User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: *

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • *

    0 0%
  • *

    0 0%
Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 8395

Wątek: Piłka Nożna - temat ogólny

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cracovia walczy dzielnie, aż nie umiem uwierzyć. Ale ważne, że z nami przegrali dwukrotnie i nasze są trzy punkty. Teraz niech urywa punkty czołówce, a my na majstra hahahahah

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dziwnie brzmi, Śląsk fantastyczna passa, ale teraz z Widzewem im się udało. ;d

    A Cracovia rzeczywiście, co raz lepiej, mimo to nie wierzę, że pozostaną w ekstraklasie.

  3. #3
    Guru! _woto_'s Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Narazie Arsenal 2:0 ale jak oni nie bede wykorzystywac szans bez bramkarza na bramce to jeszcze przegraja xd. Lehman na bramie stoi i o dziwo nie wpuscil narazie nic. Fabregas ladne pilki gora wrzuca, chyba poogladal mecze
    Barcy

  4. #4
    Łowca postów Lewy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    291
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czas na małą relacje

    Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 3:0

    Jeszcze przed meczem obstawiałem że wygramy mecz ale w już jego trakcie mocno się zdziwiłem.Piłkarze nie grali praktycznie nic i dali sobie te bramki wpuścić.No ale wynik dla kibica jest mało ważny.Z Gdańska wyruszamy w nocy autokarami.Po 13h jazdy jesteśmy już w Krakowie pod stadionem Wisły.Do meczu czas sobie umilałem w pubie "U Wiślaków".Na 2h przed meczem wyruszamy pochodem na stadion przez błonia (tu muszę dodać że odległość między stadionami jest mała i będąc przy stadionie Wisły można zobaczyć kawałek dalej stadion Cracovii).Wejście dosyć sprawne ale te kamery skanujące oczy to trochę porażka ponieważ niektórym bilet zaskoczył dopiero po paru minutach (w tym i mnie).Ja na sektorze melduje się 1,5h przed meczem.Gdy my byliśmy w komplecie już na sektorze to powoli stadion zaczął się cały wypełniać.W trakcie meczu tylko do 15 minuty prowadzimy doping.Później mają miejsce takie sceny jak rzucanie petardami w nasz sektor,obustronne rzucanie butelkami a także bateriami w nas.Trzeba było się pilnować jednocześnie oglądać mecz i patrzeć czy nic nie leci nad głową .Na sektorze brak przypadkowych ludzi, wszyscy "kumaci" a także większość ubrana na czarno.Pod koniec meczu na murawę leci ketchup i musztarda z cateringu .Warto wspomnieć jeszcze że spiker by zagłuszyć bluzgi z obu stron podawał wyniki ligi estońskiej czy chińskiej.Po meczu przy wyjściu z sektora kałuża wody, powyrywane rury, rozwalone grzejniki w toaletach.Po jakichś 30 minutach nas wypuszczają i udajemy się pod stadion Wisły.Około 22 udajemy się w podróż powrotną do Gdańska, która trwa niecałe 9h.

    Podsumowując.Wyjazd ciekawy tylko szkoda wyniku ale nie o to chodzi przecież .Wyjazd trwał 30h.Rozeszły się wszystkie bilety w Gdańsku a dostaliśmy ich zapewne 5% czyli 755 kibiców obecnych na sektorze w tym 340 Wisła Kraków, 31 Śląsk Wrocław i 5 osób z Czarnych Słupsk.

    Ostatnio edytowane przez Lewy : 10-04-2011 o 19:28

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oglądałem ten mecz z innymi kibicami Rossonerich, we Włoskim pubie. Szczerze? Po pierwszej połowie każdy z nas miał chwile zwątpienia. Zrobiliśmy dokładnie to, co zrobił Arsenal przegrywając 4:0 na San Siro - traciliśmy bramki z niczego, po indywidualnych błędach. W pierwszej połowie nie poznawałem zawodników Milanu - totalny brak koncentracji oraz strach, jaki towarzyszył im w trakcie meczu.

    Van Persi pewnie dzisiaj nie spał, mógł zrobić wszystko w tamtej sytuacji, a wybrał najgorszą opcję. Jednak Nocerino nie lepszy - cała pusta bramka, a on kopnął w Szczęsnego, który stał przy drugim słupku. Martwi mnie postawa Thiago Silvy, cały mecz dobrze, jednak to po jego błędzie wpadła druga bramka, a ostatnio tego typu błędy zdarzają mu się co raz częściej. Ibra totalnie się spalił, wydaję mi się, że w tym meczu więcej korzyści by przyniósł, gdyby grał na obronie.. Mesbah dno totalne, nie wiem, co ten zawodnik robi w takim zespole. Robinho według mnie zagrał na plus, potrafił przejść trzech zawodników, ale był totalnie osamotniony w swoich akcjach.

    Pierwsza połowa totalna dominacja Arsenalu, w drugiej Milan zagrał prawie bezbłędnie.

    Byłem zaskoczony, gdy widziałem, jak obrońcy Arsenalu przerywali prawie każdą akcję Rossoneri. Bez presji, na luzie - skutek? Perfekcyjna gra Arsenalu. Jednak nie oszukujmy się - 1 kapitalna połowa w kontekście dwumeczu to za mało, by móc awansować do następnej rundy.

  6. #6
    Łowca postów Old Shidishi's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Near ZmC
    Posty
    270
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    7:1 heheh... nie spodziewalem sie takiego pogromu. No ale coz, bywa Messi na krola strzelcow idzie spokojnie

    Apoel w 1/4 heheheehehhehehehehehehe, tu dopiero sa jaja!

  7. #7
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Old Shidishi Zobacz post
    7:1 heheh... nie spodziewalem sie takiego pogromu. No ale coz, bywa Messi na krola strzelcow idzie spokojnie

    Apoel w 1/4 heheheehehhehehehehehehe, tu dopiero sa jaja!
    jaja to będą jeżeli apoel będzie w finale, co przy lekkim szczęściu jest możliwe XDDDDDDD

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
     
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Inter Mediolan zremisował z As Romą 1-1. Bramkę dla Nerazzurrich zdobył Eto'o, dla gości trafił Vucinic.

    Wreszcie Eto'o sie przełamał xd

  9. #9
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zmarł bramkarz reprezentacji Niemiec Robert Enke. Miał 32 lata. Przyczyna zgonu nie jest znana - podaje Rzeczpospolita.
    W niemieckiej telewizji podają, że jest to samobójstwo z powodów prywatnych. Podobno pod pociąg skoczył. Miał być pierwszym bramkarzem reprezentacji Niemiec na MŚ w RPA.

    Może nie wytrzymał psychicznie? 3 lata temu dziecko mu zmarło.

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Warszawa ; O
    Posty
    124
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szkoda typa pamietam, ze wybieralem go w CM menedżerze 03/04.. :f
    mlody gosc, kupe zycia mial przed soba.. :<

  11. #11
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Polska -:- Kanada
    godzina 17:00, na mecz nie idę ale usiądę przy TV. Niby Kanada takie zerowce a są wyżej w FIFA, kibicuję oczywiście Polakom (jak zawsze) i mam nadzieję, że pokażemy na co nas stać!


    P.S. Wkurwia mnie to, że jak Polaczki wygrają to ludzie piszą "wygraliśmy" a jak przegrają to piszą "przegrali".. Nie raz już się spotkałem z takim czymś, żałosne.
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
     
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jutro Inter - Bologna <3

    Obstawiłem na moją piłkarską miłość,i myśle,że wejdzie kupon xD

  13. #13
    Gaduła ronida's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Polacy wygrali xD
    Nie napisze że wygraliśmy. Napisze wygrali!!
    Pozdrawiam, ronida.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Milan do przodu, 4-3.

    Ciezko bylo, wedlug mnie jeden z lepszych meczy w sezonie, kapitalna gra z przodu ( pierwsza pilka, ogolnie klepali sobie ) lecz z tylu kaka kaladze i wszystko jasne!

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Silesia / Carmarthen
    Posty
    1 041
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wisła Kraków 0-1 Cracovia
    Chciałem tego ale nie wierzyłem, że to sie stanie!

  16. #16
    Zaawansowany Andrea's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Nowy Dwór Mazowiecki (L)
    Posty
    109
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Resovia 1:1 Świt.ŚWIT ma Vice Lidera 2 Ligi.Chciałbym zeby w nastepnej rundzie zdobyli jaknajwiecej pktów i awansowali do 1 Ligi !.
    Dareluss Banned-Jak myslisz co bedzie dawala korona po jej zakupieniu?
    devil murder v3-25% obrony przed ciosami matki, jak siedzisz przy Tibii oraz -12% szans na odłączenie internetu.-Koleś wymiatasz

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
     
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Juventus-Inter
    5 grudnia 2009 r.
    15. kolejka Serie A
    Stadio Olimpico, Turyn
    godz. 20:45


    Co wy na to ?

  18. #18
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam cichą nadzieję że Juve wygra, chociaż Inter w takim meczu jest nieobliczalny i może mieć życiówkę. Ostatecznie stawiłbym na niebiesko-czarnych ; q

    Tego samego dnia o 16:00
    West Ham : Man Utd
    Liczę na zwycięstwo Diabłów! : D

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najkorzystniejszy byłby remis jeśli chodzi o mecz Juve Inter, aczkolwiek jak Juve wygra też się nie obraże.

    Typuje wynik 1-0 Juve.

  20. #20
    Guru! _woto_'s Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie MŚ 2010 - grupy

    Ostatnio edytowane przez _woto_ : 04-12-2009 o 19:42

Podobne wątki

  1. Koszykówka - Temat Ogólny
    By ilovehh. in forum Sport
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni Post / Autor: 11-06-2011, 17:25
  2. Kibice - temat ogólny
    By Arcano in forum Sport
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 28-03-2010, 22:38
  3. Boty - temat ogólny.
    By Lu$hOoOoOfy Cineq in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 03-10-2008, 07:21

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •