User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś taki serwer?

Głosujących
49. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    19 38.78%
  • Nie

    30 61.22%
Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: Kilka propozycji by Quiet

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Kilka propozycji by Quiet

    Do jednej propozycji będzie sonda. Jak masz zamiar wyzywać to nie pisz nic.

    Gra:
    1) Więcej GM na 7.6. Szczególnie fajnie by było, jakby dawna ekipa wróciła. Exod by się nie patyczkował.
    2) Własny klient. Nie jest go trudno zrobić, a wyeliminowałoby to większość botów.
    3) Nowy serwer APO 7.6.

    Sądzę, że z nowym serwerem byłby najmniejszy problem. Większość graczy, która grała na rl na 7.6 zgodzi się pewnie, że tamta tibia miała najlepszy klimat. Tutaj jest ta moja propozycja.
    a) serwer by miał raty exp 3x, skill 8-10x, mlvl 2-3x
    b) normalny cap system
    c) wyjście na main na 8 lvl
    d) runy po 1-2-3-4-5 użyć a nie po 100
    e) mana potiony po max 200 many
    f) brak potworów typu demon lordy, ots kingi. Zostawić najlepiej te co są na rl i robić z nimi ataki (np: Orsh)
    g) brak łatwej dostępności rare itemów (dsl, blessed) - możliwość zdobycia z raidów
    h) dodanie questów typu PoI ale na 7.6 i trochę zmienionych

    Mapka by została oczywiście APO. Czemu proponuję taki serwer? Z kilku powodów:
    1) Umożliwi to przyjemniejszą grę, ludzie przestaliby wołać ress charów
    2) Uniemożliwi to, aby gracze mieli 300 lvl po 2-3 tygodniach od otwarcia i zawsze gra będzie przyjemna
    3) Taki serwer na 100% przyciągnie ludzi, gdyż jest wielu, którzy na noob otsach grają, bo ciężko znaleźć serwer, który byłby podobny do opisywanego przezemnie.
    4) wspólne hunty umożliwią jeszcze ciekawszą zabawę, a nie, że sobie MS poleci i zacznie spamować UE.

    Forum:
    1) Dodanie nowego, osobnego działu z APO Rox (albo przynajmniej poddział w screnach, filmach, rooku)
    2) Oddzielny dział do innych gier (WoW, Menele, CA, itp) - nie będzie spamu w "O wszystkim i o niczym"
    3) Warnowanie/ban na 24h za pisanie tematów "gm dał mi niesprawiedliwego bana" w innych działach niż "Skargi i odwołania"

    Jak coś mi się przypomni to napiszę, bo miałem coś jeszcze napisać, ale zapomniałem xD
    Ostatnio edytowane przez Quiet v 2.0 : 14-06-2009 o 21:16

  2. #2
    Nabijacz postów Younone's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    639
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No bardzo dobry pomysł jak to przeczytałem to zachciało się grać na takim serwerze.

    Jestem na TAK

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    77
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    1) Więcej GM na 7.6. Szczególnie fajnie by było, jakby dawna ekipa wróciła. Exod by się nie patyczkował.
    Tutaj racja.

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    2) Własny klient. Nie jest go trudno zrobić, a wyeliminowałoby to większość botów.
    Jeśli nie trudno, to go zrób Sam 'nowy' klient nie zmniejszy ilości botterów.

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    3) Nowy serwer APO 7.6.
    Nie.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    162
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na 8.42 jest exp x3 i co? Gówno.. gra 50 osób
    Nie podobają mi się pomysły.

  5. #5
    Top User 2009 .Bart.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Z Nienacka o_O | Pozycja: Tfuj wuc!1
    Posty
    766
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    Gra:
    2) Własny klient. Nie jest go trudno zrobić, a wyeliminowałoby to większość botów.
    signed

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    3) Nowy serwer APO 7.6.
    zły pomysł

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    Większość graczy, która grała na rl na 7.6 zgodzi się pewnie, że tamta tibia miała najlepszy klimat.
    ~7.5 było lepsze ;d

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    a) serwer by miał raty exp 3x, skill 8-10x, mlvl 2-3x
    b) normalny cap system
    a) było by tak samo jak na 8.4 - na początku dużo osób, coraz mniej, coraz mniej aż doszło by to tego, że w godzinach szczytu gra średnio 50 osób.
    b) większości by się szybko znudziło latanie bez przerwy do city sprzedać loota.

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    Mapka by została oczywiście APO. Czemu proponuję taki serwer? Z kilku powodów:
    1) Umożliwi to przyjemniejszą grę, ludzie przestaliby wołać ress charów
    3) Taki serwer na 100% przyciągnie ludzi, gdyż jest wielu, którzy na noob otsach grają, bo ciężko znaleźć serwer, który byłby podobny do opisywanego przezemnie.
    1) myślę, że ludzie szybko by się znudzili takim serverem.
    3) na początku może tak, ale wyszło by tak jak wyżej pisałem z 8.4

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    Forum:
    1) Dodanie nowego, osobnego działu z APO Rox (albo przynajmniej poddział w screnach, filmach, rooku)
    2) Oddzielny dział do innych gier (WoW, Menele, CA, itp) - nie będzie spamu w "O wszystkim i o niczym"
    3) Warnowanie/ban na 24h za pisanie tematów "gm dał mi niesprawiedliwego bana" w innych działach niż "Skargi i odwołania"

    Jak coś mi się przypomni to napiszę, bo miałem coś jeszcze napisać, ale zapomniałem xD
    1) po co osobny dział? poddział by wystarczył tylko ciekawe komu z ekipy forum chciało by się przerzucać tematy z jednego do drugiego działu ; )
    2) to jest w końcu forum o tibii, a owion jest od wszystkiego, nie wiem czemu te tematy nazywasz spamem.
    3) No tak tylko po co zakładać tam tematy jeżeli nie dostanie się odpowiedzi na daną skargę(wyjątkami są skargi na kogoś z ekipy, ale jeżeli składasz skargę na zwykłego gracza są nikłe szanse na odpowiedź.
    Nie, to nie są bezpodstawne zarzuty tylko piszę to na przykładzie swoich tematów z działu Zgłoszenia. W regulaminie tego działu pisze:
    6. Tematy rozstrzygnięte (czyt. osoba łamiąca regulamin zostanie ukarana), będą zamykane bez żadnego postu kogoś z ekipy APO. Więc jeśli zauważysz, że Twój temat został zamknięty, nie martw się - to oznacza, że owa osoba została ukarana (zbanowana).
    NIGDY nie widziałem, żeby ktoś z ekipy zamknął temat w tym dziale lub wypowiedział się/edytował posta autora. Czy wypowiedź typu 'ten gracz był sprawdzany wielokrotnie i nie wykryliśmy u niego bota', 'gracz nie zostanie zbanowany, ponieważ na screenie nie została pokazana cała rozmowa', 'gracz XYZ został zbanowany, temat zamykam' jest aż taka trudna? to aż takie czasochłonne, że nikt z ekipy nie ma na to czasu? Trochę zjechałem z tematu o skargach i odwołaniach na temat działu zgłoszenia, ale wydaje mi się, że te 2 działy są nie potrzebne, jeżeli nie mamy szansy poznać opinii tutora/gma o danej sytuacji.

    Mam nadzieję, że chociaż parę osób mnie zrozumiało, bo z powodu niewyspania to co chciałem napisać wyszło trochę chaotycznie.

    Teraz jestem ciekawy komu będzie się chciało to wszystko czytać .

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Miasto: Miasto: Miasto: Nie chcesz wiedzieć...
    Posty
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bart.
    Nikomu XD!

    #top
    Pomysł zły... Otsy z małym expem nie pasują już do 7.6... ;f
    Nie.
    Ale reszta owszem. ;P

  7. #7
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie, nie i jeszcze raz nie. Apo rox jest nie potrzebne ;x
    Mortiis narobi kilka serverów i nie bd miał czasu zeby zajac sie porzadnie ktoryms z nich.

    Co do forum - jeżeli ma zostac to apo rox to powinni dodac tez dział na forum, ale do tego potrzebny jest pobór ba moderatorów (bo jest moze 3).

    Własny klijet i tak botów nie powstrzyma bo nie bd działały boty typu wosso, anarchy, tbi i moze cave ale watpie a reszta takie jak scar, tasker, tibi gg beda działac bez zarzutów.

  8. #8
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Żaden pomysł mi się nie podoba...

    APO 7.6 exp x3:
    -bezsens, nuda, nuda, nuda, nuda... Wolno by się expiło, byłoby mało potworów.
    Forum - takie zamiany są zupełnie niepotrzebne.

    Jedyna rzecz, która mi się spodobała, to własny klient.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ﻯWiceps Zobacz post
    Na 8.42 jest exp x3 i co? Gówno.. gra 50 osób
    Nie podobają mi się pomysły.
    Ale zobacz co oni z tym serwerem zrobili. Wprowadzają zmiany bez pytania graczy, potki odnawiają dużo więcej many niż powinny. Nic dziwnego, że serwer 8.42 upada szybko, jak tam nie ma co robić, bo jest za łatwo.

    Sądzę, że gdyby zrobili OTS 8.42 z moją propozycją, to ludzie znowu by zaczęli grać.

    Na początku się zastanawiałem z tym pomysłem, co napisać 7.6 czy 8.42. Ściągnąłem otsa jakiegoś na 7.6 zrobiłem takie coś i pograłem kilka godzin. Na początku, trochę nudno, ale potem fajnie było. Był klimacik. Na 8.42 też jest fajnie, ale dodatkowy +, że są różne monstery na których expić można

    b) większości by się szybko znudziło latanie bez przerwy do city sprzedać loota.
    Dlatego uważam, że przydałby się q na dżiny i loot też nie leciałby co chwile, żeby po 15 min full set mieć.
    Ostatnio edytowane przez Quiet v 2.0 : 15-06-2009 o 07:54

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Secura
    Posty
    796
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Angry

    Zal, zobacz co sie dzieje na 8,42 gdzie jest exp x3, na forum wiekszosc chciala taki exp zeby byl na 8.4 a teraz widac efekty, pozdro.
    Jak juz to zeby bylo apo rox na 7.6 z tym sie bym zgodzil i pvp enfo.

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja sądzę, że APO 8.42 upadło z tych powodów:
    a) zmiany bez konsultacji z graczami
    b) potiony, runy za silne (chociaż nie, runy były dobrze, ale po 100 kupowanie na 8.42? na żadnym serwie tego nie widziałem -.-)
    c) zbyt wysoki loot i brak ciekawszych questów (np: djina, PoI, Inq)
    d) brak możliwości sprzedania niektórych itemów - efektem jest duży spadek cen niektórych itemów, a niektóre są za drogie.

    Gdyby APO były choć trochę bardziej podobne do rl, to ludzie by grali na pewno.

    Do tego dochodzi łatwa możliwość zdobycia rare itemów i słabe potworki. Jak knightem z uhami biegałem na 30 lvl z GS'ami to myślałem, że z krzesła spadne. Żal.
    Ostatnio edytowane przez Quiet v 2.0 : 15-06-2009 o 08:48

  12. #12
    Uzależniony silver ghostek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    787
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Osob ktore chcialyby sie meczyc na expie x3 jest niewiele... Tez uwazam ze to lipna propozycja. Jestem na nie.
    [02-11, 13:09] Sturnusek ' DZIENDOBRY PANIE MORTIISIE, DOSTAUEM BANA PLS PLZ PLOX PLAXIOR ZDEJMIJ MI GO BO BENDZIERZ MNIE MIAL NA SUMIENIU, OKI ALE JURZ TO ZRUB '

  13. #13
    Wszechobecny! Simi's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    53° 07' N & 18° 00' E
    Posty
    874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał silver ghostek Zobacz post
    Osob ktore chcialyby sie meczyc na expie x3 jest niewiele... Tez uwazam ze to lipna propozycja. Jestem na nie.
    Przyznam Ci rację, ale chciałbym pograć na serwie 7.6~ z exp rate 10-20. I tylko potworki z APO 7.6 z 2007 roku.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Andrychów City
    Posty
    685
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam sie , że apo 8.42 upada coraz szybciej , a po wprowadzeniu Apo ROX to już jest porażka . Zagrałbym na servie o expie x5 jak na 7.6 z fajnymi potworkami i pod clienta 8.42.

  15. #15
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ('.^)\/,, Zobacz post
    Przyznam Ci rację, ale chciałbym pograć na serwie 7.6~ z exp rate 10-20. I tylko potworki z APO 7.6 z 2007 roku.
    Ale czy 20x exp to nie jest zaduzo max 12 -9x exp
    Jestem na nie

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do nowego servera 7.6 to jestem na nie.
    Co do run 2-3 użycia też jestem na nie.
    Jeżeli miałby powstać nowy server 7.6 to dałbym na niego exp x10 loot x3 skille 10 mlvl 5.
    Brak dostępnych rare itemów? to ciekawy pomysł ..
    Cap system no nie wiem .. może być
    wyjście z rooka standardowo 15 .. nie 8 ..
    i to by było na tyle.

  17. #17
    Mastah! Vivek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    1 025
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    Więcej GM na 7.6. Szczególnie fajnie by było, jakby dawna ekipa wróciła. Exod by się nie patyczkował.
    Bo Exod jest, był i będzie wielki
    Tak.

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    Własny klient. Nie jest go trudno zrobić, a wyeliminowałoby to większość botów.
    To raczej nie zmniejszy ilości botów. Prędzej byłbym za tym by reaktywować pomysł
    Apo Connect
    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    Nowy serwer APO 7.6.
    Byłbym za ale to by musiało sie pokrywać z pkt 1.
    Najlepiej exp x2.
    Co do serwa:

    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    e) mana potiony po max 200 many
    Oszalałeś? XD
    A tak to ok.
    Cytat Napisał Quiet v 2.0 Zobacz post
    Mapka by została oczywiście APO. Czemu proponuję taki serwer? Z kilku powodów:
    1) Umożliwi to przyjemniejszą grę, ludzie przestaliby wołać ress charów
    2) Uniemożliwi to, aby gracze mieli 300 lvl po 2-3 tygodniach od otwarcia i zawsze gra będzie przyjemna
    3) Taki serwer na 100% przyciągnie ludzi, gdyż jest wielu, którzy na noob otsach grają, bo ciężko znaleźć serwer, który byłby podobny do opisywanego przezemnie.
    4) wspólne hunty umożliwią jeszcze ciekawszą zabawę, a nie, że sobie MS poleci i zacznie spamować UE.
    Mapka apo? nie. Ona zawsze była przeznaczona by na niej wbić duże lvle.
    łatwiej by było zrobić nową od 0. Zresztą Tygrys gdy zaczynał robić mape do apo miał o tym pojecie podobne do hmm.... większości graczy *****?)

    3)Tak przyciągnie ludzi, tak jak servery 8.4 przyciągają. gracze lubią pokonywać mniejszymi lvlami większe. Trzeba by teŻ było zrobic exori mort itp. takie jak na rl a to łatwe (przynajmniej dla mnie XD) nie jest.

    Forum
    1)Nie. Bo po co?
    2)Nie?
    3)nie.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    all bes sęsu

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Wronki
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    I już jadą bluzgi! To się nie podoba to i to i to!

    To ludzie! Wlasnie dlatego sie psuje forum.

    Nikt nie udzieli głosu tylko "nie to nie nie nei neineinei "

    Mi się podoba większość propozycji.

    I gratuluje Tobie quiet że jeszcze chce ci sie myslec jak ulepszac ten serwer, nie wielu takich.

Podobne wątki

  1. Kilka propozycji
    By Maććko in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 19-08-2010, 17:02
  2. Kilka Propozycji
    By Duff in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni Post / Autor: 14-02-2010, 11:17

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •