User Tag List

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki 41 do 45 z 45

Wątek: Update cd.

  1. #41
    Zaawansowany Grajcz's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Mielec
    Posty
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Podsumowując update to mi się bardzo podoba mimo dziwnego pomysłu błędy) z tym przywoływaniem war wolfów...
    tereny wielkie, niektórzy mówią że to wada, trudno coś znaleźć ale z czasem i te tereny będziemy mieć w małym palcu.
    Nowe potwory - podoba mi się pomysł z duchami...oryginalny i niezbyt utrudniający grę, te dziwne crazy flamingi to są jedynie utrudnieniem w drodze do respów demonów, dl i orschy, ots kidów nie widziałem więc nie wiem jakie są.
    nowe respy w miarę mi odpowiadają...jak dla mnie to za dużo daliście dla low lvli...i tak wszyscy biją dragi, hero na exp więc te respy raczej nie potrzebne ale podobają mi się respy dark lordów tylko trochę ich mało - świetne do expienia na lvlu ~70, wreszcie jakiś ogromny resp warlocków, podoba mi się też nowe resp dracul tylko strasznie daleko jest.
    Nowe kingi są dobre ale tam tyle osób lata że i tak expić się na mniejszym lvlu nie da.
    Nowych questów nie wykonałem ale podobają mi się oba - fajny miś i ten pomysł z biczem...tylko pomijając te war wolfy w dp;/
    Ogólnie bardzo mi się podoba nowa wyspa i wielkie dzięki za to ekipie apo (celowy rym;p)
    Grajcz 1 - 500 lvl Grajczyk 1 - 203 lvl
    Wróciłem na wakacje - żartowałem
    RETIRED 4ever

  2. #42
    Bywalec jacek3332's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Grybów
    Posty
    327
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siema, moglibyście podać dokładne zrobienie questu na war wolfa? I jaki do tego jest potrzebny lvl?

  3. #43
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Oświęcim
    Posty
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra robota, Tygrys Ty zawsze nas zaskoczysz, bardzo duże maisto, oby tak dalej.

    Tylko ten bug z War Wolfami, trochę wkurza ;<

  4. #44
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grajcz Zobacz post
    Ogólnie bardzo mi się podoba nowa wyspa i wielkie dzięki za to ekipie apo (celowy rym;p)
    Eeee, jaki rym? ;'o

    @Topic
    Miasto zjebane bo za duże i trudno ogarnąć co gdzie. Dp mi się nie podoba, zoo fajne ale i tak ssie w porównaniu do Muzeum Przyrody w Bathel'Geese. ;d
    Ten pomysł z duchami spoko.


    Nie oddaje reputów.

  5. #45
    Średnio zaawansowany Vonozaurus's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grajcz
    Ogólnie bardzo mi się podoba nowa wyspa i wielkie dzięki za to ekipie apo (celowy rym;p)
    Cytat Napisał EsSaY Zobacz post
    Eeee, jaki rym? ;'o
    Wyspa ładna, choć myślałem, że będzie coś 'lepszego'. Pozyjemy, zobaczymy. Tak jak EssAy: Muzeum rządzi xd!

Podobne wątki

  1. Jutro update albo jeszcze dzisiaj update na 7.6. (?)
    By Maebara Keiichi in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 30-09-2009, 20:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •