User Tag List

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 71

Wątek: ?wiczenia... Fizyczne ;s

  1. #41
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Essay kOrwa!! Po co pisałeś, że jesteśmy pro uber mastachami z PWN? Teraz będzie SPAM...


    @Guzek

    Nie pisz już nic więcej bo jesteś żenujący :-))


    @Dede

    Może nowa sygnaturka? Mam aktualnie czas

  2. #42
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    bTm!
    Posty
    124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Róbcie dalej z siebie idiotów piszcie "przysięgnąć", ByOuT pisz dalej "przysiądz"
    Zajdziecie daleko. Od początku wiedziałem, że nie ty to napisałeś nie widziałem celu szukanie tego, bo taki idiota jak ty choćby bardzo chciał nie napisał by tego ;]

    @Dedus
    Chłopaczku, w moim odczuciu to oni z siebie zrobili totalnych idiotów.
    Powiem tak inaczej mnie uczyli i ByOuT idiota nie będzie mi wmawiać.

    Do szkoły.

  3. #43
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    Róbcie dalej z siebie idiotów piszcie "przysięgnąć"
    Polecam zajrzeć do słownika poprawnej polszczyzny. Oni mają rację, pisze się 'przysięgnąć'.

    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    @Dedus
    Chłopaczku, w moim odczuciu to oni z siebie zrobili totalnych idiotów.
    Powiem tak inaczej mnie uczyli i ByOuT idiota nie będzie mi wmawiać.
    Jak to w Twoim odczuciu? Ty patrzysz na to stronniczo, a patrząc z boku wygląda to zupełnie inaczej.

  4. #44
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na chuj Wam 6'tka Lorda Vadera skoro ja mam 6'tke Drah Mastera ;d !



    pozwalam Wam podziwiać.

    P.S. Na takim kaloryferze to Wy sobie nawet pranie wysuszycie ;p.

  5. #45
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    Róbcie dalej z siebie idiotów piszcie "przysięgnąć", ByOuT pisz dalej "przysiądz"
    Zajdziecie daleko. Od początku wiedziałem, że nie ty to napisałeś nie widziałem celu szukanie tego, bo taki idiota jak ty choćby bardzo chciał nie napisał by tego ;]

    @Dedus
    Chłopaczku, w moim odczuciu to oni z siebie zrobili totalnych idiotów.
    Powiem tak inaczej mnie uczyli i ByOuT idiota nie będzie mi wmawiać.

    Do szkoły.
    Przeczytaj całego posta.
    Guzek idioto, nie po to wysyłam ci linki z odniesieniem do słownika poprawnej polszczyzny z danem hasłem.

    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    ByOuT pisz dalej "przysiądz"
    Przecież ty napisałeś, że to poprawna forma...

    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    Zajdziecie daleko.
    Tak, zajdziemy, w przeciwieństwie do ciebie.

    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    Powiem tak inaczej mnie uczyli i ByOuT idiota nie będzie mi wmawiać.
    Chuj mnie obchodzi jak cie uczyli. Mogli cie nauczyć srać stojąc na rękach, ale mnie to gówno obchodzi, nie ja robię z siebie debila, tylko ty.

    Od początku wiedziałem, że nie ty to napisałeś nie widziałem celu szukanie tego, bo taki idiota jak ty choćby bardzo chciał nie napisał by tego ;]
    Ja aktualnie jestem w Poznaniu, więc jakby Byout był na kompie, to niech skopiuje swoje archiwum.


    Nie oddaje reputów.

  6. #46
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra, zaczynamy

    Guzek

    Na chuj się dalej kłócisz? że ty nie potrafisz i się nie znasz, to nie znaczy że inni tacy są :| troche nie dojebany jestes.

    Cytat Napisał By OuT Zobacz post
    Guzek mogę Ci przysięgnąć, że on to napisał ^^ Nawet podrzucałem mu pomysły na Gadu więc STFU.


    @Topic


    Dzieciaki skończcie już pisać jakie to są z Was kozaki... Każdy tutaj bierze sterydy i inne **** myśląc, że wyrosną na Pudzianów? Troszkę rozumu. 14 latek wpierdzielający białka i inne shit'y. Good luck & Have Fun.
    :|. Sterydy to nie odżywki, troszkę rozumu :|. Wiesz czym to się różni? To, że sterydy strasznie ryją serce i wątrobe i jeżeli je bierzesz to musisz liczyć się z tym, że za 3 lata może Cie nie być na tym świecie. Po za tym owszem, jeżeli będą masowo brali sterydów to będą więksi niż pudzian, ale po pewnym czasie to zejdzie i zostaną zwisy, przy czym zjechane strasznie serce co podkreślałem wyzej. 14 latek wpiedzielający białko? Owszem, nie jest to nic dziwnego bo białko to odżywka, a odżywka nie pozostawia skutków ubocznych. Mój kolega ma 15 lat, w klacie 110, w bicu 38 i 95 kg na klatke trzaska.. jako że nie widział przyrostów ( ciężko w takim wieku z takimi wymiarami o przyrosty ) dlatego wziął białko. Nic w tym złego, przecież białko jest potrzebne, zwłaszcza gdy mało go się je. Białko nie daje mięśni, co najwyżej wspomaga rozrost mięśni. Po za tym tak łatwo nie jest o sterydy, bo one są nie legalne, zwłaszcza gdy się jest nie pełnoletnim.

    Tak PS : Mam twoje itemy na apo 8.4 ( chyba ), to co spadło co kiedyś hydry hunciliśmy to się wyjebałeś xd

    @Rase cos tam

    Co ma siłownia do tego czy ktoś kogoś ma na "szczała"? ja tu powiązania nie widzę. Ale skąd to mogłeś wiedzieć, jak nigdy z czymś takim doczynienia nie miałeś tibijczyku.

  7. #47
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    bTm!
    Posty
    124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Inaczej mnie uczono piszcie sobie "przysięgnąć". ByOut niech dalej pisze "przysiądz". Essej zrobiłem to celowo. Tylko za tępy jesteś aby to zauważyć. Nigdy się nie spotkalem, że sie pisze "przysięgnąć". I zapewne nie spotkam. Tylko tacy idioci jak ty w to wierzą. Essej ty jakiś zjebany jesteś po huj piszesz, że jesteś w Poznaniu jebie mnie to zrozum!. Wasze archiwum mnie jebie każdy pozmyślać sobie potrafi.

    "Przyszedłem Ci przysięgnąć"
    "Przyszedłem Ci przysiąc" pozdro ByOuT "przysiądz"

    Twoja strona mnie jebie. Tak pisałem i tak będe pisał. Dla mnie 2 forma jest poprawna. Dla Ciebie nie, twój problem.

    Do szkoły. A nie ByOuT to idiota co ma 20 lat i siedzi na farach tibijskich najlepiej zacznij edukacje od samego początku.


    Dla was świętościa jest jak Essej i ByOuT powiedzą, że się pisze wg ich słownika.
    A dla mnie tak jak zawsze pisałem.
    Ostatnio edytowane przez Guzek : 24-04-2009 o 18:36

  8. #48
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Guzek Ty ośle ;A. Tak wymyśliłem sobie "przysięgnąć", gdzie ja napisałem "przysiądz"? Odpocznij. To ile mam lat i gdzie siedzę to nie Twoja sprawa.
    Co do mojego i Essaya "słownika" czyt. PWN to tak wymyślamy sobie głupoty i wpajamy to każdemu nauczycielowi oraz studentom polonistyki.

    Odpuść już sobie dzieciaku.


    BTW. Archiwum nie posiadam, gdyż od 2 dni mam Windowsa a archiwum było na UNIX'owym GG ^^'.


    @Oxidosis.

    Nie czytałem to co pisałeś, lecz chyba zrozumiałeś o czym ja mówiłem. Napisałem po prostu tak ogólnie, bo dzieci chcą być "pro ivul pakerami" a kończy się to zawałem przed trzydziestką.

    Itemów nie chce.



    @Guzek

    Czekam na Twoją ripostę "polonisto"

  9. #49
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Bródno -> W-wa
    Posty
    280
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Guzek widzę absolwent polonistyki. Zatem wyjaśnisz mi, który termin jest prawidłowy: światła przeciwmgłowe czy światła przeciwmgielne?

    #Off.
    Essay pisał sam, ale niektórym to trudno zrozumieć, bo ich mózgów nie stać na taki wysiłek intelektualny, forum się z was śmieje, ale dalej brniecie próbując postawić na swoje ... Żałosne rzekłbym, lecz pozostawie to bez zbędnego komentarza.

    #Topic
    Kup aktualne Men's Health, jest fajny artykuł o ćwiczeniach na mięśnie brzucha ...

  10. #50
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    121
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał By OuT Zobacz post

    @Oxidosis.

    Nie czytałem to co pisałeś, lecz chyba zrozumiałeś o czym ja mówiłem. Napisałem po prostu tak ogólnie, bo dzieci chcą być "pro ivul pakerami" a kończy się to zawałem przed trzydziestką.

    z tym się zgodze w 100 %. dokladnie tak jest )) ) ) )) )

  11. #51
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    bTm!
    Posty
    124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla was świętościa jest jak Essej i ByOuT powiedzą, że się pisze wg ich słownika.
    A dla mnie tak jak zawsze pisałem.

    Przyszedłem Ci przysięgnąć"
    "Przyszedłem Ci przysiąc" pozdro ByOuT "przysiądz"


    Ja i tak uważam, że pisze się przysiąc. Dla was "przysięgnąć". Odmiennie pisałem. I będe pisał dopóki nie dowiem, się od kogoś mądrego a nie od :
    - Idioty co ma 20 lat i znajduje się na forach tibijskich.
    - Idioty Esseja, który nie ma swojego stylu.
    - A tym bardziej nie od jakiegoś zjebanego emo.

    Tyle. To nie ma sensu się kłócic jak się pisze zawsze powtarzam zawsze pisałem przysiąc. I dopóki nie dowiem się tego od osoby dużo mądrzejszej od was, szczególnie od ByOuT'a który pisze "przysiadz". Nie uwierze. Nie ma sensu się juz kłócic, choć lubie takich debilów jak wy na tym forum męczyć. Ale bez przesady 2 dni się o 1 słówko kłócić. Ale mi to nie przeszkadza, przynajmniej z was idioci mam beke ^^

  12. #52
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Guzek jaki Ty jesteś pokurwiony, ja pierdole.


    Gdzie Ty masz, że ja do chuja napisałem "przysiądz"? Napisałem "przysięgnąć" i Ty się plujesz, że ***** jest niepoprawnie. Do chuja czy Ty nie widzisz, że każdy i tak mnie/Essaya poprze bo po prostu mamy rację. Pokaż mi gdzie ja napisałem "przysiądz" analfabeto. Jesteś zwykłym dzieciaczkiem, który jest uważa, że jest "kimś" a tak naprawdę to totalne ZERO z Ciebie.

    Jesteś tak upierdliwy, przeanalizuj cały temat i spójrz na to jako osoba trzecia. Do jakiego wniosku dojdziesz? Kłócisz się z kimś o coś mimo że i tak jesteś przegrany.

    Ogarnij się.

  13. #53
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał EsSaY Zobacz post
    http://usjp.pwn.pl/haslo.php?id=1869601 (odnośnik do słownika)

    #Edit
    Znając życie, zaraz dojebie, że to była ironia, i "jesteśmy tacy głupi", że nie potrafimy jej dostrzec.
    Cytat Napisał By OuT Zobacz post
    Guzek mogę Ci przysięgnąć, że on to napisał ^^ Nawet podrzucałem mu pomysły na Gadu więc STFU.
    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    Przysięgnąć ? BuahsasUashahsahshaha
    Nie uważasz zjebie genetyczny, że przysiądz tu lepiej stylistycznie i estetycznie wygląda ?.
    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    Essej zrobiłem to celowo. Tylko za tępy jesteś aby to zauważyć. Nigdy się nie spotkalem, że sie pisze "przysięgnąć". I zapewne nie spotkam.

    Specjalnie napisałem wielką czcionką, by twoje spustoszone przez otoczenie szare komórki miały szansę się zetknąć.

    #Komentarz

    1. Czerwony Jak widać, Byout napisał prawidłową formę, a ty na samym początku dyskusji dojebałeś z tym "przysiądz".
    2. Zielony No jak widać, twoja głupota jest przewidywalna.
    3. Seledynowy Nigdy się nie spotkałeś? A po co niby wysyłałem odnośnik do OFICJALNEGO SŁOWNIKA JĘZYKA POLSKIEGO? Oficjalny, ***** rozumiesz co to znaczy? Że jest to multimedialna wersja najważniejszego, polskiego dokumentu dotyczącego ortografii.


    Nie oddaje reputów.

  14. #54
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    bTm!
    Posty
    124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tamto "przysiądz" miało być ironią. Ale wszystko się na odpic robi jak się czasu nie ma. Wy macie czas bo nawet kolegów nie macie, to możecie sobie 24h na forum siedzieć, ja nie



    Mnie jebie twoja strona, spytam sie mojej polonistki.

    Wiem jebnie to zrobilem, ale nie mam czasu was gnębić nooby.

    Jutro może będzie czas to was bardziej pognębie, dziś będe ok. 17.00
    Ostatnio edytowane przez Guzek : 25-04-2009 o 11:35

  15. #55
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czy Ty jesteś naprawdę taki głupi?

    WIDZISZ TAM ". Weź wypierdalaj.

  16. #56
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Polska Ziemia
    Posty
    192
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jaki żal nooba,widać że niemasz co robić.Poprostu nie żryj dużo i wyjdź na dwór pobiegać spaślaku.

  17. #57
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    Ale wszystko się na odpic robi jak się czasu nie ma.
    Tego przykładem jesteś ty. :<

    Cytat Napisał Guzek Zobacz post
    Tamto "przysiądz" miało być ironią.
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
    Jaką ku*wa ironią? To był przykład debilizmu, a nie ironia. Masz wyżej czym jest ironia i powiedz mi, w czym błąd i przykład nieskończonej głupoty w twoim wykonaniu jest podobny do ironii?

    --

    Przykładem tego, że przyznajesz się do własnej głupoty jest to, że wyzywasz nas, mówiąc, że nie mamy rl życia, o którym masz taką wiedzę, jak świnia o gwiazdozbiorze Oriona...

    --

    Jak dla mnie, to najpierw chciałeś mnie potyrać, ale nie przeczytałeś posta i gówno wiedziałeś. Gdy zobaczyłeś swój błąd, chciałeś wyjść z niego obronną ręką co ch**owo ci wyszło i dalej brnęłeś w to gówno, które sam zrobiłeś.


    Nie oddaje reputów.

  18. #58
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    bTm!
    Posty
    124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jaki żal nooba,widać że niemasz co robić.Poprostu nie żryj dużo i wyjdź na dwór pobiegać spaślaku.
    Hah, noobem to ty jesteś. To, że ja się z tymi noobami kłóce, to nic Ci do tego. Bo idiotą to ty jesteś formatu Grulixa. Zamknij pysk.


    Bo wszystko na szybko robie ?
    To jest tego przykładem, wy na forum jesteście 24h, ja może z 30 min.

    Jak dla mnie, to najpierw chciałeś mnie potyrać, ale nie przeczytałeś posta i gówno wiedziałeś. Gdy zobaczyłeś swój błąd, chciałeś wyjść z niego obronną ręką co ch**owo ci wyszło i dalej brnęłeś w to gówno, które sam zrobiłeś.
    Uznajmy, że jest to przez brak czasu, a pozatym tobie i baranowi co ma 20 lat tym bardziej nie uwierze. Nigdy się nie spotkałem a taką pisownią tego słowa. I banda idiotów tego tak szybko nie zmieni.


    @ByOuT
    20 lat i siedzi na forach tibijskich GratZ!
    Fest zjebany jesteś :<. Lepiej sobie prace znajdź Buashahsa

  19. #59
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Wronki
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Guzek!

    Przypatrzyłem się waszej kłótni i zauważyłem coś co może potwierdzić fakt, że ByOut i Essay (pozdro Posiadają o wiele więcej inteligencji od Ciebie.

    Twierdzi o tym fakt że oni ani razu nie posłużyli się wulgaryzmem typu

    Fest zjebany jesteś
    Mnie jebie twoja strona,
    Wiem jebnie to zrobilem,
    Idioty Esseja,
    I co jeszcze :P?

    Nie chce mi sie szukać więcej.

    Ale po tych wszystkich wypowiedziach można powiedzieć że się zajebiście ośmieszyłeś. Ja na Twoim miejscu bym uciekał z domu. Nie miałeś jak się bronić to myślisz że "*****, chuj, jebie, spierdalac, idioci, zjebany, pojebany" Tobie pomoże? Niestety nie. Musisz wziąść pod uwage to że Przegrałeś.

    Pozdro&Nie ćwicz.

  20. #60
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nam wmawiasz, że jesteśmy baranami, etc. Spójrz na siebie. Jebiesz błędami na lewo i prawo i później piszesz, że brak czasu?

    POZATYM ostatniego posta chyba też pisałeś w pośpiechu bo zjadło Ci spację w takim prostym wyrazie jak POZATYM. Cały czas mi na wiek najeżdżasz, weź się ogarnij. Jesteś mądry na tym forum :A.

    Wiesz możemy zrobić tak. Jesteś z Bytomia ja z Zabrza, nawet jeden tramwaj przejeżdża przez te miasta. Może się spotkamy?)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 30-12-2010, 17:15
  2. ?wiczenia na mi??nie
    By kowall-pl in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 02-05-2010, 22:46
  3. Nowe legi - zmniejszaj?ce obra?enia fizyczne.
    By Kapitan Alkohol. in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 15-01-2010, 14:43
  4. ?wiczenia
    By Fifek in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 30-11-2009, 17:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •