User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 40 z 40

Wątek: Co my?licie o ?mierci Magika ?

  1. #21
    Zaawansowany West Side Ryder's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emo Zobacz post
    Gdzieś czytałem, że jeżeli zacznie się palić marihuanę, od któregoś tam roku życia - już nie pamiętam - to prawdopodobieństwo popełnienia samobójstwa w dorosłości wzrasta bodajże siedmiokrotnie. Heh, jaki kraj taki Cobain. Co by tworzył w 2010? Zapewne to co tworzył za życia.
    fajnie, czyli w przyszłości skocze z 7 piętra.

    Głupie sranie Emosie ******.

    Marichuana zmienia ludzi, ale to nie znaczy że paląc ją siedmiokrotnie wzrasta prawdopodobieństwo do popełnienia samobójstwa .
    Głupie sranie i tyle.

    No nic, gdyby Łukasz robił dalej swoje, myśle że teraz słyszelibyśmy dalej o PFK i K44 .

    To właśnie k44, według mnie najbardziej stracił na jego śmierci...

    Czy słyszymy teraz o psycho rapie?
    Rzadko....
    Słoń może ma dobre kawałki, ale to nie to samo
    Moje JP to jebać Pozerstwo!

    [04-02, 22:23] Mikiel Król Sedesów, ej! nie obchodzi mnei to, chcialem się przylansić że mam CANAL+
    Lans na tibijskim forum bezcenne.

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Słupsk.
    Posty
    180
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wole polskie podziemie, niż te całe PFK.
    5!

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    317
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Τettmeier Zobacz post
    Temat taki sam jak na każdym forum.
    -Śmierć magika
    -2pac żyje
    -Michael Jackson był zajebisty ; ///



    @topic
    Ja sam nie wiem co mam o tym myśleć, po odsłuchaniu backmaskingu '+ i -'. Czytałem, że nigdy nie podjął się żadnej porządnej robocie.. Popełnił samobójstwo, ale i tak myślę, że to nie dzięki temu uzyskał rozgłos ponieważ płyta była dobra. Ogólnie był dobry i zawsze będę miał szacunek do jego osoby, choć kto wie jak potoczyłyby się losy losy jego / Paktofoniki gdyby żył. Ale gdybać można sobie w sumie wszędzie.. Hmm miał naprawdę talent i nigdy nie powiem że był słaby w tym co robi, lubię go słuchać.
    Backmasking to glupota. Jakies bebile maja schize na punkcie Maga i tworza takie pierdoly.Jest tysiace backmaskingow "Plus i minus".

    Cytat Napisał G_R_U_L_I_X Zobacz post
    Nie brał żadnych twardych narkotyków tylko trawę palił. Ja słuchałem jego w dzieciństwie. Kaliber 44, paktofonika, molesta ewenement to muzyka przy której się wychowałem i dalej mam kasety. Dalej jestem zajarany paktofoniką, bo to jest coś wspaniałego. Wiadomo, że są dziś tez dobzi mc, ale dla mnie magik i tak zostanie jednym z najlepszych. Są różne wersje dlaczego popełnił samobójstwo, ale my się tego nie dowiem i tak i tak, więc po co nam o tym pisać?
    Nie bral? Wpierdalal amfetaminke z Foka i Rahem.Kumpel mowil , ze za czasow jak instnial MegaClub to byl tam i spotkal Raha ... w jakim stanie? Nacpany jak po 20 worach amfy. Kumpel zapytal Raha o Maga.Odpowiedz byla taka :

    -"Nie chce nic o nim mowic".


    Cytat Napisał Mikiel Król Sedesów, ej! Zobacz post
    śpiewak średni na jeża, mogę od tak wymienić 20 mc's lepszych hehz

    wawa bucu zmien ton, bo ja mam majkela hehe
    20 lepszych mc's ,20 lepszych mc's ,20 lepszych mc's ....
    Caly czas to samo.Jakos po odsluchaniu innych raperow niz Foka , Rah , Sliwka czy Magik odechcialo mi sie sluchac po 3-4 razach. Oni (Foka , Sliwka , Rah i Mag) maja taki styl(aczkolwiek Magik MIAL) , ze chce mi sie ich sluchac.


    @down.

    Nie jest dla mnie ten gatunek bo nie ma w nim nic ciekawego.
    Ostatnio edytowane przez Trikol <3 : 21-01-2010 o 20:13

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    351
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trikol <3 Zobacz post




    20 lepszych mc's ,20 lepszych mc's ,20 lepszych mc's ....
    Caly czas to samo.Jakos po odsluchaniu innych raperow niz Foka , Rah , Sliwka czy Magik odechcialo mi sie sluchac po 3-4 razach. Oni (Foka , Sliwka , Rah i Mag) maja taki styl(aczkolwiek Magik MIAL) , ze chce mi sie ich sluchac.
    Nom 20 lepszych mc's. Ty lepiej sluchaj tych swoich Slipknotów bo ta muzyka nie jest dla ciebie, nie masz pojęcią o tym gatunku więc się nie udzielaj.
    ^edit
    Sam sobie przeczysz, jak cie to nie interesujesz to po jakiego wacka się udziealsz?
    Ostatnio edytowane przez Mikiel Król Sedesów, ej! : 21-01-2010 o 20:45

  5. #25
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A OSTR'y od razu byś świetny na free? A pierwsze kawałki przykładowo ten no tego 'Pe do eN kreska' ?

    To były początki rapu w Polsce, a Magik się rozwijał jak każdy z nich. Nie nawijał o deskach, JP na 100%, czy nie śpiewał, że ma 'wyjebane' i jest napakowanym koksem z firmy. Do tego powiedzcie mi jaki sens ma nuta Zeusa 'Jeszcze więcej' ? Jest fajna pod względem wykonania, ale gdzie tu przekaz? Magik go miał! W swoich nutach przekazał więcej w 3 lata ~ niż niktórzy dzisiejsi raperzy przez 10~.

    Miał flow i potrafił pisać texty, a gra słów była lajtowa na tyle, żeby zaskarbić sobie tylu tych waszych PSYCHOFANÓW. Przynajmniej nie było 'byle rym dla rymu'.

    #Niżej

    Wiem lepiej. [?]
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 21-01-2010 o 23:37

  6. #26
    Bywalec Μejger's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #Up
    "Jeszcze więcej" Zeusa nie ma przekazu? Chyba 2 różne tracki słyszeliśmy, albo nie umiesz interpretować tekstów.

    Już wyjaśniam, przede wszystkim Zeus w tym tracku pokazuje, że dla niego nie ma znaczenia co mówią o nim ludzie i czego mu życzą. On robi swoje - robi dobry rap. Poza tym wyśmiewa wszelkie zawistne postawy ludzi, którzy tylko potrafią hejtować. "Więc nie bądź już wkurwiony bez sensu, zacznij wreszcie żyć / Ja nie mam interesu w tym, żebyś ty nie miał nic"


    #Topic
    Uważam, że ludzie tylko słabi ludzie popełniają samobójstwo - wszak to najłatwiejsze rozwiązanie.
    Nigdy nie lubiłem Magika, choć muszę przyznać, że wychowałem się na Kinematografii, ale to nie zmienia faktu, że nie był, nie jest i nie będzie bogiem.

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    513
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Μejger Zobacz post
    #Up
    "Jeszcze więcej" Zeusa nie ma przekazu? Chyba 2 różne tracki słyszeliśmy, albo nie umiesz interpretować tekstów.

    Już wyjaśniam, przede wszystkim Zeus w tym tracku pokazuje, że dla niego nie ma znaczenia co mówią o nim ludzie i czego mu życzą. On robi swoje - robi dobry rap. Poza tym wyśmiewa wszelkie zawistne postawy ludzi, którzy tylko potrafią hejtować. "Więc nie bądź już wkurwiony bez sensu, zacznij wreszcie żyć / Ja nie mam interesu w tym, żebyś ty nie miał nic"


    #Topic
    Uważam, że ludzie tylko słabi ludzie popełniają samobójstwo - wszak to najłatwiejsze rozwiązanie.
    Nigdy nie lubiłem Magika, choć muszę przyznać, że wychowałem się na Kinematografii, ale to nie zmienia faktu, że nie był, nie jest i nie będzie bogiem.
    I ty mówisz że "Zarexoholik' nie potrafi interpretować tekstu?

    -a sam nie umiesz.

    Poświęcę czas i zapełnie ci pustke tą.

    -Jestem bogiem-nie oznacza dosłownie. Zacytuje kolesia z fokuspace:

    "możesz być i robić co chcesz, musisz to sobie uświadomić i się nie poddawać"

    ojj...mejger nie mów że twoja wiedza o rapie jest "wielka" =bb chłopaki


    @topic
    MC MAGIK, włożył więcej serca w hh niż w swoje własne życie. / dla mnie zawsze na szczycie będzie.

    -Większość raperów teraz używa zwrotu Maga "...sprawdź to!"
    Ostatnio edytowane przez Jaros Jaroz Jaro : 21-01-2010 o 23:49

  8. #28
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak to co myślimy o jego śmierci?
    Myślisz, że celowo popełnił samobójstwo? Jak się pali zioło to tak jest.
    Robicie z tego halo, jakby to było nie wiem co... W Holandii codziennie tak umierają ludzie i nikt się nie doszukuje jakiegoś głębszego powodu.

    Za dużo palił i tyle.

    #edit
    Cytat Napisał West Side Ryder Zobacz post
    fajnie, czyli w przyszłości skocze z 7 piętra.

    Głupie sranie Emosie ******.

    Marichuana zmienia ludzi, ale to nie znaczy że paląc ją siedmiokrotnie wzrasta prawdopodobieństwo do popełnienia samobójstwa .
    Głupie sranie i tyle.
    Nie? To byś się kur*a zdziwił... Wiesz o tym tyle, co ja o robieniu na drutach...
    Było kiedyś tutaj nagranie w którym koleś opowiadał o tym co zioło robi z ludźmi. On to przeżył i widział co działo się z jego kumplami.

    Kiedyś zioło nikomu nie szkodziło, było to nawet lekarstwo. Dilerzy chcą coraz więcej zarabiać więc nie sprzedają, że tak powiem 'stu procent towaru w towarze'. Wszystko jest sfabrykowane, zmutowane genetycznie.
    Ostatnio edytowane przez Ktoś II : 22-01-2010 o 15:32

  9. #29
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szczerze to zagłębiłem się dziś w te różne głupstwa typu backmasking oraz dużo czytałem o śmierci Magika i ogółem o K44, o tym co robił. Oczywiście ne wiem czy to wszystko prawda ale to wszystko daje wiele do myślenia. Dziwi mnie dlaczego nikt (dziennikarze np) - chociaż nie wiem czy mam rację, nie zainteresuje się tą sprawą która zapewne przyciągnęła by wielkie zainteresowanie. Mnie bardzo ciekawi jego życie, jak żyje jego syn, żonka, co opowiada o nim Fokus czy Rahim w tym momencie. Przesłuchałem tylko raz plus i minus od tyłu i powiem, że nie wszystkie słowa wypisane przez ludzi są prawdą, ale również sporo jest trafnych. Dla mnie to nie jest przypadek, żeby coś takiego powstało. Chciałbym poznać jakieś tajniki dotyczące czegoś takiego. Pozdrawiam
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  10. #30
    VIP Krsix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    1 451
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czytam kolejne komentarze i często się powtarza że słabo rapował, słabe flow, przeciętniak itp..
    Jednak trzeba pamiętać ,że w Polsce to były początki rapu i ,że Magik w tamtym okresie był bardzo dobry. Zapewne teraz też byłby dobry , ponieważ rapował by dalej i trenował flow itp.

    Każdy od czegoś zaczynał, wiele osób zaczynało swoja przygode z rapem właśnie od niego

    @top
    Co do samej śmierci to tylko spekulacje, jednak w moim przekonaniu uczył się latać po zipie jak wiele osób. Niestety nie udało mu się, dalej jest to możliwe tylko w samolotach :/

  11. #31
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał deeL ` Zobacz post
    Gówno wiesz. W dupie byłeś.
    Znalazlem! Wylaczcie na 37 minut winampa i przesluchajcie. Polecam wszystkim pro, elo znawcom. Koles o Magiku mowi.
    http://patrz.pl/mp3/bodek-narkotyki

  12. #32
    Uzależniony deeL `'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    742
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Powtarzam. Nie jarałeś, tylko słyszałeś jak to jest. Nie doświadczając tego nie można być pewien tego, że to masywnie szkodzi. Jebie mnie wypowiedź jakiegoś kolesia, nawet jeśli znał Magika i innych pro elo raperów.

    Magik nigdy nic nie ćpał !

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    351
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co myślicie o śmierci Magika ?
    tak brzmi temat tematu, a nie kto ile zjarał i co robi zioło z człowiekiem.

    ^topic
    już się wypowiadałem, ale mówicie, że tamte czasy bla bla bla.
    W tamtych czasach też tworzyli WFD, Molesta, Chada etc. i dla mnie byli lepsi, Fokus też o wiele przewyższał Magika :O

  14. #34
    Gaduła Alvaros's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Bytom
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam bardzo podzielne opinie na temat Magika jak i K44. Z jednej strony osoba, która miała w sobie ogromny potencjał, układała słowa na życzenie. Lecz uważam, że sposób w jaki śpiewał(czyt. psycho rap) nie był dobrym rodzajem odwzorowania jego kunsztu. Śpiewał o marihuanie jak o "przeklętym lekarstwie" uważam, że to przez nią tworzył psycho rap, gdyż odwzorowywuje jego stan myśli po zażyciu "lekarstwa". Backmasking to totalna głupota, sam utwierdziłem się w tym przekonaniu, gdy na własną ręke odtworzyłem utwór Plus i Minus od tyłu. Uważam, że teraz wspomina się jego wykonania bo to sam początek historii rapu w Polsce, a nie przez jego śmierć.
    Jego śmierć to na pewno skutek nadmiernego nadużywania narkotyków, wielu twierdzi, że domniemane pójście do wojska. W takim stanie zdrowia jakim był na pewno by go nie wzieli ...

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Trójkolorowe Katowice
    Posty
    171
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał xD Lukki xD Zobacz post
    Jak by się nie zabił prawdopodobnie nie znał byś jego twórczości tak jak większośc ludzi...
    Dokładnie co nie zmienia faktu ze byl jednym z najlepszych w Polsce

  16. #36
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zrobił to co uważał za słuszne, tylko słabi popełniają samobójstwo.

    Pozwolę zacytować sobie Macieja :

    bowiem tak łatwo ogłosić się Bogiem
    jednym słowem, potem opaść wzdłuż bloku okien


    Egoista! zostawił przyjaciół, rodzinę, dziecko, żonę
    nie przejmując się tym co będą odczuwali po jego odejściu.

    Osobiście bardziej się przejąłem śmiercią mc's zza oceanu :
    2pac, Big Pun, Eazy-E, Big L, Biggie.
    Ostatnio edytowane przez Google : 23-01-2010 o 23:11

  17. #37
    Zaawansowany Fifek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał deeL ` Zobacz post
    Magik nigdy nic nie ćpał !
    W dupie byłeś gówno widziałeś.

    @Najarał się zioła schizy mu się włączyły i wyskoczył z okna. Zachował się jak głupek. Był dobrym raperem, ale to jak umarł jest dla mnie głupie.

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Miasto
    Oborniki/Poznań
    Posty
    1 277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Muzyke maja fajna
    Szkoda, że juz nie tworza, ale jak ktos up mowil
    Jego smierc przyczynila sie do tego, ze Polska uslyszala o Paktofonice[*][*][*]

  19. #39
    Uzależniony deeL `'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    742
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Fifek
    Najarał się zioła i skoczył pff .. Powiem Ci coś. Zapewne Magik jarał prawie codziennie jak nie codzień. On tak paląc dzień w dzień przez załóżmy pół roku zjarał by sam grama. Ledwo by go to ruszyło, ledwo by się zajebał, więc nie pierdol, że włączyła mu się schiza .. Bo schiz po bace nie ma.

  20. #40
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikiel Król Sedesów, ej! Zobacz post
    Nom 20 lepszych mc's. Ty lepiej sluchaj tych swoich Slipknotów bo ta muzyka nie jest dla ciebie, nie masz pojęcią o tym gatunku więc się nie udzielaj.
    ^edit
    Sam sobie przeczysz, jak cie to nie interesujesz to po jakiego wacka się udziealsz?
    Niech zgadne tede?
    I nie mów, że gdyby nie jego śmierć nie słyszałbym bym o nim.
    Bo słaby z ciebie jasnowidz.
    @Topic
    Zabił się.
    Nie dowiemy się czemu i .
    Np. Jedni na początku swojej kariery robili dobry rap natomiast z biegiem czasu zaczeli robić chłam dla vivy*.
    Nie wiemy czy z Magikiem nie byłoby i tak.
    Jest multum możliwości.

Podobne wątki

  1. To ju? 11 lat - rocznica ?mierci Magika.
    By Franco de la Pucio in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 04-01-2012, 18:12
  2. Diss na Magika.
    By _Spajki_ in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 24-10-2009, 09:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •