User Tag List

Strona 3 z 64 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 1272

Wątek: World of Warcraft - dyskusja ogólna

  1. #41
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Stronka nie działa
    Not Found

    The requested URL /www.wownexus.pl was not found on this server.
    Skąd mogę wiedzieć kim lubię grać, skoro jeszcze nie grałem xD?
    Czym się różnia klasa od profki?

  2. #42
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Stronka nie działa

    Skąd mogę wiedzieć kim lubię grać, skoro jeszcze nie grałem xD?
    Czym się różnia klasa od profki?
    Klasa to postać, którą grasz. Profka to umiejętności głowne twojej postaci. Na ogół wybiera się profki pod klase. Ja np mam leatherworking, gdyż druid może nosić leathery.

    Stronka działa. Poczytaj o klasach na http://www.world-of-warcraft.pl/Klasy/, a o profkach na http://www.world-of-warcraft.pl/Profesje/

  3. #43
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Przestałem grać na APO więc zastanawiam się nad grą w WoWa.

    Mam kilka pytań
    Są jakieś prywatne serwery na których się fajnie gra? Sunwell.pl ew. wow.nexus.pl Na sunwellu jest mniej bugów i są one szybciej naprawiane, ale na nexie jak narazie gra więcej graczy
    Na jakim serwerze gra Daaron? who cares? xD
    Którą profesją najlepiej się gra? Kwestia gustu. Nałatwiej na początku gra się palkiem, shamem lub druidem.
    Która profesja zadaje największe uderzenia? Największy ranged burst (dmg w małych odstępach czasowych) - warlock (może nawet mage, ale lock lepszy); największy melee burst - rogue mutilate/preparation; największy ranged dmg - shadow prej/affli lock/hunter. Megaduży dmg nie daje nic szczególnego, ja warlockiem dążę do tego, aby zabić kolesia w 1-3 sekundy, ale niestety nie może nas dzielić żadna ściana, przez co łatwo uciec od moich ataków.
    Kto ma najwięcej życia? Drut feral pod tanking
    Co daje expienie w party? Szybciej robisz questy.
    Opłaca się grać w WoWa? To sam ocenisz.

    Jestem normalnie zielony w tej grze. Wiem tyle, że są jakieś rajdy ^^.
    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    Odpowiedź obok cytatu :P

    @Essay: mamy sprzęt nowy i lagów nie ma nawet przy 1,5k graczy Ponoć serwer może zacząć lagować przy 3k graczy dopiero :P Trzeba by było jakieś testy zrobić. A co do shreeda - full buff + crit + arm pene + idol + kox sprzęt = efekt. Ale do tej pory tylko raz mi się taki hit zdarzył. Na ogół crity wynoszą 3-3,5k w platy max.
    No to nie pierdol, jak Daaron mówił, że bije po 3k i odrazu najeżdżasz, że to bug. Druid nie jest tygryskiem który jednym dziabnięciem pazurków rozpierdala powłokę czołgu T-44.


    Nie oddaje reputów.

  4. #44
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wy tutaj gracie w tego głównego WoWa czy na prywatnych serwerach?
    Z tego co czytałem DPSem może być każda klasa, ale która się najlepiej do tego nadaje? I czy np. jakiś koleś, który robi postać w kierunku dps, może sam expić bez tankera?
    Kim najszybciej można wbić 80 lvl?
    Rasa, to wygląd postaci którą robię? Czym się różni Horda od Przymierza?

  5. #45
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Wy tutaj gracie w tego głównego WoWa czy na prywatnych serwerach?
    Z tego co czytałem DPSem może być każda klasa, ale która się najlepiej do tego nadaje? I czy np. jakiś koleś, który robi postać w kierunku dps, może sam expić bez tankera?
    Kim najszybciej można wbić 80 lvl?
    Rasa, to wygląd postaci którą robię? Czym się różni Horda od Przymierza?
    Rasa to wygląd postaci, którą bierzesz. Mają też skile klasowe, ale raciale tak naprawdę gówno dają. Przymierze to ci dobrzy, a horda to ta zła (ja gram ally i Daar też).

    DPS może być każdy i nie potrzeba tanka. Tank na insty raczej potrzebny.

    Szybko się lvluje:
    - hunta
    - rogue
    - pala

    Gramy na prywatnych serwerach. Ja bym grał na globcu, ale nie gram bo nie mam czasu na raidowanie, a zdobyć itemy na 80 z samych bg też tak łatwo nie jest.

  6. #46
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czy gra warriorem/warlockiem na początku jest trudna? Ogarnę to jakoś?
    Przypominam, że nigdy nie grałem w WoWa! Chciałbym mieć taką klasę, żeby w miarę szybko zabijać potworki :P

    Napisałeś, że lvluje się szybko rogue, ale ktoś wyżej mówił, że to trudno się tym gra.

  7. #47
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Czy gra warriorem/warlockiem na początku jest trudna? Ogarnę to jakoś?
    Przypominam, że nigdy nie grałem w WoWa! Chciałbym mieć taką klasę, żeby w miarę szybko zabijać potworki :P

    Napisałeś, że lvluje się szybko rogue, ale ktoś wyżej mówił, że to trudno się tym gra.
    Do ogaru na pewno ciężko dojść. Hunterem się łatwo gra, ale PvP jest już dużo trudniejsze. O Locka pytaj Essaja.

  8. #48
    Łowca postów Patrol's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    194
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A jeśli chcesz grać rogalem, to musisz nauczyć się rogalić.
    Rogalenie polega na combo stealth, premeditation, ambush, eviscerate
    jeśli przeciwnik przeżyje to powtarzamy kombinację tylko, że zamiast stealth używasz vanisha. Jeśli chuj dalej dycha to jebiesz preparation i znowu vanisha.
    Ewentualnie jeśli bijesz 1 to zamiast vanisha możesz jebnąć blinda i stealtha.
    Premeditation niestety tylko co 20 sekund można użyć, więc damage z eviscerate będzie bardziej chujowy.

    Ewentualnie możesz expić pod combat, ale tego ci nie opiszę, bo aż chce się rzygać patrząc na rogala z macą w ręku.

  9. #49
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    Rasa to wygląd postaci, którą bierzesz. Mają też skile klasowe, ale raciale tak naprawdę gówno dają. Przymierze to ci dobrzy, a horda to ta zła (ja gram ally i Daar też).

    DPS może być każdy i nie potrzeba tanka. Tank na insty raczej potrzebny.

    Szybko się lvluje:
    - hunta
    - rogue
    - pala

    Gramy na prywatnych serwerach. Ja bym grał na globcu, ale nie gram bo nie mam czasu na raidowanie, a zdobyć itemy na 80 z samych bg też tak łatwo nie jest.
    Skille klasowe nic nie dają? HA! Gówno prawda, w pvp są bardzo ważne. Proszę zestawienie:

    Ally
    Human -> nic ciekawego poza większym gainem repy i tym, że może używać trinketów jakie chce (ma uwolnienie z impramentów)
    Night Elf -> totalne ścierwo
    Dwarf -> masakryczny shit
    Gnom -> najlepsze raciale w ally -> +5% intelectu nieźle owni, do tego dość ciekawe uwolnienie spowolnień. Choć klasa która wymaga intelectu nie potrzebuje aż tak bardzo uwolnienia ze spowolnień, choć się przydaje.
    Dranei -> shit, przydatne na raidy dzięki aurze, ale i tak w raidzie będą szamani (jedyny wybór w ally), a aury się nie stackują

    Horda
    Ork ->stuny krótsze o 15% (łącznie z talentami i meta gemem można skrócić stuna o 55%, imponujące, co nie? :>)
    Tauren -> aoe stun i moje ulubione 5% hp więcej. Nawet z buffów dostajesz 5% więcej.
    Troll -> berserking w połączeniu z buffem szama to aż 40%-60% haste więc... 15% krótsze spowolnienia też spoko
    Blood Elf -> silience i odnowienie jest fajne, a 2% affinity się przydaje
    Undead -> najlepsze na koniec. :> WILL OF THE FORSAKEN - uwalnia z feara, charma i sleepa czyli kosmos w pvp.





    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Czy gra warriorem/warlockiem na początku jest trudna? Ogarnę to jakoś?
    Przypominam, że nigdy nie grałem w WoWa! Chciałbym mieć taką klasę, żeby w miarę szybko zabijać potworki :P

    Napisałeś, że lvluje się szybko rogue, ale ktoś wyżej mówił, że to trudno się tym gra.
    Rogue jeden z gorszych experów. Sam dobrze o tym wiem. ;f
    Moim zdaniem, warlock i hunter to dwie najprostsze klasy do expienia, bo mają wbudowany tank mode (pety - warlock=voidwalker;hunter=większość petów z tenacity).
    A co do DPSu to zależy gdzie chcesz dpsować - pve, pvp wszystko od czegoś zależy.
    Ja na początku będąc noobem biłem w następujący sposób:
    Posyłam voida -> rzucam 3 klątwy -> biję z różdżki -> następny mob
    Tym sposobem marnowałem z 10% many więc banalnie mało + warlock ma zamianę życia na manę więc lajcik. Pozatym void dobrze trzyma aggro, a jeśli moby zaczną Cię bić to void i tak ma tarczę, która poświęca 25% jego życia i daje Ci tarczę absorbującą ileśtam życia (80 lvl w green itemkach ma z 9k hp, a tarcza absorbuje 11k z talentami ;o)


    Nie oddaje reputów.

  10. #50
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A moim zdaniem raciale nic nie dają. Rzadko widzę, żeby na bg były używane nie pasywne (prócz uwolnień np: ud). Może na arenach bardziej, ale ja nie mam na arenach doświadczenia.

    Night Elf wcale taki zły nie jest. Mogę wrzucić stealtha w każdym momencie, a na ogół przeciwnik na chwilę gubi się i przebiega za mnie. Wtedy łatwiej jest się wyhealować, zawsze to jedna-dwie sekundy zysku. Ogólnie to ally ma słabe raciale, ale w nowym dodatku ma to zostać poprawione.

    Poza tym, ja jako druid, zbyt wielkiego wyboru nie miałem, a nie chciałem ciągle w hordzie grać.

    EDIT: Na nexusie bugi są naprawiane codziennie =/ oni skryptują wszystko tak, żeby było blizzke, a nie jak Jajcer "byleby działało".

    @down: rasę możesz wybrać jaką chcesz. Undead imo najlepiej wygląda na locku, ale praktycznie każdy ma undeada :P
    Ostatnio edytowane przez Sylvanas : 17-09-2009 o 21:15

  11. #51
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czyli jeśli wybiorę Warlocka i rase Undeada, to będzie dobrze?
    O co chodzi z kontrolowaniem Demona i siebie? Wyczytałem, że Warlock ma słabą defensywe czyli walczyć może tylko na odległość lub z tankiem? Co robi Warlock jeśli się idzie na rajdy?
    Ostatnio edytowane przez Ktoś II : 17-09-2009 o 21:15

  12. #52
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Czyli jeśli wybiorę Warlocka i rase Undeada, to będzie dobrze?
    O co chodzi z kontrolowaniem Demona i siebie? Wyczytałem, że Warlock ma słabą defensywe czyli walczyć może tylko na odległość lub z tankiem? Co robi Warlock jeśli się idzie na rajdy?
    1. Demon ma skile, które może używać automatycznie lub takie jakie ty mu rozkażesz.
    2. Tak. Clothy nic praktycznie nie dają, ale masz tanka więc się nie martw a na bg i tak się biega :P
    3. DPS. Nic innego niestety nie może.

  13. #53
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    -->You Wanna Know<--
    Posty
    189
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Build pod Retri Palla na patch 2.4.3 , jakiś polecacie?

    No i ew. jeszcze Arcane/Frost Mage Build Arena pod 2.4.3 ( 17 0 / 44 ? ) by sie przydał ;x
    Cytat Napisał WcaleNieCineQ Zobacz post
    No tak, nie wiecie jak się podnieca wartości?
    Bierze się zeszyt do matematyki, rozbiera się przy nim, i zawarte w zeszycie wartości gwałtownie rosną. To jest podniecanie wartości.
    Kod HTML:
    XXX:
    Pomóż napisać rozprawke [...]
    ZZZ:
    Ja bym ci pomugł ale byś musiał mi zapłacić w gże 1cc.
    Jeśli tak to napisz mi pw, bb.
    ROTFL xD

  14. #54
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    EDIT: Na nexusie bugi są naprawiane codziennie =/ oni skryptują wszystko tak, żeby było blizzke, a nie jak Jajcer "byleby działało".

    @down: rasę możesz wybrać jaką chcesz. Undead imo najlepiej wygląda na locku, ale praktycznie każdy ma undeada :P
    Np. Mirror Image na sunwellu działa "byleby działał". Kopie mają tą samą gildię i nazwę co caster, castują frostbolty, a gdy frostbolt dolatuje castują fireblasta. Nie atakują targetów w poly... Naprawdę zrobione totalnie na odpierdol. =/

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Czyli jeśli wybiorę Warlocka i rase Undeada, to będzie dobrze? Ja tak mam, najlepszy wybór pod pvp. (mówię o destro/affli)
    O co chodzi z kontrolowaniem Demona i siebie? Wyczytałem, że Warlock ma słabą defensywe czyli walczyć może tylko na odległość lub z tankiem? Warlock ma malutki paseczek na którym zawarte jest 9 komend - 3 zw. z ruche (chodź za mną, stój, atakuj), 4 skille i 3 zachowania demona (pasywny, agresywny, defensywny) i ot całe sterowanie demona. A co do tanka - warlock ma własnego tanka którym jest jeden z demonów.
    Co robi Warlock jeśli się idzie na rajdy? Napierdala potwory na potęgę. Choć... zdarzają się raidy, gdzie warlock musi tankować. (patrz illidian stormrage fight na youtube, miałem przyjemność w takiej walce uczestniczyć) :]
    @Alex
    http://wow-space.info/postac/talenty...0125331351|243
    http://wow-space.info/postac/talenty...5010221551|243
    Ostatnio edytowane przez EsSaY : 17-09-2009 o 23:41


    Nie oddaje reputów.

  15. #55
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up: Spele, talenty, insty, to oczywiste, że działają tak jak należy, ale questy są zrobione byleby działały, a u nas każdy achievek, quest, inst jest wszystko skryptowane na 100% blizzke. Nasz admin ma konto na globcu specjalnie, żeby posprawdzać jak coś jest nie do końca wiadome.



    Nawet mój ptak jest większy od gnoma...
    Ostatnio edytowane przez Sylvanas : 19-09-2009 o 09:08

  16. #56
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sylvanas Zobacz post
    @up: Spele, talenty, insty, to oczywiste, że działają tak jak należy, ale questy są zrobione byleby działały, a u nas każdy achievek, quest, inst jest wszystko skryptowane na 100% blizzke. Nasz admin ma konto na globcu specjalnie, żeby posprawdzać jak coś jest nie do końca wiadome.



    Nawet mój ptak jest większy od gnoma...
    Bo głównym priorytetem suna jest pvp. ;]
    Questy są naprawiane jak ktoś je zgłosi, a jest do tego specjalny dział, gdzie narazie jest zgłoszonych tylko z 200 questów. ;f

    A presłania tego ssa nie rozumiem.xD


    Nie oddaje reputów.

  17. #57
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    -->You Wanna Know<--
    Posty
    189
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Essay, jakieś porady jak grać takim Pallem?
    Cytat Napisał WcaleNieCineQ Zobacz post
    No tak, nie wiecie jak się podnieca wartości?
    Bierze się zeszyt do matematyki, rozbiera się przy nim, i zawarte w zeszycie wartości gwałtownie rosną. To jest podniecanie wartości.
    Kod HTML:
    XXX:
    Pomóż napisać rozprawke [...]
    ZZZ:
    Ja bym ci pomugł ale byś musiał mi zapłacić w gże 1cc.
    Jeśli tak to napisz mi pw, bb.
    ROTFL xD

  18. #58
    Łowca postów Patrol's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    194
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Quiet ma ptaka większego niż gnom. xD '

  19. #59
    Nabijacz postów EsSaY's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    City of Compton Pozycja: Często na pieska Pobity rekord: Najdłuższy afk Reputation points: 76
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ormin Zobacz post
    Essay, jakieś porady jak grać takim Pallem?
    http://www.youtube.com/watch?v=XhtxdmjUOQM

    Cytat Napisał Patrol Zobacz post
    Quiet ma ptaka większego niż gnom. xD '
    xD


    Nie oddaje reputów.

  20. #60
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Konin
    Posty
    153
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mój chujowy char:
    http://eu.wowarmory.com/character-sh...dscalp&n=Quiet

    Marnuje się bo forsy nie ma =/ Trzeba czekać do praktyk.

    Żeby nie było to nie mój char Taki joke, zdziwiłem się, że jest druid o tym nicku, bo go wcześniej nie widziałem...
    Ostatnio edytowane przez Sylvanas : 20-09-2009 o 16:34

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •