User Tag List

Strona 2 z 64 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 1272

Wątek: World of Warcraft - dyskusja ogólna

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cleyu Zobacz post

    PS.Quiet gdzie Ty grasz?
    Wolę Nexusa niż suna, bo Sun to serwer bardzo dobry i lepszy niż Nexus, ale nie ma klimatu i 3/4 graczy to dzieci, a Nexusie dzieci się nie utrzymają (chodzi o takie naprawdę debilne dzieci ).

  2. #22
    Guru! _woto_'s Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja bym poprosil o jakis build dla rogala pod patch 3.0.9 i WOTLK oczywiscie pvp

  3. #23
    Łowca postów Cleyu's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    288
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Mućka
    Chce build PvP na areny :> Tylko taki zeby byl duzy dmg ^^ (Pod Inc i Confla)

    @Down
    Dzieki :>
    Ostatnio edytowane przez Cleyu : 11-09-2009 o 17:14

  4. #24
    Średnio zaawansowany Mućka's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nowiutki idol:
    Idol of the Corruptor

    Teraz zbieram na:
    Relentless Gladiator's Idol of Resolve

    Ale raczej zatrzymam ten pierwszy, bo dostanę i crita, i dodge, i ap, i armoru, a w tamtym tylko ap. No i ten drugi jest stanowczo dużo droższy.

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    1 913
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ema, sciagam tego wow'a i raczej sie sciagnie w 1 dzien . xd

    mam pytanie : bd grał 1 raz na powaznie w ową grę i mógłby mi ktoś podać profe którą gra sie łatwo i przyjemnie?

    @ ej .

    jak mam na płycie podstawke + bc to moge lisha do tego zainstalowac ?XD tego sciaganego?
    Ostatnio edytowane przez Axelo . : 12-09-2009 o 08:40

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na start polecam huntera. Łatwy do ogarniącia jeśli chodzi o PvE, bo w PvP jest jedną z najtrudniejszych klas do ogaru. Paladyn też jest dość łatwy no i dosyć mocno przekoksany.

  8. #28
    Łowca postów Cleyu's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    288
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Axelo
    Polecam Ci paladyna:> Znajdz macro na Crusadera,JoL,Divine Storm'a to wtedy juz latwo bedzie ^^

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dziś Nexus będzie miał nowy sprzęt. Nie będzie w ogóle lagów, no może się zaczną jak będzie grało 3k graczy ++

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Axelo . Zobacz post
    ema, sciagam tego wow'a i raczej sie sciagnie w 1 dzien . xd

    mam pytanie : bd grał 1 raz na powaznie w ową grę i mógłby mi ktoś podać profe którą gra sie łatwo i przyjemnie?

    @ ej .

    jak mam na płycie podstawke + bc to moge lisha do tego zainstalowac ?XD tego sciaganego?
    Jak masz zamiar grać tylko na privach, to jak najbardziej.

    Co do KLASY (profki tibijskiej ......) to polecam paladyna, postać dla kompletnych noobów, na początku łatwa do ogarnięcia, gra się dość przyjemnie. Jak już się zapoznasz ze światem WoW'a, to sam wybierzesz kim chcesz grać. Tylko na początku nie bierz rogue'a, bo to naprawdę nie przyjemne jak początkujący grają rogalem

  11. #31
    Łowca postów Patrol's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    194
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja polecam granie czym ci się będzie dobrze grało. Wypróbuj wszystko.

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wreszcie na Nexusie się jakoś gra. 0 lagów, więc jest super. Wcześniej PvP wyglądało jakbym screeny oglądał :P

  13. #33
    Gaduła *Razor*'s Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    189
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaczynasz gre ? Zacznij gre najpierw heala :P by ogarnoć co i jak podejrzeć techniki osób/klas i ten dps ktory ci sie spodoba graj nim ^^


    Osobiście moge dać bulida pod The Burning Crusade Dla Shaman'a Enh szprzedac kilka rad itp choć co do rogala to mój brat nie jest głupi

    Pozdrawiam Knight-Capitan Aquis xDDDD

    :>



    Ave Shatan

  14. #34
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moze ktos podac dobry build dla pala na pve i pvp na niski lvl ;p ? a i dla warlocka
    Ostatnio edytowane przez Bleh : 13-09-2009 o 15:55

  15. #35
    Średnio zaawansowany Mućka's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Dla locka jest kilka postów wyżej. A jak do expa http://wow-space.info/postac/talenty...233010300||310 to ja tym expie, na 60 możesz zmienić na destro.
    @Razor
    Najpierw się naucz pisać a potem sprzedawaj rady. A heal na start to zły, wręcz fatalny pomysł. Dps łatwiej ogarnąć a jego śmierć właściwie nigdy nie oznacza wipe.
    Ostatnio edytowane przez Mućka : 13-09-2009 o 18:29

  16. #36
    Zaawansowany Bleh's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mućka Zobacz post
    @up
    Dla locka jest kilka postów wyżej.
    @Razor
    Najpierw się naucz pisać a potem sprzedawaj rady. A heal na start to zły, wręcz fatalny pomysł. Dps łatwiej ogarnąć a jego śmierć właściwie nigdy nie oznacza wipe.
    a no fakt ;p a i mam jescze 1 pytanie
    w buildach chodzi o te skille ktore dodajemy u trainera czy o tych po wcisnieciu w grze "n" ? a i jesli ktos by mi mogl udzielic kilku rad na temat gry to bede wdzieczny ;d

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Heal jest dla ogarów. Jeden błąd heala albo brak opanowania może się skończyć wipe całego raidu. Dlatego lepiej zacząć od dps.

  18. #38
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cleyu Zobacz post
    Pytanie dotyczace warriora ^^
    Na areny opłaca sie robic build arms/prot ( last stand ) ?
    Chodzi mi o dluuuugie przetrwanie,zwlaszcza ze Last Stand sie stackuje z Enraged Regeneration :>

    @Patrol
    Albo sie myle,albo Blizzard pisał ze to naprawia ^^
    Szajs.

    Cytat Napisał Cleyu Zobacz post
    @Quiet
    Wiem ale my robimy 3vs3 nie 2vs2 ^^,a team mamy tak : Warrior(Arms/Prot),Hunter(BM),Druid(Resto),wiec Druid z naszego teamu musi zdbac o Huntera tez ^^
    Bm ssie. Lepiej marka pod 3v3.
    Warrior arms koniecznie.
    Spam aimeda + mortala i cc heala. :]



    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Słyszałem że druid + warrior to w zasadzie nieśmiertelna para. Warrior może mieć takie uzupełnienie życia że nic go nie zabije. No i double dmg. Prawda?
    Gówno prawda. Czasami mam problem z zabiciem druta jak war na plerach siedzi, ale zazwyczaj mane posysam, innervate i znów mana.
    A czasami po prostu burst combo 25k w ccu przez 3 sek i chuja zrobi.

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    Tjaa, mam kumpla z którym biegamy na WSG razem. Rozwalamy kilka vs nas 2 :P Warek potrafi zajebiście przywalić, a druid może być i warkiem i rogalem xD 1) Crit 8k z shreeda w platy owni Palka jade jak psa nawet

    To nie gadaj. Fajne rozwinięcie :P

    @Daaron: Shamek 2) za 10k heala potrafi zrobić, a drut resto ma hoty, a więc i nieograniczony dostęp do many (zanim hoty się skończą, to mana się zregeneruje). Ogólnie, choć to priest potrafi najlepiej leczyć, to resto drut jest dużo silniejszy, wybuchy hotów na globcu czasem 17k wynoszą 3) Uwielbiam resto druta za to, że choć w feral jestem, to gdy mało hp mam, to na typa cyclone i się healuje xD
    1) Shred na trinity był zbugowany, a na sunwellu został naprawiony. Enaor i pare innych nerdów (imbaladyn 3 lata globa itd.) robili dokładne wyliczenia i doszli do tego, co jest zbugowane.
    2) Z mana drinkerami nie ma szans, bo brak stałego dostępu do many.
    3) Jak walczy się z debilem, to nie użyje, żadnego interrupta, ani nie przygotuje się na zdjęcie cycka. Ja poprostu counterspelluje felhunterem jak jest załadowane 1sek/7sek, castując przy okazji czar dmgujący. Jak widzę druta castującego cyclone, to wiem, że już jest z nim koniec.

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    Jak wyżej Bo sunwell jest pojebany. Shreed wali w plecy i crity z talentami naprawdę piękne wejść potrafią. Macie druta znerfionego (czyt. osłabionego) strasznie.

    1) Resto czy feral? Resto PvP jest bardzo łatwo zrobić, pamiętaj bylebyś uważał na stun locka. Drzewko ma to chujowe, że wolno biega, więc jak cie stunować zaczną to bye bye. Mimo wszystko rzucaj lifebloomy. 3 razy się stackuje (łączy), więc nie dość, że mocny heal włazi, to jeszcze wybuch oddaje sporą ilość many i sensowny heal. Buildem zajmę się później, gdyż teraz czasu nie mam.

    PS. Wyjaśnienia w nawiasach są dla ludzi, którzy się nie znają jak coś, żeby nie było
    PS2. GZ Crayon dwóch kwadratów. GoGoGo 3 :P
    1) Wystarczy czekać na rejuvie + 3x lifebloomie na stunlocka, który notabene trwa banalnie mało i z armem druta nie powinno być problemu z przetrwaniem go.

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    Wolę Nexusa niż suna, bo Sun to serwer bardzo dobry i lepszy niż Nexus, 1) ale nie ma klimatu i 3/4 graczy to dzieci, a Nexusie dzieci się nie utrzymają (chodzi o takie naprawdę debilne dzieci ).
    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    2) Dziś Nexus będzie miał nowy sprzęt. Nie będzie w ogóle lagów, no może się zaczną jak będzie grało 3k graczy ++
    1) Ta, szczególnie dużo dzieci zaczęło grać, jak się dowiedzieli, że są permy za bluzgi. _._
    2) Oni ten nowy sprzęt kupują co 3 miesiące i zawsze mówią, że nie będzie lagów. :F


    Pozdrawiam,
    Wasz mistrzu,
    Essay


    Nie oddaje reputów.

  19. #39
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przestałem grać na APO więc zastanawiam się nad grą w WoWa.

    Mam kilka pytań
    Są jakieś prywatne serwery na których się fajnie gra?
    Na jakim serwerze gra Daaron?
    Którą profesją najlepiej się gra?
    Która profesja zadaje największe uderzenia?
    Kto ma najwięcej życia?
    Co daje expienie w party?
    Opłaca się grać w WoWa?

    Jestem normalnie zielony w tej grze. Wiem tyle, że są jakieś rajdy ^^.

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Przestałem grać na APO więc zastanawiam się nad grą w WoWa.

    Mam kilka pytań
    Są jakieś prywatne serwery na których się fajnie gra? Tak. www.sunwell.pl/www.wownexus.pl
    Na jakim serwerze gra Daaron? Daaron czeka na transfer na Nexus.
    Którą profesją najlepiej się gra? A co lubisz? Mi się najlepiej gra huntem/drutem.
    Która profesja zadaje największe uderzenia? Klasa. Profka w WoWie to zupełnie co innego. Generalnie to koxami potrafią być wszystkie klasy.
    Kto ma najwięcej życia? Zależy od sprzętu. Tanki (blokerzy) mają największe ilości hp.
    Co daje expienie w party? Generalnie nic. Czasem do trudniejszych questów potrzeba kogoś do pomocy.
    Opłaca się grać w WoWa? Tak.

    Jestem normalnie zielony w tej grze. Wiem tyle, że są jakieś rajdy ^^.
    Odpowiedź obok cytatu :P

    @Essay: mamy sprzęt nowy i lagów nie ma nawet przy 1,5k graczy Ponoć serwer może zacząć lagować przy 3k graczy dopiero :P Trzeba by było jakieś testy zrobić. A co do shreeda - full buff + crit + arm pene + idol + kox sprzęt = efekt. Ale do tej pory tylko raz mi się taki hit zdarzył. Na ogół crity wynoszą 3-3,5k w platy max.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •