User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba ci się mój pomysł?

Głosujących
73. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak , oczywiście

    44 60.27%
  • Nie , po co się męczyć

    7 9.59%
  • Nie mam zdania...

    11 15.07%
  • Nie dokońca jestem pewien

    11 15.07%
Pokaż wyniki 1 do 20 z 20

Wątek: Najtrudniejszy Quest APO.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Tutaj
    Posty
    120
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Najtrudniejszy Quest APO.

    Witam od kilku dni szperam i serfuje po Forum Torgu.
    Zwlaszcza w dziale Prawdy i mity o Tibii.
    Więc miałbym taką propozycję aby na APO 8.4 powstał taki quest.
    Nawet taki jak Spike Sword na rooku że jest tylko 1 na całym APO.
    np. Miecz który ma 2 więcej ataku od najlepszych i nazwe właściciela tzn. Khuramek's Sword np xD.
    To przyciągneło by graczy bo na moim zdaniej żadnym OTS w polsce nie ma questów zagadkowych. Są tylko Wejdź w tp zabij potwóry odbież nagrode.
    Wiem że i tak na apo sa już questy z misjami.
    Ale to pewnie i tak nie zadowala wszystkich graczy.
    Wtedy np. zebrała by się grupa zwolenników która odkrywała by razem te zagadki dożąc do celu.Taki item można by było np.trzymać tylko w domku albo jeżeli się padnie z owym mieczem na Rsie miecz zostaje usunięty z OTS bo moze go uzywać tylko właściciel który męczył sie by go zdobyć

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem za ale nie chce mi sie zbytnio rozpisywac po prostu przyda sie takie cos

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak, questy na APO są strasznie proste i bez pomyślunku. W ciągu 14 godzin od wprowadzenia questu h lvle już mają new items. Niestety Tygrysowi nie chce się popracować nad czymś bardziej ambitnym, bo wymaga to dużego nakładu pracy przy mapie i skryptach. Osobiście wprowadziłbym nowy "pro master quest" na server 7.6. Jakby nie patrzeć z 7.6 można "wyciągnąć" o wiele więcej niż prezentuje ekipa APO. Dobre skrypty i ciekawa mapa gwarancją sukcesu.

    Pozdro


    P.S Do ekipy APO:

    Nie bierzcie się za 8.4 bo to was przerasta, nie zbliżycie się nigdy do poziomu RL tibi, będzie powtórka z 7.6 tylko z lepszą grafiką. Udoskonalcie skrypty pod 7.6 i mape, szkoda marnować czas na nowy protokół.



    Edit@

    Pro Gejmer i co ty mogłeś wnieść do tematu dzieciaku? I tak cię prędzej czy później zbanują za nabijanie...;>
    Ostatnio edytowane przez Shadreet : 21-01-2009 o 01:03

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Allegro
    Posty
    695
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak najbardziej na tak , przyda się takie coś, a nie ciągle monotonne zabijanie potworów, wychodzenie, branie nagrody, takie Questy na zagadki napewno przyciągną więcej graczy niż Questy "idź zabij weź nagrode".
    Jestem na tak.

  5. #5
    Gaduła Robciq's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    GW
    Posty
    137
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zdecydowanie jestem za. Bo co to za frajda na qescie typu "wejdź w tp zabij wszystko co sie rusza i weź nagrode"? Żadna ;/
    What Doesn't Kill Me, Will Only Make Me Stronger...
    Daje radość i rozkosz, Smutek i cierpienie.
    Jest bramami niebios I piekieł płomieniem.
    Światło życia i mrok śmierci Połączone razem.
    To jest właśnie nieśmiertelność: Życie poza czasem...

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Secura
    Posty
    796
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ile błędów w tekście

    @ Topic
    Pomysłowa propozycja tylko bez takich rzeczy, że miecz zostaje usunięty po dedzie na rs lub można go trzymać tylko w domku.. bezsens
    Niech coś takiego będzie dodane, ale niech to będzie normalna broń..
    A na mainie niech to będzie quest z softami np. [?] REAL MAPA POI ( potwory takie same i oczywiście z odpowiednią siłą i od odpowiedniego lvl [np. 500]

  7. #7
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Shadreet Zobacz post
    Jestem na tak, questy na APO są strasznie proste i bez pomyślunku. W ciągu 14 godzin od wprowadzenia questu h lvle już mają new items. Niestety Tygrysowi nie chce się popracować nad czymś bardziej ambitnym, bo wymaga to dużego nakładu pracy przy mapie i skryptach. Osobiście wprowadziłbym nowy "pro master quest" na server 7.6. Jakby nie patrzeć z 7.6 można "wyciągnąć" o wiele więcej niż prezentuje ekipa APO. Dobre skrypty i ciekawa mapa gwarancją sukcesu.

    Pozdro


    P.S Do ekipy APO:

    Nie bierzcie się za 8.4 bo to was przerasta, nie zbliżycie się nigdy do poziomu RL tibi, będzie powtórka z 7.6 tylko z lepszą grafiką. Udoskonalcie skrypty pod 7.6 i mape, szkoda marnować czas na nowy protokół.
    Musk cię swędzi?

    #topic
    Jestem za a nawet i przeciw

  8. #8
    VIP Spaślak's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Krynica Zdrój
    Posty
    825
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na TAK, dlaczego?
    Bo kazdy nowy quest to coś fajnego, jakieś urozmaicenie do gry a ten by zajął troche czasu. :P
    Jeśli chcesz by Hip-Hop łączył, to nie hejtuj, nie bądź dziwny.

  9. #9
    Bywalec ⊕ Cineczeq ⊕'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    376
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak byś trochę bardziej przeglądał torgowy PIM zauważyłbyś, że quest o którym mówisz jest na APO niewykonalny. Trzeba byłoby napisać *****?) Genesis, wszystkie miasta tak przekształcić, aby wychodziła z tego jedna, wspólna historia itd. Już nie mówiąc o językach typu beholderów. Inaczej taki quest będzie polegał na 'znajdz sign -> idz tam -> weź nagrodę', czyli coś typu Hall of The Lost Door a nie Spike. : x

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Chełm
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ok co do samego questa jestem za, ale z tym kasowaniem i nazwa to całkowicie poleciałes w człona, jak jest item to jest i po kija go wywalac tylko dlatego ze jakis nub padl z nim na rsie? Bezsens, a z nazwa to calkowita padaka

  11. #11
    Średnio zaawansowany roman-17's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Świeradów Zdrój
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł sam w sobie jest dobry. Owszem wymaga kilku drobnych poprawek ale ogólnie zapowiada się ciekawie. Dziś wyjątkowo nie dorzuce swoich przemyśleń a powiem tylko, że z tą nazwą ciekawie wykąbinowałeś. A co deda na rs'ie z tą bronią to powiem tylko, żeby nie znikała z serva a np zostawała na postaci jako jedyna bo to w końcu ma być magiczna broń związana z jej zdobywca?? Można też zrobić, żeby "respiła się" w naszym dp lub była do wykupienia u specjalnego NPC.

    Pozdrawiam i sorki za mało twórcze pomysły, ale sesja... sami rozumiecie<ściana>

    @ DannRook
    Dann ale ja czegoś nie rozumiem w Twojej wypowiedzi;/ Przecież jak idzie ekipa na quest'a to przecież jaki jest proble w tym, żeby każdy z nich wziął nagrodę ze skrzyni lub od NPC?? Przecież jak idę na OTS Questa to nagrodę bierze każdy z ekipy a nie tylko jedna osoba... Tak bynajmniej rozumiem Twoją wypowiedź;/
    Ostatnio edytowane przez roman-17 : 21-01-2009 o 14:41
    Blood Roman i Don Romanowski Owner;]

    Slonko bro;]


  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    ████████
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, bardzo dobry pomysł ! Tylko żeby ten miecz nie był tak jak np.magic mace :| Gówno jednym słowem.
    Aha, i jeszcze, może z tym rs'em inaczej zrobić bo jak np. ten gościu co zrobił dostanie delete albo sprzeda chara a bedzie chciał wziąść ten item na 2 chara, to co wtedy ?: o bez sensu byłoby tracić.

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał Zbanowany Khuramek Zobacz post
    Są tylko Wejdź w tp zabij potwóry odbież nagrode.
    To co cała ekipa robi a jeden dostaje ten miecz? ;O
    Na apo to nie przejdzie bo na rlu np w gh są trzymane golden bootsy, czy inne rary i nikt nawet tego nie dotyka a na apo jak by ktoś to do gh położył to by już tego nie było a jak to 20 ludzi bd wykonawać to bd własność ich wszystkich i nie dojdą do porozumienia.
    Nie wiem jak Mortiisowi ale mi by się w to bawić nie chciało, jestem na nie...

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Zielona Góra (woj. lubuskie) Daan
    Posty
    261
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie. Po co mają coś takiego robić? Lepiej by było idź tam daj mu to. Coś na bazie queen quest.

  15. #15
    Zaawansowany krzysiek_15's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    w domu
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszyscy (prawie) jestescie na tak ja jestem na nie.. a moze inaczej jak by to mialo wygladac???? jakie zagadki??? nie da sie czegos zrobic np jak na Winget sfinks?? pytania z tibii? Da sie zrobic idz tu - daj to- przynies to - ubij tego. ..... Moim zdaniem te jakies zagadki byly by niewypalem. pozdro. na 8.4 powinno byc takie PoI gdyz kazdy bedzie zacyznal od 0 ;] wiec w najblizszym czasie nie bedzie takich duzych lvli ze sama dadza rade ;] pozdro

    Wladca Luku ( 0-1242)
    Porucznik gajes (0-380+)

    !!!!END!!!!

  16. #16
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł zajebisty : )
    Ale zeby był tak naprawde trudny.
    Jestem na TAK

  17. #17
    Zaawansowany Dark Peter2's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Świętochłowice
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    o ile serwer wogle wypali i to i tak będzie fajnie. Ale mówisz miecz czy coś lepsze od najlepszego... To o tym można pogadać jak serwer się rozwinie a tych najlepszych mieczy bedzie juz sporo :P Narazie za wczesnie na gadanie o lepszym od najlepszego, ale co do questów taki super trudnych bez poradników na forum to juz cos

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak.

    I ten sword bedzie mial 200 atk i 200 def. Bedzie dodawal po 50 k many i 40 k hp co sekunde.

    I jak sie go nosi to exp jest 400x.

  19. #19
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepszy jest POI czy tym samym ICQ.
    Ale najbardziej ten quest Pits of Inferno by mogli by dać.
    A co może by też stworzyć quest na podobę Quest of Destiny.
    Pozdrawiam
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  20. #20
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ⊕ Cineczeq ⊕ Zobacz post
    Jak byś trochę bardziej przeglądał torgowy PIM zauważyłbyś, że quest o którym mówisz jest na APO niewykonalny. Trzeba byłoby napisać *****?) Genesis, wszystkie miasta tak przekształcić, aby wychodziła z tego jedna, wspólna historia itd. Już nie mówiąc o językach typu beholderów. Inaczej taki quest będzie polegał na 'znajdz sign -> idz tam -> weź nagrodę', czyli coś typu Hall of The Lost Door a nie Spike. : x

    Haha, Ty o Tibii mówisz, jakby miała niewiarygodnie rozbudowany lore. "Aż tyle trzeba zrobić" spróbuj sobie ogarnąć całe lore Warcrafta, to byś się zdziwił jak historia gry może być rozbudowana. Lore Warcrafta nie ogarnicza się do jednego świata, oczywiście, większość toczy się wokół Azeroth, ale sporo też opowiadane jest o outlandzie, emerald dream i innych. Nie ma co się rozpisywać i tak większość z Was nie załapie tego co pisałem... Jak to ktoś powiedział "Co Ty WoWa do Tibii porównujesz?".

    @Topic
    Rofl, powodzenia. Wyjdzie takie drugie QoD, które polega na bieganiu z miejsca do miejsca i oddawania kasy z allegro.


    Nie oddaje reputów.

Podobne wątki

  1. Najtrudniejszy quest na APO ! done !
    By `Palldino in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 07-03-2012, 14:32
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 26-11-2009, 12:48
  3. Najtrudniejszy J?zyk ?wiata
    By Hellmans in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni Post / Autor: 05-08-2009, 01:00
  4. Wreszcie wykona?em ten najtrudniejszy quest ;)
    By marcopolo in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni Post / Autor: 11-07-2009, 22:11

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •