User Tag List

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki 81 do 86 z 86

Wątek: edzio first

  1. #81
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ludzie wy macie zle w baniach... najlepiej piszcie do mortiisa o usuniecie all postaci... serwer upadnie... nikt nie bedzie gral oprocz nobkow ktorzy nigdy nie mogli sie wybic w statach jak pisalo kilka osob up... mortiis nie bedzie utrzymywal serwa sam a jak go zamknie to all pojdziecie na mazurski i tam bedziecie sie wybijac w statach <LOL>

  2. #82
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    95% APO jedzie na wosso/scar itp...
    Większość h-lvl(jezeli to tak nazwe...) jedzie na cave...
    Mortiis nie bedzie usuwal harow za boty... czemu?
    Musial by z 300 harow z gornej polki delte... Co z tym idzie kto bedzie kupowal pacc?....
    APO TO SYF I KAZDY O TYM WIE

  3. #83
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Delete za cave powinien być, za jakimś 5 złapaniem. Sam mam już sporo banów za cave i pierdole to, już na cave nie będe jechał bo nie chce załapać się na delete jak Rzulf czy Seviper. Nie wyzywam nikogo od botów, bo sam na nich jechałem, tymbardziej wy nie powinniście mówić na kogoś 'bot' skoro sami używacie i się nie wypierajcie. ; )

    Powinni skasować np.Karelq'a który już miał sporo banów za cave, sam widziałem go ze 4 x na big respie bally, pokasować kilka h lvli i wrócą old gracze, interes się rozwinie. ;d

    Mortiis nie byłby na tym stratny.

  4. #84
    Łowca postów Dopalacz's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Okolice Wro
    Posty
    256
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jejq karelq chuj cie interesuje ,popatrz ma roxuy,abard , stasek,i paru innych oni zapierdalaj szybko na cave to że ja mialem 4 bany za cave to co , i kotku nie widziałeś mnie na big respie na bally bo za każdym razem jak wpadałeś odpisywyałem ; /.

  5. #85
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    70
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    tak? ale za to masz 17 banów za boty, a Ci których wymieniłeś po tyle nie mają, nawet ja tylu nie mam.;c mam 10 banów za boty i więcej już ich nie użyje, a ty masz wyjebane w to, czy dostaniesz bana czy nie, bo delete nie dostaniesz, tak ?

    Haha, chyba odpisywałeś ale nie mi, i chodziłeś na waypointach, do tego miałeś auto attack.;d Ciekawi mnie też dlaczego jak włączyłem pk i Cie biłem, to tylko sio było i sie nie ruszałeś ? ; o

  6. #86
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Niemcz/BDG
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Też jestem za . Np. Essam Al Ridi w miesiąc wbił 1k + nie wierze w to , że nie stawiał go na Cave. Za cave powinni dawać 2 bany , i za 3 banem Delete . To może by oduczyło stawiać większe lvle na Cave bo już niech lepiej wbiją 3 lvle ale uczciwie niż 13 na bocie. Lub Showtek... Dostał bana za cave bota ban zszedł a on dalej go stawiał ;/ naprawde Gm-owie wiem , że macie dużo roboty ale moglibyście z tym coś zrobić.

Podobne wątki

  1. [7.6] Edzio first.
    By First_Edzio_first in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 16-02-2012, 23:03

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •