User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 37 z 37

Wątek: Marihuana leczy ?wi?sk? gryp??

  1. #21
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    z brzucha mamy
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ⊕ Cineczeq ⊕ Zobacz post
    Zwykła propaganda narkomanów i innych podobnych środowisk.
    Cytat Napisał Mejgerq
    Wszystkie próby przedstawienia marihuany jako lek, czy wspomagacz w przetrwaniu choroby to zwykła propaganda. Jak ktoś chce palić, proszę bardzo, ale ja nie mam ochoty żyć w kraju, gdzie co 3 osoba na ulicy idzie najarana.
    .
    Cytat Napisał Mejgerq
    Przede wszystkim nie chce legalizacji, żeby takim gimbusom jak wy, nie poryło się we łbach, kiedyś podziękujecie.
    100% racji !!!


    Od siebie dodam, ze cala akcja ze swinskimi,kozimi i chuj wie jakie tam jeszcze wymsla grypami mnie smieszy i wyglada na sianie niepotrzebenj paniki . Podobnie jest z 13 letnimi zwolennikami marihuany, ktorym starsi koledzy z osiedla powiedzieli, ze marihuana jest zajebista i ktory non stop powtarzaja jakies hasla o legalizacji i o tym ze to nieszkodliwe. Znam pare osob ktore od kilku lata pala ten syf i nie moge powiedziec ze palenie wyszlo im na zdrowie.

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Trójkolorowe Katowice
    Posty
    171
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czytalem to juz dawno...wiadomo ze to tylko sciema...Pale, palilem i beda palil a jak to nazwal Alkoholik Cineq "Narkomani" to widac ze wiesz kto to narkoman...

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Signed.
    @topic
    Skoro jacyś tam, skądś tam naukowcy to potwierdzili to chyba musi być prawda.
    Zalegalizować nie powinni, bo wtedy wiele osób miałoby w jakimś tam stopniu starganą psychike, lecz jestem jednym z tych, którzy właśnie tak lubią się zabawić.

  4. #24
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    z brzucha mamy
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niektorzy "naukowcy" potwierdzili tez efekt cieplarniany i stwierdzili, ze grozi nam epidemia swinskiej grypy wiec nie warto wierzyc w kazde badania. Jesli komus bedzie sie oplacalo wprowadzenie marihuany jako lekarstwa to napewno postara sie o przychylne badania i opinie roznych specow.

  5. #25
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ⊕ Cineczeq ⊕ Zobacz post
    Zwykła propaganda narkomanów i innych podobnych środowisk.
    pozdro jesli uwazasz, ze Marihuana to narkotyk. .

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Sochaczew
    Posty
    103
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no to ja sie juz zaszczepilem
    HEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEEHEH

  7. #27
    Uzależniony Takarji's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Miasto
    Ryki
    Posty
    734
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chodź by leczyła wszystkie choroby to i tak tym polityką nie wytłumaczysz ;p

  8. #28
    Uzależniony Belfus Adri's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Żary
    Posty
    671
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem to tylko zykla propoaganda marichuany...
    Jak chcecie se zajarac zapraszam do amsterdamu.

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Legalizacji nie będzie nigdy, więc żadne wnioski nie są brane pod uwagę. Już wyobrażam sobie zaćpanych ludzi pod sklepem. Marihuana dla ludzi myślących, podobnie jak alkohol, a niestety takich w Polsce mało.

  10. #30
    Zaawansowany Zuczek Przemas's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    po co legalizacja? kto bedzie chcial tak zajara;p
    I LIGA DLA ZAWISZY !!!


  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Opole.
    Posty
    131
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ta Marihuana lekki narkotyk, przywdział do naszej ery jako 'canabis'.

    Popatrz może jak mózg zmienia się po Białym, koka, amfa itd...
    Kto bedzie chcial i tak bedzie palil, ale gdy będzie legalizacja, rząd pobierze z tego jakieś 30/25%.
    Więc tak czy siak, takie reklamy są na miejscu, Ja palić będe, chodź okazyjnie, palić będe..

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    317
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mejgerq Zobacz post
    Mówi to osoba, która ciągle myśli, że to się pali liście.

    Tak dla wszystkich. Paliłem trawe nie raz, nie dwa. Pewnie miałem styczność z większą ilością niż wy widzieliście kiedykolwiek i nie jestem laikiem. Przede wszystkim nie chce legalizacji, żeby takim gimbusom jak wy, nie poryło się we łbach, kiedyś podziękujecie.
    No to paliles cztery razy z czego trzy razy miales zapasc... To , ze Tobie marihuana ryje tak ostro leb to nie znaczy , ze innym tak samo -.-
    A co do legalizacji- wyjebane i tak bede jarac.

    @up.

    No masz racje chociaz raz na jakis czas amfa nie zaszkodzi

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    373
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Osobiscie uwazam iz marihuana ma wlasciwosci lecznicze. Otoz pewnego dnia zajebiscie bolala mnie glowa. Zadne środki przeciwbólowa nie pomagaly. Gdy sobie zajaralem po chwili mi przeszlo. Nie wiem czy to napewno leczy swinska grype ale bol glowy w moim przypadku napewno Nie jestem uzalezniony, pale okazjonalnie ale jestem za legalizacja
    Ostatnio edytowane przez Duff : 17-12-2009 o 23:50

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trikol <3 Zobacz post
    No to paliles cztery razy z czego trzy razy miales zapasc... To , ze Tobie marihuana ryje tak ostro leb to nie znaczy , ze innym tak samo -.-
    A co do legalizacji- wyjebane i tak bede jarac.

    @up.

    No masz racje chociaz raz na jakis czas amfa nie zaszkodzi
    Jesteś idiotą, jak będziesz jarał co kilka dni, lub nawet raz na tydzień zobaczysz co się z tobą zrobi. Jeżeli ktoś zapali raz na kilka miesięcy, ok nic mi to nie przeszkadza. Nie jestem za legalizacja, bo podjarane dzieciaki będą stać na korytarzach i jarać zioło. Nie chce widzieć dzieciaków 'przyklejonych' do schodów :> Tak jak mejger, paliłem więcej niż większość tutaj z APO, ale nie jest to moim guru. Nie chcę, aby dzieci biegały zapierdolone na dworze.

    Przytoczę ci post Amunicji z DW.

    Widze, ze ciekawa dyskusja, to sie dolacze ;>

    Dragi.. temat od zawsze drazliwy i unikany przez spoleczenstwo.. ja osobiscie do tego nic nie mam, dragi sa ok, ale w odpowiedniej ilosci.
    Czytajac topic dowiedzialem sie, ze jestem cpunem, a pale sobie grama raz na pol roku, ciekawe ;>>
    Wszystko jest dla ludzi, jednak dla ludzi z glowa. Ostatnio widzialem kolesia, co jara grama dziennie, za pare lat bedzie jak warzywo. I tutaj pojawia sie kwestia w jakim momencie dragi szkodza.. jesli np ja wypale sobie 2g w ciagu calego roku, to niech nikt do cholery nie probuje mi wmawiac, ze niebawem bede mial niepokolei we lbie. Umiar to podstawa, we wszystkim.
    No np takie czeste branie Acodinu (taki lek na kaszel, swoja droga wywoluje dosc ciekawe haluny ;>) nie jest zdrowe, ale jesli raz w roku zezre tego paczke to nie zglupieje do reszty. Ale jesli ktos to wpieprza codziennie, to nie chce wiedziec co z nim bedzie sie dzialo za rok.
    Teraz kwestia ciezkich dragow, jak to sie przyjelo mawiac.. nigdy nie mialem okazji tego sprobowac, ale gdybym mial to czemu nie, ciekawosc to naturalna cecha czlowieka.

    Teraz psychodeliki.. posluze sie tutaj marnym narkotykiem (jesli mozna tak to nazwac), Acodinem. Pare razy to bralem i musze powiedziec, ze warto. Oczywiscie nie dzien-w-dzien, ale raz na dlugi czas (przyjmijmy rok). Dzialanie tego jest bardzo ciekawe, tzn w odpowiedniej dawce powoduje zaburzenie pracy mozgu (w dawce 3 plateau nieszkodliwe), i sprawia, ze obraz ktory widzimy jest mocno, w niektorych przypadkach ekstremalnie zaburzany (wszystko to dzieje sie nie w oczach, lecz w mozgu, konkretnie w wiazaniach miedzyneuronowych), taka dawka pozwala odbyc podroz po wnetrzu naszej wyobrazni i lepiej poznac siebie samego. Nie bede tego dokladnie opisywal, bo uwazam, ze jest to moja osobista sprawa.
    Raz mialem ciag, tzn w 1 dzien 2 paczki, w drugi 1 i w trzeci znow 2.. potem bylem nieprzytomny przez jakies 2 dni, tzn ciagle spalem, budzilem sie na chwile i znow spac... ta sytuacja nauczyla mnie, ze nawet niepozorne tabletki na kaszel maja swoja moc i nie wolno jej lekcewazyc.

    Pozostaje jeszcze kwestia uzaleznienia.. wszyscy mowia ze to uzaleznia, etc, jesli ktos ma slaba wole / ma w dupie swoje zycie / nie ma mozgu to oczywiscie tak. Ale czlowiek moze dowolnie kierowac swoimi poczynaniami, wiec jesli jakis gostek raz sprobuje heroiny to nie znaczy ze od razu jest cpunem. Kazdy decyduje za siebie, i tylko od niego zalezy jak czesto, i czy wogole bedzie cos bral.
    Przeczytaj całe.

  15. #35
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Głupota... Chociaż nie mamy pewności, że tak nie jest. Marihuana kiedyś była lekiem na coś, nie pamiętam co. Ludzie ją zmutowali i jest tym czym jest.

    Co do legalizacji to w sumie nie mam nic przeciwko. To jest jakiś głupi syndrom, że jeśli coś jest zakazane to ludzie chcą to robić. Gdyby zalegalizowano marihuanę, to wcale nie byłoby tak dużo najaranych ludzi jak się może wydawać.
    Wódka jest legalna i czy wszędzie widzicie alkoholików(pomijając meneli spod sklepów )?
    Ostatnio edytowane przez Ktoś II : 18-12-2009 o 23:20

  16. #36
    Nabijacz postów Habemus Papam's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    577
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Głupota... Chociaż nie mamy pewności, że tak nie jest. Marihuana kiedyś była lekiem na coś, nie pamiętam co. Ludzie ją zmutowali i jest tym czym jest.

    Co do legalizacji to w sumie nie mam nic przeciwko. To jest jakiś głupi syndrom, że jeśli coś jest zakazane to ludzie chcą to robić. Gdyby zalegalizowano marihuanę, to wcale nie byłoby tak dużo najaranych ludzi jak się może wydawać.
    Wódka jest legalna i czy wszędzie widzicie alkoholików(pomijając meneli spod sklepów )?
    @Signed..


    @topp
    Przynajmniej nie łapałbyś przypału za 0,5 g..
    Wprowadzić ustawę taką jaka była z 5 lat temu, żeby do 1g można było mieć na własny użytek.
    'Niedojebani niedorozwoje leczą kompleksy,
    a jak pokażą twarze każdy post staje się śmieszny.'

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mehu Zobacz post
    @up
    Signed.
    @topic
    Skoro jacyś tam, skądś tam naukowcy to potwierdzili to chyba musi być prawda.
    Zalegalizować nie powinni, bo wtedy wiele osób miałoby w jakimś tam stopniu starganą psychike, lecz jestem jednym z tych, którzy właśnie tak lubią się zabawić.
    To Gz, ja paliłem raz i nie mam więcej zamiaru

    @Topic

    nagle okazuje sie, ze maryska leczy wiekszosc chorob niewyleczalnych, dziwne..

Podobne wątki

  1. Marihuana
    By Dom in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni Post / Autor: 26-11-2010, 23:01
  2. Exura vita te? leczy innych :>
    By Elite Filutek in forum Bugi
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 26-08-2010, 23:53
  3. Marihuana
    By Duff in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni Post / Autor: 20-02-2010, 07:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •