User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem mojej propozycji?

Głosujących
101. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    76 75.25%
  • Nie.

    20 19.80%
  • Nie mam zdania.

    5 4.95%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 51

Wątek: Sposób na oszustwa.

  1. #21
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Signed, Może być.
    Tylko i tak większość by ucierpiała wyłącznie przez botterów.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  2. #22
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Akananto Zobacz post
    Podchodząc do tego tematu sceptycznie mozna zauwazyc plusy i minusy, plusem jest umilenie gry malej czesci osob, zas minusem jest to iz nie mozna od tak deletnac konta, za duzo jest zmiennych typu "nowy owner". Jak wiadomo na armi jedna postacia moze grac wiele osob(nickow nie bedziemy wymieniac) , co jezeli bana dostanie pierwsza, a druga bedzie musiala za to cierpiec? Tak - wiem wiem , po co to konto zakupila? Spojrzmy na to od strony servera - za cos musi sie utrzymywac, czyz nie? Jezeli zrobi sie taki system to 1/3 servera przestanie widziec sens gry, 1/3 servera w kosztach ladnie by sie odbila, jezeli zarobek sie zmniejszy - server zostanie zawieszony, Mortiis rownie dobrze moze isc na nauczyciela w-fu(Juz z nim kiedys o tym rozmawialem) i zarabiac wiecej niz z apo, a tak pozostaje mu wysluchiwac upierdliwych dzieciakow.

    Takie jest moje zdanie, Splaxor jezeli przeczytales moj post to prosze, zastanow sie drugi raz nad propozycja.
    Zacytuję wypowiedź Mc Maćka

    Splaxorze - jestem jak najbardziej na TAK.
    Mówicie, że ludzie by poodchodzili... Ale zastanówcie się ile ludzi by wróciło? Większość odeszła z powodu botów. Splaxor proponuje drastyczne zmiany, ale słuszne.
    Przeczytaj ją uważnie
    Z mojej strony mogę dodać, że ten kto chce, lubi, a może nawet kocha grać na APO to zostanie. Na pewno wielu z graczy to osoby, które nie przyznają się, ale wpadły w nałóg APO. Wydaje mi się, że jeżeli ktoś już gra na APO i podoba mu się serwer to będzie grał nawet po wprowadzeniu takich zasad. Nie masz pojęcia z jak wielu graczami rozmawiałem na temat tego czy zaprzestałoby botować, gdyby wprowadzili zasadę delete. Oczywiście nie będę wymieniać nicków, ale każdy z nich zaprzestałby botować.

    Oczywiście ilość botterów spadałaby powoli, ale w końcu spadłaby do zadowalającej nas ilości.

    P.S Do Twojej wiadomości to zastanawiałem się nad tą propozycją kilka dni. Każda moja propozycja, a było ich kilka, była przemyślana i zaplanowana. Znajdź i poszukaj. Wiele tematów na forum nie zakładałem, więc nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem.
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 29-05-2009 o 23:16

  3. #23
    Uzależniony silver ghostek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    787
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysl swietny, jestem w 102% na tak ;d
    p.s. wiem ze odswiezam ale moim zdaniem ta propozycja powinna zostac wprowadzona

    @Akananto
    Bany ktore otrzymala postac bylyby dostepne w wyszukiwarce na skust.info wiec osoba ktora kupila chara wiedzialaby ze nie moze bocic/dzielic konta ani wykorzystywac bledow gry
    Ostatnio edytowane przez silver ghostek : 01-07-2009 o 17:51
    [02-11, 13:09] Sturnusek ' DZIENDOBRY PANIE MORTIISIE, DOSTAUEM BANA PLS PLZ PLOX PLAXIOR ZDEJMIJ MI GO BO BENDZIERZ MNIE MIAL NA SUMIENIU, OKI ALE JURZ TO ZRUB '

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Andrychów City
    Posty
    685
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł jak najbardziej na TAK !!! Ale Morti i tak nie wprowadzi ;/

  5. #25
    Bywalec Sir Tom'ek's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    348
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł jak pomysł ale jestem na tak... niech karają tych co na to zasługują i to surowo

  6. #26
    Gaduła *Razor*'s Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    189
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spoko spoko all right'cik :P tylko 1 problem istnieje takie coś

    - Nie znanie regulaminu nie upoważnia cie do łamania go nic dodać nic ując może poprostu wystarczy przeczytać ten piękny regulamin i nie mieć tego problemu a co do botów to good

  7. #27
    Mastah! Marik's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 131
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    do wszystkiego sie zgadzam

    procz

    ban na 7, 14, 30 dni kazdy ban powinien byc na 30 dni za te przewinienia co mowiles ze za 4 kasacja konta

    jak to mowia do 3 razy sztuka za 4 nauka ;]

    00:19 Skillus: Tylko zarex potrafi scisnac dwuzlotówke, aby orzeŁek sie zesraŁ

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysł dobry, ale co z tego? Tak nie wprowadzą : )

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Akynaoo Zobacz post
    Takie rozwiazanie to niczym res acc, poniewaz wiekszosc graczy uzywa botow. Z hlvli zostalby pewnie Bart jako osoba bez bota i jeszcze pare osob. Mortiis raczej nie zrobi czegos takiego bo jego dochod z pacc spadlby o polowe jak nie wiecej i nie pozwolilby on na utrzymywanie serwera. Btw. jezeli taki Edzio chcialby recznie manasowac swoje 55k many robilby to ponad 90 sekund i przy tym musialby stosowac oklady na reke xd
    Widać sam używasz bota skoro tak piszesz.
    A ja Ci dam sensowny przykład bo jak czytam takie wypowiedzi to mi ciśnienie skacze , otóż :
    Masz 2k lv na apo ( zawsze używasz bota ) nagle została wprowadzona owa propozycja i co byś używał bota ? bo mi się wydaję , że w grze byś pozostał a bota zaprzestał używać tak jak wiele innych osób więc nie mów mi , że Mortiis by na tym stracił bo w końcu nie bez powodu boty są zabronione i osobą używająca musi ponosić jakieś konsekwencje.
    Wiem , że apo nie powinienem porównywać do rl tibi ale zobacz czy rl tibie obchodzi kogo banują ? jakby policzyć ile już skasowali 200+lv to byś nie naliczył a co z tym idzie zobacz ile kasy stracili , gdyż taki lv zawsze na pacc jedzie.

    A na apo zamiast Mortiis brać pod uwagę sensowne propozycje to działa na swój sposób powodując utratę graczy.
    Czy wy nie możecie zrozumieć , że taki pomysł jest świetny i naprawdę by pomógł.
    Czy wy nie możecie zrozumieć , że większe lv bałyby się kasacji konta i grali by uczciwie ?
    A może Mortiis niedługo ogłosi na stronie głównej "Od dnia dzisiejszego botów można używać wyłącznie od 12 do 16" ?

    Zastanówcie się przecież nikt by nie chciał stracić 800lv a co dopiero 1k+ ( nie wspominając o 1.5-2klv ).

    Najlepiej jakby wypowiedział się w tym temacie ktoś z administracji i powiedział co sądzi o tym pomyśle.

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Signed.

    Ale... (kutwa, zawsze to ale musi być =/) nasza administracja ma to w dupie, że gracze chcą grać na dobrym serwerze. Dla nich tylko kasa się liczy.

    Może jakby zaspamować PW (i email) każdemu adminowi to by coś zrobili.

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał maro22 Zobacz post
    Wiem , że apo nie powinienem porównywać do rl tibi ale zobacz czy rl tibie obchodzi kogo banują ? jakby policzyć ile już skasowali 200+lv to byś nie naliczył a co z tym idzie zobacz ile kasy stracili , gdyż taki lv zawsze na pacc jedzie.
    No, nie powinieneś. Na apo serwerach gra 500 osób, na rl tibii 60tys. Nawet jak zbanowali 15tys kont to i tak mają dużo kasy z tych pacców, a Mortiis straciłby zarobek. Więc od tak nie zacznie kasować kont, jedynie bany miesięczne.

    @topic
    Nie, każdy używa chociażby wosso.

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Meen Zobacz post
    No, nie powinieneś. Na apo serwerach gra 500 osób, na rl tibii 60tys. Nawet jak zbanowali 15tys kont to i tak mają dużo kasy z tych pacców, a Mortiis straciłby zarobek. Więc od tak nie zacznie kasować kont, jedynie bany miesięczne.

    @topic
    Nie, każdy używa chociażby wosso.
    Ale Ty nie rozumiesz , że rl tibia zrobiła wielki postęp odnośnie zwalczania botów.
    Gram na celescie mam kilku wysoko poziomowych kolegów nawet z mojego miasta którzy ciągle na bocie jechali...
    Kilka dni temu jeden z nich ustawił bota i dostał bana.
    Na samej celeście jest po kilka gm teraz i bynajmniej moi koledzy zaprzestali używać bota , gdyż naprawdę wieżcie mi lub nie boją się o swoje konta.


    Tak samo byłoby z apo czy Ty nie możesz zrozumieć , że wprowadzenie tej propozycji byłoby świetnym rozwiązaniem.
    W końcu to od samych ludzi zależałoby czy ich konta zostaną skasowane czy nie.
    Jakby skasowali takiego 1.5k lv to założę się , że bynajmniej 1k+lvowych postaci skończyło by z botem.
    Jeżeli jesteś głupi to masz delete , jeżeli jesteś mądry i gracz uczciwie nie masz delete proste lecz tak ciężkie do zrozumienia ?
    Tym którym zależy na grze na apo robili by wszystko , żeby na tym serwerze pozostać.
    I zrozum naprawdę , że sytuacja by się polepszyła a Mortiis nie straciłby na kasie no chyba , że na początku.

    Szkoda , że Mortiis osobiście nie wypowie się w tym temacie ...To by sprawę wyjaśniło.
    Ale mam taką mała nadzieję , że pracują nad czymś takim.
    Oczywiście ta propozycja nie powinna być tylko na 7.6 ale również na pozostałych serwerach...

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał maro22 Zobacz post
    Na samej celeście jest po kilka gm teraz i bynajmniej moi koledzy zaprzestali używać bota , gdyż naprawdę wieżcie mi lub nie boją się o swoje konta.
    Tam jest kilka GMów, tutaj dwóch którzy banują + masa tutorów na poziomie, nie to co na apo same dzieci :/ . Tam mają kilku programistów, Mortiis jest jeden.

    Zauważ, że na bocie wbicie 1k lvla to miesiąc roboty, na rl w miesiąc można wbić ten 100 poziom, a 250 poziom to z 2-3 lata... Tam wszystkie itemy i postacie są coś warte, tutaj tyle co nic.
    Cytat Napisał maro22 Zobacz post
    Jeżeli jesteś głupi to masz delete , jeżeli jesteś mądry i gracz uczciwie nie masz delete proste lecz tak ciężkie do zrozumienia ?
    Powinno być coś takiego:
    Jeżeli jesteś głupi to masz delete, jeżeli jesteś mądry to używasz bota z głową.

  14. #34
    Uzależniony silver ghostek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    787
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Meen Zobacz post
    Tam jest kilka GMów, tutaj dwóch którzy banują + masa tutorów na poziomie, nie to co na apo same dzieci :/ . Tam mają kilku programistów, Mortiis jest jeden.

    Zauważ, że na bocie wbicie 1k lvla to miesiąc roboty, na rl w miesiąc można wbić ten 100 poziom, a 250 poziom to z 2-3 lata... Tam wszystkie itemy i postacie są coś warte, tutaj tyle co nic.


    Powinno być coś takiego:
    Jeżeli jesteś głupi to masz delete, jeżeli jesteś mądry to używasz bota z głową.
    Teraz 1k lvl to jest gowno. Zalozmy ze 1k ek ma pk w city, wpada edzio i ma go na 3 hity. I co to za zabawa? Jak zaczynalem tu grac to na serverze panowala mila atmosfera. Nie bylo takiego wyzywania od botow jak to jest teraz. Nawet forum bylo inne. Nikt nie przywalal sie do ucietego paska, light hacka albo do manasow pitych po kolei. A teraz? Nawet jak ktos pokaze pasek na ktorym nie ma bota, zostanie zwyzywany od nich przez osobe, ktora go wcale nie zna. Mowiac krotko APO zostalo opanowane przez bande botujacych internetowych napinaczy, a to jest jedyny sposob zeby sie ich pozbyc.
    [02-11, 13:09] Sturnusek ' DZIENDOBRY PANIE MORTIISIE, DOSTAUEM BANA PLS PLZ PLOX PLAXIOR ZDEJMIJ MI GO BO BENDZIERZ MNIE MIAL NA SUMIENIU, OKI ALE JURZ TO ZRUB '

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Kożuchów
    Posty
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #up
    Cóż, było minęło. Tamto już NIGDY tu nie wróci, więc się nie łudźmy. : s
    #topic
    Nie, liczba osób na serwerze momentalnie by się zmniejszyła.

  16. #36
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artas Zobacz post
    #topic
    Nie, liczba osób na serwerze momentalnie by się zmniejszyła.
    Zostaliby Ci, którzy są uczciwi. Czy nie o to Nam wszystkim (oprócz Mortiisa) chodzi?

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    475
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem propozycja bardzo słuszna, szczegolnie ta Barta o tym cave bocie.


    Wszyscy powyzej napisali, ze apo wrociloby do okresu 2006, moim zdaniem nie, poniewaz do tego potrzebny bylby reset harow <czekam na wyzwiska>
    Chociaz reset harow nie powstrzymalby fali Maniakow, ktorzy by w 2 dni wbili 300lvl.

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odświeżam temat.

    Pasuję mi ta propozycja. Jestem za !

    Mam nadzieję że Tygrys lub Mortiis odwiedzą ten temat i się wypowiedzą.

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie, bo używam wosso i oszukuje ludzi ZŁA PROPOZYCJA!

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Białystok
    Posty
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie nie nie po co takie coś wporwadzać ??? jeżeli zostałeś oszukany to jesteś debil bo dałeś się nic nigdy nie daje się 1 proste i logiczne

Podobne wątki

  1. Sell pacc 21 dni [bez oszustwa]
    By Tex in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 14-01-2010, 17:05
  2. Próby oszustwa
    By fbojami in forum Inne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 05-10-2008, 16:28

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •