User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy powinno to być wprowadzone?

Głosujących
127. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, całość

    92 72.44%
  • Tak, ale tylko część (napisz które w poście)

    14 11.02%
  • Nie, (uzasadnij w poście - wszystkie nieuzasadnione się nie liczą)

    6 4.72%
  • Nie gram na rooku, jest mi to obojętne

    15 11.81%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 84

Wątek: Rookgard - nowy resp albo quest...

  1. #1
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile Rookgard - nowy resp albo quest...

    Mianowicie, jak możliwe, że wielu z was zauważyło wiele osób grających na apo to rookstayerzy - zostają i grają dalej na rooku, gdy mogą już dawno wyjść na maina Jednak ewolucja charakterów kończy się na różnych etapach (najwięcej przypadków po 200 levelu) i idą grać gdzie indziej lub ogólnie kończą swoją przygodę - bardzo rzadko zostają na apo Aby ich z powrotem przyciągnąć do gry należałoby wprowadzić nowe questy lub respy... Mianowicie chodzi o levele: 100+ , 150+, 170+ i 200+ oraz oczywiście 300+ (Bloodrook )

    Moja propozycja jest taka:

    111 LvL Quest na Camouflage Backpack
    Camouflage Backpack - jest to przedmiot który jest w spr 7.6 więc się nie martwcie, że to nie realne Byłby to plecak, który miałby 36 miejsc ale zajmowałby tylko 5 cap'a Jeden plecak taki dla każdego rookstayera nie zaszkodzi...
    Quest mógłby polegać na takim czymś jak annihilator, tylko z małymi zmianami: do wejścia potrzeba 6 osób oraz zamiast 4 demonów po bokach: 4 mino archery a zamiast tych co blokują wejście to 2 black knighty Do wzięcia tylko jedna nagroda - bez możliwości wyboru.

    166 LvL Respy Dark Knightów
    Dark Knight - byłby to potwór, który zadawałby obrażenia takie jak black knight, ale miałby 10000hp i dawałby 35000 expa Wygląd czarnego krasnala Jest to mniej opłacalny exp niż na bk czy dark lordach, ale za to loot byłby taki:
    - 1-10 platinum coins <- ważna jest ta 1 że od 1 platynki, a nie tak jak dl od 0...
    - knight axe - szanse tak jak z bk
    - knight armor - szanse tak jak z bk
    - knight legs - szanse tak jak z dl
    - aol - szanse tak jak z dl
    - vampire shield - szanse jak z vampira
    - warrior helmet - szanse tak jak z dl
    - royal helmet - szanse tak jak z dragon lorda Nie przybędzie ich zbyt dużo, ponieważ dragon lorda szybciej się tłucze 10x szybciej niż tego nowego potworka = 10x mniejszy loot niż z dragon lorda
    - bohy - szanse jak z bk
    - steel boots - szanse jak na tower shield z dragon lorda Przedmiot ten w tej chwili z niczego nie wypada na rooku prócz questa od 100 lvl'a
    - golden backpack, a w nim: 1-10 burst arrows, 1-10 power bolts, 1-30 bolts, 1-40 arrows, 1-25 small stones, 1-3 small emerald, 1-3 small amethyst, 1-3 small sapphire, 1-3 small diamond, 1-3 small ruby, 1-5 poison arrows,
    - bright sword - szanse jak na dsm z demon rookera Przedmiot ten jest dostępny z questu, lecz nie leci jeszcze z niczego.
    - ice rapier - szanse jak z vampira
    - crown shield - szanse jak z dark lorda
    - 0-3 candy canes - szansa 1 na milion ^^ Tak żeby był rare item ^^
    - crown armor - szanse jak na broszkę z apo
    - dragon lance - 2x częściej niż z bk
    - giant sword - często jak z demon rookera
    - fire axe - tak jak wyżej

    Myślę, że potworek ten i tak przyniesie waste ^^

    Respawn byłby taki jak kingów w większości miast na mainie - tj. po 2 na respie, 3-4 respy co 1-2 minuty

    180 LvL Quest na dostęp do Kamy - nowego NPC
    Kama byłaby NPC'em który skupowałby diamenciki ;d Była już taka prośba aby wstawić takiego NPC, mi się zbytnio to nie podobało, ale brakuje mi weny do tworzenia w tej chwili, więc takowy NPC skupowałby wszystkie diamenciki, cennik zostawiam ekipie bo nie chce mi się obliczać ile byłoby z czego zysku ^^
    NPC ten stałby tak jak Sonia na respach Queen, tak Kama stałaby na respach Dark Knightów, tylko za drzwiami przez które można przejść tylko po ukończeniu questa. Obok Kamy stałby również Spiderek, Mad, Big Brother oraz skrzynki depozytowe.

    Quest byłby podobny jak Queen Quest na mainie, lecz zamiast labiryntu Orshabaali byłby labirynt Black Knightów oraz oczywiście wszędzie indziej też słabsze potworki niż na mainie (np. zamiast hydr mogą być Monki ) A zamiast oddania mls który można dostać z Anni II to można dać crown armor (dostępny z questu od 66 lvl) Oczywiście teleporty nie wrzucałyby graczy do zombi, bo ten quest stałby się nieopłacalny, ale np. do pokoju z 2 dragonami I wyjście dopiero, gdy się je ubije Wino może być, ponieważ jest beczułka z winem obok depozytu facc

    234 LvL Dostęp do Undead Skeleton
    Undead Skeleton byłby potworkiem, który zadaje obrażenia jak demon skeleton, lecz ma 100 000 hp Byłaby to zabawa dla kilku osób, aby ubić takiego szkieleta Loot byłby jakiś rare item, niezbyt użyteczny np.:
    Rose Shield,
    Amazon Shield czy
    Bast Skirt

    333LvL Quest na Demon Shield
    Jak wszystkim wiadomo najlepszą dotychczas tarczą na rooku jest vampire shield. Jest jedna cecha która najbardziej denerwuje: Mają ją już nawet 15 lvl'e!!! Przez 300 LvL'i na 1 i tej samej tarczy... Przydałaby się odmiana!! Widać było, że 2 osoby testowały grę Bloodrookiem (Six i Certhien) czyli wiedzą co mogą dać na queście więc tu już się nie udzielam...

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    157
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no no w koncu ktos pomyslal zeby zaciangnon do gry r-slayerow, masz racje po zrobioniu dsm i sl nie chce sie grac bo nie ma po all juz masz,
    Bardzo ladna propozyca jestem za jezeli bym potrafil z checia bym sie do jej stworzenia przyczynil w jakikolwiek sposob ;p
    Brawo Mista Gz pomyslu ;p

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa :|
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dwie twoje propozycje są bardzo fajne mianowicie,
    -Quest na Camouflage Backpack i
    -Quest na dostęp do Kamy - nowego NPC
    Reszta jest nie potrzebna, bo tak już jest zbyt dużo itemków.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up: Właśnie questy są potrzebne!! Może być nawet, że dajesz jakiś itemek w zamian za nagrodę... Byle byłoby coś do zdziałania...

    @edit
    Cytat Napisał Sexy Blondi Zobacz post
    Jesteś Bogiem Mista!
    Zmieniłaś wiarę? Na Mistobóstwo?

  5. #5
    Gaduła Sexy Blondi's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    138
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up: TAK zmieniam od dziś

    Noo popieram kolegę w 100% , jak najbardziej demon shield bo z vampirka dokładnie jak kolega powiedział mają go 15lvle... nic nie warte 4cc... a czasem nawet po 3 sprzedają... Też chętnie mogę pomóc jak będzie trzeba. Jesteś Bogiem Mista!
    Ostatnio edytowane przez Sexy Blondi : 23-07-2009 o 12:58


    Zapraszam do tematu o moim Rookslayerze 7.6! http://forum.toproste.pl/showthread.php?t=49893

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa :|
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcelllo Zobacz post
    @up: Właśnie questy są potrzebne!! Może być nawet, że dajesz jakiś itemek w zamian za nagrodę... Byle byłoby coś do zdziałania..
    Rook powinien być trudny, po co na rooku demon shield? zaraz będzie demon armor a potem mpa? Nowy NPC i ten plecak może jakiś respik w zupełności wystarczy. Ołwer

  7. #7
    Uzależniony silver ghostek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    787
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up


    100k hp? Przeciez to bedziecie rok bili xd Dark Lord ma 1,4k hp a wy mowicie o 100k hp ;f Exp na tym bylby calkiem nieoplacalny. Wystarczyloby 40-50k hp

    Co do reszty sie zgadzam.
    Ostatnio edytowane przez silver ghostek : 23-07-2009 o 13:06
    [02-11, 13:09] Sturnusek ' DZIENDOBRY PANIE MORTIISIE, DOSTAUEM BANA PLS PLZ PLOX PLAXIOR ZDEJMIJ MI GO BO BENDZIERZ MNIE MIAL NA SUMIENIU, OKI ALE JURZ TO ZRUB '

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pomysl dobry lecz jak dla mnie przesadziles z tym lootem z dark knightow.
    Za duzo.Jezeli by bylo tyle itemow z jednego potworka to prawie zawsze by cos lecialo.A bright sword to juz wogole by byl gowno wart

  9. #9
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @ Dark Devorious - Ale zobacz na to: Bije jak bk ale ma 10khp - idzie Ci 1 gbp lf na potworka... nawet jakby coś Ci poleciało na 10gbp tj. 10 potworków to gratuluję

    @silver ghostek:
    Tłumaczyłem Ci na gg, że ten potworek miałby służyć 4 fun A leciałby z niego jakiś rarek ;d Pisze wszystko ładnie i przejrzyście ;d

  10. #10
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie, no Marek, super robota! Przecież na tym rooku nic się nie dzieje... Te potworki i questy super sprawa. Oczywiście, że jestem na tak!

  11. #11
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie Czemu ? Poniewaz ten 'rook' jest jak main - chcesz wiecej wyjdz z rooka - proste.
    Rook ma przygotowywac graczy do gry na mainie a ze Ty (i inni) tam zostaja to nie znaczy ze macie miec łatwiej, rookslayerzy na rl tibi którzy maja po 100 lvle expia na minotaurach i nie płacza tak jak Ty z tymi propozycjami rooka.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Ryki
    Posty
    552
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Podoba mi się
    Wreszcie miał bym co robić na tym rooku, bo jak na razie największą atrakcją dla mnie jest przestawianie itemow w naszym domku xD

  13. #13
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Tomaszow Mazowiecki
    Posty
    87
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nawet fajnie pomyslane Mista tylko z tego nowego potworka by nielecialy przedmioty wiekszej wartosci bo kazdy by na to chodzil i by bylo wiecej tych najlepszych itemkow ale takto to fajny nawet pomysl

  14. #14
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Kapitan - WYPIE****LAJ na rl ;o Już mnie zaczynasz wkurzać ;d Chyba, że chcesz aby apo upadło -.- Ja tu mówię o pozyskaniu graczy a ten zawsze na nie. Jedynie Ty dążysz chyba, aby apo upadło ;o Zauważ, że większość osób co grała na rooku to już nie gra... Chcesz rl - idź na rl. To jest OTS - tu można wszystko ;d Zauważ, że też gram na main. Tylko Tobie zawsze przeszkadza all na rooku. Ale na szczęście Ty tu nie rządzisz ;s Mortiis potrzebuje kasy, a żeby była kasa to muszą być gracze, więc chyba trzeba ich tu jakoś ściągnąć? Gdy tylko widzę Twój nick od razu mi się krew gotuje... Idź, wyjdź, graj na rl. kkthxbb

    PS. Nie grasz na rooku - nie udzielaj się, daj pograć innym ;d

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa :|
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcelllo Zobacz post
    @Kapitan - WYPIE****LAJ na rl ;o Już mnie zaczynasz wkurzać ;d Chyba, że chcesz aby apo upadło -.- Ja tu mówię o pozyskaniu graczy a ten zawsze na nie. Jedynie Ty dążysz chyba, aby apo upadło ;o Zauważ, że większość osób co grała na rooku to już nie gra... Chcesz rl - idź na rl. To jest OTS - tu można wszystko ;d Zauważ, że też gram na main. Tylko Tobie zawsze przeszkadza all na rooku. Ale na szczęście Ty tu nie rządzisz ;s Mortiis potrzebuje kasy, a żeby była kasa to muszą być gracze, więc chyba trzeba ich tu jakoś ściągnąć? Gdy tylko widzę Twój nick od razu mi się krew gotuje... Idź, wyjdź, graj na rl. kkthxbb

    PS. Nie grasz na rooku - nie udzielaj się, daj pograć innym ;d
    Kapitan ma trochę racji bo z tego rooka zrobił się "mały main" , oczywiście pare dodatków może zostać wprowadzone. Ale jak narazie nie powinni nic dodawać, nowy potwór został wprowadzony ''Demon rooker''. A jak się nie podoba taki rook, bo wbiłeś 300+ lvl to sprzedaj postać albo wypier****daj.
    Ołwer.

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    22
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie znosze osob, ktore mowia
    jak dodadzom to siem zrobi mauy mejn!!11ononoe
    100% na tak chociaż do zwykłego 111 jeszcze mi brakuje :d

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa :|
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Αzbestοwy Krzaczek Zobacz post
    Nie znosze osob, ktore mowia

    100% na tak chociaż do zwykłego 111 jeszcze mi brakuje :d
    Wróciłeś nupku? Postaram się abyś dostał bana ip na tym forum, bo jesteś dzieckiem które niewidziało rooka na oczy i udajesz cwaniaka?

    @topic Popieram moja wypowiedź.


    Ołwer

  18. #18
    Zaawansowany BanujomBecia!!11's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Środa Wielkopolska
    Posty
    98
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapitan Alkohol. Zobacz post
    Jestem na nie Czemu ? Poniewaz ten 'rook' jest jak main - chcesz wiecej wyjdz z rooka - proste.
    Rook ma przygotowywac graczy do gry na mainie a ze Ty (i inni) tam zostaja to nie znaczy ze macie miec łatwiej, rookslayerzy na rl tibi którzy maja po 100 lvle expia na minotaurach i nie płacza tak jak Ty z tymi propozycjami rooka.
    Weź stul morde bo na mainie jest w chuj dodanych itemów (s set, pandema, BH, klapy etc.) to czemu na rooka nie może nic być? Biały krzyżyk na czerwonym tle w prawym górnym rogu ekranu. Wypierdalaj

    #topic
    Jak najbardziej na tak! Z tym questem od 333lvl'a byśmy trochę poczekali bo Blood solo takiego potworka by nie ujebał. xD
    Cytat Napisał Yesto Zobacz post
    jak padne no to kompa rozwale xDD hehe serio !!
    Cytat Napisał Kornas Pall. Zobacz post
    Nie przyszedłem tutaj nikogo wyzywać ! Sam wypierdalaj .
    Pozdro dla scoopa. ; *************

  19. #19
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @pro elo koxe marcelllo
    Nie jestem za tym aby apo updało, ale zrozumŻE ROOK MA PRZYGOTOWYWAC DO GRY A NIE TACY LUDZIE JAK TY TAM ZOSTAJA I CHCA NIE WIADOMO CZEGO, zaraz bd chcieli respów OTS Kinga.
    Rook to rook, a nie main zrozum to człowieku.

  20. #20
    Średnio zaawansowany Username's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcelllo Zobacz post
    Jak wszystkim wiadomo najlepszą dotychczas tarczą na rooku jest vampire shield.
    Nie znasz się .

Podobne wątki

  1. nowy resp Fire.
    By Mariczek. in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 19-08-2012, 11:41
  2. Nowy resp Apocalypto
    By silver ghostek in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni Post / Autor: 11-11-2009, 12:57

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •