User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: *

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • *

    0 0%
  • *

    0 0%
Strona 1 z 420 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 8395

Wątek: Piłka Nożna - temat ogólny

  1. #1
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post Piłka Nożna - temat ogólny

    Piłka Nożna - temat ogólny


    Cześć! Zauważyłem że na forum coraz częściej powstają tematy o pojedynczych spotkaniach piłkarskich. I tak mnie naszła myśl - po co zakładać każdy jeden oddzielny temat do jednego meczu, jak można wszystko ogarnąć w specjalnie do tego przeznaczonym temacie?
    Jako, że fußball to bardzo emocjonujący sport i wywiera wiele emocji wśród braci forumowej od razu ustalmy sobie kilka bardzo ważnych zasad, które będą obowiązywać w tym wątku.



    Regulamin

    1.Zero napinki. Jeśli chcesz się wypowiedzieć negatywnie na temat klubu, zawodników czy kibiców jakiejś drużyny niech to będzie wypowiedź konstruktywna i poparta porządnym argumentem. Nie tolerujemy "Jeb*ć Ruch bo to psy";
    2.Piszemy tylko wyłącznie na tematy związane z piłką nożną. Jeśli chcesz podyskutować o koszykówce, czy siatkówce - możemy się pożegnać;
    3.Nie musimy rozmawiać tylko i wyłącznie o jednej lidze piłkarskiej.
    Dopuszczalne są wszystkie klasy rozgrywkowe. Chcesz porozmawiać o lidze Burkina Faso? Nie ma sprawy, bylebyś coś o niej wiedział i miał coś ciekawego do powiedzenia na ten temat;
    5.Obowiązuje regulamin Forum.
    PS: Zastrzegam prawo do dodania jeszcze kilku punktów do tego 'mini regulaminu' tematu bez jakiegokolwiek informowania Was.
    PPS: Każdy post łamiący powyższe punkty będzie zgłaszany do odpowiednich organów ścigania tego forum.



    Tak więc, Drodzy Forumowicze. Zachowujcie się kulturalnie i mam nadzieję że w spokoju i w kulturalnej atmosferze porozmawiamy o uwielbianej przez nas dyscyplinie sportu.

    Pozdrawiam, ^Crayon

    @@@@@@
    @@@@@@
    @@@@@@
    @@@@@@@@@@@@@@@@
    @@@@@@@@@@@@@@@@
    @@@@@@@@@@@@@@@@
    @@@@@@
    @@@@@@
    @@@@@@

    Cytat Napisał Meercan Zobacz post
    Powiem jeszcze tyle, że jak Lech w przyszłym sezonie nie będzie grać w pucharach to mogę dać sobie rękę odciąć, że zdobędą mistrzostwo polski.
    8 Kwietnia 2011 godzina 20:43 - PAMIĘTAMY, NIE ZAPOMNIMY.

    @@@@@@
    @@@@@@
    @@@@@@
    @@@@@@@@@@@@@@@@
    @@@@@@@@@@@@@@@@
    @@@@@@@@@@@@@@@@
    @@@@@@
    @@@@@@
    @@@@@@
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 08-04-2011 o 20:45

  2. #2
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobrze, że powstał taki temat : ) Nareszcie będzie można normalnie podyskutować : )
    Może zacznę od tego, o czym w ostatnich dniach jest najgłośniej - powołanie Franciszka Smudy na selekcjonera reprezentacji Polski. Według mnie bardzo trafny wybór, w Polsce obok Kasperczaka jest on jednym z najlepszych szkoleniowców. Chyba każdy szanujący się kibic piłki nożnej zna jego najgłośniejsze dokonanie - wprowadził Widzew Łódź do fazy grupowej Ligii Mistrzów. Jak wiadomo po nim nikomu tego się nie udało. Gdyby w Lechu Poznań zdobył Mistrzostwo Polski, a co prawie mu się udało mógłby poprzedni sezon uznać jako jeden z lepszych w swojej karierze. Być może trochę PZPN wybrał go pod pryzmatem polepszenia sobie stosunków z kibicami, ale jakby nie patrzeć zrobili dobry krok. Zobaczymy co pokaże w najbliższych meczach towarzyskich : )
    Co do sytuacji na polskich boiskach to ciekawy jestem meczu Lech Poznań - Śląsk Wrocław, nie tylko pod względem piłkarskim : )
    Zaplecze ekstraklasy? W obecnej kolejce najciekawiej zapowiadał się mecz Górnik - Widzew, wygrał Widzew czy zasłużenie to pytajcie się Crayona : )

    @Tett
    Poprawiłem się o 11:25, a Ty posta napisałeś o 11:28, więc się nie liczy
    Ostatnio edytowane przez Bondi : 31-10-2009 o 11:31

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Silesia / Carmarthen
    Posty
    1 041
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Musiałeś w punkcie 1 dać akurat taki przyklad a nie inny ? ; o

    Tak swoją drogą
    Górnik 0:1 Widzew

    Co do Smudy i reprezentacji: bardzo dobrze że wybrali akurat go, czekał b. długo, w zeszłym sezonie wywalczył z Lechem puchar i prawie mistrza, teraz wyprowadził Zagłębie na prostą, Euro 2012 będzie pierwszym takim w którym przejdziemy eliminacje

  4. #4
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bondi Zobacz post
    pokarze



    @topic
    Co do Franza to zgadzam się z Bondim w 100%. Jest to trener godny tego stanowiska, świadczy o tym naprawdę spore poparcie kibiców. Jestem ciekawy co pokaże w nadchodzących meczach towarzyskich, chociaż nawet gdyby coś poszło nie tak, nie myślę, że przesądzi to o całej 'poważniejszej' grze Polaków w przyszłości. Zaskoczeniem jest na pewno kilka nowych twarzy powołanych do składu, ale jak to mówią - kto nie ryzykuje ten nie wygrywa.
    Chciałbym tutaj poruszyć temat ostatniej porażki Realu Madryt z chyba trzecioligową drużyną oraz przegrana z Milanem w Champions League.. Tyle wydanaje kasy w błoto? Jestem ciekawy jak Galacticos poradzą sobie z tymi wszystkimi problemami..
    Ekstraklasy, a raczej I liga: Wisła Płock przegrała wczoraj w moim rodzinnym mieście z Pogonia, która jest wysoko w tabeli Unibet I ligi, jestem z tego powodu zasmucony ponieważ od kilkunastu kolejek nie potrafimy wygrać meczu..
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  5. #5
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bondi Zobacz post
    Zaplecze ekstraklasy? W obecnej kolejce najciekawiej zapowiadał się mecz Górnik - Widzew, wygrał Widzew czy zasłużenie to pytajcie się Crayona : )
    Obie drużyny mogły wygrać, ale Bonin niesamowicie ładnie trafia ostatnio w bramkarzy przeciwników. Zdarza się. Teraz czekamy na rundę rewanżową!

    Co do Realu Madryt i przegranej z 3-ligowcem. Zdarzają się wpadki nawet najlepszym, Dudek nie miał nic do powiedzenia, bo to wyglądało tak jakby obrońcy grali przeciwko niemu. Smutne że Jurek dostaje szanse w takich momentach, jak Real właściwie odpuszcza mecz. W rewanżu się zbiorą w sobie i jeszcze awansują do kolejnej rundy!

    Bondi nie wspomniał o tym, jakie baty dostał Motor w spotkaniu z ŁKSem na wyjeździe. 5:2 i Tomasz 'Ninja' Hajto strzela bramkę. Pięknie.
    Teraz czekam na mecz Legii z Ruchem. Uważam, że Gorole mecz wygrają. Arcano wierzy w zwycięstwo Niebieskich, za to Splaxor stawia remis. Imo wygram zakład : D

  6. #6
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja też bym zaryzykował i postawił na Ruch. Kiedy ten mecz będzie? Może w tv będzie to się obejrzy. Górnik przegrał z Widzewem, ale noobki z Łodzi imponują mi w tym sezonie, atak mają niesamowity, widać że Janas nie był trenerem z łapanki i ci co mówili, że nie potrafi prowadzić dobrze drużyny się mylili Chociaż wierzę, że KSG ma szanse na powrót do Ekstraklasy jeszcze w tym roku. ;-)

    Real: Masz racje, zdarza się też najlepszym ale czy po to wydawali tyle milionów, żeby teraz takie rzeczy wyprawiać? Albo nie racji albo naprawdę coś tutaj jest nie tak..
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  7. #7
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Bondi nie wspomniał o tym, jakie baty dostał Motor w spotkaniu z ŁKSem na wyjeździe. 5:2 i Tomasz 'Ninja' Hajto strzela bramkę. Pięknie.
    Ano dostał, ale to nie ten mecz według mnie był wydarzeniem kolejki : P Co to Motoru to smutne jest to, że w blisko 400 tysięcznym mieście sport - w szczególności piłka nożna jest na tak słabym poziomie. Być może jest to wina po części, które nie kwapi się na na rozwój tej dyscypliny.
    Co do Realu to chyba lepiej dla nich, że dostali baty w Pucharze, a niżeli lidze, bo to chyba dla nich jest priorytetem - pokonanie Barcelony. Porażka z Milanem? Nie mają się czego wstydzić, Milan to naprawdę dobry klub, a Real bez Ronaldo to już troszeczkę co innego : )

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Silesia / Carmarthen
    Posty
    1 041
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Τettmeier Zobacz post
    Ja też bym zaryzykował i postawił na Ruch. Kiedy ten mecz będzie? Może w tv będzie to się obejrzy.
    Mecz o 18:30, będzie emitowany na Canal+ Sport.

    Ruch ofc. wygra, Legia graz bez Chinyamy i Grzelaka. Wszystko wyjaśni sie pod wieczór.

    Jak obstawiam?

    1:2

    Co do Unibet ligi to bardzo imponuje mi Pogoń, która jak przypomnie jest obecnie wice liderem i pokonała w PP już dwie drużyny Ekstraklasy - Piasta oraz Polonie Warszawa. Na koniec sezonu jak nie wejdzie Widzew, Górnik to wejdzie Widzew, Pogoń lub Górnik, Pogoń, ale do końca jeszcze daleko.

    #edit

    http://niebiescy.pl/index.php?id=5261 - zapowiedź meczu Legia vs. Ruch
    Ostatnio edytowane przez Arcano : 31-10-2009 o 12:18

  9. #9
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Obstawiam 1:0 dla Legionistów. Myślę że Mucha będzie mieć życiówkę ; d
    A co sądzicie o Sunderland : Liverpool i golu strzelonym po odbiciu od balona? Jeśli byłby to mecz trzeciej ligi to jeszcze zrozumiem, że sędzia się nie zna i uznaje bramkę, ale na takim poziomie...

    btw. Obertan gotowy na Blackburn. Może pokaże się z dobrej strony kibicom United! : ]

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
     
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie znam się na ekstraklasie.

    Serie A to moje życie

  11. #11
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Legia zasłużenie prowadzi. Ruch miał swoją okazję, Sobiech przewracał się w polu karnym, ale Mięciel dzisiaj życiowo gra. Chyba wygram zakład : D

    @Edit
    Haha! Legia Warszawa 2:0 Ruch Chorzów. Arcano - klękaj, Splaxor - klękaj. Oddajcie mi cześć jako najlepszy typer : D
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 31-10-2009 o 20:30

  12. #12
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stronghold Zobacz post
    Nie znam się na ekstraklasie.

    Serie A to moje życie
    Juventus to mój ulubiony klub piłkarski Witaj w klubie ludzi ogarniających Serie A Juve to wygra a Inter bez Zlatana to nie ten sam Inter co kiedyś Dama pokaże jeszcze w tym sezonie prawdziwe serce, podobnie jak to było w ostatnim meczu z Sampdorią(5:1 dla tych z Turynu ).

    @Ruch
    Szkoda że przegrywają :/ Liczyłem na nich dzisiaj.
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Serie A to także moje życie i mojego ukochanego zespołu.

    Juventus.. przegrał z Napoli 2-3, w sumie Napoli ma bardzo dobry atak, więc nie ma się czego wstydzić jeśli chodzi o 3 stracone bramki.

    Jak wiemy w środe Napoli zremisowało z Milanem ( 2-2 ) szkoda mi tego meczu, bo do 90 minuty Milan prowadził 2-0. Teraz Milan gra sobie z Parmą, oglądam meczyk i w sumie grają tak sobie, ale wygrywają 1 : 0 ( jest 85 minuta ).

    Módlcie się ze mną aby nie skończyło się tak jak z Napoli ;x

  14. #14
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja mam w klasie pare osob za Milanem, kilka za Interem i 2 za Juve ;] Wszyscy typują w piątki wyniki potem w poniedziałki jeden szydzi z drugiego W sumie to trochę głupie ale fajna zabawa jest ^^ No ale nic, tego weekendu akurat szkoda, Stara Dama przegrała na własnym stadionie, a Inter i Milan punktują.. Przyjdzie jeszce na nas czas ;D
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  15. #15
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeśli o mnie chodzi to zawsze miałem sentyment do AS Romy, głównie przez Francesco Totti - moim zdaniem żywą legendę futbolu. Stawiam go na równi z Pipo Inzaghim, Ryanem Giggsem i Paolo Maldinim. Być tak wiernym jednemu klubowi to dzisiaj rzadkość.
    Cóż mi pisać - przegrana Rzymian z Udinese na wyjeździe 2:1 boli, bo taka firma jak Roma nie powinna być na 14 miejscu w tabeli, raczej na czele i bić się o mistrzostwo z Juve, Interem i Milanem.

    Manchester United 2 : 0 Blackburn Rovers

    Bramka Berbatova i Rooneya dały zwycięstwo. Obertan grał poprawnie, ale nie wykorzystał kilku stuprocentowych sytuacji.
    A w półfinale Carling Cup drużyna SAFa zmierzy się z Kogutami z Tottenhamu. Jaki wynik obstawiacie? Z mojej strony skromne zwycięstwo United po bardzo mądrej grze.
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 01-11-2009 o 10:41

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No szkoda Romy, bo mają tam kilku utalentowanych zawodników.

    Real wygrywa, Barca remisuje ;p w sumie Osasuna strzeliła barcy na 1 do 1 w doliczonym czasie gry, a dla Realu 2 razy Higuain trzeba przyznać że Pellegrini zle robi dając go praktycznie co drugi mecz na ławie.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Silesia / Carmarthen
    Posty
    1 041
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Crayon pierwszy i ostatni raz miałeś racje xd to byl przypadek, z Jagą pójdzie nam lepiej.

    #edit/down

    omg wypadek przy pracy, każdemu może się zdarzyć, a ja pisałem na szybko.
    Ostatnio edytowane przez Arcano : 01-11-2009 o 14:39

  18. #18
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arcano Zobacz post
    pujdzie


    @topic
    Też stawiam na ManU. Co do Romy to jakoś nigdy nie interesowałem się specjalnie tym klubem, a Totti poza tym, że jest to dobrze znany zawodnik to wg mnie nie za dużo wnosi do tego światowego futbolu, nie jest to dla mnie jakiś zajebisty gość. Chooociaż... mam podobny nick do mojego. Takie Totti prawie=Tetti :P
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
     
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Inter Mediolan pokonał Livorno 2-0. Bramki zdobyli MIlito i Maicon.
    1. INTER MEDIOLAN 11 28 28 - 9


    !!!!!!!!1

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Up

    Okej to teraz powiedz nam coś na temat Interu i ligi mistrzów

    @Top

    Jutro lm bukchmacherzy w sumie dają wyrównaną kwote, 2.55 na Real i 2.60 na Milan, nie to co w pierwszym meczu, 1.40 na Real a bodajże 6.20 na Milan

Podobne wątki

  1. Koszykówka - Temat Ogólny
    By ilovehh. in forum Sport
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni Post / Autor: 11-06-2011, 17:25
  2. Kibice - temat ogólny
    By Arcano in forum Sport
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 28-03-2010, 22:38
  3. Boty - temat ogólny.
    By Lu$hOoOoOfy Cineq in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 03-10-2008, 07:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •