User Tag List

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 47

Wątek: World of Warcraft - Sunwell Server

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lubartów :]
    Posty
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ishaus Zobacz post
    #Topic
    A wypierdalajcie na serwa gdzie wszystko może być za hajs, począwszy od linien clothów, na goldzie kończąc ... Przecież to bezsens płacić 5 zł za 20 linien clothów? Ja zostaje na sunwellu. Przynajmniej jego changelog jest aktualizowany codziennie, nie tak jak tamten co tydzień ;<
    Mówisz o HG czy Immortal?

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    214
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja z Tre Cool'em gram na HG :d Moje początki w WoW :d Mój nick to "Fifus" xD 8 lvl mam na razie :d Jacol podaj swój nick :d i mejgereq chodź do nas :< i Matini też daj nick :d

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ishaś, ale to są itemy za dotacje. Są dodane, jeśli np wyślesz na dotacje 15 zł. Kupisz jakiś tem, zostaje ci 5 zł, a akurat może ci się coś przydać to bierzesz i tyle. Ale po co masz płacić 5 zł za linen clothy skoro na ah są po 90 platyn? I w ogóle to je się robi z tailora więc kupuj tylko ity cenniejsze (mounty, bagi itp).

    Jak przenieść postać?
    http://94.23.31.222/forum/viewtopic....3b2927b957fe55

    Ja się przenoszę bo:
    - talenty działają w 100%
    - Spelle działają w 90%
    - Questy działają w 95%
    - MOBY UŻYWAJĄ SPELLI!! (nie ma to jak bić moba, a on se na ciebie rzuci mind control )
    - Hunter - najgorsza zmora serwerów działa w 100%!!
    - serwer stabilny, DC zdarzy się raz na miesiąc.

  4. #24
    Gaduła Robciq's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    GW
    Posty
    137
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam mały problem. Będe grał 1 raz w WoWa i mam takie pytanie: jaką rase i klase mi polecacie? Oczywiście do hordy. Myśle nad blood elf mage albo blood elf wrl ale nie wiem czy to dobry pomysł. Ew. tauren warrior/paladyn/death knight ale bardziej mi zależy na magii. Wybrać maga czy wrl? Żależy mi też na dużym dmg i bycie DPS'em bo heal i tank odpadają (może kiedyś...). I jeszcze jakie profesje głównie wybrać? Pomóżcie bo jeśli chodzi o WoWa to jestem zupełnie zielony :/

    #down
    Dzięki. Ustaliłem że robie BE maga. Jakie profesje główne wybrać i w co inwestować z talentów?

    #Jacol
    Wielkie dzięki. Niestety dalej nie wiem w co inwestować z talentów magiem xd
    Ostatnio edytowane przez Robciq : 07-04-2009 o 18:09
    What Doesn't Kill Me, Will Only Make Me Stronger...
    Daje radość i rozkosz, Smutek i cierpienie.
    Jest bramami niebios I piekieł płomieniem.
    Światło życia i mrok śmierci Połączone razem.
    To jest właśnie nieśmiertelność: Życie poza czasem...

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robciq Zobacz post
    Mam mały problem. Będe grał 1 raz w WoWa i mam takie pytanie: jaką rase i klase mi polecacie? Oczywiście do hordy. Myśle nad blood elf mage albo blood elf wrl ale nie wiem czy to dobry pomysł. Ew. tauren warrior/paladyn/death knight ale bardziej mi zależy na magii. Wybrać maga czy wrl? Żależy mi też na dużym dmg i bycie DPS'em bo heal i tank odpadają (może kiedyś...). I jeszcze jakie profesje głównie wybrać? Pomóżcie bo jeśli chodzi o WoWa to jestem zupełnie zielony :/
    Blood Elf Mage/Wrl - taki stereotyp, że najfajniejsi :P
    Tauren Warek - stereotyp nooba, bo tauren taki duży
    BLood Elf Palek - lepiej pacjentkę zrobić :P
    DK - nie ma

    Polecam do wrl undeada, dlatego, że ma banusy do shadow i krótszy czas tych wszystkich fearów itp. Do mage rób jaką kolwiek rasę chcesz :P Paladyn to only BE, a warka to orca albo taurena, bo w tym przypadku obie rasy mają dobre raciale.

  6. #26
    Gaduła Jacol's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    z nienacka:P
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ishaus Zobacz post
    takie rzeczy to tylko w bajkach ...
    Obalamy mity
    - w Azeroth (oprócz Northend?) nie można używać flying mountów
    - rogal nie może przenosić się do dowolnego miasta?
    - obie te postacie walczą w zwarciu, zatem jak mogli bić z góry?
    - a, na flying mountach nie da się atakować?
    - jeżeli chcieliby nabić troche honoru, to musieliby bić postacie na 70, więc wątpie, że nabili go dużo. Poproś kolegów żeby cie już nie kłamali.
    -.- widzę, iż nie czytasz ze zrozumieniem X_x
    - rogal nie może przenosić się do dowolnego miasta?
    /\ a gdzie ja mówię o dowolnym mieście? przeniósł się za warka(shadowstep, ostatni talent w TBC w Subtlety, nie wiem czy dobrze poszedł w talenty, nie znam się na rogalach) -.-

    - obie te postacie walczą w zwarciu, zatem jak mogli bić z góry?
    /\ prostym sposobem, jak noże do rzucania(rogal) i strzelby?(warek)?

    - a, na flying mountach nie da się atakować?
    /\ no naprawdę? o.0(sarkazm), toż to oczywiste, że nie siedział an moncie -.-

    - jeżeli chcieliby nabić troche honoru, to musieliby bić postacie na 70, więc wątpie, że nabili go dużo. Poproś kolegów żeby cie już nie kłamali.
    /\ 70 padł, wraca, respi się i jeszcze raz, zresztą, oni tam nie siedzieli 10 min -.-

    najpierw przeczytaj z 10X, zanim zaczniesz pierdolić farmazony, ok?

    @topic
    kto w ogóle jeszcze na Sunie gra? Mnie tam(jak jeszcze grałem) zraziły straszne lagi(może i to wian mojego neta, na HG nie mam lagów)

    pozdrowienia dla Ishausa, który nie potrafi czytać ze zrozumieniem ;<
    @edit
    Cytat Napisał Robciq Zobacz post
    #down
    Dzięki. Ustaliłem że robie BE maga. Jakie profesje główne wybrać i w co inwestować z talentów?
    W co magiem? Hmm, Essay polecał Arcane albo Frost, pozwól, że posłużę się cytatem z nonsensopedii ;p
    Arcane

    Tak zwany battlegroundowy rozpierdalacz, któego boją się wszyscy. Potrafi zadać najwięcej damage'u w najkrótszym czasie. Poza tym jak każdy mag ma mało życia i szybko ginie, ale bonus damage jest uważany przez inne klasy za -nie fair
    [edytuj] Fire

    Piromaniak podpalający przeciwników na setki sposobów - to najlepiej oddaje ducha fire maga. Ulubioną zabawką fire maga jest Smoczy Oddech, którym dezorientują przeciwników, po czym śmieją się patrząc jak chodzą bez celu wte i we wte.
    [edytuj] Frost

    Jak jesteś frost magiem ,nie potrzebujesz lodówki. Możesz się otoczyć barierą z lodu i jest spoko. Frost magowie poświęcają moc swoich damage'ów za cenę wytrzymałości, co i tak daje niewielki pożytek. Frost mag może też przywołać lodowego żywiołaka, który będzie latał dookoła i nawalał co popadnie.
    ja na HG załadowałem w Fire, dmg bardzo fajne, ?DoTy(podpala, np. taki pyroblast, ileś tam hp /19-12 sec itp chociaż casta 6 sec ;<), jednak manę spala jak powalony ^^
    frost, mniejsze DMG, ale mniej many i inne czary(spowalnia i stosuje wszelkie doty, kosztem DMG)
    Arcane nie praktykowałem, ale jak nonsensopedia mówi "
    Tak zwany battlegroundowy rozpierdalacz, którego boją się wszyscy.
    to coś w tym MUSI być ;]
    ogólnie, mi się podoba gra magiem(Blink jest zaje... fajny , CD 15 sec(albo 18), przenosi Cie 20 Yardów do przodu !! nie działa w miastach i budynkach(większych, bo np. z chatek można "uciekać")
    Polecam Tailoring(do tego pasuje enchanting, bo możesz ciuszki rozkładać)
    Mage chodzi w Clothach, to mu się przyda tailoring, ogólnie, bierz takie, żebyś nie musiał kupować rzeczy( tak jak np. Herbalism i Alchemy, sam ziółka znajdujesz)
    ogólnie takie, że się uzupełniają

    @2X down
    o kurde, racja X_x, poczułem się tutaj "jak u siebie " ;D
    nie będziemy wam rozwalali Tematu, sorry ^^
    Ostatnio edytowane przez Jacol : 07-04-2009 o 19:21
    Kiedy jesteś już na dnie zostają Ci 2 rzeczy :
    Nadzieja i Demotywatory.pl

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Muhahahahahaha !!!!


    Sunwell ssie

  8. #28
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czekam w kolejce żeby się zalogować i zrobić postać ;s.

    Może zrobimy nowy temat o hg ?


    Mój nick to Maatini Jestem paladynem ;s
    Ostatnio edytowane przez Maatini Na stówe : 07-04-2009 o 19:18

  9. #29
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Modingo Zobacz post
    Muhahahahahaha !!!!


    Sunwell ssie
    Nie ma jak to napisać inteligentnego posta!

    @Topic
    Szczerze, to mi zwisa ten temat, nie zależało mi, aby ktokolwiek nowy grał na sunwellu, przychodziłem tu tylko, aby doglądać, jak sobie radzicie i komentować wasze wybory.
    Jak dla mnie temat można zamknąć. ;d

    Cytat Napisał Jacol Zobacz post
    -.- widzę, iż nie czytasz ze zrozumieniem X_x
    - rogal nie może przenosić się do dowolnego miasta?
    /\ a gdzie ja mówię o dowolnym mieście? przeniósł się za warka(shadowstep, ostatni talent w TBC w Subtlety, nie wiem czy dobrze poszedł w talenty, nie znam się na rogalach) -.-
    Żeby wszedł za niego, muszą być w duelu, które są niedozwolone w stolicach. Niestety nie wiem, czy byli w stolicy, bo nie chce mi się cofać do poprzedniej strony.

    Cytat Napisał Jacol Zobacz post
    - obie te postacie walczą w zwarciu, zatem jak mogli bić z góry?
    /\ prostym sposobem, jak noże do rzucania(rogal) i strzelby?(warek)?
    KOOOSMICZNY DMG!! Biją po ok. 300, więc aby ubić maga który ma ok. 10k hp i wali 100% z dystansu potrzebują strzelić w niego tylko 30x. Luzik.

    Cytat Napisał Jacol Zobacz post
    - jeżeli chcieliby nabić troche honoru, to musieliby bić postacie na 70, więc wątpie, że nabili go dużo. Poproś kolegów żeby cie już nie kłamali.
    /\ 70 padł, wraca, respi się i jeszcze raz, zresztą, oni tam nie siedzieli 10 min -.-
    Żeby rogal bądź warek zabili jakiegoś 70 lvla z dystansu to musi on:
    a) mieć dc
    b) być debilem
    c) kłócić się ze starą, że niektórzy myją się o 23
    d) afkować
    Ostatnio edytowane przez EsSaY : 09-04-2009 o 01:07


    Nie oddaje reputów.

  10. #30
    Gaduła Shoter's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Gorzów Wlkp
    Posty
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tez gram :c dzisiaj dobijam 80 Blood Elf Paladin 5/59/7 Bs/Mining

  11. #31
    Średnio zaawansowany Wtyka1's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Modingo Zobacz post
    Muhahahahahaha !!!!


    Sunwell ssie

    aha jesli sunwell ssie to daj mi inny server 3,1,3 na ktorym gra w chuj ludzi i jest polski dzialaja bg areny itp

    @ a jak cos Xatris here 80 priest BE

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wtyka1 Zobacz post
    aha jesli sunwell ssie to daj mi inny server 3,1,3 na ktorym gra w chuj ludzi i jest polski dzialaja bg areny itp

    @ a jak cos Xatris here 80 priest BE
    Nexus Ostatnio na Nexusie były problemy ze stabilnością, ale już ok jest.

    jak coś to ja Darczz mam nick - 58 BE hunter

    PS. Archeologia kox, w hyde parku jest aktualny temat Quieta na temat WoWa...

    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=47889
    Ostatnio edytowane przez Sylvanas : 13-08-2009 o 11:52

  13. #33
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Ale ten topic jest o sunwellu. xd

    @Top
    Ale ownie. xD
    W ciągu 2ch dni tylko raz przejebałem duel (brałem udział w conajmniej 50). xDD

    #Strand of The Ancients
    Grałem na tym bg, jest po prostu zajebiste.

    @Up
    Tak *****, jak odświeżysz temat, to warn "Archeolog się znalazł", a jak założysz nowy, to warn "Naucz sie korzystać z opcji szukaj, taki temat już był."
    Tamten temat dotyczy Nexusa, a nie Sunwella.
    Ostatnio edytowane przez EsSaY : 14-08-2009 o 00:20


    Nie oddaje reputów.

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    World of Warcraft: Cataclysm - garść informacji

    Serwis MMO-Champion opublikował ogromną i szokującą dawkę informacji na temat następnego dodatku do WoWa, nazwanego Cataclysm. Weźcie jednak pod uwagę to, że NIE zostały one potwierdzone przez Blizzarda. Boubouille, admin MMO-Ch, twierdzi, że posiada te informacje z "rzetelnych źródeł", ale nie wiemy, ile w tym prawdy. Nie mniej, nie wypada zignorować tak istotnych doniesień, więc dla wygody użytkowników world-of-warcraft.pl przetłumaczyliśmy je na polski. Miłej lektury!

    World of Wacraft: Cataclysm to następny dodatek do World of Warcraft. Mroczne i dawno zapomniane zagrożenia, które długo pozostawały poza linią wzroku, w końcu przybyły do naszych wybrzeży, wywołując katastrofalne skutki dla Azeroth i przygotowują kolejne nikczemne plany, by przejąć go raz jeszcze.

    Limit doświadczenia
    Limit doświadczenia w następnym dodatku będzie nieco niższy niż się spodziewano: 85.

    To może oznaczać, że Blizzard chce pozostawić więcej luzu dla następnych dodatków przed dojściem do poziomu 100. Mniejsza ilość levelowania (wraz ze zmianami poniżej, które zapewne mają na celu jego przyspieszenie) oznacza, że rozwijanie postaci z nowej rasy pozostanie atrakcyjne dla nowych i obecnych graczy.

    Natomiast levelowanie od 80 do 85 powinno być znacznie bardziej wymagające, bowiem głównym pomyslem jest upewnienie się, że zdobycie nowego poziomu naprawdę coś będzie znaczyło, zamiast przekonywać, że zostały jeszcze tylko 4 kolejne do uzyskania.

    Nowe klasy
    Cataclysm nie wprowadzi żadnych nowych klas do gry. Zamiast tego, Blizzard oferuje graczom więcej kombinacji ras i klas. Niektóre z nich zostały już wcześniej odkryte w plikach patcha 3.2.2 na PTR. Quest An Injured Colleague i jego odpowiednik u Nocnych Elfów pomagają wprowadzić lore dla nowych kombinacji, więc prawdopodobnie możemy spodziewać się większej ilości questów dla tych mniej tradycyjnych połączeń.
    - Human Hunter
    - Orc Mage
    - Night Elf Mage
    - Dwarf Mage
    - Blood Elf Warrior
    - Dwarf Shaman
    - Undead Hunter
    - Tauren Paladin
    - Tauren Priest

    - Gnome Priest
    - Troll Druid

    Nowe rasy
    Wydarzenia związane z kataklizmem spowodowały, że dwie nowe rasy rozpoczęły poszukiwanie sojuszników. Są to gobliny dla Hordy i worgeni dla Przymierza.

    Gobliny
    Deathwing raz jeszcze potrzebował usług goblinów w roli niewolników. Ponieważ były niezdolne mu odmówić, gobliny zostały przez niego zniewolone. Duża ich grupa się mu jednak zdołała oprzeć. Z ich poprzednimi domami zniszczonymi przez kataklizm, uciekają na wyspę przy wybrzeżach The Barrens. Gdy próbują odzyskać siły, spotykają orka porwanego przez statek Przymierza i ratują go. Ów ork okazuje się być nikim innym jak Thrallem we własnej osobie i w zamian oferuje goblinom ich miejsce w Hordzie. Wydarzenia te są przedstawione w questach, pozwalając graczom doświadczyć samemu powody świadczące o odwróceniu się goblinów od neutralności.

    Worgeni
    Kataklizm zniszczył Mur Greymane'a, odsłaniając co stało się z królestwem Gilneas i jego mieszkańcami. Dzięki powstrzymaniu klątwy worgenów, udało im się znaleźć częściowe lekarstwo, pozwalające im zachować swoje ludzkie umysły nawet po transformacji. Wyruszając z Gilneasu i szukając pomocy Przymierza, zdecydowali się im pomóc, by razem zwalczyć nowe zagrożenia kataklizmu.

    Gilneas będzie intensywnie wykorzystywał system fazowania (tak jak przy obszarach dla początkujących Death Knightów), by pokazać co się stało, podczas gdy królestwo to było odcięte od reszty świata i zaprowadzi nas do czasów obecnych.

    Worgeni będą mieli dwie formy, worgena i człowieka. Gracze będą mogli wybrać wygląd obu.

    Nowa zawartość dodatku
    Cataclysm będzie pierwszym dodatkiem, który nie wprowadzi nowego kontynentu, lecz zamiast tego wykorzysta poprzednio niedostępne obszary i przekształci istniejące.

    Przekształcenie pierwotnego Azeroth
    Wydarzenia związane z kataklizmem, spowodowane przez Deathwinga i Azsharę, zmienią obraz Azeroth jaki znamy. Większa część zawartości Cataclysmu objawi się w postaci przekształconego Azeroth, wykorzystując te nowsze usprawnienia WoW-a, takie jak fazowanie czy daily questy. Większość zadań i przeciwników w pierwotnych obszarach będzie również przerobiona, by levelowanie było mniej dokuczliwe. Dzięki tym zmianom, graczom zaoferowane zostaną lepsza narracja i wrażenie postępu. Niektóre obszary i instancje zmienią się w drastyczny sposób, by dopasować się do okoliczności.
    Przykładami są:
    - The Barrens zostanie podzielone na dwa osobne obszary w dwóch przedziałach levelowych.
    - Azshara stanie się niskolevelowym obszarem (poziomy ~10-20).
    - Niektóre obszary, takie jak Thousand Needles, zostaną zalane przez powódź.
    - Durotar zostanie zrujnowany, a Orgrimmar może być zniszczony. Nowe miasto orków będzie budowane w trakcie dodatku.
    - Gnomeregan będzie również częścią dodatku, a gnomy mogą mieć szansę na odbudowę swej stolicy.
    - Wailing Caverns stanie się bujnym, tropikalnym obszarem, a wszystko to za sprawą magii druidów.
    - Wulkan w Blackrock Spire wybuchnie i dostępna będzie nowa wersja Blackrock Mountains, Ragnaros również powróci.

    Następstwem kataklizmu będą nowe konflikty, widoczne w wielu miejscach, a także obszary PvP podobne do Wintergrasp.

    Latanie w Azeroth
    Częścią zmian w Eastern Kingdoms i Kalimdorze będzie wprowadzenie latania na obu kontynentach, umożliwiając dostęp do wielu nowych miejsc i na pozwalając na szybsze podróżowanie podczas levelowania od 80 do 85.

    Niewprowadzone obszary i instancje
    Dzięki dodaniu latających wierzchowców do Kalimdoru i Eastern Kingdoms oraz przekształceniu wielu obszarów, większość dotąd niedostępnych lub niedokończonych miejsc otworzy się dla graczy. To właśnie tam będziemy levelować. Przykłady tych miejsc to:
    - Hyjal
    - Gilneas (obszar startowy Worgenów)
    - Uldum
    Nie jest pewne, czy stare lokacje goblinów, takie jak Kezan czy Undermine, będą dostępne w Cataclysm ze względu na problemy tej rasy, ale na pewno kilka nowych wysp podniesie się z poziomu mórz przez wydarzenia związane z kataklizmem, a ponadto niektóre z nich mogą znaleźć się na grzbietach gigantycznych żółwi wodnych i wielorybów; dojdą również obszary podwodne.

    Bohaterowie i wydarzenia

    Deathwing
    Deathwing the Destroyer (niegdyś znany jako Neltharion the Earthwarder) zagra istotną rolę w Cataclysm. Po zostaniu doprowadzonym do szaleństwa przez szepty Starych Bogów i zwróceniu się przeciwko jego własnej rasie, zakończonemu porażką, Deathwing zanurzył się w cieniu. Podczas gdy Horda i Przymierze były zajęte zwalczaniem Płonącego Legionu oraz, wkrótce później, Plagi, on czaił się i wprowadzał swe plany w życie. Po nieudanych próbach stworzenia Twilight Dragonflight przez Lady Sinsestrę, powrócił raz jeszcze do Grim Batol i powiodło mu się tam, gdzie jej poprzednio nie. Dzięki temu, udało mu się stworzyć potężne Dragonflight, których szukał i planuje uwolnić je na świat. Lecz co będzie z wpływami Starych Bogów, które oni nad nim posiadają?

    Azshara
    Królowa Azshara również zagra ważną rolę w Cataclysm. Nieznana wielu śmiertelnym rasom, dawno zapomniana przez inne, uważana za uśmierconą przez jej własną rasę, nie czekała bezczynnie w głębinach Maelstrom. Po jej porażce w Wojnie Starożytnych i transformacji w Nagi przez Starych Bogów tych, którzy ją otaczali, stała się znacznie potężniejsza niż niegdyś. Niezadowolona z Nazjatar ani głębi mórz, Azshara liczy na na odzyskanie mocy i możliwość rządzenia raz jeszcze. Ponieważ plan pomocy Illidanowi przez Lady Vashj pozostaje tajemnicą, nieznane są dotychczasowe działania Azshary. Pozostaje jednak jedno pytanie bez odpowiedzi: czy służy ona jej "wybawicielom", Starym Bogom?

    Kataklizm
    Nie wiadomo, kto będzie głównym bossem Cataclysmu, ale sam kataklizm zdaje się być spowodowany przez próby przyzwania nieprawdopodobnie potężnych istnień przy pomocy starożytnych inktantacji używanych przez Deathwinga i Azsharę. Oboje są bardzo potężni, ale kataklizm z samej nazwy sugeruje coś jeszcze większego, być może ich przeszłość połączoną wpływami Starego Boga?

    Strażnik Tirisfal
    Malfurion Stormrage powróci do Azeroth, by wspomóc tworzenie nowego Strażnika Tirisfal - Thralla! Rola Med'ana w tych wydarzeniach pozostaje na razie nieznana.

    Nowa nowa Horda
    Thrall odda przywództwo w Hordzie Garroshowi Hellscreamowi, podczas gdy on sam będzie służył jako koordynator sił obu stron mających na celu zwalczenie nowego zagrożenia ze strony Nag i Black Dragonflight. Bez Thralla trzymającego Garrosha w uścisku, deklaruje on otwartą wojnę z Przymierzem. W politycznej rewolucji Cairne Bloodhoof zostaje uznany za zdrajcę Hordy i zamordowany przez Garrosha. Syn Cairne'a, Baine, przejmuje przywództwo nad Taurenami. To może wyjaśniać, dlaczego Baine został usunięty z gry w Patchu 3.2.2.


    Na koniec przypominamy jeszcze raz - informacje te nie zostały jeszcze potwierdzone, więc jeśli okażą się całkowitą nieprawdą, nie mówcie, że was nie uprzedzaliśmy! (Choć weźcie pod uwagę, że jak dotąd MMO-Champion się nie pomylił.)

    [Quiet] Jak się okaże, że to prawda, to fail jak cholera...

  15. #35
    Średnio zaawansowany Wtyka1's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie









    Dzisiejszy wypad ,oczywiscie server sunwell!

    @A i jeszcze 1
    Nexus-Disconectus
    @EDIT 4 ss byl robiony juz dawno ale tak sobie dalem xD
    A tu macie jeszcze jeden:
    Ostatnio edytowane przez Wtyka1 : 26-08-2009 o 16:44

  16. #36
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tam nic nie mówię, ale mam 1 miejsce w 2v2. xd


    Nie oddaje reputów.

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał EsSaY Zobacz post
    Ja tam nic nie mówię, ale mam 1 miejsce w 2v2. xd
    Wiesz, że:
    Warlock
    - Soul Shardy nie będą przedmiotami, lecz zdolnościami.
    - Zostaną zintegrowane z interfejsem, podobnie jak runy Death Knightów.
    - Możliwe będzie użycie trzech SS na walkę, lecz będą się regenerować bardzo szybko poza nią.
    - Możliwe będzie ich uzupełnienie podczas walki dzięki Drain Soul.
    - Wprowadzone zostanie zaklęcie Soul Burn, które będzie zużywać jeden SS, zawierać 30-sekundowy cooldown, a po jego użyciu następne zaklęcie zostanie odpowiednio wzmocnione. Przykładem może być natychmiastowe przywołanie demona bądź rzucanie czaru, zwiększenie szansy krytycznej na kilka następnych zaklęć albo dłuższy Fear. Poza walką SS nie będą używane.
    - Przeżywalność Warlocków nie była najlepsza przy wprowadzeniu Wrath of the Lich King, ale teraz jest taka, jaka być powinna.

    - nie będzie bonusów typu spell power, attack power, restores mana - zostaną tylko haste i crit. W zamian za to będą większe staty.
    - hunter zamiast many będzie miał focus, a jego skile będą kosztować od 30-60 focusa.
    - rogalowi będzie się odnawiało 12 energii/s, druidom w kocie 10/s, a hunterowi 6/s lub 12/s przy caście steady shot.
    - archeologia będzie czymś w rodzaju fishing na lądzie i będzie można różnego rodzaju itemy zdobyć.
    - lockowi będą wchodziły crity z feara będzie dłuższy fear wtedy. Możliwe, że każda klasa to dostanie używające podobnych spelli (fear warka, cyclone druida itp).

  18. #38
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    Wiesz, że:
    Warlock
    - Soul Shardy nie będą przedmiotami, lecz zdolnościami.
    - Zostaną zintegrowane z interfejsem, podobnie jak runy Death Knightów.
    - Możliwe będzie użycie trzech SS na walkę, lecz będą się regenerować bardzo szybko poza nią.
    - Możliwe będzie ich uzupełnienie podczas walki dzięki Drain Soul.
    - Wprowadzone zostanie zaklęcie Soul Burn, które będzie zużywać jeden SS, zawierać 30-sekundowy cooldown, a po jego użyciu następne zaklęcie zostanie odpowiednio wzmocnione. Przykładem może być natychmiastowe przywołanie demona bądź rzucanie czaru, zwiększenie szansy krytycznej na kilka następnych zaklęć albo dłuższy Fear. Poza walką SS nie będą używane.
    - Przeżywalność Warlocków nie była najlepsza przy wprowadzeniu Wrath of the Lich King, ale teraz jest taka, jaka być powinna.

    - nie będzie bonusów typu spell power, attack power, restores mana - zostaną tylko haste i crit. W zamian za to będą większe staty.
    - hunter zamiast many będzie miał focus, a jego skile będą kosztować od 30-60 focusa.
    - rogalowi będzie się odnawiało 12 energii/s, druidom w kocie 10/s, a hunterowi 6/s lub 12/s przy caście steady shot.
    - archeologia będzie czymś w rodzaju fishing na lądzie i będzie można różnego rodzaju itemy zdobyć.
    - lockowi będą wchodziły crity z feara będzie dłuższy fear wtedy. Możliwe, że każda klasa to dostanie używające podobnych spelli (fear warka, cyclone druida itp).
    Wiem wszystko. Będę jeszcze większe combosy napierdalał.


    Nie oddaje reputów.

  19. #39
    Mastah! Daaron's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zazdroszcze Hordzie tego, że mają tak zgrany zespół zawsze czy to gówniane WSG czy Insta albo atak na SW zawsze są idealnie zgrani. Gdybym mógł przeniósł bym postać z Ally...

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Daaron Zobacz post
    Zazdroszcze Hordzie tego, że mają tak zgrany zespół zawsze czy to gówniane WSG czy Insta albo atak na SW zawsze są idealnie zgrani. Gdybym mógł przeniósł bym postać z Ally...
    Haha, a na Nexusie ally wygrywają każde BG nawet te dla low lvli U nas horda ma zero ogaru xD

Podobne wątki

  1. World of Warcraft - Nexus Server
    By Quiet v 2.0 in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 475
    Ostatni Post / Autor: 14-10-2010, 09:53
  2. World of Warcraft
    By Mrozek in forum Pytania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 22-03-2009, 11:17
  3. World of Warcraft
    By *Poziomek* in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 07-08-2008, 19:57
  4. World of Warcraft
    By Pempek2 in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 18-07-2008, 11:49

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •