User Tag List

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 98

Wątek: Odbanowanie Woder Bone

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    373
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down Odbanowanie Woder Bone

    Co to ma kur*a byc? Dlaczemy on dostal unbana? Jechal na cave caly czas a teraz co? Zabrano mu tylko levele? Mialy byc delete. Lepiej nich ekipa bedzie sukcesywnie usowac konta a nie...

    @Edit
    Jezeli nadal bedziecie tak odpie*da*lac to mozecie sie liczyc z dziesiatkami mailow odnosnie unbanow... Napisalem juz kilkanascie mailow odnosnie pierolo*ego recka do mojego chara i co? Oczywiscie odpowiedz negatywna.. A taki cave napisze i juz ma unbana... Prosze Cie Mortiis...ogarnij sie!!!
    Ostatnio edytowane przez Duff : 02-01-2010 o 13:31

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1 492
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Taka prawda, teraz kazdy bedzie stawiał cave bo nie bedzie delete?
    Czemu taki Woder ma odzyskac lvl a inni nie ?

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    110
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co to ma kur*a byc? Dlaczemy on dostal unbana? Jechal na cave caly czas a teraz co? Zabrano mu tylko levele? Mialy byc delete. Lepiej nich ekipa bedzie sukcesywnie usowac konta a nie... [2]

  4. #4
    Nabijacz postów Emo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    565
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie ma co tutaj się żalić. Administracja ma swoje "powody, których nie musi nam ujawniać". Wątpię czy takie stękanie w tym temacie cokolwiek pomoże.

    @Edit/kACZOR
    Zapewne do mnie te napinki, ale pragnę zauważyć iż jestem 2x up. Dalej, jeśli myślisz, że moim postem podlizuje się administracji to najwyraźniej masz problem czytania ze zrozumieniem i nie wiesz co to cudzysłów. Przykre.
    Ostatnio edytowane przez Emo : 02-01-2010 o 13:54 Powód: cięta riposta skierowana do użytkownika "kACZOR"

  5. #5
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W takim razie poproszę o oddanie postaci o nicku Arcel.

    Dziękuje.


    kACZOR.
    To postać mojego reala który też dostał delete, jak Woder to czemu nie on?(:
    Ostatnio edytowane przez KaZeK : 02-01-2010 o 14:00
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pamiętajmy o tym, że jest coś takiego jak warunkowe odbanowanie. Może administracja z graczem 'Woder Bone, ma jakąś umowę, której my nie poznamy. Spokojnie!

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Poznan
    Posty
    141
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jechal na cave pol roku. A teraz co. Zal. Jak tak bedzie dalej to odchodze z apo. :/

  8. #8
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To w takim razie niech zwrócą wszystkim postacie co usunęli , w końcu wszyscy muszą być równo traktowani ;|
    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    Nie będę palić fajek od sylwestra, troszkę mniej alkoholu, ale za to blanty kręcić będę tak samo.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    █████ Zobacz : )
    Posty
    155
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To spoko ja juz stawiam na cave : ) bo jak nie ma delete to spoko : )

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    \,,/
    Posty
    818
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie powiem że to bulwersujące, ale akurat to słowo idealnie oddaje tą sytuację. Nic na to nie poradzicie, Morciu i jego mafia już mają takie metody.

  11. #11
    VIP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Woder Bone stracił 100 poziomów i eq warte 500kcc w zamian za odbanowanie postaci.

  12. #12
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Lubaczów
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Woder Bone stracił 100 poziomów i eq warte 500kcc w zamian za odbanowanie postaci.
    Haha, jesteście śmieszni. Tydzień na bocie i allegro i odzyska wszystko. Ciekawe, czy kiedyś cipsoft zacznie zabierać kacece i lefele...

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No i co z tego ,że stracił eq ?..Ma postać którą 500kcc odrobi w miesiąc..-.- ..To nie fair panowie z ekipy , nie powinniście robić takich numerów ...
    Powinniście od banować innych graczy..;] W ogóle nie stosujecie się do kar ,które sami tworzycie.

  14. #14
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arhadus Zobacz post
    Haha, jesteście śmieszni. Tydzień na bocie i allegro i odzyska wszystko. Ciekawe, czy kiedyś cipsoft zacznie zabierać kacece i lefele...
    Kozacko by było ;D

    Bym na cave latał 24/7, a potem dawał im jakies marne 200k, ktore na bocie zarobie w 3-4 dni i jazda ;D .

    Topic
    Tak to troche bez sensu, ehh.. jeba** bot, a teraz dalej bd bocił ;D

  15. #15
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Woder Bone stracił 100 poziomów i eq warte 500kcc w zamian za odbanowanie postaci.
    To ci co dostali delete też zabierzcie im 100 lvl , eq i oddajcie postacie . Jaki to problem ?!
    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    Nie będę palić fajek od sylwestra, troszkę mniej alkoholu, ale za to blanty kręcić będę tak samo.

  16. #16
    Zaawansowany czubass 1349's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no to sami sie przyznaliscie ze w taki sposob was przekupil 500kcc i 100lvli no coz

  17. #17
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ustalacie pewien 'System kar' i sami się do niego nie potraficie przyswoić?
    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    • Osoba, która użyje od tego czasu programu wspomagającego, który umożliwia zdobywanie punktów doświadczenia, podczas gdy dana osoba jest poza komputerem (cave bota) - zostanie pozbawiona postaci, jeśli nie odpisze w oknie 'Default' Gamemasterowi zaraz po jego interwencji.
    to po co w ogóle go wymyślaliście? żeby się pokazać z dobrej strony przez pierwsze dni?
    mega żenująca sytuacja ze strony administracji, jesteście chorzy! zdejmijcie ten śmieszny punkt w regulaminie.

    P.S. 1 Myślałem Santano, że jako jedyny z tej ekipy jesteś w posiadaniu jaj, myliłem się.
    P.S. 2 Dlatego nie polecam gry na tym syfie zwanym potocznie APO, polecam RL Tibie.

    Cytat Napisał Arhadus Zobacz post
    Haha, jesteście śmieszni. Tydzień na bocie i allegro i odzyska wszystko. Ciekawe, czy kiedyś cipsoft zacznie zabierać kacece i lefele...
    podbijam!
    Ostatnio edytowane przez Google : 02-01-2010 o 14:17

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    351
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dam wam moje 5 kont na forum i odbanujcie mi moje pierwsze konto, możecie mi również zabrać 500 reputów, ołki dołki?

  19. #19
    Łowca postów Badzjos's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    225
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Santano Zobacz post
    Woder Bone stracił 100 poziomów i eq warte 500kcc w zamian za odbanowanie postaci.
    Skoro tak, to teraz liczcie się z tym że wszyscy którzy dostaną delete bedą wam chcieli oddawać troche expa i kasy w zamian za undelete. Moim zdaniem trzeba być konsekwentnym, nie było to 1 delete, mógł nie stawiać cave, zrobił to na własną odpowiedzialność więc powinien ponieść taką kare jaka jest przewidziana w regulaminie

    #Edit

    Pisze moj ostatni post na tym forum, oraz stawiam ostatni krok w tych kwadracikach, za stary jestem do tej gry, za stary jestem do tych wszystkich dzieci. Poznałem sporo wporządku osób, osób z ktorymi przegadałem nie jedna noc , osób którym mogłem zaufac ...

    Leady kasiczka, Glyshu, Viki , Jamniczek, Maciek, Franek, Wykop, Drah , Łukasz, Muflon, Mortiis, Nixon.. Poznałem was w te 4 lata , dziekuje za to, ze byliscie i mam nadzieje, ze się nie zmienicie ;-)!


    //Damian
    On nawet pożegnał się już w dziale pożegnania Skoro tak pisał to mógłby się sam dostosować
    Ostatnio edytowane przez Badzjos : 02-01-2010 o 14:19

  20. #20
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    743
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szkoda, że na tym OTS jest tak, kto ma większy level, to ma lepiej. Ciekawi mnie jedna rzecz, jak by na cave bocie jechał jakiś 500 level, miałby 100% dowody jakieś do odwołania od bana, to czy dostał by postać z powrotem. Myślę, iż raczej nie. Administracja by taką osobę totalnie olała, ale cóż takie są realia APO.

Podobne wątki

  1. Woder Bone
    By Zbigniew Wodecki in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 21-12-2009, 21:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •