User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 39 z 39

Wątek: 8.41 obra?enia

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Twierdza Wrocław - WKS
    Posty
    239
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiedziec Prawde ^^?
    Zjebaliscie Palka I Druida jak tylko sie dalo

    Ps.
    Xantar Wbij 90 Palkiem k? A potem Zobacz Jak na 90 lvl mam 1k many?
    Mas san + Combo Demca i nie mam many? Wtf???
    Dobrze bylo ze zabieralo 200 ale nie Mortiis Znów popił :/
    Ostatnio edytowane przez Pall the Ziom : 21-04-2009 o 17:40

  2. #22
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ALE CZEMU DIVINE CALDERA AZ 350MP ? PRZECIEZ PAL NIE MA TYLE MANY CO CZARODZIEJE, JAK MOZECIE BRAC TEN SAM PRZELICZNIK ? 200-250MP ALE CZEMU 350 ?? NO I CZEMU JA ZADAJE GWIAZDKA 300-600DMG PRZY SKILACH 108 i 300+lev ?? WIECEJ MP/HP NA LEV ALBO MNIEJSZY KOSZT SPELA PRZECIEZ TO PAL A NIE MAG. PROSZE XANTARA O ODPOWIEDŹ.
    Ostatnio edytowane przez Harvester : 21-04-2009 o 17:43
    APO 7.6 Harvester Budor 1-825 147/140
    APO 8.4 Inis Mona 1-418 115/102

  3. #23
    Średnio zaawansowany Don Gibon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie @ topic.

    Ja pierdole. A nie możecie zrobić po prostu tak jak jest na rl? Założę się, że wówczas ten server miałby więcej zwolenników. Najbardziej to rozjebała mnie ta stamina ^ Był exp x3 i tak powinno zostać bo w końcu to Ots, a wszystkie update (czary, balans profesji itd.) które wejdą na rl powinny ujrzeć też światło dzienne i na tym Ots`ie. Bo jak narazie to każda profesja dostaje tak po dupie, że niedługo nie będzie w ogóle sensu grać, nie mówiąc już o pvp. Gildie z tego co mi wiadomo, już dawno powinny być zrobione, "naprawione" a tym czasem pierdolicie każdą profesje. Takie jest moje zdanie. Przepraszam za wulgarną wypowiedź, ale nie mogłem i nie mogę tego przyjąć ze spokojem.

  4. #24
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Proszę o odpowiedz kogoś z administaracji:
    - Czemu aż 350many za divine caldera ? Z kąd wzieliście liczbe 350 ? 200 by nie wystarczyło gdy jest 15mp na lev ?
    - Czemu Używany jest ten sam przelicznik siły/kosztu czaru dla magow i paladynów skoro paladyni dostają 15mp a magowie 30mp na lev?
    - Czemu vita u paladyna działa jak gran ? San jest droższy ale działa lepiej wieć akurat san jest ok, tylko vita powinna działać choćby 20% lepiej od gran.
    - Czemu najlepszą bronią w grze, z najlepszymi skilami i levelem w grze zadaje gwiazdką tylko 300-600 dmg ?
    - Do czego ma służyć czar divine missile który jest bardzo słaby? Nie lepiej jest zwiększyć koszt ale podnieść też siłę żeby ktoś go w końcu użył ?
    - Jak to sie stało, że knight z 7-8 mlev mocniej wali z exori gran niż pal z divine caldera na 25+mlev i tym samym lev? Podnosząc min dmg exori nalezy zmniejszyć max dmg, czyż nie ?

    Brak odpowiedzi na moje pytania oznaczać będzie ignorancję zdania jednego z graczy. Ja potrafie uzasadnić swoje wypowiedzi jednak nie znam odpowiedzi na wyżej zadane pytania. Prosze o odpowiedzi.
    Ostatnio edytowane przez Harvester : 21-04-2009 o 18:31
    APO 7.6 Harvester Budor 1-825 147/140
    APO 8.4 Inis Mona 1-418 115/102

  5. #25
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hmm...
    3 rzeczy jakie czyniom palka w tym momecie gownem :P :

    1.) Czar Divine Caldera Przy 80 lvl przy 350 spalonej manie, zadaje ok HIT : 140.
    2.) Assassin star (1) starczy na 3-4 Hity.... Jest to poprostu beznadziejne.
    3.)Czar Exura Vita daje tyle samo many co czar Exura Gran.


    Co do Sorcerera... Też jest profesją upośledzoną na swoj sposób...

    Nie ma jako tako dobrego czaru do expienia... Chodzi mi o czar lodowy. Mortiis moze zrobić jakis czar typu exevo frigo hur.

    Co do ed i ek... sa to profesje juz ulepszone.

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    ◘ ◘ ◘ ZABRZE ◘ ◘ ◘
    Posty
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harvester Zobacz post
    Proszę o odpowiedz kogoś z administaracji:
    - Czemu aż 350many za divine caldera ? Z kąd wzieliście liczbe 350 ? 200 by nie wystarczyło gdy jest 15mp na lev ?
    - Czemu Używany jest ten sam przelicznik siły/kosztu czaru dla magow i paladynów skoro paladyni dostają 15mp a magowie 30mp na lev?
    - Czemu vita u paladyna działa jak gran ? San jest droższy ale działa lepiej wieć akurat san jest ok, tylko vita powinna działać choćby 20% lepiej od gran.
    - Czemu najlepszą bronią w grze, z najlepszymi skilami i levelem w grze zadaje gwiazdką tylko 300-600 dmg ?
    - Do czego ma służyć czar divine missile który jest bardzo słaby? Nie lepiej jest zwiększyć koszt ale podnieść też siłę żeby ktoś go w końcu użył ?
    - Jak to sie stało, że knight z 7-8 mlev mocniej wali z exori gran niż pal z divine caldera na 25+mlev i tym samym lev? Podnosząc min dmg exori nalezy zmniejszyć max dmg, czyż nie ?

    Brak odpowiedzi na moje pytania oznaczać będzie ignorancję zdania jednego z graczy. Ja potrafie uzasadnić swoje wypowiedzi jednak nie znam odpowiedzi na wyżej zadane pytania. Prosze o odpowiedzi.
    Zgadzam się co do tego bo jeśli w tym przeliczniku RP jest porównywalny do ED/MS to jasno wyliczając mag : Obrażenia przykładowo 200 , pall 100 Mag 30 many pall 15 many/lvl wiec powinny obrażenia być kolo 50%+ dla rp

  7. #27
    Zaawansowany -Rowi-'s Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post Pozdro & Poćwicz

    Cytat Napisał Harvester Zobacz post
    Proszę o odpowiedz kogoś z administaracji:
    - Czemu aż 350many za divine caldera ? Z kąd wzieliście liczbe 350 ? 200 by nie wystarczyło gdy jest 15mp na lev ?
    - Czemu Używany jest ten sam przelicznik siły/kosztu czaru dla magow i paladynów skoro paladyni dostają 15mp a magowie 30mp na lev?
    - Czemu vita u paladyna działa jak gran ? San jest droższy ale działa lepiej wieć akurat san jest ok, tylko vita powinna działać choćby 20% lepiej od gran.
    - Czemu najlepszą bronią w grze, z najlepszymi skilami i levelem w grze zadaje gwiazdką tylko 300-600 dmg ?
    - Do czego ma służyć czar divine missile który jest bardzo słaby? Nie lepiej jest zwiększyć koszt ale podnieść też siłę żeby ktoś go w końcu użył ?
    - Jak to sie stało, że knight z 7-8 mlev mocniej wali z exori gran niż pal z divine caldera na 25+mlev i tym samym lev? Podnosząc min dmg exori nalezy zmniejszyć max dmg, czyż nie ?

    Brak odpowiedzi na moje pytania oznaczać będzie ignorancję zdania jednego z graczy. Ja potrafie uzasadnić swoje wypowiedzi jednak nie znam odpowiedzi na wyżej zadane pytania. Prosze o odpowiedzi.
    Podaje swoją opinię i ją uzasadnia w przeciwieństwie do gm, którzy ustawiają balans na podstawie własnych niczym sensownym nie popartym pomysłem, chyba, że uzasadniacie to tym, że trzy pierwsze osoby w ranku to paladyni, więc trzeba go udupić, jak tak myślicie to pozdro.

  8. #28
    Zaawansowany Ardo's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Lubuskie...
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Druid był najlepszą profa to zjebaliście
    teraz pallki najlepsze lvl i co ? to samo jak tu teraz grac? Po co niech palki w ogóle nie graja
    Pozdro
    ZJEBALISCIE

  9. #29
    Średnio zaawansowany Demiz v.2's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Olsztyn->Stadion Oks'u
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mc Maciek Zobacz post
    @up
    To zastanów się, chociaż przez chwilę: czy palladyn jest postacią typowo magiczną? Nie wydaje mi się!

    Jest dobrze tak, jak jest teraz. To oczywiste, że palladyni będą płakać...
    n/c

    @topic
    szkoda tylko ze az tyle many zabiera czar dla palladyna.
    Ostatnio edytowane przez Demiz v.2 : 21-04-2009 o 22:26
    Jedna Miłość Jeden Klub Stomil Olsztyn Aż Po Grób !


  10. #30
    VIP Xantar's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zawsze jest tak, ze co by Ekipa APO nie zrobila, to dla Was jest zle! Naprawde nie potraficie chociaz troszke pomyslec? Te wartosci, ktore podalem, byly wyliczane na 100 lvl przy srednich mlvl biorac pod uwage lvle od okolo 90 do 110, moze juz nawet wiecej, nie pamietam. Palladynowi sie szybko konczy mana? I bardzo dobrze, pall nie jest profesja magiczna!

    Dlaczego oslabilismy druida? Z powodu wrazliwosci potworow na ich czary lodowe. I tak w porownaniu do RL Tibii jest tu latwo...

    #edit
    Jesli faktycznie okaze sie, ze expienie na niektorych potworkach jest nieoplacalne, byc moze (!) zostanie nieznacznie podniesiony loot.

  11. #31
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Xantar ja wiem doskonale jaki był zamysł, znacznie podnieść koszt expienia. Nie mówie, że to źle, popełniliście jednak wiele błędów, bo 350mp za obszarówke to zdecydowana przeasada i każdy o tym wie. Więc ponownie proszę o sensowne wytłumaczenie czemu ustawiliście tak a nie inaczej. Proszę tylko o krótkie i logicze odpowiedzi na wyżej zadane pytania. To chyba nie jest trudne, ignorując mnie tylko tracicie reputacje. Życie to sztuka kompromisów, słuchajac swoich racji dojdziemy do porozumienia. Jednak na pewno myślący gracze nie zgodzą się aby koszt czaru pala wzrósł dwukrotnie.
    Odpowiedzcie na pytania a napewno dojdziemy do kompromisu.

    @down
    Mortiis ja doskonale rozumiem co chcesz powiedzieć. Ale przecież tu jest inaczej niż na rl, potiony dają więcej, a na przykład obrażenia fizycze są mniejsze. Porównywanie czaru caldera z tym z globala jest bez sensu bo jak sam wspomniałeś nie startujemy z tej samej bazowej siły jak na globalu. Większość obrażeń od magii jest większa na apo niż na rl więc czemu wzór który stosujecie odbija sie najbardziej na palku ? A divine missile ? Osłabiliście czar bo kosztuje tylko 20mp a jego przecież i tak nikt nie używał. Więc zrobiliście ruch jaki wam się wydawał słuszny odnosząc się do globalnych serwerów jednak to było zupełnie nielogiczne patrząc na realia apo :) Bo po osłabieniu tym bardziej nikt z niego na apo nie skorzysta ... To akurat jest szczegół ale doskonale pokazuje, że ta droga nie jest słuszna ...
    Ostatnio edytowane przez Harvester : 22-04-2009 o 01:00
    APO 7.6 Harvester Budor 1-825 147/140
    APO 8.4 Inis Mona 1-418 115/102

  12. #32
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wyjaśniam z jakiego powodu została podniesiona mana za Divine Celdera.
    Jak już wspominałem nie mamy zamiaru kopiować tego co jest na 'globalu' (rl), ale jeżeli tam jest w miarę dobrze wszystko skonfigurowane to chyba warto by było przyjrzeć się tym ustawieniom i wyjść od jakichś ustawień bazowych (standardowych), aby później można było wprowadzić własne modyfikacje. Poniżej przedstawione są średnie obrażenia z czaru Divine Caldera na rl i na APO, jeżeli posiadam nieprawdziwe wartości jeżeli chodzi o siłę obrażeń na rl to proszę o poinformowanie mnie o tym wraz z argumentami świadczącymi o innych obrażeniach.



    Każdy kto chodzi do szkoły zauważy że obliczając z proporcji przy takiej sile obrażeń na APO czar ten powinien zabierać nawet 390 many!
    Dokładnie zdajemy sobie sprawę z tego, że dużo czarów znacząco odbiega od normalności i postaramy się je odpowiednio zmodyfikować, nie sądzimy że gra paladynem będzie niemożliwa, albo kompletnie nieopłacalna, zapewniamy, że sprawdzimy to dokładnie i jeżeli będzie zbyt ciężko, to dokonamy zmian w ilości itemów wypadających z potworów.

    Co do obrażeń paladyna z gwiazdki jak sądzę chodzi o assassin star to zostanie to sprawdzone, możliwe że minimalne hity są zbyt niskie.
    Divine Missle jest zbliżone siłą do tego z rl.
    Exori Gran jest obliczane na podstawie skilli i broni aktualnie trzymanej w ręce, mlvl nie ma tu żadnego znaczenia.

    @down
    sprawdzamy osobiście jak się gra każdą profesją, jeżeli będzie tak ciężko jak piszecie, dokonamy odpowiednich zmian.

  13. #33
    Średnio zaawansowany Azian :)'s Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szkoda tylko, że "ulepszając" profesję w ogóle nie myślicie o stratach jakie poniosą niskie lvl'e, których statystycznie jest o wiele więcej : ) Nie każdy ma 200 lvl i nie każdy ma tyle kasy, żeby sobie mógł pozwolić na większe wydatki związane z maną itp ;]
    Ostatnio edytowane przez Azian :) : 21-04-2009 o 23:44

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Lublinek =)
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    najpierw zmniejszyliscie dmg z ice wave a teraz jeszcze zwiekszyliscie do 100 many? 40 druidem bije po 130 z wave... zenada. taka jest moja opinia... cofnijcie dmg do takich jak byly na poczatku i nie powinno byc zle ;|

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    120
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mc Maciek Zobacz post
    @up
    To zastanów się, chociaż przez chwilę: czy palladyn jest postacią typowo magiczną? Nie wydaje mi się!

    Jest dobrze tak, jak jest teraz. To oczywiste, że palladyni będą płakać...
    Ale ty sie zastanow: kto uzywa assassin starow skoro hity sa zalosne i nie wlatuja one wraz z sd?
    Czyli rozumiem, teraz na wojnie bedzie tak ze: sd zrobia tak ze wiekszosc bedzie zalezala od mlvl, czyli paladyn sobie nie popekuje -.- Pineda bedzie walil z hells core po 1k (bedzie takie cos: manas,flam,manas,flam,manas,flam , gdyz zuzyta mana i mana z pota beda sie rownowazyc)
    Wiec podsumowujac, zrobcie tak zeby gmp dawalo po 1k hury jeszcze zwiekszcie jak to zrobiliscie z ue i to tyle. Powodzenia!

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    120
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Xantar
    Co ty w ogole gadasz? Obrazenia przy wydatku 100many? HAHAHA! fajny przelicznik tylko ty myslisz ze jakis 150+palek z 3 demonami bedzie kazdego zaznaczali i bic divine missila+ass star? Wiecej many straci na leczenie niz tego warte pozdro-.-

  17. #37
    Bywalec Teos's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Gdańsk :)
    Posty
    315
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra przeżyjemy nie które wasze zmiany ale wy coraz bardziej dajecie po dupie palladynowi 350 many ;< ja np. nie mam kasy na kupowanie manasów co chwilę bo to naprawdę dużo kasy idzie .
    20:25 Mortiis: moze omen po pewnym czasie bedzie zmeczony walka i bedzie latwiej go pokonac....

    Zuy Teos 1 - ... [7.6]

  18. #38
    Nabijacz postów Lost Girl's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    █████- zdrap i zobacz :)
    Posty
    604
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cremacerek Zobacz post
    Ale ty sie zastanow: kto uzywa assassin starow skoro hity sa zalosne i nie wlatuja one wraz z sd?
    Czyli rozumiem, teraz na wojnie bedzie tak ze: sd zrobia tak ze wiekszosc bedzie zalezala od mlvl, czyli paladyn sobie nie popekuje -.- Pineda bedzie walil z hells core po 1k (bedzie takie cos: manas,flam,manas,flam,manas,flam , gdyz zuzyta mana i mana z pota beda sie rownowazyc)
    Wiec podsumowujac, zrobcie tak zeby gmp dawalo po 1k hury jeszcze zwiekszcie jak to zrobiliscie z ue i to tyle. Powodzenia!

    Pineda nie jest idiotą, żeby walić spam z mas flama i wbić bana za fragi i przy okazji zabić połowe swojej ekipy, to nie 7.6

    @topic
    Nie martwcie się ekipa wie co robi.
    Ostatnio edytowane przez Lost Girl : 22-04-2009 o 20:34
    Apo 7.6 - Retired
    Apo 8.42 - Retired
    Apo Rox - Retired

  19. #39
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Carlin
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Wink

    >>>Co to teraz bedzie niewiem jak sie wyrobi z tymi uh'ami lub heal potkami teraz jak mialem za 6cc 200uh to teraz za 6cc mam ledwo 100 troche cienko ale jakos damy rade.<<<^^

Podobne wątki

  1. [Strona] Kalkulator - obra?enia z broni
    By HpX3 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 03-11-2010, 00:05
  2. Obra?enia
    By wojtask12 in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 04-06-2010, 10:37
  3. Nowe legi - zmniejszaj?ce obra?enia fizyczne.
    By Kapitan Alkohol. in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni Post / Autor: 15-01-2010, 14:43
  4. Obra?enia z magii
    By jacek3332 in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 29-03-2009, 08:33

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •