User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 29

Wątek: Serwer Numer TWO (8.0)

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Serwer Numer TWO (8.0)

    Witam. Temat ten był wiele razy poruszany i jestem tego świadomy że może być on uznany za zamknięty, ale najpierw kilka argumentów.
    Silnik już dawno powinien być, dawno już było mówione o tym. Mortiis już przygotował strone do tego silnika :
    <FONT class="uni_03">Klient:</FONT><FONT class="uni_04">8.0</FONT><BR>
    <FONT class="uni_03">Host:</FONT><FONT class="uni_04">armia.toproste.pl</FONT><BR>
    <FONT class="uni_03">Port:</FONT><FONT class="uni_04">7171</FONT><BR>
    <FONT class="uni_03">World type:</FONT><FONT class="uni_04">ARMIA PVP</FONT><BR>
    <FONT class="uni_03">Experience:</FONT><FONT class="uni_04">x3</FONT><BR>
    <FONT class="uni_03">Houses:</FONT><FONT class="uni_04">666</FONT><BR>

    To dlaczego Tygrys nic nie robi? On się zajmuje mapką, a Mortiis silnikiem
    Czemu nic nie ma, dokładnych dat kiedy powstanie?
    Zapraszam do dyskusji.

    #Down
    Może i było, zauważyłem to przy ostatnim razie przeglądaniu źródła ;P || Ile ja bym robił? Z takim doświadczeniem jakie on ma (Tygrys) Góra 3 miechy... a on ile robi? 2 lata ponad... więc szkoda gadać.

    Mam robić? Haha ciekawe ja nie jestem właścicielem APO ani nic nie mam wspólnego z tym Ots'em bo nawet nie gram ;] Doświadczenie da się określić, ponieważ on zrobił te wszystkie mapy do serwera A jeżeli nie ma czasu to niech Mortiis weźmie nowego, a nie przedłużanie tego w nieskończoność.
    Ostatnio edytowane przez adrianeq :) : 20-11-2008 o 21:57

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    116
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szybki jesteś, to już tam z 2 lata jest ^^

    Cytat Napisał adrianeq :)
    Mortiis już przygotował strone do tego silnika :
    Kopiuj -> wklej i zmienić parametry? 1 minuta roboty

    Cytat Napisał adrianeq :)
    To dlaczego Tygrys nic nie robi? On się zajmuje mapką, a Mortiis silnikiem
    Czemu nic nie ma, dokładnych dat kiedy powstanie?
    Tygrys dużo robi (Ciekawe ile ty byś robił mapkę dla 400 osób
    Mortiis robi skrypty i cały silnik (Ciekawe ile ty byś robił silnik przystosowany na 400 osób)
    Daty nie ma bo nie,


    #Down
    Może i było, zauważyłem to przy ostatnim razie przeglądaniu źródła ;P || Ile ja bym robił? Z takim doświadczeniem jakie on ma (Tygrys) Góra 3 miechy... a on ile robi? 2 lata ponad... więc szkoda gadać.
    3 miechy? To rób. Skąd wiesz jakie on ma doświadczenie? Może robi powoli? Nie ma czasu? Może ty byś robił 10h dziennie na robienie mapy...
    Ostatnio edytowane przez Àrmia Fansite : 20-11-2008 o 21:52

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post .

    Serwer będzie jak będzie...
    Tygrys mówił, że teraz popycha na realu oblookać co i jak w najnowszej tibii...
    Co do serwera to serwer miał byc już 2 lata temu i ameryki nie odkyrłeś.
    pozdro

  4. #4
    Zaawansowany Spy Massive's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mortiis To Człowiek nie Robot Tygrys To Człowiek nie Robot nie będą siedzieć non stop żeby robić apo 8+++ to raczej wiadomo! Myślisz że to łatwo zrobić swój silnik,skrypty,itp? a ż tak długo robią to ich sprawa.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    115
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    tak jak up mowili mortiis i tygrys to nie dzieci maja ponad 20lat+ wiec maja i musza miec czas na prywatne zycie....trzeba poczekac :/

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #DannRook naucz sie czytać Po prostu napisałem że miał być 2 lata temu i tyle a ty że ameryki nie odkryłem... Weź troche sie postaraj
    #Spy Massive wiem że trudno ale jeżeli się podjeli takiego obowiązku to niech dbają o to...

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tajger i Morti to dwa lenie. Na CoDa, na rozbudowe city tez musielismy dlugo czekac. A takie rzeczy robi sie w tydzien... Poprostu sie lenią.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up to zrob lepszy serv nabsie ;x

    @topic nie gram na apo ale gralem dosc dlugi czas i wyrobilem sobie juz pewna opinie ;x ehh moim zdaniem NIE powinno byc APO 8.0~ bo apo to apo -.- 7.6 ;o zalosne ;] a potem bedziecie sapac ze chcecie spowrotem 7.6 loool zal i bol , rozpacz oraz zenada ;x jest duzo ots pod 8.0 apo wchodzace jako nowy ots nie bedzie mialo szans sie przedostac do grupy gdzie bedzie zaczynalo grac wiecej osob niz na innych ots... jak ktos tego nie kapuje niech nie pisze nic bez sensu jak np. ten up -.-

  9. #9
    Łowca postów Flutebone's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Marki k/wawy :<
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    APO 8.x miało być pod koniec wakacji bodajże, i jak do tej pory go nie ma
    @2x up
    Skąd wiesz ile Tygrys robił to miastó? Pozatym jest duże i ma duuuuużo małych szczegółów. Jak oni sie lenią to zrób lepszego otsa...

    @down
    Wiem

    @2x Down
    Nie czytam tego, mam prawo nie wiedzieć :< a Ty wiesz wszystko dokładnie i na pamięć??
    Ostatnio edytowane przez Flutebone : 21-11-2008 o 14:26

  10. #10
    Średnio zaawansowany Azian :)'s Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #up
    Pod koniec wakacji, ale rok temu
    #topic
    I tak się nie doczekacie nowego servera.. Cieszcie się tym co macie.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flutebone Zobacz post
    @2x up
    Skąd wiesz ile Tygrys robił to miastó? Pozatym jest duże i ma duuuuużo małych szczegółów. Jak oni sie lenią to zrób lepszego otsa...
    Czytaj archiwum w jego profilu... On sie wypowiedzial kiedy zaczął.

    <$>Undet:
    Zal cie komentowac dzieciaku. Ty bys matke za cc sprzedal

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Undead Pall Zobacz post
    @up to zrob lepszy serv nabsie ;x

    @topic nie gram na apo ale gralem dosc dlugi czas i wyrobilem sobie juz pewna opinie ;x ehh moim zdaniem NIE powinno byc APO 8.0~ bo apo to apo -.- 7.6 ;o zalosne ;] a potem bedziecie sapac ze chcecie spowrotem 7.6 loool zal i bol , rozpacz oraz zenada ;x jest duzo ots pod 8.0 apo wchodzace jako nowy ots nie bedzie mialo szans sie przedostac do grupy gdzie bedzie zaczynalo grac wiecej osob niz na innych ots... jak ktos tego nie kapuje niech nie pisze nic bez sensu jak np. ten up -.-
    Na APO 7.6 gra 2000(moze wiecej?) osob, zaś osob przesiadujących na forum i wchodzących na stronke zeby obczaic kto jest np. najlepszy w lvlu wchodzi pewnie drugie tyle ;]. Więc gdy się jeszcze rozreklamuje dobrze tego OTS, to serw ten ma szanse konkurować nawet z trias.dyn.pl (gdzie tam jest zjebany Admin burak, ale ja porównuje wzgledem osob mających grac) albo nawet z narozia.com gdzie gra po 600osob ; o.

    O to, ze nie bedzie mial kto tam grac - nie ma co się martwic ;]. Bardziej sie mozna martwic o to, ze kazdy juz tibie 8.0 olał bo byla zjebana, lepsza jest 8.31 jak juz ;x.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #BerafitoPilnieNabijaPosty - Wiesz czemu gówno 8.0? Bo tak oni się śpieszą z robieniem tego serwera, że postała nowa wersja tibi 8.31 ^^
    #Undead Pall -
    a potem bedziecie sapac ze chcecie spowrotem 7.6 loool
    ? Nie rozumiem Cię jak mają istnieć dwa serwery 8.0 i 7.6(nasze apo) To dlaczego mamy zatęsknić za 7.6? jak nie będzie mi się chciało pykać na 8.0 to ide na 7.6... Naucz się czytać, Proszę.

  14. #14
    Łowca postów JaCkAzZ's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kate a.k.a Kisse Zobacz post
    tak jak up mowili mortiis i tygrys to nie dzieci maja ponad 20lat+ wiec maja i musza miec czas na prywatne zycie....trzeba poczekac :/
    Ten serwer był zapowiadany jeszcze za czasów mojej świetności, a to nie ja im kazałem robić ten serwer, tylko oni pisali że serwer powstanie za pare miechów, minęły 2 lata, a serwera nie ma, więc?

    Lepiej jakby napisali że tego serwera nie będzie, albo żeby napisali konkretne daty kiedy powstanie serwer i po prostu trzymali się tego.

    Tyle.

    Peace ;]
    Arcon Shooter 1-1328 level

    Aktualnie Dazz Pac

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Allegro
    Posty
    695
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Server mniał być 2 lata temu. Było mówione że napewno powstanie w wakacje. Wakacje mineły Nie ma. Mortiisowi i Tygrysowi się nie chce. Przez 2 lata robić server? Wątpie. Mortiis mówił że mapa jest już prawie gotowa < Pare miesięcy temu > Więc pewnie mapa jest gotowy tylko Mortiis nie ma chęci go postawić albo coś. Bo żeby Server 2 lata stawiać? Bez przesady. Normalny człowiek robi ots max miesiąc, A Tygrys ? Wspaniały mapper? Nie ma zrobić mapki? No ludzie bez przesady. Mam nadzieje, że kiedyś powstanie ale czy to prawda czy tylko pogłoski, że oni go zaczeli robić? Zobaczy się jeszcze.

  16. #16
    Zaawansowany Spy Massive's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Silkroad Zobacz post
    Server mniał być 2 lata temu. Było mówione że napewno powstanie w wakacje. Wakacje mineły Nie ma. Mortiisowi i Tygrysowi się nie chce. Przez 2 lata robić server? Wątpie. Mortiis mówił że mapa jest już prawie gotowa < Pare miesięcy temu > Więc pewnie mapa jest gotowy tylko Mortiis nie ma chęci go postawić albo coś. Bo żeby Server 2 lata stawiać? Bez przesady. Normalny człowiek robi ots max miesiąc, A Tygrys ? Wspaniały mapper? Nie ma zrobić mapki? No ludzie bez przesady. Mam nadzieje, że kiedyś powstanie ale czy to prawda czy tylko pogłoski, że oni go zaczeli robić? Zobaczy się jeszcze.
    omfg a może już czekasz na serwer 3 lata?? może serwer byłby szybciej jakby nie dorabiali pod 7.6 po 2 Mortiis chyba ma też inne obowiązki tak samo jak Tygrys.
    @cos mi sie nie zgadza ze 2 lata bo Mortiis mowił <moze> w lipcu 2007 roku

  17. #17
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja już straciłem wiarę czy będzie APO pod 8.xx = / Tyle już było to tym mówione, a dalej nic z servera. Jak już Mortiis miał zamiary robić taki server to mógł chociaż w tajemnicy, żeby tego nie rozgrzewać. Ale po prostu Mortiis zrobił chwyt marketingowy, że więcej ludzi grało Xd.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Bondi - Dobrze to sformułowałeś Chwyt marketingowy haha.
    #Silkroad - W zupełności z Tobą się zgadzam Mortiis mówił chyba nawet na game chacie, że mapka prawie gotowa... Niestety lenie i tyle. Na forum nawet nie wiedzą, że taki temat istnieje, ponieważ tu nie zaglądają.
    #Spy Massive - Spy przecież już pisałem... Mortiis by mógł zatrudnić pomocnika dla Tygrysa który także by robił mape a choćby mu pomagał, tzn. robił budynki skałki, a Tygrys by tylko projekty składał jak nie ma czasu bawić się w map edytory....
    #JaCkAzZ - Niestety ...

  19. #19
    Średnio zaawansowany Asar Rook's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Radków
    Posty
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wystarczy spojrzec ile czasu minelo od 2 wiekszych updatow ( ank i cod'a) i wtedy widac ile Mortiis i Tygrys robia.

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Zielona Góra (woj. lubuskie) Daan
    Posty
    261
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Poczekajmy chwilkę. Jak znam Tygrysa, jak weźmie się do roboty to powstanie mapa o 100% lepsza. Tygrys już zrobił dawno mapę pod new update, ale teraz mu się wydaje, że jest do bani i zrobi lepszą. Nie jest to mój wymysł tylko Tygrys tak napisał. Od tego update teraz robią 8.xx

Podobne wątki

  1. numer telefonu
    By Roxinna in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 22-11-2011, 16:31
  2. Numer mieszkania
    By Mono in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 25-05-2009, 21:16
  3. Numer zamowienia
    By Wrobel in forum Premium Account
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 03-08-2008, 01:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •