User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: Pacc

  1. #1
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Pacc

    Przypominamy że wszelkie sprawy związane z pacc, załatwiane są drogą elektroniczną za pośrednictwem maila podanego na stronie z zamówieniem.

    Już kilka razy zdarzyło się iż otrzymaliśmy przelew z numerem zamówienia, które już wcześniej ktoś opłacił lub z błędami w tytule przelewu - takie zamówienia nie zostaną zrealizowane do czasu, aż wpłacający sam nie skontaktuje się z nami. Przelew zawsze możemy odnaleźć po danych osobowych wpłacającego, ale jeżeli nikt się z nami nie skontaktuje, to nie możemy nic zrobić.

    TO NIE JEST ŻART.

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    MI już 2 razy pacc nie doszedł, pisałem do GM i nic w związku z tym nie zrobił. ;/


    //edit by Mortiis
    Prosze napisac jeszcze raz na mojego maila, opisujac sprawe i podajac wszelkie dane odnosnie zamowienia ktore nie zostalo zrealizowane. Zawsze zalatawiamy takie sprawy, wiec widocznie Panski mail do nas nie doszedl albo wcale Pan go nie wyslal jezeli nie otrzymal Pan odpowiedzi.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    57
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tym co pacc nie doszedł to albo są kompletnymi idiotami i nie umieją dobrze go opłacić albo nie wiem.
    Odkąd tutaj gram a gram naprawdę długo pacc dochodził mi bez problemu czy to był przelew czy karta obojętnie zawsze był!!
    Także nie wkręcajcie , że pacca nie dostaliście bo i tak Mortiis wam go za darmo nie da.

    //edit by Mortiis
    Tak, ale zdarza się że kasjerka w banku lub na poczcie źle przeczyta numer zamówienia i popełni błąd, jeżeli zrobi mały błąd to jeszcze jesteśmy w stanie to skorygować, ale jeżeli są przekręcone cyfry w obu częściach numeru zamówienia to nie możemy nic zrobić tylko czekamy na kontakt od osoby która dokonała wpłaty.
    Również nie realizujemy zamówień, które już kiedyś zostały opłacone, jeżeli ktoś opłacił ponownie to samo zamówienie to powinien
    skontaktować się z nami, wyjaśnimy sprawę i aktywujemy pacc.

  4. #4
    Uzależniony Takarji's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Ryki
    Posty
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi pacc też dochodzi bez problemu ( nie raz tylko długo nawet bankiem ).
    Wystarczy wyraźnie napisać i nie będzie żadnych problemów

  5. #5
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    29
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tak samo gdy kupuje pacc'a to zazwyczaj mam go w ten sam dzień w który wysłałem pieniądze albo w następy.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Ty wysyłasz bankiem ?.
    Bo ja też wysyłam bankiem i przeważnie mi dochodzi na next day.
    Ale jeszcza ani razu nie miałem problemu co do pacc.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja zawsze dostawalem pacc w 2 dni i nigdy nie bylo probolemow :P

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie pacc

    Mam pewien problem , a nie mogę się skontaktować z Mortiis'em. Jeśli ktoś zna namiary na niego, to proszę o ich podanie. Zapłaciłam 4 kwietnia za Pacc 13 zł, mam potwierdzenie przelewu, a Pacc'a jak nie było, tak nie ma. Z góry dziękuję za pomoc w kontakcie. Życzę wesołych Świąt! Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Egeria : 12-04-2009 o 20:54

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Miasto
    K-ce
    Posty
    775
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Cytat Napisał Egeria Zobacz post
    Mam pewien problem , a nie mogę się skontaktować z Mortiis'em. Jeśli ktoś zna namiary na niego, to proszę o ich podanie. Zapłaciłam 4 kwietnia za Pacc 13 zł, mam potwierdzenie przelewu, a Pacc'a jak nie było, tak nie ma. Z góry dziękuję za pomoc w kontakcie. Życzę wesołych Świąt! Pozdrawiam.
    Jeżeli zapłaciłeś na poczcie to musisz się uzbroić w cierpliwość bo na poczcie kasa idzie nawet czasem tydzień (roboczy) czyli powinieneś dostać pacca bezpośrednio po świętach. Możliwe, że Mortiis ma pieniądze już na swoim koncie ale nie zajrzał tam jeszcze bo wiesz święta etc.
    Email Mortiisa--->bosch@o2.pl

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 18-06-2012, 17:33
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 11-04-2012, 15:54
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 26-11-2011, 00:09
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 22-10-2011, 09:48
  5. Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 06-06-2010, 00:51

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •