Mikiel: Cześć. Na początku przedstaw się wszystkim użytkownikom.

Maatini::Cześć. Mam na imię Mateusz, mam 15 lat, a w kwietniu skończę 16. Mieszkam w Szczecinie oraz uczę się w gimnazjum nr 24 w Dąbiu.

Mikiel: No to mieszkamy w tym samym mieście, oraz uczyliśmy się w tej samej szkole. Masz jakieś rodzeństwo?

Maatini::Tak, mam starszą siostre, ma 19 lat i nazywa się Kamila. Obecnie studiuje Obronę Narodową w Szczecinie.

Mikiel: Okej, przejdźmy do twoich zainteresowań, czym się głównie interesujesz?

Maatini::Głównym moim zainteresowaniem jest sport, oraz nauka. Obecnie trenuję piłke nożną.

Mikiel: Też kiedyś trenowałem piłke, ale nie będę się rozpisywał, bo to nie wywiad ze mną Może przybliżysz nam swoją role w klubie, oraz jaki to jest klub.

Maatini::Gram w Jezioraku Szczecin OKS, przeważnie występuję na lewej pozycji, bądź środku pomocy. Jest to mój pierwszy klub w jakim gram.

Mikiel: No to życzę owocnej kariery i braku kontuzji. Zostając przy piłce nożnej, kto jest twoim ulubionym zawodnikiem, oraz jakiemu klubowi kibicujesz.

Maatini::Moim ulubionym zawodnikiem jest Ronaldinho. Choć w Barcelonie pod koniec nie czarował, za to w Milanie znów pokazuje klase. Ulubionym klubem jest rodzima Pogoń Szczecin oraz Fc Barcelona.

Mikiel: Wiadomo, Pogoń najlepsza! Interesujesz się też innymy sportami, czy tylko piłka nożna?

Maatini:: Tak, często gram w siatkówke i tenis ziemny, lubię oglądać w TV piłkę ręczną, snooker oraz wiele innych sportów.

Mikiel: Bierzesz jakieś używki typu alkohol/papierosy?

Maatini::Papierosów nigdy, nie mam zamiaru palić, tracić pieniądze i psuć sobie zdrowie. Raz paliłem stuff, ale to było tylko raz na spróbowanie. Alkohol to wiadomo człowiek nie kaktus pić musi.

Mikiel: Oki doki, przejdźmy do popularnego tematu na tym forum, jakim jest muzyka. Jaki rodzaj muzyki preferujesz?

Maatini:: Hip-hop/Rap.

Mikiel: Dziś była premiera płyty O.S.T.R.'a. Jaka jest twoja opinia o tej płycie oraz czy ją kupiłeś?

Maatini:: Oczywiście, że kupiłem, mam prawie wszsytkie płyty Adama, to nie mogło tej zabraknąć. Bardzo miłe zaszkoczenie było gdy ujżałem dodtakowe 18 tracków na drugim cd. Płyta jest bardzo dobra, świetnie dobrane sample i mistrzowskie bity. Jedyne co mi sie nie podoba to ta historia Nikodema

Mikiel: Ostanio ten gatunek muzyczny jest popularny wśród młodzieży, możesz wymienić jakiś artystów których słuchasz i cenisz?

Maatini:: Tak, oczywiście. Jest ich kilkkunastu, są to między innymi Ostr, Eldo, Pmm, Zeus, Pih, Fokus, Łona, RHX, Pyskaty

Mikiel: No to widzę że czołówka polskiej sceny. A co sądzisz o naszej rodzimej scenie hip-hopowej? Jak wiadomo, mamy dobrych MC takich jak Łona, Głowa, oraz marnych typu Sage, Sobota.

Maatini:: Jeśli chodzi o Łone to jest klasa sama w sobie jeśli chodzi o hip-hop. Prezentuje w swoich utworach pełno sarkazmu i filozofii. Uwielbiam to. Jeśli chodzi o tą ciemną strone, to po prostu ich nie trawię, to są zwykle pozerzy ta cała ekpia Stoprocent i jarają się nimi dzieciaki co biegają w stopro po ulicach.

Mikiel: Rap jak wiadomo, ma jeszcze bardzo ciemną strone, czyli reprezentacja JP oraz niż intelektualny typu RPS. Jakie jest twoje zdanie na ten temat?

Maatini:: Zostawię to bez komentarza, dla mnie to nic nie ma związanego z rapem.

Mikiel: Okej, odbijmy trochę od rapu. Co sądzisz o innych rodzajach muzyki? Jak jesteś do nich nastawiony.

Maatini:: Lubię posłuchać rocka, kiedyś słuchałem techno, ale nie trawię sztucznego popu, silikonowych gwiazdek jak Doda, oraz takiego death metalu co krzyczą 'ave satan'.

Mikiel: Ja osobiście lubię Pussycat Dolls posłuchać Okej, przejdźmy do Tibii, kiedy zaczeła się twoja kariera, jaki osiągnałeś lvl etc.

Maatini::Moja przygoda w tibii zacząła sie od klienta 7.92 wtedy z kolega zrobiłem postac na Honerze nick Zapgira Zonera i wbiłem nią 14 poziom (w tedy to był lans na podwórku) Po czym padłem na zerku i zacząłem grać na ots. Początkowo to byly jakies ots typu 150exp. Po jakimś czasie na podwórku pewien kolega Paweł (mikiel) powiedzial mi o apo i tak zacząłem grać na apo wbiłem tam 160ek. Jak skoćczyłem kariere na apo zacząłem grac z Pawłem (mikielem) gre na rl. Świat Pacera nick Maatini 82lev knight. Teraz nie gram w tibie

Mikiel: Co spowodowało, że skończyłeś gre na APO?

Maatini::Była to śmieszna sytuacja, kupiłem paca na 140lev i w ten sam dzieć wbiłem 160lev i jakoś mi sie znudzilo. Nie miałem ochoty grać, strasznie dużo wtedy spędzałem na komputerze a za bardzo nie mogłem bo siostra też musiała korzystać. I jakos musiałem to pogodzić, myślę że to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć.

Mikiel: Okej, skończmy temat Tibii, bo dla mnie jak i pewnie dla większości użytkowników jest to nudzący temat. To co najważniejsze się dowiedzieliśmy. Czas na forum, jak długo jesteś na nim?

Maatini::Od 2007r.

Mikiel: No to trochę krócej ode mnie, ja od 2006 Maatini to był twój pierwszy nick, czy ukrywałeś się pod innym nick'iem?

Maatini:: Maatini to mój pierwszy nick.