User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem nowych megamanasów z progami lvlowymi?

Głosujących
58. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za nowymi megamanasami

    38 65.52%
  • Jestem na nie, bo po co komu lepsze manasy?

    12 20.69%
  • Mam na to inny pogląd, który opisze w poście...

    2 3.45%
  • Jestem za wprowadzeniem tych manasów na próbę, a co będzie potem się okaże

    6 10.34%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 22 z 22

Wątek: Alternatywy 4, czyli manasy cd.

  1. #21
    Łowca postów Badzjos's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    225
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dolar $ Zobacz post
    To po jakiego chuja w ogóle dajesz pomysły skoro tu nie grasz? Twój brat mówił co innego na skype. : / Mniej więcej, że ty na chara wejdziesz wieczorem i że on się uha tibia gg. : /
    Co do mojego brata to sobie z nim gadaj, a nie ze mną dyskutuj... Ja grałem tu jeszcze niedawno i czasami równiez wejde, więc mam prawo głosu...

    Cytat:Napisał Badzjos
    krzew

    Wiem, znam tą roślinę.
    Widze że nie rozumiesz znaczenia pewnych słów wykraczających jak widać poza Twój personalny słownik. "krzew" tutaj w znaczeniu głosić, wypowiadać coś. Krzew nie jako roślina, ale od słowa krzewić... Staraj się czytać i rozumieć jednocześnie, może kiedyś się uda.

    Noob - to określenie osoby nie bardzo znającej się na tym co próbuje robić, noob próbuje również udowodnić że jest dobry w czymś o czym nie ma pojęcia. Błędne jest rozwijanie skrótu noob na język angielski jak to się przyjeło robić, bo "nooba" używano już przed tibią i "mądrymi" tibijczykami którzy zaczeli tłumaczyć to określenie.

    Gram tu dłużej, wbiłem tu więcej leveli, zabiłem tu więcej ludzi niż ty monster'ów, więc noobem możesz być tylko ty. : /
    Ja wiem, jestes wójek dobra rada... Znasz się na wszystkim itp
    Na apo gram od około 4 miesięcy po jego powstaniu, więc nie wiem czy grasz dłużej. Patrząc choćby na Twoje konto na forum, to nie siedzisz tu zbyt długo. Porównaj moje, a Twoje konto i daty założenia. Ale to tak na marginesie. Też moge powiedzieć że na apo gram od początku czy coś nie, przez kabel każdy mocny tak neo?

    Ostatnia sprawa to to, że po to są czary ofensywne żeby ich używać, a nie trzymać tylko na pvp... Możesz walić z exori mort i bić lvl 2h, Twój wybór, inni chyba wolą posuwać się z biegiem czasu i wprowadzać nowe rzeczy, bez wprowadzenia czegoś nowego, server zrobi się nudny.

    Zresztą potrzebe innowacji udowadnia dołączona sonda, a Ty już skończ się wymądrzać

  2. #22
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak, lecz szczerze mówiąc, jest mi obojętne co dodadzą :d Tylko, żebyście nie płakali, że mało się manasujecie...

Podobne wątki

  1. Manasy/HP
    By Boski Mariusz in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 01-09-2011, 19:30
  2. Kazan ft. HZD, Dj Kebs - Alternatywy
    By Maxiuu in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 20-12-2010, 20:41
  3. Manasy dla Ed/Ms
    By Fangol in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 10-06-2010, 17:14
  4. [apo 7.6] - Manasy
    By BiałyDaroBanned in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 20-11-2008, 12:36

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •