Ta czesc mozna pominac, same pieprze*ie... Nudno w domu te sprawy.


A wiec ^^ :

Jak to ja [czyt. Seviper] postanowilem troszeczke znubczyc chara , a ze szybciej robie niz mysle, to wyszlo tak, ze zaje*alem Houpa [czyt. 750 rp] bez wolnego fraga :] [do wolnego brakowalo 20 min ^^].

Jak to bywa z braku fragow, wbilem sobie (bardzo inteligetnie) rs'a.

A ze 1300+ ek z rs'em i nawet fajnym eq, czesto sprowadza na siebie duze zainteresowanie pro iful game'ruff ktorzy chetnie by mnie udupili.
To bardzo inteligetnie stanalem w miejscu, i czekalem....
A czekalem na kumpla ktory zabral by mnie moje pro iful eq. [pomijajac ojebanie mnie].

Jakies 30 sec bo wbiciu rs'a, dotarly do mnie prv czy na prawde owego rs'a mam ^^.
Jako czlowiek zaradny odpowiedzialem ze tak.

40 sec od rs'a, lecialem pro iful m clickami na senje.

50 sec od rs'a, czekalo na mnie jakies 20 osob. Kazdy liczac ze jestem takim pojeb*m ze mam na sobie full eq, stoje na srodku miasta, i czekam az ktos mnie udupi.

1 min od rs'a, moja sytuacja sie znacznie pogarsza ^^

Nie dobra, koniec pieprzenia...

Wygladalo to tak, ze zajeba*em jakiegos gostka bez fraga. Potem szybko oddalem kumplowi eq. nastepnie spierdoli*em na senje na zamek.

Potem juz kumpel mnie trapnal. a dalej juz kazdy wie co sie stalo... Zlecialo sie w choo* psow... Kazdy myslal ze ja zadnych kumpli nie mam..

Uhy te sprawy....

W koncu jednak dzieki moim zajebiscie lojalnym bro & sis jakos przezylem ^^.

Psy sie zasapaly, zadyszki dostaly.. w sumie stracili wiecej kasy niz ja .

A najlepsze jest to, ze podczas calego rs'a, NIKT ani RAZU mnie nie walna.. pomijajac GFB Riliska...

Ps... Przysralem troszke.


Pare ss'ow, zeby odtworzyc realizm i powage sytuacji ^^

















Paru osob naleza sie pozdrowienia ^^:


Bulii - ;* ;* =** Dziekuje Ci za pro siochanie ^^ ;* (i za obstawe tez ^^)
Doon Teal - Glownie dzieki Tobie TO wszystko sie udalo ^^ =** ;* Fajnie miec poczucie ze mozna komus zaufac, i potem ten ktos nie ojebie Cie z klap.. [bez zadnego podtekstu..]
Paulina [Horus] - ;** Dziekuje za wsparcie ;] Glownie pomoc mentalna. nie oceniona =**


Budzok - ^^ =**
Zarexoholik - ;** Cisnij Abu ^^ Dzieki za pomoc =** pomoc bez cenna ;]
Styler - ;** Spotkamy sie w Lbn? ;D
Azeff - =** Jeszcze potepimy Nln... ;*
Etabex Ossia - ;** Dziekuje ^^

Pozdrowienia specjalne ;D
Serafin - ;** Za wsparcie mentalne... Bardzo mentalne..



A teraz dla reszty lapsuff, ktore nie wpadly na pomysl, zeby ujebac siocherow/uherow Doon'a...

Icdzie f p*zdó : <


Bless <3