User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 31

Wątek: Nowe potwory, tereny....

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nowe potwory, tereny....

    Tak się czasami zastanawiam. Jaką trudnością jest zrobienie nowego potwora i trochę terenu, loota czy czaru dla potwora ??

    No powiedzmy Tygrys zajmuje się 1h dziennie nad mapką. W tydzień czyli 7h dużo można zrobić... Tygrys tworzy temat o mapce. A gracze mogą dawać zdjęcia swoich pomysłów, a on to wszystko wpakuje w nowy teren.

    Nowe potwory - zamiana hp/exp, trochę loota oraz czary i wygląd potwora.

    Czary dla potworów - jest tyle możliwości, ale oczywiście muszą być tylko podstawowe czary.


    Czy to takie trudne? Rozumiem że nie macie czasu na nowe rzeczy, ale to nie jest takie trudne...

  2. #2
    Mastah! Vivek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    1 025
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiedzmy że Tygrys zrobi jakiś resp. Nie pszemyśli tego. I powstana takie orshe cod na których 700lvl klepie 40lvli dziennie.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W 7.6 jest bardzo duzo możliwości, upajanie, paraliż itd. W ogóle mogłby być pozostałe runy takie jak Convince Creature, Chameleon, Paralyze itd. To by wprowadziło fajny klimat do gry, tak samo z czarami potworów.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Katowice-Nikiszowiec
    Posty
    1 124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobry pomysł lecz któryś god wypowiadał się na forum i mówił że w najbliższym czasie mają powstać nowe tereny czy tam potwory(ale nie wiem czy to prawda).
    Zrobienie potwora, dodania mu expa, summona, czaru nie jest to taka robota, więc tygrys może poświęcić pare minut dziennie na tworzenie potworów.

  5. #5
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Janq18 Zobacz post
    W 7.6 jest bardzo duzo możliwości, upajanie, paraliż itd. W ogóle mogłby być pozostałe runy takie jak Convince Creature, Chameleon, Paralyze itd. To by wprowadziło fajny klimat do gry, tak samo z czarami potworów.
    Po co Ci runa Paralyze? Byłoby wiele tematów i skarg, że jeden gracz drugiego sparaliżował i ten padł od OTS Kinga. Można ją wprowadzić, ale wtedy osoba, która użyła paraliżu powinna mieć skulla przez 15 minut, ale tylko i wyłącznie wtedy kiedy gracz padnie od potworka w odstępie kilku sekund, a jeżeli gracz nie padnie to normalnie zostaje skull.

  6. #6
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Santano coś nawijał o nowych potworkach najazdowych...

    Jeżeli czary są trudne to ja je mogę napisać nawet za Tygrysa i myślę, że Wiceps też... Nawet jakby był energy star albo fire star to już byłaby odmiana... A tak ciągle deathstary Przerobienie takiego czaru na nowy to hmm... 2 min max? Dodanie go potworkowi to hmm... Minuta? Dać 5 czarów potworkowi, dać trochę innego loota i zmienić wygląd i nazwę to w sumie hmm 15-20 minut? ;o

    Tereny - na co takie cod wielkie jak tam żywej duszy w mieście nie spotkasz... No chyba, że ktoś akurat przelatuje na respa lub kupił sobie tam domek za śmieszną cenę (czytaj za free) To jest urok tej wyspy... Można na palcach wymienić jedyne dobre rzeczy jakie tam zrobili:
    - Resp devil atoma wraz z respem orshy ;o
    - Resp msc x4 oraz 2 x2
    - Resp dracul
    - Respy Queen i Kingów wraz z Kidem
    - Może respy wise - ale kto expi po 1 wise? ;o Rzadko kto...
    - Quest na bicz - w tym są respy fw...
    - No i może ta zbugowana arena

    A tak to lipa... Na co tyle domków, jak tam nikt nie zagląda Lepiej jakby dodali respy flubberów x2 gdzieś na exp albo soran... Niech edytują te tereny, które już są... I tak graczy jest 300 max więc po co więcej terenów? Tylko niektóre potworki potrzebują nowych respów No i oczywiście domki w środku city
    PS. Można zrobić tu gdzie jest środek placu, tam gdzie staje zazwyczaj choinka itp. domek z 18-24sqm (piętrowy z balkonem). Myślę, że cena jego wyniosłaby z 100kcc

  7. #7
    Nowicjusz Tomek Jacykuw's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    w miescie oczywiscie
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no nie wiem niekturzy wola jak jest mniejsza mapa napszyklat ja i po co tyle potworuw? na normalnej tibii sie expi na myszah i nie narzekajo ludzie...

  8. #8
    Średnio zaawansowany didu1123's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja mysle że sprzydal by sie taki potwor.
    Nazwa: Exp
    Ilosc expa: 989898989
    Hp:1
    Ale by bylo fajnie nie? Jórz sje nie umjem doczegac aiuhaushaushauhs!!1!!!!!!11111


    Up@ zamiast óczesticzyc w rozmowach na foróm to czytaj slowniki. Do gimnazjum zdales?
    Ostatnio edytowane przez didu1123 : 09-08-2009 o 21:44
    WYPIERDALAC


  9. #9
    Zaawansowany Hellmans's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no nie wiem niekturzy wola jak jest mniejsza mapa napszyklat ja i po co tyle potworuw? na normalnej tibii sie expi na myszah i nie narzekajo ludzie...
    Rozwaliłeś mnie Panie tomaszu JACYKUFF
    njeh fprowadzom takjeko ultra szypkieko demona ktury bencie bil z rozszczki
    i dawal sto osjem ekspa i loot z niego to 1000 skarap koinsów
    skacacie siem?

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Może niech Ekipa zrobi coś z tymi crashami, a dopiero potem tereny, questy itp?!

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie dodanie jakiegoś expowiska, czy potwora to pikuś.
    Co dziennie takie coś by mogli robić.

    Questy, to wiadoo trudniejsza sprawa, jeżeli mowa o pożądnych questach, ale expowisko? pff

  12. #12
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozmawiałem z Santano i napisał, że w najbliższym czasie zostanie dodanych kilka nowych potworów do najazdów. I jakieś małe update
    - Czy będą nowe potworki do najazdów?
    - W najbliższym czasie zostanie dodanych kilka nowych rzeczy, ale nic nie obiecuję
    Jakoś tak napisał xD

  13. #13
    Nabijacz postów Drako o.o's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    623
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcelllo Zobacz post
    Santano coś nawijał o nowych potworkach najazdowych...

    Jeżeli czary są trudne to ja je mogę napisać nawet za Tygrysa i myślę, że Wiceps też... Nawet jakby był energy star albo fire star to już byłaby odmiana... A tak ciągle deathstary Przerobienie takiego czaru na nowy to hmm... 2 min max? Dodanie go potworkowi to hmm... Minuta? Dać 5 czarów potworkowi, dać trochę innego loota i zmienić wygląd i nazwę to w sumie hmm 15-20 minut? ;o
    tak ***** takis madry
    zrobienie czaru i owszem
    ale dopasowanie go i wytestowanie aby DZIECI nie plakaly ze za mocny czy za slaby tez zajmuje kilka godzin itd
    nie jest takie proste jak sie wam wydaje
    co morttiis nie zrobi to wszystko jest zle, wiec nie dziwie sie mu ze sie mu odechciewa tworzyc czego kolwiek
    jedno wam wszystkim powiem ze umiecie tyllko siedziec na dupie przed kompem i narzekac i marudzic jakie to wszstko jest zle i zgrywac wielkich cwaniakow co ja nie umiem czego ja to nie potrafie
    @popieram wyzej,ze naprawic crashe a potem tym sie zajac chociaz no i tak jest ok moim daniem
    Ostatnio edytowane przez Drako o.o : 10-08-2009 o 03:37


    "Gdy się śmiejesz, świat śmieje się z Tobą, gdy płaczesz zostajesz sam."

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drako o.o Zobacz post
    tak ***** takis madry
    zrobienie czaru i owszem
    ale dopasowanie go i wytestowanie aby DZIECI nie plakaly ze za mocny czy za slaby tez zajmuje kilka godzin itd
    nie jest takie proste jak sie wam wydaje
    co morttiis nie zrobi to wszystko jest zle, wiec nie dziwie sie mu ze sie mu odechciewa tworzyc czego kolwiek
    jedno wam wszystkim powiem ze umiecie tyllko siedziec na dupie przed kompem i narzekac i marudzic jakie to wszstko jest zle i zgrywac wielkich cwaniakow co ja nie umiem czego ja to nie potrafie
    @popieram wyzej,ze naprawic crashe a potem tym sie zajac chociaz no i tak jest ok moim daniem
    Widać jak się znasz... w plikach czarach jest coś takiego jak minimalny dmg i maksymalny dmg. Wystarczy że Mortiis wpisze tam 7k-9k i potwór tak będzie bił...

  15. #15
    Średnio zaawansowany didu1123's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Babcia Józka Zobacz post
    Dla mnie dodanie jakiegoś expowiska, czy potwora to pikuś.
    Co dziennie takie coś by mogli robić.

    Questy, to wiadoo trudniejsza sprawa, jeżeli mowa o pożądnych questach, ale expowisko? pff
    Ej to jak ty takji dopry jestes to mosze Mortiis cie pżyjmnie do teamó!!11 Nje?
    WYPIERDALAC


  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    35
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał didu1123 Zobacz post
    Ej to jak ty takji dopry jestes to mosze Mortiis cie pżyjmnie do teamó!!11 Nje?
    Możesz z siebie robić idiote, ale gdzie idziej?

    a co do tematu, to przydałyby się moim zdaniem jakieś potwory na ten 100-300lev~, bo nic innego nie zostaje jak ciągłe bicie drakuli, czy demon lordów...

    Pozdro

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Miasto
    Konin
    Posty
    960
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Meen Zobacz post
    Tak się czasami zastanawiam. Jaką trudnością jest zrobienie nowego potwora i trochę terenu, loota czy czaru dla potwora ??
    W sumie nie...

    Cytat Napisał Meen Zobacz post
    No powiedzmy Tygrys zajmuje się 1h dziennie nad mapką. W tydzień czyli 7h dużo można zrobić... Tygrys tworzy temat o mapce. A gracze mogą dawać zdjęcia swoich pomysłów, a on to wszystko wpakuje w nowy teren.
    Wymyślić i dodać nowe tereny wcale tak łatwo nie jest, a wątpię, że byście chcieli grać na jakichś zwykłych bez żadnych dodatków mapy.

    Cytat Napisał Meen Zobacz post
    Nowe potwory - zamiana hp/exp, trochę loota oraz czary i wygląd potwora.

    Czary dla potworów - jest tyle możliwości, ale oczywiście muszą być tylko podstawowe czary.
    Skopiować, zmienić nazwę, loot i parametry - 5 min roboty :P

    Cytat Napisał Meen Zobacz post
    Czy to takie trudne? Rozumiem że nie macie czasu na nowe rzeczy, ale to nie jest takie trudne...
    Potworki to faktycznie kilka min roboty, ale duży resp to nie jest 5 min roboty :P Ale w te 7h co napisałeś to faktycznie dużo by zrobili.

  18. #18
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @meen
    Tylko że mobek nie będzie bił tylko z 1 czaru :d
    Trzeba dopasować hity do otrzymywanego exp'a :C

    Tak trzeba dodać bb xd
    Płaczecie że nie ma old apo a tam ciężko było o 1 resp ^.-

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Lbn...
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Drako o.o Zobacz post
    co morttiis nie zrobi to wszystko jest zle, wiec nie dziwie sie mu ze sie mu odechciewa tworzyc czego kolwiek
    jedno wam wszystkim powiem ze umiecie tyllko siedziec na dupie przed kompem i narzekac i marudzic jakie to wszstko jest zle i zgrywac wielkich cwaniakow co ja nie umiem czego ja to nie potrafie
    Czegokolwiek.

    Cytat Napisał Vivek Zobacz post
    Powiedzmy że Tygrys zrobi jakiś resp. Nie pszemyśli tego. I powstana takie orshe cod na których 700lvl klepie 40lvli dziennie.

    No. Ty bys mogl ***** swoja gramatyke PRZEMYSLEC. A dopiero potem zajmowac sie Tygrysem.


    Cytat Napisał didu1123 Zobacz post
    Ja mysle że sprzydal by sie taki potwor.
    Nazwa: Exp
    Ilosc expa: 989898989
    Hp:1
    Ale by bylo fajnie nie? Jórz sje nie umjem doczegac aiuhaushaushauhs!!1!!!!!!11111


    Up@ zamiast óczesticzyc w rozmowach na foróm to czytaj slowniki. Do gimnazjum zdales?
    Ty masz 20 lat? I nie dociera do Ciebie ironia? gratz.

    @
    Po co dodawac potwory, ktore byly by zajebiscie podobne, do tych ktore juz sa? -.-

    Dla mnie nie trzeba nic dodawac... Chyba ze respowiska.



    @down.
    Wystarczajacym urozmaiceniem sa crashe.
    Ostatnio edytowane przez Fraelek : 11-08-2009 o 19:44

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    www.skust.info
    Posty
    415
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fraelek Zobacz post
    @
    Po co dodawac potwory, ktore byly by zajebiscie podobne, do tych ktore juz sa? -.-
    Żeby urozmaicić grę ? Tylko bally, ots king, bally, ots king
    Potem queen, queen, queen...

Podobne wątki

  1. Nowe tereny ??
    By Zagon345 in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 12-03-2010, 17:58
  2. nowe potwory
    By ...::Sido::... in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 08-02-2010, 07:36
  3. Nowe tereny Mistic Scarab'ow
    By Gaston in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 01-01-2010, 17:11

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •