User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 29 z 29

Wątek: Champions League 09/10, wyniki, dyskusje. Wejd? tu!

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1 492
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za Realem ale powiem, ze wczorajszy mecz był porazka.
    Jakims cudem strzelili tą bramke i do przerwy 1:0
    Potem głupia bramka prawie z 50 metrow...
    Gdy juz myslalem, ze przynajmniej 2:2 bedzie a tu suprise.



    -,-'

  2. #22
    Zaawansowany Andrea's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki (L)
    Posty
    109
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak Real zawalil ten mecz z Milanem całkowicie,ta bramka na 1:0 to byl przypadek (błąd Didy).Gra wgl.sie nie ukladala Realowi z czego skorzystal Milan.
    Dareluss Banned-Jak myslisz co bedzie dawala korona po jej zakupieniu?
    devil murder v3-25% obrony przed ciosami matki, jak siedzisz przy Tibii oraz -12% szans na odłączenie internetu.-Koleś wymiatasz

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał .Gonzalo. Zobacz post
    Dzisiaj Real rozwali Milan aż będzie miło popatrzeć . Ja chciałbym Finał Real - Man Utd
    i jak, miło się patrzyło?

    Przy drugiej bramce PATO płakałem, ahh i nie przespana noc ! F O R Z A M I L A N

    Według mnie Pellegrini popełnił błąd, nie wpuszczając w drugiej połowie Van der Vaarta za Kake, który mimo iz według opini ludzi grał słabo, ja uważam że grał dobrze, starał się ciągnąć akcje do przodu, ale nie miał z kim grać. Benzema dno totalne, jeden wielki nie wypał, Marcelo grał dobrze, ale w ofensywie chociaz jest obronca, dwie bramki stracone przez niego, Casillas? Popełnił błędy, ale on też jest człowieiem.. Xabi jeden dobry strzał z dystansu, sporo strat i niecelenych podań, to samo Ramos, Jedyni na + to Drenthe i Raul, który jak na kapitana przystało dzielnie walczył z przodu.

    Co do gry Milanu, pierwsza połowa gorzej niż przeciętnie, druga połowa dobra, o ile nie bardzo dobra, Pato zaczął wygrywać pojedynki, gra zaczęła się układać i mimo bardzo wolno konstruowanych akcji były one skuteczne. Bramka Silvy powinna być uznana, no ale cóż, dobrze jest jak jest
    Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 22-10-2009 o 15:35

  4. #24
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    troszkę niektórzy kibice realu umilkli tutaj VeB

  5. #25
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ta... Milan ich pojechał, ale nie jestem z tego powodu zadowolony ponieważ kibicuje Juve(które po trudnościach wygrało jednak z Maccabi)..
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  6. #26
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Patrzyłem na CSKA : United i ostatnie pięć minut meczu - miód, cud, futbolowa perfekcja. Czerwone Diabły mogły z dziesięć razy bić piłę mocno w pole karne, gdzie byli Berbatow i Owen. I jakie było moje zdziwienie, gdy Valencie stojąc przy szesnastce obraca się i wycofuje do Nevillea, który następnie odgrywa piłkę do Van Der Sara. On do Carricka, piła do Naniego, wbiega szybko do środka i Valencia przy piłce. Wielki spokój młodzika, znowu wycofanie do Gary'ego. Grali piłką tak perfekcyjnie, że przyglądałem się temu jak zaczarowany.

    Dyskusja widzę też tyczy się Realu i Milanu. No dobrze, Milan zwyciężył, ale uważam że nie miał lewego skrzydła. Obserwowałem u dołu ekranu poczynania Ronaldinho, gdy był bez piłki. Spacerował, albo w ogóle stał i czekał na podanie. Szkoda tylko że przeciwnik miał kulę. Pierwsza połowa w wykonaniu R80(lol) - tragedia. Jak na niego patrzyłem to zastanawiałem się, czy to na pewno Ronaldinho, który zachwycał w Barcelonie. Uświadamiał mnie tylko w momentach, gdy piłkę przyjmował. Fakt - przyjmował jak za dawnch lat, ale kuźwa nic ciekawszego nie robił. Tak samo jak Pato, który potem chyba Powerade wypił.

    Szkoda wygranej 4:0 Chelsea...
    dawajcie, hejterzy : D

    @Down
    Jakiś ulung, holender. Słaby. Ja lepszy i o wiele tańszy : D
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 22-10-2009 o 21:01

  7. #27
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    100% agree co do spacerowania/stania Ronaldinho. btw. Kto to jest ten Drenthe?
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  8. #28
    Łowca postów Rumix's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    233
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Real Madrid 2-3 Ac Milan .
    Loluwa. Zaskoczył mnie Real .
    Bez Cristiano to nie gra . ; o .

  9. #29
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    F.C Barcelona-tylko ona.............................................

Podobne wątki

  1. [PC] Bloodline Champions
    By warlike in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 17-06-2011, 14:08
  2. [8.42] Dyskusje!!
    By GroteznówBan in forum Inne
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 22-01-2009, 21:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •