User Tag List

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 68

Wątek: Azbestowy Krzaczek - ?ywa legenda czyli pó? ?artem pó? serio.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Azbestowy Krzaczek - żywa legenda czyli pół żartem pół serio.

    ByOuT
    Azbest

    Cześć Wielebny Azbestowy Krzaczku, czy jest możliwość przeprowadzanie z Twą jakże kolorową osobą wywiadu?

    Nie.
    Tzn. tak.


    No to może przejdźmy do standardowego pytania. Skąd pochodzisz, ile masz lat, jaki jest Twój rozmiar buta.

    Pochodze z Polski a numer buta to 46, lat mam już 8 lub 12, jak kto woli.

    Ujawnisz swoje imię, czy może dalej wolisz widnieć w 'forumowym światku' jako Azbestowy?

    Nie jako Azbestowy, a Azbestowy Krzaczek.

    Napisałeś, że lat masz już 8. Jest to dosyć ciekawy okres w życiu każdego Tibijczyka, z pewnością przełomowy! Napisz coś o przeżytej niedawno 1-szej komuni, o wspólnym zdjęciu z księdzem.

    No więc Ksiądz mial fajną gitare. Jako preznet dostalem 60 zl i wypad z moja ekipa do Lidla. Kupilismy gume o smaku jabłkowym i truskawkowym. 2 opakowania! Zostalo nam 50 zl na łapówki.

    Powałkujmy dalej życie realne. Jak to było z Twoją komunią. Czy naprawdę jesteś osobą wielce wierzącą, lub tak jak to było i w moim przypadku do komuni poszedłeś ze względu na babcię, rodziców oraz rzecz jasna gotówkę.

    Oczywiscie kasa jak zawsze na pierwszym miejscu. Ale ciążyła na mnie ogromna presja ze strony Pana Mietka. Z tego miejsca go pozdrawiam. Zawdzieczam mu 60zł

    Najwyższa pora zostawić sprawy religijne, gdyż jak każdy wie wRodzinie z Playem drożej i zacząć rozmowę o problemach dzisiejszej młodzieży, okej?

    He's got simplus. Ok.

    Jakie jest Twoje zdanie na jakże delikatny temat a właściwie 'Wpływ efektu cieplarnianego na życie narodu Polskiego". Co o tym sądzisz, czy naprawdę możemy czuć się zagrożeni i co gorsza, czy wszyscy umrzemy w roku 2012.

    Kaczki będą miały gdzie pływać. Wszyscy umrzemy, ale ja jako jedyny, Mesjasz narodu Polskiego odbuduje świat!

    Czy wtedy weźmiesz mnie pod swoje ramiona? Czy będę mógł zasiąść razem z Tobą na piedestale ojczyzny Pawlaka i Kargula?

    Nie.
    Widze ze jestes tym faktem zduzgotany, dlatego nie odpowiadasz.
    +10 do Autorytetu
    -30 do Pola siłowego


    Uznajmy, że ostatniej odpowiedzi nie było. Przejdźmy do kolejnej rzeczy. Z pewnością dotarły do Ciebie informacje o wysokiej kwocie, która została wpłacona na konto firmy 'XXX' za stworzenie strony http://www.prezydent.pl/ . Powiedz Drogi Azbeście co sądzisz o wyrzuconych w błoto 350 tysiącach złotych.

    Ale ja tych 350-ciu tysiecy nie dostalem... co zlego to nie ja.
    Ostatnie pytanie dotyczące spraw otaczających nas stąd i z tamtąd.

    Co sądzisz o polskiej piłce.
    Uważasz, że Wisła Kraków dobrze zrobiła, kupując Kake, Ronalda i innych zawodników z tej zdecydowanie niższej półki?


    Wisla nie ma półek.

    Dobrze, zostawmy real życie. Widzę, że jest to temat dość delikatny. Ja ani forumowicze nie wnikamy co tam się u Ciebie działo.

    Dzialy sie zle rzeczy...W koncu stracilem te 50 zl, okradziony przez wczesniej wspomnianego Pana Mietka.

    Przejdźmy do pytań dotyczących Massively Multiplayer Online Role Playing Game'a. Jak zaczęła się w ogóle Twoja przygoda z Saperem?

    No wiec podniecony tym ze mam Win 98 wlaczylem przycisk ,,start".
    Potem odkryłem IE i wpisalem w google ,,czity do Sapera".
    Teraz wiem, ze to był błąd, do dzisiaj muszę się ukrywać.


    Ostatnio było dosyć głośno o Twojej teczce. Podobno IPN nie będzie dalej ukrywać przekrętów, które zostały spowodowane przez Twój przycisk 'Enter'. Masz zamiar coś z tym zrobić?

    SpierUCIEKAĆ jak najdalej.
    Dla dobra psychicznego dzieci przeglądających forum, powyższe słowo zostanie ocenzurowane.

    Przejdźmy do sedna sprawy. Jak rozpocząłeś zabawę z kością?

    Spadłem ze schodów i trach... piszczel poszedł.
    Znaczy się *chrup.

    Widzę, że dobry humor Cię nie opuszcza. Przejdźmy jednak naprawdę do konkretów. Jakimiś szczególnymi osiągnięciami na Real Tibii możesz się pochwalić?

    No więc miałem 14 lvl Palladyna i 126 elitarnego rycerza, ale to byl tylko sen.
    No i jeszcze 7 lvl Rookstayera.

    A jak to się stało, że osoba Twoja pokroju czyt. wykształcona, wyrachowana, pełna młodzieńczej werwy, perswazji trafiła na APO? Co jak co, lecz śmiało można powiedzieć, że Ty zawyżasz poziom w grze jak i na forum znacząco. Nie ma Ci z tym ciężko?

    Biłem te roty biłem i sie denerwowałem... to tylko 40 expa a slyszalem o tym ze są ,,inne tibie" wiec wpisalem w googlach prywatne servy i mi wyskoczyl ten satanistyczny server. Zaczalem grac 3 tygodnie temu, w tym czasie wbilem 27 lvl eda i 134 lvl elitowego rycerza z crown setem i boltami.
    Jest mi baardzo ciezko... ciagle ktos na mnie najeżdża, lecz znajduja sie osoby ktore doceniaja moja prace na forum.
    Miałem już 7 kont na forum - wszystkie banned. To dowodzi temu, ze jestem nieakceptowany.

    Wiem jak się czujesz... Wiem jak czuje się osoba wytykana palcami... Ta ciągła niepewność co czai się w kolejnym dziale...Lecz najważniejsze jest to, że ciągle istnieją osoby, które w Ciebie wierzą i jak ciche anioły podnoszą Cię, gdy stopami dotykasz dna.
    Co tak naprawdę Azbest sądzi o administracji serwera oraz forum. Chodzi mi tutaj o Mortiisa i Tygrysa, podzielisz się z nami swoimi złotymi myślami?

    Mort zrobił sobie chara (Quory) i sobie zadowolony expi... a Tygrysa chyba raz widziałem... swój chlop... w koncu my satanisci jemy koty, a tygrysy to też koty...

    Co uważasz o ich 'wkładzie' (jeżeli można nazwać tak zainstalowanie vBulletina, zrobienie kilku działów) w życie forum?

    A co to jest vBulletin?

    Przedstaw nam zdanie o każdym moderatorze z osobna, czekamy!

    Lost - Układy
    Muflon - ...
    Mc - Tępi mnie
    Satano - Mr. Szatan sful hop!
    Nix - Nie podpadł mi 0o
    Jeszcze Guesta (wiem ze on juz nie jest modem) On mnie tępił najskuteczniej


    Dziękuję za tą wyczerpującą odpowiedź
    Ostatnio zrobiło się dosyć głośno poprzez znanego gracza; Drako. Jak to się stało, że ktoś przekręcił AZBEST na AGREST? Sądzisz, że był to celowy przekręt czy może 'chwilka zapomnienia'?

    To jest ukartowane prosze państwa!
    Przekręt goni przekręt! Sądze ze M***n kupił konto Draka i to zrobil!


    Bardzo prawdopodobne. Lecz w trosce o zaakceptowanie wywiadu nie drążmy dalej tego tematu... Mogą wyjść na światło dzienne bardzo niemiłe fakty.[

    Ok.

    ChatBox - temat jak morze. Można mówić o nim godzinami, dniami, nocami a nawet miesiącami. Jest to dobry pomysł, że takie coś po dłuższej przerwie znów zostało wprowadzone czy może zwykła bezwartościowa zabawka?

    Chatbox moim domem.To dzięki niemu się rozsławiłem.

    Jest to chyba najlepszy moment abyś mógł się pochwalić swoim rekordem wysłanych wiadomości. Przypomnij mi i swoim czytaczom ile to było.


    5683 (chyba)

    Dostałeś za to jakąś rangę czy obyło się bez większego echa?

    Dostałem piątego bana

    Nasz wywiad dobiega już końca. Może kilka słów na koniec?

    Ave satan.
    Ostatnio edytowane przez Spaślak : 28-07-2009 o 16:19 Powód: Ogólna estetyka.

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Lubartów :]
    Posty
    556
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kilka słów na koniec najlepsze Wywiad strasznie miły w czytaniu, banan nie schodzi z twarzy Xd

  3. #3
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest to chyba najlepszy moment abyś mógł się pochwalić swoim rekordem wysłanych wiadomości. Przypomnij mi i swoim czytaczom ile to było.

    5683 (chyba)

    Dostałeś za to jakąś rangę czy obyło się bez większego echa?

    Dostałem piątego bana
    Pwned XDDDD Nie no wywiad adekwatny do Azbestowego, starałeś się, żeby był chociaż w jakimś stopniu poważny, ale Azbest Cię skutecznie eliminował XD I ten Agrest Draka XDD

    Ogólnie wywiad 8/10 za osobę XD

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    HAHAHAHA ;D wywiad z moim idolem oczywiście 10/10 ale nic ciekawego się nie dowiedziałem pzdr

  5. #5
    Łowca postów ^Akynaoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pff nie podoba mi sie ten wywiad bo jest z Azbestowym. Ten przyglup robiacy z siebie fajnego chlopczyka powinien dostac bana na ip bo nie jest smieszny, tylko zalosny w staraniach do bycia komikiem forum. Jego wypowiedzi sa godne pozalowania. Dziwie sie, ze jego kolejne konto nadal nie jest zbanowane. Dziwi mnie to, ze kogokolwiek moze smieszyc zachowanie takiego idioty. Jezeli chodzi o sama forme wywiadu to fajny. Btw. do czego to dochodzi, ze idioci i przyglupy sa proszeni o wywiad?

    @edit
    Ja pierdole was naprawde smiesza te denne wypowiedzi w wywiadzie? Lol.
    Ostatnio edytowane przez ^Akynaoo : 28-07-2009 o 16:42


  6. #6
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    HHAhahahaha xddd. Zarębisty wywiad. Akurat leci reportaż o azbeście.
    Jakie jest Twoje zdanie na jakże delikatny temat a właściwie 'Wpływ efektu cieplarnianego na życie narodu Polskiego". Co o tym sądzisz, czy naprawdę możemy czuć się zagrożeni i co gorsza, czy wszyscy umrzemy w roku 2012.

    Kaczki będą miały gdzie pływać. Wszyscy umrzemy, ale ja jako jedyny, Mesjasz narodu Polskiego odbuduje świat!

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    1 245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Haha. Od poczatku wiedzialem, ze ktos przeprowadzi z nim wywiad.

    @topic
    Wywiad ladny, b.malo bledow(jak cos to literowka).
    Ogolnie 9/10.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Azbestowy rlz!!!

    A wywiad taki sobie

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa :|
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Akynaoo Zobacz post
    Pff nie podoba mi sie ten wywiad bo jest z Azbestowym. Ten przyglup robiacy z siebie fajnego chlopczyka powinien dostac bana na ip bo nie jest smieszny, tylko zalosny w staraniach do bycia komikiem forum. Jego wypowiedzi sa godne pozalowania. Dziwie sie, ze jego kolejne konto nadal nie jest zbanowane. Dziwi mnie to, ze kogokolwiek moze smieszyc zachowanie takiego idioty. Jezeli chodzi o sama forme wywiadu to fajny. Btw. do czego to dochodzi, ze idioci i przyglupy sa proszeni o wywiad?

    @edit
    Ja pierdole was naprawde smiesza te denne wypowiedzi w wywiadzie? Lol.
    100% Racji

    Wywiad z głąbem.

    Ale forma fajna 5/10

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Akynaoo, SeaQ
    Po co sie tak wywyższacie? 0o Przecież i tak nigdy nie dostaniecie moda.
    @topic
    Fajnie to wyszło :P

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Warszawa :|
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Satanista Zobacz post
    @Akynaoo, SeaQ
    Po co sie tak wywyższacie? 0o Przecież i tak nigdy nie dostaniecie moda.
    @topic
    Fajnie to wyszło :P
    Na co mi mod? Do podjary?
    Mówie co myśle nic nie poradzisz.

    @topic 5/10

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Miasto
    Gdansk
    Posty
    358
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Azbestowy - największy idiota na tym forum.

    @topic
    Wywiad ładny, przejrzysty i wgl miło się czytało. Minusem jest kandydat do wywiadu ...
    4/10

  13. #13
    Nabijacz postów MasterQ's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Wielkopolska
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    E tam, wszystkie tematy są poważne to 1 musi być "śmiechowy".

    Mi się podobało 9/10
    Jestem aktywnym członkiem ruchu ochrony języka ojczystego.

    Czerwiec 2007 - Czerwiec 2010.
    3 lata na Forum z APO...

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    B-stok
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    "Dostałeś za to jakąś rangę czy obyło się bez większego echa?

    Dostałem piątego bana"
    Pwned
    Wywiad nie najgorszy. 7/10

  15. #15
    Łowca postów ^Akynaoo's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    ♫ ♪ ♫ ♪ ♫ ♫ ♪ ♫
    Posty
    268
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Satanista Zobacz post
    @Akynaoo, SeaQ
    Po co sie tak wywyższacie? 0o Przecież i tak nigdy nie dostaniecie moda.
    @topic
    Fajnie to wyszło :P
    Nie chce moderatora tylko stwierdzam, ze jestes idiota i przyglupem oraz nie wiem jak mozna sie smiac z Twoich zenujacych postow.


  16. #16
    Nabijacz postów Emo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Łahaha! Ale śmieszne! Poważnie mówiąc, nie rozumiem ludzi, których śmieszą te suche i denne wypowiedzi. Przecież to jest godne pożałowania, a nie śmiechu. Wywiad dał mi do zrozumienia, że azbestowy to jeszcze większy idiota niż myślałem -.-
    Cytat Napisał ΒyOuT Zobacz post
    jestem nieakceptowany

  17. #17
    Średnio zaawansowany Username's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    36
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Korwa, zostałem doceniony <3.
    Zarabiaj w sieci, jedyny taki serwis! -> http://www.income-web.biz?a_aid=4c152732ec7bf

    Wysyłam zaproszenia na greenzoner, chętne osoby proszę o przesłanie imienia i adresu e-mail na PW.

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Andrychów City
    Posty
    685
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po raz kolejny myślisz, że jest to śmieszne a powiem ci, że mnie to jakoś już nie bawi.

    @topic

    5 / 10 za poświęcony czas na zrobienie tego wywiadu.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    513
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pwned :|
    dziecko :X
    smieszne ? nah.
    4/10

  20. #20
    Łowca postów Flutebone's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Marki k/wawy :<
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile

    -Dostałem piątego bana
    rozjebało mnie to ;DDD
    ogólnie 9/10 czasem na siłe próbował być śmieszny ale ogólnie cały czas dziób uśmiechnięty miałem

Podobne wątki

  1. Stasiak - Pó? ?artem,pó? serio
    By Kamor Wielki in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 27-11-2010, 07:59
  2. [Forum] Hajd park - pó? ?artem, pó? dowcipem!
    By Mejgerq in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 17-01-2010, 22:02
  3. Odpowiedzi: 38
    Ostatni Post / Autor: 12-08-2008, 21:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •