User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Wątek: Totomix

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    136
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post Totomix

    Witam dziś sobie tak pomyślałem ze moglibyśmy się jakoś zebrać i porozmawiać jakby tu zarobić : D .. a wiec wielu z was na pewno obstawia kupony TOTOMIX'A chciałbym abyście tu dawali swoje ciekawe oferty kuponów czy spotkania ....
    Nie zaśmiecając tematu beznadziejnymi postami ( nabijacze) !! Interesuje nas tu tylko i wyłącznie Hazard : )
    Na pewno nie jeden z was ma problem co by tu postawić aby wygrać razem możemy coś zdziałać : )

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    756
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja postawiłem w Finale LM oczywiście na Inter dodatkowo na wynik i przy wkładzie 50 zł wygrałem 1200

  3. #3
    Expert Zezikan's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Posty
    453
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    osobiście to grałem w to ale za dużo wtopiłem kasy;/ najlepsza wygrana to 594 zł za kupon 20-30 zł nie pamiętam...


    widziałem jak koleś grał w Totomixie i staiwał kupony po 300-700 zł i wygrana około 2tys i tak z 10-20 kuponów tych samych meczy (pewniaki według jego) (ale kurs to minimum 2,3+) rozmawiałem z koleżanką która tam pracuje i mówi że facet przychodzi grać 1-2 razy w miesiącu i non stop wygrywa...

    Temu obstawia parę kupnów żeby nie płacić podtków
    Nie gram :P

  4. #4
    VIP Maatinii's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Miasto
    Sz-n
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja osobiście nie obstawiam bo można to robić od 18lat. Ale zawsze daje mojemu koledze żeby mi obstawił parę meczy za 2zł.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Oborniki/Poznań
    Posty
    1 277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja zawsze z kolega obstawialem od 2 do 5 zlotych, obecnie nie obstawiamy poniewaz babka wyrzucila nas (inspekcja) bo nie mamy 18lat:O obecnie kolega ma 18 lat ale juz nie obstawiamy;] do wygranej brakowal 1-2 mecze;/;/;/

  6. #6
    Bywalec jołek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Koszalin
    Posty
    359
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    narazie sie zrazilem ;/ nie obstawiam zaklady Fortuna obstawilem z bratem 10 meczy i 3 w ogole takie jakies nic nie wiadomo i weszly i ostatni pewniak Arsenal z kims tam gral i remis... a obstawilem wygrana a to byl pewniak ze nawet kurs mial smieszny 1,2 chyba i to byl 10 mecz nie wszedl do wygrania za 5 zeta 817 zlotych bylo. ofc zero ;] Narazie nie gram ;]


    BANKAI!

  7. #7
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja kiedyś obstawiałem, ale w Professional ; d Zazwyczaj kupowałem kupony za 15-20 zł i obstawiałem Premier League. Zdarzało się wygrać całkiem przyzwoitą sumkę. Osobiście uważam, że jeżeli się na tym znasz to można na tym nieźle zarobić. Na pewno jest to o siedem nieb lepsze od totolotka.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja osobiscie obstawiam zawsze jak jest liga, teraz sie skonczyla to niestety ale dupa blada... Wygralem 2x po 250 zl i raz 70 mało troche, ale czekam az sie znow zacznie liga i bede mogł obstawiac.

  9. #9
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamor Wielki Zobacz post
    Ja postawiłem w Finale LM oczywiście na Inter dodatkowo na wynik i przy wkładzie 50 zł wygrałem 1200
    ja 100k wygrałem dobre bajki


    Nie obstawiam.......
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    z przypadku. ^^
    Posty
    384
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja zawsze PLH i NHL obstawiam, nic innego.

    Najwyższa wygrana około 150 zł, jak obstawiałem za 5 zł.

Podobne wątki

  1. Totomix - pytania.
    By SedaN* in forum Pytania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 11-06-2010, 16:28

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •