User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: [ARMIA 7.6] green Skull

  1. #1
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [ARMIA 7.6] green Skull

    Witam, na wsępie powiem, że będą tutaj zawarte 2. propozycje, ale drugiej nie umiałem napisać w paru słowach jako nazwy tematu. Do rzeczy.

    JAk wszyscy wiemy, system skulli działa na apo bez zażutu, ale jedną rzecz przydało by się udoskonalić. Mianowicie to, na kim mamy yellow skulla, czyli kto może nas zabić bezkarnie, jeśli nie mamy pk (myśle że nie ma sensu tego lepiej tłumaczyć). Proponuje, aby taki ktoś, zostawał obdarzony green skullem, czyli zieloną czaszką. Bedzie to bardo przydatne, podczas różnego rodzaju warów, na których atakujemy ekipe z pk.

    Drugą propozycją jest 'Nie możesz zabijać przed restartem!", o co chodzi? A o to, że na apo minute przed resem bardzo wiele osob fraguje innych, aby po resecie bezpiecznie sie lognać i uciec do temple. "Nie możesz zabijać przed restartem!", pojawiało by sie w tej samej chwili co "UWAGA! Za 5 minut[...]".

    Prosze o wypowiedzi i wszelkie sugestie, najlepiej w moim profilu. Także te dotyczące mojej ortografii, z którą mam niestety problemy ;x (Tipja óczy...)

    @Grulxie tempa pauo: Tak coś mi zrobiłeś, i nie baw mnie więcej tym pytaniem. Nie korzystam z mozili bo ma do dupy layout, a na błędy ci nic nie poradze. Green skull jest w grafikach tibi 7.6. Co do słownika to sie nie masz co czepiać. Ja przynajmiej umiem zdanie skleić.
    @ I jeszcze jeden: Chłopczyku i jak w każdym temacie każdy z ciebie tyra, to już przestaje być śmieszne.
    Ostatnio edytowane przez Orson_Pall : 31-10-2008 o 23:08

  2. #2
    Nabijacz postów GladeQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Malbork
    Posty
    534
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No Orsonku muszę powiedzieć, że podoba mi sie Twój pomysł :P Jestem w 100% na tak :P Troszke musiałem sie domyśleć o co chodzi ale doszłem do tego Chociaż ja bym wolał zamiast zielonej czachy pink skull ;* xD



    masz hunta ;*


    @down
    hahahahahahhahaha koleś rozjebałe.ś mnie xD Kto tu kogo poucza mozillą ;-D BUEhuehUEHebuBEUHEB
    Ty wszystko wiesz o czaszkach? Może sie da? Może zamiast zielonej bedzie zółta? albo coś podobnego... to jest propozycja ciole
    @edit
    ząłl... ludzie literówek nie mogą robić? Ja tam widzę jeden błąd ortograficzny...

    @KaZeK
    To z tym pinkiem to był żarcik... xD
    Ostatnio edytowane przez GladeQ : 01-11-2008 o 09:47

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Zielona Góra (woj. Lubuskie)
    Posty
    312
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Nie da się robić nowych czaszek pod 7.6. Pomysł do dupy, ale widać, że myślisz! (chłopak ze wsi, ale myśli)
    Co do twojego podpisu jesteś dziwny? Powiedz mi? Ja Ci coś złego zrobiłem a Ty to jeszcze na forum dajesz. Jest to trochę żałosne.

    @Twoje błędy.

    Cytat Napisał Orson_Pall Zobacz post
    Witam, na wstępie powiem, że będą tutaj zawarte 2. propozycje, ale drugiej nie umiałem napisać w paru słowach jako nazwy tematu. Do rzeczy.

    Jak wszyscy wiemy, system skulli działa na apo bez zarzutu, ale jedną rzecz przydało by się udoskonalić. Mianowicie to, na kim mamy yellow skulla, czyli kto może nas zabić bezkarnie, jeśli nie mamy pk http://www.forum.toproste.pl/images/editor/color.gif
    http://www.forum.toproste.pl/images/...olor.gif(myśle że nie ma sensu tego lepiej tłumaczyć). Proponuje, aby taki ktoś, zostawał obdarzony green skullem, czyli zieloną czaszką. Będzie to bardo przydatne, podczas różnego rodzaju warów, na których atakujemy "ekipę" z pk.

    Drugą propozycją jest 'Nie możesz zabijać przed restartem!", o co chodzi? A o to, że na apo minute przed resetem bardzo wiele osób fraguje innych, aby po resecie bezpiecznie sie wylogować i uciec do temple. "Nie możesz zabijać przed restartem!", pojawiało by sie w tej samej chwili co "UWAGA! Za 5 minut[...]".

    Proszę o wypowiedzi i wszelkie sugestie, najlepiej w moim profilu. Także te dotyczące mojej ortografii, z którą mam niestety problemy ;x (Tipja óczy...)
    Nie masz mozili? <rotfl2>
    Ostatnio edytowane przez GrulixBaned : 31-10-2008 o 22:30

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Horyniec ;>
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    bardzo dobry pomysł, gdyż jak fragujemy innych to walimy siebie nawzajem co mzoe sie skonczyc dedem xd gz pomysł xd licze na wprowadzenie ;p

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post .

    Cytat Napisał GrulixBaned Zobacz post
    Nie da się robić nowych czaszek pod 7.6. Pomysł do dupy, ale widać, że myślisz! (chłopak ze wsi, ale myśli)
    Co do twojego podpisu jesteś dziwny? Powiedz mi? Ja Ci coś złego zrobiłem a Ty to jeszcze na forum dajesz. Jest to trochę żałosne.

    @Twoje błędy.



    Nie masz mozili? <rotfl2>
    Jak już to mozilli firefox...
    Dla twojej wiadomości to jest takie coś jak mozilla (nie firefox) i jest to kiepska przeglądarka...
    Więc proszę nie wypowiadaj się o przeglądrkach jeżeli posiadasz firefoxa od roku "bo kolega mówił, że dobre", może ma opere?
    Co do tematu to na apo nie ma "warów" "praktycznie" bo jak już jest jakiś "war" to idą na pvp island...
    Jest mi to obojętne bo i tak nie gram.

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Musze powiedziec ze mi sie podoba. Lepie zeby jak sie wyswietlala wiadomosc ze za 5 minut restart to pojawia sie. "Nie mozesz juz nikogo zabic" a po resarci juz moze



    http://www.forum.toproste.pl/showthr...204#post315204
    Nick - Shellerini
    Level - 220 +
    Mlvl - 102 +


    Pech to nasze jedyne szczescie

  7. #7
    Średnio zaawansowany Parada Ziom's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi się podoba ten pomysł i jestem na tak to by urozmaiciło grę na APO i możliwe, że wejdzie to w życie. Pamiętam jak robiłem hunty na RL tibi z green skull... Stare dobre czasu, oby takie też były tutaj. A tak w ogóle to był kiedyś green skull na APO ?
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=37121 - Wchodzić i oceniać mojego chara. Kto da komentarz dostanie free itemsa.

    www.lockerz-forum.cba.pl/Zaproszenia

  8. #8
    Uzależniony Mo$uke's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Jasło
    Posty
    723
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No dobry pomysl , ale podobnie jak ktos up powiedzial , moglby byc inny kolor...
    Ogolnie to spox , tylko zeby jakis gm sie tym zainteresowal...
    Napisz do Tygrysa czy Mortiisa zeby to lookneli...
    Uczę się sztuki życia
    Hip Hop to mój sensei
    Pfk - Jestem Bogiem

  9. #9
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał GrulixBaned Zobacz post
    Nie da się robić nowych czaszek pod 7.6. Pomysł do dupy, ale widać, że myślisz! (chłopak ze wsi, ale myśli)
    Co do twojego podpisu jesteś dziwny? Powiedz mi? Ja Ci coś złego zrobiłem a Ty to jeszcze na forum dajesz. Jest to trochę żałosne.

    @Twoje błędy.



    Nie masz mozili? <rotfl2>
    On woli się sam pomęczyć i nie robić błędów niż ty analfabeta nie umiejący pisać używa Mozilli bo nie uczą Cię pisać w szkole .

    Pink skull odpada (Własny Klient)
    A co do tego PK przed restartem to świetny pomysł
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Zielona Góra (woj. Lubuskie)
    Posty
    312
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał KaZeK Zobacz post
    On woli się sam pomęczyć i nie robić błędów niż ty analfabeta nie umiejący pisać używa Mozilli bo nie uczą Cię pisać w szkole .

    Pink skull odpada (Własny Klient)
    A co do tego PK przed restartem to świetny pomysł
    A muszę Cię zdziwić. Rozmawiałem z Tygrysem i prawdopodobnie będzie własny klijent Apo. A co do pk przed resetem nie da się zrobić, chyba że z chwilą pojawienia się informacji, że za 5 min wyłącza się server powinno się robić no-pvp.


    Cytat Napisał Mo$uke
    No dobry pomysl , ale podobnie jak ktos up powiedzial , moglby byc inny kolor...
    Ogolnie to spox , tylko zeby jakis gm sie tym zainteresowal...
    Napisz do Tygrysa czy Mortiisa zeby to lookneli...
    Mortiis i Tygrys mają bardzooooo dużo na głowie. Podeśle temat któremuś z nich i może zobaczymy.

    Cytat Napisał Naiczer
    @Up
    Chciałeś zabłysnąć, ze masz takie wtyki? To Ci się nie udało.
    @temat
    Fajny pomysl mozna zrobic cos takiego ze zmienia na no-pvp godne uwagi
    Wcale nie zabłysłem i nie mam żadnych wtyków. I nic mi zawsze się praktycznie nie udaje. Wcale temat nie jest godny uwagi bo zapewniam Cię, że nawet go nie przeczytałeś od deski do deski.
    Ostatnio edytowane przez GrulixBaned : 01-11-2008 o 23:30

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    238
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Up
    Chciałeś zabłysnąć, ze masz takie wtyki? To Ci się nie udało.
    @temat
    Fajny pomysl mozna zrobic cos takiego ze zmienia na no-pvp godne uwagi

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Allegro
    Posty
    695
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z green skullem pomysł mi się nie podoba
    A z tym atakiem przed restartem jak najbardziej jestem na tak! Chociaż sam tego używam

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny pomysł :-) jestem ZA! .

Podobne wątki

  1. Green Skull
    By Demolka Knight in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 20-07-2010, 17:02

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •