User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: *

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • *

    0 0%
  • *

    0 0%
Strona 420 z 420 PierwszyPierwszy ... 320370410418419420
Pokaż wyniki 8 381 do 8 395 z 8395

Wątek: Piłka Nożna - temat ogólny

  1. #8381
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    od dawna wiadomo ,że ZP to plebiscyt popularności , jednak nadal wywołuje dużo emocji ( FP powinno określić jasno na jakie podstawie wybiera się zawodnika )
    Luka M. dostał w 2018 raczej nie za wyniki indywidualne ( tu się cieszyłem , bo myślałem , że idzie to w dobrą strone i na ZP ma szanse też obrońca czy nawet bramkarz xD)
    Jednak w 2019 wygrał ja Leo M. wyprzedzając van Dijka ( a wiadomo co osiągnął drużyno )
    w 2020 FP odwołując gale i tu bez wątpienia ZP wygrałby Lewy
    a w 2021 jest dużo kontrowersji bo wiele osób nie ogarnia co to jest CA ( które zdobył Messi ) a w poprzednich latach lali na nie ciepłym moczem patrz Alexis S. w 2016
    https://naforum.zapodaj.net/799145c67eda.jpg.html
    W 2016 ZP wygrał Ronaldo miał fatastyczny rok z RM i z reprezentacją sięgnął z nią po mistrzostwo europy , ale nie o to chodzi xxD Chilijczyk nie znalazł się NAWET W 30 nominowanych z mocno podobnymi osiągnięciami do LEO XD ( I chyba o to tu chodzi )
    Gówno burza będzie ciągle bo od lat kryteria aby wybrać się zmieniają od kilku lat xD * niby tak ale chodzi o marketing a Messi ma potężny w porównaniu do Alexisa i dlatego sięgnął po to trofeum.
    - I to tylko przykłady z ostatnich lat Iniesta i inni byli skrzywdzeni ale według mnie w tym roku doszlo do największego skandalu. W historii tej nagrody .
    Zobaczymy może z biegiem czasu się coś zmieni a może nie Ale wątpię.
    Niby nagroda najbardziej wartościowa w świecie piłki itp ale czy tak faktycznie jest ..............? Można samemu sobie wywnioskować po wyborach od lat . Dla mnie z biegiem czasu stał się to plebiscyt popularności .

  2. #8382
    Gaduła Mordeczka69's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Miasto
    Usa
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilosek55 Zobacz post
    od dawna wiadomo ,że ZP to plebiscyt popularności , jednak nadal wywołuje dużo emocji ( FP powinno określić jasno na jakie podstawie wybiera się zawodnika )
    Luka M. dostał w 2018 raczej nie za wyniki indywidualne ( tu się cieszyłem , bo myślałem , że idzie to w dobrą strone i na ZP ma szanse też obrońca czy nawet bramkarz xD)
    Jednak w 2019 wygrał ja Leo M. wyprzedzając van Dijka ( a wiadomo co osiągnął drużyno )
    w 2020 FP odwołując gale i tu bez wątpienia ZP wygrałby Lewy
    a w 2021 jest dużo kontrowersji bo wiele osób nie ogarnia co to jest CA ( które zdobył Messi ) a w poprzednich latach lali na nie ciepłym moczem patrz Alexis S. w 2016
    https://naforum.zapodaj.net/799145c67eda.jpg.html
    W 2016 ZP wygrał Ronaldo miał fatastyczny rok z RM i z reprezentacją sięgnął z nią po mistrzostwo europy , ale nie o to chodzi xxD Chilijczyk nie znalazł się NAWET W 30 nominowanych z mocno podobnymi osiągnięciami do LEO XD ( I chyba o to tu chodzi )
    Gówno burza będzie ciągle bo od lat kryteria aby wybrać się zmieniają od kilku lat xD * niby tak ale chodzi o marketing a Messi ma potężny w porównaniu do Alexisa i dlatego sięgnął po to trofeum.
    - I to tylko przykłady z ostatnich lat Iniesta i inni byli skrzywdzeni ale według mnie w tym roku doszlo do największego skandalu. W historii tej nagrody .
    Zobaczymy może z biegiem czasu się coś zmieni a może nie Ale wątpię.
    Niby nagroda najbardziej wartościowa w świecie piłki itp ale czy tak faktycznie jest ..............? Można samemu sobie wywnioskować po wyborach od lat . Dla mnie z biegiem czasu stał się to plebiscyt popularności .
    Ogladales copa America w 2016 i 2021? uważasz że Alexis i Messi rozegrali turniej indywidualnie tak samo?
    Patrząc na statystyki z 2021 roku od 1 stycznia do 24 października to Lewy od Messiego jest lepszy tylko w golach i to nie jakoś miażdżąco.
    Tylko ze Lewy jest środkowym napastnikiem w potężnej drużynie grającej w słabej lidze a Messi jest ofensywnym pomocnikiem który większość roku grał w słabej Barcelonie którą ciągnął za uszy ile się dało.
    W większości ważnych statystyk niemal gwałcił Lewandowskiego, gole to nie wszystko.

    https://pbs.twimg.com/media/FFDCcpkX...g&name=900x900

    Pisanie o jakimś skandalu czy okradzeniu Bawarczyka to żart.

  3. #8383
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mordeczka69 Zobacz post
    Ogladales copa America w 2016 i 2021? uważasz że Alexis i Messi rozegrali turniej indywidualnie tak samo?
    Patrząc na statystyki z 2021 roku od 1 stycznia do 24 października to Lewy od Messiego jest lepszy tylko w golach i to nie jakoś miażdżąco.
    Tylko ze Lewy jest środkowym napastnikiem w potężnej drużynie grającej w słabej lidze a Messi jest ofensywnym pomocnikiem który większość roku grał w słabej Barcelonie którą ciągnął za uszy ile się dało.
    W większości ważnych statystyk niemal gwałcił Lewandowskiego, gole to nie wszystko.

    https://pbs.twimg.com/media/FFDCcpkX...g&name=900x900

    Pisanie o jakimś skandalu czy okradzeniu Bawarczyka to żart.
    ps przeczytaj jeszcze raz co napisałem ( a nie sugerujesz , że porównałem równo te dwa przypadki Chilijczyka i Argentyńczyka ) . Porównałem tylko , że Alexis w *huj z podobnymi osiągnięciami nie ZNALAZŁ SIĘ NAWET W 30 . Czemu nie był nawet w top 10-20?.Co raz więcej jest głosów , że to plebiscyt popularności i to nie od tego roku
    Uwielbiam te statystki z screena <3
    hahaha te statyki :
    Shot on target
    Big Chances Missed
    ITP
    Bardzo istotne xD hahaha

  4. #8384
    Gaduła Mordeczka69's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Miasto
    Usa
    Posty
    160
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamilosek55 Zobacz post
    ps przeczytaj jeszcze raz co napisałem ( a nie sugerujesz , że porównałem równo te dwa przypadki Chilijczyka i Argentyńczyka ) . Porównałem tylko , że Alexis w *huj z podobnymi osiągnięciami nie ZNALAZŁ SIĘ NAWET W 30 . Czemu nie był nawet w top 10-20?.Co raz więcej jest głosów , że to plebiscyt popularności i to nie od tego roku
    Uwielbiam te statystki z screena <3
    hahaha te statyki :
    Shot on target
    Big Chances Missed
    ITP
    Bardzo istotne xD hahaha
    no dla dzieci oglądających piłkę tylko w środę o 21 na jedynce może faktycznie mało istotne statystyki. Ale dla dziennikarzy którzy głosowali powinno mieć to znaczenie i jak widać miało.
    France Football jasno podało kryteria:
    Klasa zawodnika: tu Messi dwie ligi wyżej
    forma: lekki plus dla Lewego
    zdobyte trofea: zdecydowanie Messi
    dotychczasowa kariera: no tutaj to nawet tłumaczyć nie trzeba.

    Warto też zauważyć że kiedyś przyznawano punkty tylko trzem zawodnikom a teraz dają je aż piątce.
    W wielu krajach Afryki, Azji czy Ameryki Południowej Lewandowski jest jakimś mało znanym napastnikiem klubu z Niemiec. Nic więcej.

  5. #8385
    Gaduła Kamilosek55's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Miasto
    Kozienice
    Posty
    135
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mordeczka69 Zobacz post
    no dla dzieci oglądających piłkę tylko w środę o 21 na jedynce może faktycznie mało istotne statystyki. Ale dla dziennikarzy którzy głosowali powinno mieć to znaczenie i jak widać miało.
    France Football jasno podało kryteria:
    Klasa zawodnika: tu Messi dwie ligi wyżej
    forma: lekki plus dla Lewego
    zdobyte trofea: zdecydowanie Messi
    dotychczasowa kariera: no tutaj to nawet tłumaczyć nie trzeba.

    Warto też zauważyć że kiedyś przyznawano punkty tylko trzem zawodnikom a teraz dają je aż piątce.
    W wielu krajach Afryki, Azji czy Ameryki Południowej Lewandowski jest jakimś mało znanym napastnikiem klubu z Niemiec. Nic więcej.
    Sam sie przyznałeś , że popularność ma znaczenie ("W wielu krajach Afryki, Azji czy Ameryki Południowej Lewandowski jest jakimś mało znanym napastnikiem klubu z Niemiec. Nic więcej").xD
    I kolejna sprawa nadal się nie odniosłeś dlaczego Alexis(który miał bardzo mocno podobne statystyki do Leo) nie znalazł się w 30 nominowanych bo wiadomo liczy się popularność ktorą ma twój pupil . No a jak nie to może wyjaśnisz mi dlaczego . Zresztą nie ważne zapatrzony jesteś ślepo i nie widzisz sporo nieścisłości . Twoja racja a mój spokój . ja patrze nadal na 1-30 i nie dowierzam niektórym miejscom zawodników

  6. #8386
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    ( ͡° ͜ʖ ͡°
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie


  7. #8387
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapitan Grzmot Zobacz post
    Powoli Xavi odbudowuje Barcelonę.. Każdy pisze o Hallandzie, ale czy oby na pewno on pasuje do tego zespołu? Sam nie wiem.. Czas pokaże, na razie wygląda to fajnie.

  8. #8388
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    ( ͡° ͜ʖ ͡°
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Powoli Xavi odbudowuje Barcelonę.. Każdy pisze o Hallandzie, ale czy oby na pewno on pasuje do tego zespołu? Sam nie wiem.. Czas pokaże, na razie wygląda to fajnie.
    Na początku byłem na tak, ale obecnie jak dla mnie powinni go sobie odpuścić, za duży koszt jak za jednego zawodnika w obecnej sytuacji Barcelony. Lepiej postawić na młodzież i ewidentnie sprowadzić kogoś z wyższej półki za jakąś normalniejszą cenę. Jak dla mnie Haaland to zbyt duże ryzyko, a nie chciałbym powtórki z debilnych transferów (za taki hajs) typu Dembélé i Coutinho. Zbyt duże ryzyko, zwłaszcza że typ jest kontuzjogenny.

    #t
    Zawsze wiedziałem że Auba to kot jakich mało, szkoda że swoje najlepsze lata zmarnował w śmiesznym Arsenalu.

    W XXI wieku w #ElClasico było 10 zwycięstw z przewagą +3 bramek.

    9 zwycięstw Barcelony:
    0-3
    0-3
    2-6
    5-0
    0-4
    0-3
    5-1
    0-3
    0-4


    1 zwycięstwo Realu Madrytu:

    4:1

    Ostatnio edytowane przez Kapitan Grzmot : 21-03-2022 o 22:28

  9. #8389
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Obstawiałem: Real 0:3 Barcelona - dużo się nie pomyliłem...

  10. #8390
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja myślałem, że będzie równy mecz. Takiego spotkania jak i wyniku się nie spodziewałem.

  11. #8391
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    ( ͡° ͜ʖ ͡°
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oxi Zobacz post
    tak gwoli przypomnienia

    karp gdzie jestes??

  12. #8392
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kapitan Grzmot Zobacz post
    Całkiem zabawna grafika biorąc pod uwagę fakt, że to Chelsea ostatnio wygrała ligę mistrzów, superpuchar europy, podczas kiedy Barcelona sięgnęła po śmieszny copa del rey, wygrała talon na rozjebaną sytuację ekonomiczną klubu i oddała swoją legendę za paczkę frytek do PSG, ale spokojnie, myślę, że tu nikogo nie dziwi poziom twojego odklejenia.
    Jak tam, udało wam się już siłą wypchnąć tego De Jonga?XD

  13. #8393
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    ( ͡° ͜ʖ ͡°
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    Całkiem zabawna grafika biorąc pod uwagę fakt, że to Chelsea ostatnio wygrała ligę mistrzów, superpuchar europy
    Chelsea wygrała LM, a mimo to i tak żaden piłkarz nie chce tam grać i każdy ma w dupie ten sztuczny klubik bez renomy. Prawie każdy piłkarz z obecnej topki na rynku transferowym wybiera Barcelonę która przechodzi największy kryzys od lat i nawet dużo większe pieniążki oferowane przez Chelsea nie robią wrażenia na takim Lewandowskim, Raphinhii czy Kounde.

    Ty śledzisz w ogóle obecne okienko transferowe i widzisz jak Chelsea się ośmiesza czy potrafisz tylko napisać że Chelsea wygrała LM? No wygrała rok temu, nawet nie w ostatnim sezonie i co z tego? Nikt już tego nie pamięta i każdy ma to w dupie. : /

    Piłkarze nadal mają w głowie Barcelonę za czasów Messiego, Guardioli, dwóch trypletów i STYLU w jakim to zrobili. Nikogo nie interesuje i na nikim nie robi wrażenia jakieś pojedyncze zwycięstwo klubu w LM słynącego z murowania bramki i drewnianej nudnej gry.

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    podczas kiedy Barcelona sięgnęła po śmieszny copa del rey
    Ale o jakim sezonie ty piszesz? Bo w ostatnim sezonie Barcelona nie wygrała niczego, nawet Pucharu Króla. Chelsea też nie wygrała niczego w ostatnim sezonie. Jesteś jakiś opóźniony?

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    wygrała talon na rozjebaną sytuację ekonomiczną klubu
    Chelsea za to wygrała talon na bogatego ruska który kupił sobie ten klubik bez historii i zrobił z niego swoją zabawkę dzięki czemu zaczęli istnieć w Europie i coś tam wygrali.

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    i oddała swoją legendę za paczkę frytek do PSG
    Niestety jest to wina poprzedniego upośledzonego prezydenta który rozwalał hajs na lewo i prawo i doprowadził do sytuacji w której obecny prezydent nie mógł za bardzo już nic zrobić. Barceloną nie rządzi miliarder z Rosji i niestety stało się co się stało.

    Cytat Napisał Lagga v3 Zobacz post
    Jak tam, udało wam się już siłą wypchnąć tego De Jonga?XD
    Jak tam, Chelsea udało się już chociaż raz nie zbłaźnić przy próbie sprowadzenia jakiegoś piłkarza którego chce również ta upadła Barcelona?

  14. #8394
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co za mecz, co za finał! Do tej pory mam ciary!
    Argentyna MISTRZEM ŚWIATA! Messi MISTRZEM ŚWIATA!



  15. #8395
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    ( ͡° ͜ʖ ͡°
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    Pozdrawiam. (:

Podobne wątki

  1. Koszykówka - Temat Ogólny
    By ilovehh. in forum Sport
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni Post / Autor: 11-06-2011, 17:25
  2. Kibice - temat ogólny
    By Arcano in forum Sport
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 28-03-2010, 22:38
  3. Boty - temat ogólny.
    By Lu$hOoOoOfy Cineq in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 03-10-2008, 07:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •