User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 11 z 11

Wątek: [Inne] Jak zrobi? parodi??

  1. #1
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [Inne] Jak zrobić parodię?


    Witam was. Jako osoba nowa na forum, postanowiłem podarować wam poradnik, jak stworzyć parodię. Obejrzałeś jakiś teleturniej oraz chcesz zadać własne pytania i dać idiotyczne odpowiedzi? Albo chcesz do swego poradnika "Jak dojść na Mistic Scaraby/Monster Skeletony/Wise Many" Dodać głos? To jest poradnik dla CIEBIE!!!
    Potrzebujemy kilku rzeczy
    -

    1. Program IVONA, wersja rehabilitacyjna (jakimiś torrentami ściągnijcie)
    2. Program Windows Movie Maker, dostępny razem z Windowsem. Jak go nie macie, ściągnijcie Service Packa 2
    3. Chęci
    4. Pomysłu
    5. na 10-minutową parodię około godzinki czasu
    6. I dużo humoru (w końcu to parodia, nie?)


    1. Po ściągnięciu IVONY instalujemy nią, a następnie (jak ściągaliście z torrentów powinien być, ale nie zawsze) wpisujemy KLUCZ LICENCYJNY. Jeśli tego nie zrobicie,głos, jaki wyda program będzie brzmiał, jak jakiś naćpany Smerf to mówił, a nie porządny głos.

    2. Tworzymy na pulpicie folder , w którym będziemy zapisywać dźwięki.

    3. Włączamy program Windows Movie Maker, włączamy w nim film, przeciągamy na oś czasu (dłuższe filmy mogą się rozwalić na dużo partów, więc ważna jest kolejność)

    4. Oglądamy w tym programie film, i jeśli chcemy do tego momentu dać jakiś tekst, pauzujemy film oraz we włączonej IVONIE wpisujemy dany tekst. Następnie Zapisujemy dźwięk w naszym folderze, wczytujemy go do Windows Movie Makera oraz przykładamy do osi czasu, do linii, która wskazuje obecny moment filmu. Można obejrzeć film wcześniej i napisać do niego "scenariusz".

    5. Po ukończeniu, zapisujemy projekt filmu, a potem sam film (projekt, ponieważ można czasami zmienić tekst na mocniejszy)

    6. Film wysłać na YouTube/Wrzutę/Google/inny serwis oferujący hosting filmów. Jak to zrobić, nie opiszę tutaj ;P


    @edit
    Pamiętajcie!
    Cytat Napisał Shadreet Zobacz post
    Co do parodii to trzeba mieć dobry 'arsenał' tekstów, być dość inteligentnym żeby nie używać wyłącznie wulgaryzmów bo późniesj tylko słucha się takich prostackich przeróbek w stylu "ch.. k.uu jeb.. dzi..." którymi podniecają się małolaty...
    IM INTELIGENTNIEJSZY ŻART TYM LEPSZY!!!

    Poradnik made by Alu Card
    Był to mój pierwszy poradnik.
    Screenów nie ma, ponieważ obecnie nie mam programu IVONA (format ;P)
    Proszę o komentarze, ale nie typu "Won, poradnik do dupy", tylko proszę o wytyczenie wszystkich błędów.
    Po negatywnym ocenieniu poradnika nie będę rzucał mięsem, tylko postaram się te błędy poprawić.
    I jeśli będziecie chcieli, możecie wstawić tutaj wasze dzieła.
    Nie mam dysortografii, dysleksji, więc wszystkie błędy zostały stworzone przypadkowo, albo ALT mi się zawiesił ;P
    Ostatnio edytowane przez Alu : 21-12-2008 o 19:20 Powód: Ostateczna poprawka + cytat

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile

    Noo. Nawet.
    Ale po co to komuś?
    8/10
    ss..

  3. #3
    Expert Lechista92's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    445
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tadzik Knight Zobacz post
    Noo. Nawet.
    Ale po co to komuś?
    8/10
    ss..
    Może ktoś kiedyś z tego skorzysta...
    Ja skorzystam jak pacc mi sie skończy, to później dam edit
    Brak podpisu również jest podpisem.

  4. #4
    Mastah! Daaron's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik niezły mimo że, już to kiedyś robiłem . Ale przyda się komuś kto na prawde nie ma co robić.


    A co do tego że, jesteś nowy na forum... Alucard nawet się przedstawiłeś a jak tylko przeczytałem Alu i spojrzałem na Avatar przypominający Twój stary domyśliłem się, jedynie brak jakiś anty Emowskich gifów w podpisie ;>.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Upper Silesia
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rzecz jak najbardziej dla mnie oczywista bo już kiedyś sie tym bawiłem, ale sądze, że przyda to sie nowym i niewtajemniczonym parodio-robom Poradnik oczwyście konkretny. Brakuje troche screenów i dokładniejszych wyjaśnień ale jakbym miał oceniać to 8/10 bo wkońcu jest napisane co i jak

    Pozdro

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do parodii to trzeba mieć dobry 'arsenał' tekstów, być dość inteligentnym żeby nie używać wyłącznie wulgaryzmów bo późniesj tylko słucha się takich prostackich przeróbek w stylu "ch.. k.uu jeb.. dzi..." którymi podniecają się małolaty...

    Pamiętajcie drogie dzieci jak chcecie coś wrzucić na yt tudzież inną stronę, zastanówcie się dwa razy, najlepiej trzy za nim to zrobicie, bo później ludzie ten film ściągną i wy po uświadomieniu sobie swojej głupoty nic nie jesteście w stanie zrobić, filmik pojawia się bez waszej wiedzy...tak to działa

  7. #7
    Nabijacz postów Lost Girl's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    █████- zdrap i zobacz :)
    Posty
    604
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oj poradnik taki sobie, pomysł troche lepszy, wykonanie średnie. Czemu tu nie ma żadnych screenów? Opisane raczej do zrozumienia chyba, że są tu tacy idioci co to nie zrozumieją. Jak dla mnie nic nowego. Ocena 5/10.
    Apo 7.6 - Retired
    Apo 8.42 - Retired
    Apo Rox - Retired

  8. #8
    Łowca postów nesta12's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    222
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik na tak zwane "odwal sie".Jednym słowem - goowno!
    Błędy ortograficznie zrobione specjalnie...

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał nesta12 Zobacz post
    Poradnik na tak zwane "odwal sie".Jednym słowem - goowno!
    Ajm sorr, że odświeżam, ale zrób kozaku lepszy.

    Zajebaszczy poradnik.Właśnie ściągam ivone ;d

  10. #10
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shadreet Zobacz post
    Co do parodii to trzeba mieć dobry 'arsenał' tekstów, być dość inteligentnym żeby nie używać wyłącznie wulgaryzmów bo późniesj tylko słucha się takich prostackich przeróbek w stylu "ch.. k.uu jeb.. dzi..." którymi podniecają się małolaty...
    Pozwolisz, że dodam ten cytat do poradnika? Bo zapomniałem właśnie powiedzieć, że im żart inteligentniejszy, tym śmieszniejszy.

    A co do mojego avatara - ten wziąłem z mojej tapety ;P ale jesli źle ci się kojarzy, mogę go zmienić na inny.
    Cytat Napisał Muflon Zobacz post
    Dobry pomysł, dobrze by było jak by byl tak mocny jak exura sio druida i jeszcze jeden czar podobny mocą do sorca ue dodac jeszcze +2 hp na lvl i bedzie git
    Muflon? A nie Mupet?

    *JA* *NAPRAWDĘ* *LUBIĘ* *DŻEM*

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Sosnowiec.
    Posty
    187
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poradnik dobry... Napewno się komuś przyda lecz nie mi
    Ja wolę oglądać parodie niż je robić xD !
    Są ludzie, którzy w tym wymiatają, np. Parodia bajki "Sąsiedzi" odcinek Sejf xD

    P.S. Są też parodie Iwoną i są straaaasznie słabe
    Chodzi mi o to gdyż dzieci co mają 8-10 lat i co drugie słowo jest K***a czy jakiekolwiek inne przekleństwo...

    Pozdro dla Ciebie za chęci

Podobne wątki

  1. Jak to zrobi??
    By .:Hugo:. in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 20-11-2010, 11:09
  2. Czy mo?na co? z tym zrobi??
    By Brain in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 08-02-2010, 18:08

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •