ pallu nigdy. Jak by e vis/mort/flam zabierało 10 many to by było tak łatwo jak na apo..czołówka to all knighci? wiesz co to jest BlackD Proxy albo TibiaNG?

  19. #19
    Nazwa użytkownika
    Guest

    Domyślnie

    Tylko ze Tomurka nie ma jednego ownera, tylko kilku ownerów. xd

  20. #20
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    druid i pal wymiataja ;d no ale wiekszosc h lvli to knighty bo na bocie jada ;d
    Druid rox !
    A tu daje linka do Tibia Legends xd sunrise wspomniala o cachero xdd
    http://pl.youtube.com/watch?v=FyvL22e444A
    Patrzcie jakie koxy ;o

Podobne wątki

  1. Profesje ;F
    By Roxyu in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 74
    Ostatni Post / Autor: 09-09-2010, 08:36
  2. Profesje.
    By Szkarlatny leon. in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni Post / Autor: 05-05-2010, 13:31
  3. profesje
    By hugo in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 28-09-2008, 15:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •