User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 21

Wątek: Nie ma sie kto opiekowa? forum...

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Upper Silesia
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Question Nie ma sie kto opiekować forum...

    Jak napewno wszyscy uzytkownicy forum zauważyli, forum to nie ma praktycznie żadnej opieki. Czsami wejdzie Mortiis abo Tygrys. Co do moderatorów to jedynmi aktywnymi jest MC Maciek i Flama. Ostatnio Busst odszedł a większość starych modków jest pobanowana <?> Może Admini mogli by znó zrobić jakąś rekrutacje bo forum bez opieki sie powoli zatacza pod wpływem tego spamu i nabijania postów.

    Prosze administracaje o zrobienie coś z tym

    Pozdro!

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    115
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    haha koteczku pewnie myslisz ze ta posada sie tobie nalezy? boossski jestes : * a tak na serio...jak juz czasem wparuje arhadus na forum to masa banow/warnow leci : D :/
    narazie jest dobrze ./

  3. #3
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na Forum Moderatorów jest wystarczająco, ale niestety niektórzy zbyt mało robią... Kto ile robi? Nie będę się na ten temat wypowiadał... Czyżby za mała mobilizacja? A może niektórym się już znudziło? ;> Różnie to bywa...
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  4. #4
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    Daleko :D
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinno dołaczyc jeszcze z 2 moderatorów.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mortiis, czy tam Tygrys mówił, że nie będzie nowych moderatorów..

  6. #6
    Średnio zaawansowany roman-17's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Świeradów Zdrój
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    MC Maciek ma rację... Moderatorów jest wystarczająco... trzeba ich tylko teraz zweryfikować i wymienić... Autor ma rację... przydała by się nowa rekrutacja... Ale ilości nie ma co ruszać...
    Nie będę tu wymieniał nabijaczy ale zrobiło się ich tak wielu, że głowa mała... nawet w tym temacie jest jeden... a zapewnie zaraz zleci się ich tu więcej...
    Nikt też nie czyta działu zgłoszenia... a czasem warto...

    Pozdrawiam!!
    Blood Roman i Don Romanowski Owner;]

    Slonko bro;]


  7. #7
    Bywalec old Don Mateo's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oj moderatorów jest w sam raz kiedyś było 2 modków i w 95% se radzili zarąbiście na forum 5% to po prostu nie uwagi

    1.Mój chomik gra w golfa.
    2.Mój chomik jest the best.
    3.Jeśli mój chomik nie jest the best patrz punkt 1 i 2.
    P.S:Mam dwa chomiki xD

  8. #8
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Lubaczów
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ehh, nie chce wchodzić w konflikt z moderatorami, ale chciałbym poruszyć temat czasu spędzanego na forum przez moderatorów. Chodzi mi o to, że jeśli nie spędzam na forum pół dnia i nocy nie oznacza, że nic nie robię. Spędzam na forum 1-2h dziennie na przeglądaniu postów, a nie na 'odświeżaniu strony'. Od dłuższego czasu obserwuję jednego moderatora (MC Maćka) i jego aktywność wygląda głównie tak:

    http://img167.imageshack.us/img167/3110/aaazl2.png

    Jeśli chodzi o moją pracę: jestem moderatorem, więc usuwam posty/tematy łamiące regulamin, wlepiam ostrzeżenia, staram się pomagać użytkownikom. Nie jestem zobowiązany do aktywnego brania udziału w życiu forum (czyt. wypowiadania się w prawie każdym temacie), odpowiadam za jego 'techniczną' stronę.

    #down.
    wiem, ta kobieta jest sexy! ; d
    Ostatnio edytowane przez Arhadus : 19-11-2008 o 21:47

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Arhadus jedyne co mi się w tobie podoba to twoj avatar

    Nie wiem według mnie powinno przybyć 2 modków Arhadus i Mc Maciek powinni tylko zostac Flama tez chyba nic nie robi -.- Laluś ? Czasem może coś tam zrobi nie wiem...Przynajmniej z posady modka powinni wyjebac Flame

  10. #10
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Arhadus
    Tak, masz rację... A dlaczego tak jest? Napisałem to pare dni temu...

    Jak już jestem przy kompie, to nie czytam non stop tematów, wystarczy, że przejrzę całe forum na przykład po powrocie do domu, a potem tylko co jakiś czas odświeżam stronę główną, żeby sprawdzić, czy ktoś coś napisał
    //arhadus.
    może i tak. ;-) nie wiem, nie mam innych 'dowodów', więc nie atakuję. ; d

    @Busst
    Ja nie mam nic przeciwko, żebyś wrócił Jestem nawet za, miło się z Tobą współpracowało
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 19-11-2008 o 22:10
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  11. #11
    Bywalec Busst's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ekhm, mnie tutaj oficjalnie nie ma, więc pomagać nie powinienem, lecz moja sytuacja z wolnym czasem zmieniła się (przynajmniej do końca roku), więc jeżeli obecni Moderatorzy zechcą mojej pomocy, nie odmówię.

  12. #12
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Arhadus powiem Ci tylko tyle, że zawsze byłeś przeciwko każdemu Moderatorowi. Próbowałeś na siłę pokazać jacy to oni są źli, a jaki Ty jesteś dobry. Pokazywałeś jak to Moderatorzy łamią regulamin, robią błędy. Powiedź mi po co?
    Nie wiesz o tym, że jeden Moderator drugiemu powinien pomagać? Mając tą jakże zasłużoną posadę wiele razy miałem okazję, ochotę zwrócić uwagę Moderatorowi, ale nie zrobiłem tego ani razu publicznie. Jedynie parę razy na PW, ale nigdy publicznie, a Ty jak na złość próbujesz pokazać swoją wyższość.
    MC Maciek to najlepszy Moderator tego forum, może nawet lepszy od Elvana (oczywiście nikt się ze mną nie zgodzi bo Wy ubóstwiacie go).
    Odpowiedź mi na pytanie. Dlaczego Mc Maciek ma najwięcej działów? Dlaczego Mc Maciek jako jedyny z Moderatorów ma dział Premium Account?
    Czyżby był najlepszy? Miał największe zaufanie u Administracji?

    Więc za przeproszeniem nie pierdol, że on tylko siedzi na głównej stronie!

    @topic
    Moderatorów jest odpowiednia ilość. Przynajmniej nie ma czegoś takiego jak kiedyś, że każdy się ścigał, aby jako pierwszy usunąć, zamknąć temat bądź ukarać użytkownika. Jeżeli Ekipa przewiduje zwiększenie liczby Moderatorów to na pewno nie będzie rekrutacji tylko zostaną zaproponowane kandydatury osobom, które według Administracji zasługują na posadę, a jest tu kilku takich. Nie myślę wcale o sobie, bo ja już miałem swoją szansę.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arhadus Zobacz post
    Ehh, nie chce wchodzić w konflikt z moderatorami, ale chciałbym poruszyć temat czasu spędzanego na forum przez moderatorów. Chodzi mi o to, że jeśli nie spędzam na forum pół dnia i nocy nie oznacza, że nic nie robię. Spędzam na forum 1-2h dziennie na przeglądaniu postów, a nie na 'odświeżaniu strony'. Od dłuższego czasu obserwuję jednego moderatora (MC Maćka) i jego aktywność wygląda głównie tak:

    http://img167.imageshack.us/img167/3110/aaazl2.png

    Jeśli chodzi o moją pracę: jestem moderatorem, więc usuwam posty/tematy łamiące regulamin, wlepiam ostrzeżenia, staram się pomagać użytkownikom. Nie jestem zobowiązany do aktywnego brania udziału w życiu forum (czyt. wypowiadania się w prawie każdym temacie), odpowiadam za jego 'techniczną' stronę.

    #down.
    wiem, ta kobieta jest sexy! ; d


    Tak żałosnego moderatora na tym forum jeszcze nie było... jak to ktoś powiedział modki mają się wspierać a nie wytyczać błedy ciągle ty zawsze byłeś ten lepszy zawsze tak uważałeś lecz powiedz mi kto cie lubi z ekipy apo? bo raczej nikt no może ktoś się znajdzie ale wątpię.

  14. #14
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Lubaczów
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Arhadus powiem Ci tylko tyle, że zawsze byłeś przeciwko każdemu Moderatorowi. Próbowałeś na siłę pokazać jacy to oni są źli, a jaki Ty jesteś dobry. Pokazywałeś jak to Moderatorzy łamią regulamin, robią błędy. Powiedź mi po co?
    Po to, żeby nie było głupich tematów typu 'aaa, dostałem warna', 'wywalić tego i tego, bo to i tamto' itd.

    #do wszystkich użytkowników.
    możecie mnie nienawidzić, ale ja i tak bd wykonywał swoją pracę i nie dziwcie się, jak dostajecie warna za jedno przekleństwo. ja nie wprowadzałem takiej zasady, że za jedno przekleństwo nie warnuje i nie obchodzi mnie to, co robią inni moderatorzy.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Omg.. arh ma racje ;o jak wejdzie raz na caly dzien i posiedzi 2h na przegladaniu all napisanyc postow to wiecej niz np. Maciek ktory ma otwarte forum lecz robi cos zupelnie innego (ja tak robie xD)

    @topic lol wiadomo ze chodzi ci o to zeby zostac moderatorem niestety dla takiego nabijacza jak ty jest to nie mozliwe nowych moderatorow nie trzeba :> , przynajmniej narazie ;]

    @busst to co wracasz czy nie xD

    @Arhadus Zaje...isty avek ;oo

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Zielona Góra (woj. lubuskie) Daan
    Posty
    261
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Moim zdaniem to Tylko Flama i Mc maciek chronią forum. Lepiej było kiedyś. Exod banował, Nefre nic nie robiła, a Grom się wkurzał na boty. Moim zdaniem powinien być nowy mod.

  17. #17
    Łowca postów Adzik's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Chelm
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem 4um jest za słabo przeglądane przez niektórych moderatorów. Kilku z nich bardzo dobrze pełni swoją funkcję. Myślę, że przydałoby się ze 2, ale nie kolegów z rl, a zaufanych, znanych i stałych użytkowników 4um. Bo nie należy patrzeć tu na liczbę moderatorów (z których połowa nic nie robi), a na liczbę moderatorów która zajmuje się 4um na bieżąco. Sądzę, że kilku użytkowników (nie będę tu wymieniał) przerasta swoją inteligencją kilkakrotnie inteligencję (ale nie wszystkich) moderatorów.

  18. #18
    Bywalec Busst's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    347
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No dobra, jeżeli twierdzicie, że brakuje rąk do pracy, pomogę.
    Pewnie napiszecie, że nie jestem słowny, tworząc wątek o moim odejściu, lecz nie przewidziałem tego, iż będę miał w najbliższym (do końca roku szkolnego) jakiś wolny czas, na przesiadywanie na forum. Mam, a co za tym idzie, zamiast mulić gdzieś w sieci, posiedzę kilka chwil na forum. Ale musicie zapamiętać, że Moderator też człowiek, i nie będzie dostępny na forum przez 20 godzin na dobę.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał Arhadus Zobacz post
    Po to, żeby nie było głupich tematów typu 'aaa, dostałem warna', 'wywalić tego i tego, bo to i tamto' itd.

    #do wszystkich użytkowników.
    możecie mnie nienawidzić, ale ja i tak bd wykonywał swoją pracę i nie dziwcie się, jak dostajecie warna za jedno przekleństwo. ja nie wprowadzałem takiej zasady, że za jedno przekleństwo nie warnuje i nie obchodzi mnie to, co robią inni moderatorzy.
    I właśnie o to chodzi...
    Zawsze moderatorzy byli zgrani, wypowiadali się tak jak normalni użytkownicy, mieli poczucie humori, trzymali się razem a teraz jeden drugiemu podkłada świnie, praktycznie nikt nie wypowiada się w takich działach jak rl życie hyde park... Moderatorzy powinni mieć kontakt z użytkownikami a nie tak jak np. ty, większość twoich postów to Wklejasz link z regulaminu mówisz, że ktoś ma warna i zamykasz temat. Widziałeś może jak moderował forum Graydon, Elvan czy choćby Nixon?
    Oni wypowiadali się tak jakby byli dalej zwykłymi użytkownikami a to, że mieli zielony nick to upoważniało ich do przyznania warna, ale oni większość czasu wypowiadali się a nie tak jak większość moderatorów szukali ludzi którzy złamali regulamin...

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ober, won.

    Maciuś swietnie opjekuje sie forum. Busst tez wrocil i będzie dobrze. Niech Tajger jeszcze Archadusa, Gusta i Flame wywali i bedzie dobrze. Chociaz... Flama jest ok Zawsze pomoze, niestety tylko na prozby :P Ale jest spoko. ;d

Podobne wątki

  1. [FORUM]Co si? dzieje na tym forum matko kochana!!!
    By Taki se pazdzioszek v1.01 in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni Post / Autor: 07-07-2010, 00:30
  2. [FORUM]Zauwa?y?em, ?e ostatnio forum jest jakie? martwe
    By Azbestowy in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni Post / Autor: 02-06-2010, 13:51
  3. Forum o teledyskach. Nie ?adne forum Anty APO.
    By Clk in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 25-05-2008, 14:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •