User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Tak czy nie?

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    34 56.67%
  • Nie

    18 30.00%
  • Nie wiem zal XD

    8 13.33%
Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: Wiadomo?ci w profilu

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wiadomości w profilu

    Chcielibyscie, aby odnowiono pisanie wiadomosci w profilu?
    roznego typu ubliżanie byloby karane warnem ;p

    jesli odpowiadasz na nie, uzasadnij swoja wypowiedz.

    dolaczam sonde

    @Maciek
    w tym momencie widac ` zajebista ` prace modków
    Ostatnio edytowane przez ^Sempaczek : 18-05-2009 o 23:24

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się w 99% bo dlatego, że
    Lost Lady from lvl 175 to lvl 230 RETIRED
    Sixth Sense from lvl 1 to lvl 555 RETIRED
    Przeciętny Polak w Tibii jest wspaniałym dyplomatą, na każdą wiadomość odpowiada krótkie, treściwe spierdalaj i to niezależnie, jakiej narodowości jest jego rozmówca. Dzięki Polakom każdy Brazylijczyk grający w Tibię zna to jedno polskie słowo (wielu zna jeszcze daj).

  3. #3
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Sempaczek Zobacz post
    roznego typu ubliżanie byloby karane warnem ;p
    To w ile byś bana dostał ? 2h ? 3 ? xDDDDDDDDDD

    @top
    Jestem jak najbardziej na tak, ale i tak sądze ze tego nie wprowadzą, tak samo jak była propozycja zeby znów mozna było dawac komenty pod powitania/pozegnania.

  4. #4
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A ja jestem na nie. Nie da się upilnować każdego profilu, czy ktoś tam czasem nie bluzga.

    By the way... Masz za duży podpis.

    @Edit do autora:
    W takim razie...
    Użytkownicy: 7 673, Aktywni Użytkownicy: 1 321
    Przeglądaj sobie codziennie 1321 użytkowników... Powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Mc Maciek : 19-05-2009 o 00:11
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie bo znowu będą wyzywac i spamic w profilu a dzieci będa spamic i plakac na forum o bany.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lubartów :]
    Posty
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie po to ta opcja została zablokowana, żeby ja po jakimś czasie odblokować.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    powinni to aktywowac ale pod 1 warunkiem. moderatorow oraz adminow nie obchodzi to co tam pisza. nie obowiazuje tam regulamin i b y bylo cool.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    106
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za. Przeszkadza wam to, że ktoś tam bluzga? To wyjdźcie, proste ;p

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Silesia / Carmarthen
    Posty
    1 041
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za, skoro adminom przeszkadza bluzganie to niech częściej patrzą, a wogóle jest opcja usuwania wiadomości we własnym profilu, jak komuś przeszkadzają bluzgi wprofilu niech je usunie, proste... Można dać do regulaminu że obowiązkiem każdego jest zgłaszanie nieodpowiednich słów na profilu i usuwaniu ich.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    ZPY Py█████
    Posty
    340
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie. Tak jak McMaciek. Obejrzyj ~2k użytkowników DZIENNIE !Więc? To się mówi
    Syzyfowa praca

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    cholera, jakby ktos sie bluzgal na profilu to pw do moda i po sprawie........................................... .................................................. . debile jedne na tym forum sa *****.

  12. #12
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, tak... Moderatorom ciężko jest utrzymać porządek w tematach, a Wy im chcecie jeszcze roboty dowalić? Ludzie, przecież opcję tą usunięto jak było jeszcze kilku aktywnych moderatorów... A teraz jest ilu? Trzech? Uwierzcie, praca moderatora to nie jest taka sielanka jak wam się wydaje. Ta opcja została wyłączona z jakiegoś konkretnego powodu, zupełnie jak Chat-Box. Dajcie już spokój, jak Administracja uzna, że zasługujecie na wiadomości w profilu, to je włączy spowrotem. Ale jak narazie to utwierdzacie ich tylko w przekonaniu, że postąpili słusznie. Zacznijcie się najpierw zachowywać normalnie tutaj, pisząc posty. Wymagacie czegoś nie dając w zamian nic od siebie... A wystarczyłoby tylko trochę kultury.
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Secura
    Posty
    796
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nieeeeee zawsze mnie to wkurzało.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    106
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Bo każdy po tobie jechał?

    @topic
    Jestem za.

  15. #15
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mc Maciek Zobacz post
    jak Administracja uzna, że zasługujecie na wiadomości w profilu, to je włączy spowrotem. Ale jak narazie to
    "z powrotem" oraz "na razie". Tak powinieneś napisać
    Co do całego cytatu. Chyba nie sądzisz, że Administracja zrobiłaby coś w kierunku nawet gdyby widziała, że użytkownicy zasługują?

    @topic
    Nie skłaniam się ku propozycji, ponieważ znów byłoby sporo burdelu. Tu panuje ogromny nieporządek. Nie róbcie jeszcze większego.

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mc Maciek Zobacz post
    Tak, tak... Moderatorom ciężko jest utrzymać porządek w tematach, a Wy im chcecie jeszcze roboty dowalić? Ludzie, przecież opcję tą usunięto jak było jeszcze kilku aktywnych moderatorów... A teraz jest ilu? Trzech? Uwierzcie, praca moderatora to nie jest taka sielanka jak wam się wydaje. Ta opcja została wyłączona z jakiegoś konkretnego powodu, zupełnie jak Chat-Box. Dajcie już spokój, jak Administracja uzna, że zasługujecie na wiadomości w profilu, to je włączy spowrotem. Ale jak narazie to utwierdzacie ich tylko w przekonaniu, że postąpili słusznie. Zacznijcie się najpierw zachowywać normalnie tutaj, pisząc posty. Wymagacie czegoś nie dając w zamian nic od siebie... A wystarczyłoby tylko trochę kultury.
    W tym momencie zostal juz tylko Nixon. Dexoti admin, bardzo duzo robi ale to jednak czlowiek.

    Mogliby kogos odpowiedzialnego wybrac na moderatora np Mystica, czy jak mu tam. Gdyby Serafin nie mial bana na ip to pewnie mialby jakies szanse. Crayon, ale on juz widze coraz rzadziej tu siedzi. Wiceps, ale on troche za duzo bajzlu robi na samym apo, więc na moderatora chyba sie nie nadaje. Nie przychodzi mi wiecej pomyslow na mysl.

    Najlepiej zrobic sonde (albo odrazu kilka*) kto moglby nadawac sie na moderatora i z tych kilku Admini by juz wybrali.

    * - kilka tematów po kilka sond

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał brecht Zobacz post
    W tym momencie zostal juz tylko Nixon. Dexoti admin, bardzo duzo robi ale to jednak czlowiek.

    Mogliby kogos odpowiedzialnego wybrac na moderatora np Mystica, czy jak mu tam. Gdyby Serafin nie mial bana na ip to pewnie mialby jakies szanse. Crayon, ale on juz widze coraz rzadziej tu siedzi. Wiceps, ale on troche za duzo bajzlu robi na samym apo, więc na moderatora chyba sie nie nadaje. Nie przychodzi mi wiecej pomyslow na mysl.

    Najlepiej zrobic sonde (albo odrazu kilka*) kto moglby nadawac sie na moderatora i z tych kilku Admini by juz wybrali.

    * - kilka tematów po kilka sond
    Hehe, nie napisałeś że mam bana na ip
    Jestem za, przy da się takie coś... każdy użytkownik ma możliwość skasowania niepotrzebnych wiadomości w profilu.

  18. #18
    Akananto
    Guest

    Domyślnie

    Dla scislosci - Nie bez powodu zostaly te wiadomosci skasowane i watpie aby były znow wprowadzone. Byl problem techniczny z nimi , przez co je wylaczono - jaki wniosek? Ta opcja zostanie ponownie wlaczona , pozostaje wam czekac na odpowiedz administracji, a watpie aby byla inna niz moja wlasna.

    Jezeli chodzi o moderatorów, to nikt z tego forum nie powinien go miec - dlaczego? Stronicznosc.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Akananto Zobacz post
    Dla scislosci - Nie bez powodu zostaly te wiadomosci skasowane i watpie aby były znow wprowadzone. Byl problem techniczny z nimi , przez co je wylaczono - jaki wniosek? Ta opcja zostanie ponownie wlaczona , pozostaje wam czekac na odpowiedz administracji, a watpie aby byla inna niz moja wlasna.

    Jezeli chodzi o moderatorów, to nikt z tego forum nie powinien go miec - dlaczego? Stronicznosc.
    Zgadza się, m. in. Guest

Podobne wątki

  1. Dobra wiadomo??!
    By Kurczak in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 12-12-2010, 19:59
  2. Z?a wiadomo??!
    By Kurczak in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 12-12-2010, 17:31
  3. Wiadomo?ci !
    By :DoM4NatR.!>! in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni Post / Autor: 24-04-2010, 22:01
  4. Forum - Szybkie wiadomo?ci na profilu.
    By Wrobel in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 20-01-2009, 16:16

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •