User Tag List

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 49

Wątek: Dla wszystkich koksiarzy! [18+]

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie denerwują ludzie, którzy gadają coś, nie mając o tym pojęcia. Ludzie po co się wypowiadacie, jak nie potraficie odróżnić koksu od odżywek? Nie raz spotkałem się z opinią, oo bierzesz odżywki pewnie niedługo zawału dostaniesz albo łapa Ci pęknie. Ludzie, zrozumcie że odżywka to jest normalna sprawa i po tym nie ma efektów ubocznych. Przecież odżywki to przeważnie uzupełnienia diety...
    post skierowany do kilku osobników up.. ( prócz Crayona bo akurat on napisał, że nie ma o tym pojęcia )

  2. #22
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 'Oxidosis' Zobacz post
    Mnie denerwują ludzie, którzy gadają coś, nie mając o tym pojęcia. Ludzie po co się wypowiadacie, jak nie potraficie odróżnić koksu od odżywek? Nie raz spotkałem się z opinią, oo bierzesz odżywki pewnie niedługo zawału dostaniesz albo łapa Ci pęknie. Ludzie, zrozumcie że odżywka to jest normalna sprawa i po tym nie ma efektów ubocznych. Przecież odżywki to przeważnie uzupełnienia diety...
    post skierowany do kilku osobników up.. ( prócz Crayona bo akurat on napisał, że nie ma o tym pojęcia )
    Ta, wiem o czym gadasz, koks a odzywki, to zupełnie dwie inne rzeczy; są odżywki na stratę tłuszczu, na nabranie masy itp. A koks daje Ci tylko wodę/ inne gówno zamiast mięśni, potem jak przestajesz ćwiczyć, to wszystko ci opada blee : /

  3. #23
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    235
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wypowiem się po raz drugi. Jak kokos nie daje efektów jak daje i to zajebiste i jak ktoś temu zaprzeczy to szkoda mi go bo nie ma pojęcia o tym, a druga sprawą jest to, że wszystko ma skutki uboczne, nawet kreatyna etc. Prawie wszystko ma jakieś skutki uboczne, więc proszę nie pisać, że nie ma.

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ikki Zobacz post
    Wypowiem się po raz drugi. Jak kokos nie daje efektów jak daje i to zajebiste i jak ktoś temu zaprzeczy to szkoda mi go bo nie ma pojęcia o tym, a druga sprawą jest to, że wszystko ma skutki uboczne, nawet kreatyna etc. Prawie wszystko ma jakieś skutki uboczne, więc proszę nie pisać, że nie ma.
    Oczywiście że ma, ale nie jest to nic poważnego ( chyba że przy kilkuletnim użytku non-stop ) w przeciwieństwie do koksów : ]

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pięć lat temu, gdy słyszałeś słowo „Synthol” mogłeś nie wiedzieć, o co chodzi. Dziś Synthol jest powodem nie tylko pośmiewiska z kulturystyki w świecie sportu, ale również przypadkowych wypadków śmiertelnych.
    Synthol to nazwa produktu sprzedawanego jako olejek do pozowania, natomiast w gruncie rzeczy jest używany przez niektórych do wstrzykiwania do małych grup mięśni, jak tricepsy, bicepsy, naramienne czy mięśnie łydki w celu powiększenia ich objętości. Synthol odkłada się między włóknami mięśniowymi tworząc, po kilku wstrzyknięciach, dużą kulę oleju, która powoduje uniesienie powierzchni ciała. Problem polega na tym, że nie można przewidzieć, jak będzie wyglądać dana część ciała, gdy olej ułoży się nie tak jak trzeba.
    To tyle na ten temat.

    Chemiczne działanie na organizm to największe przekleństwo. Do ukształtowania odpowiedniej sylwetki przede wszystkim potrzebna jest odpowiednia dieta, trening i co najwyżej odzywki wspomagające (czyt. białko).

  6. #26
    Gaduła Amu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Tomaszów Lubelski
    Posty
    167
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Synthol to shit. Nie daje nic siły tylko nabija mięśnie w olej.
    Jest dużo ludzi który to biorą ale dla mnie są zwykłymi idiotami. =)

    To tyle w temacie. (:
    [31-03, 16:09] Wassup To Lamborghini
    [31-03, 16:09] Mo®talix bo cię znajdę i ferrari będzie miało dziury w oponach

  7. #27
    Gaduła tajemniczy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    177
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    z 10 litrow mu tego wycieklo xd

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Gryfice
    Posty
    360
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozumiem brać jakiś tam testosterol 120 lub inne. Ja naprzykład biore creatyne 1250 i mam nieraz pryszcze na plecach. Ale to jest przesada.

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    169
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lekko przesadził ;< niech się na kreatyne przerzuci a nie używa tego gówna...

  10. #30
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Japiernicze oni muszą mieć coś z głowami żeby brać takie gówno. Popatrzcie na pudziana jedną reką każdego z nich by położył...

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    !!~~~~LW~~~~!!
    Posty
    78
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dawno temu widziałem ten filmik hehson ; o

    Hmm. co ja mogę powiedzieć na ten temat :

    Ćwiczę na siłce etc. i nigdy w życiu nie wziąłbym takiego czegoś blee ; <


    JAK DLA MNIE branie sterydów albo innych koksów to jest oszukiwanie samych siebie i swoich mięśni

    Dziękuje Dobranoc ; <

  12. #32
    Bywalec
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    335
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pff. 18+ sam napewno tyle nie masz co do tematu to nie chodzi o kox tylko synthol bo jak ktoś niema checi nawet na kokszenie np nitrobolonem i chce na fasta to bierze stynhol nie wiem co to za przestroga skoro sie nie znasz i nawet nie wiesz co na tym filmie robią . Sam chodzę na śiłke i zapewniam cie wiem wiecej niż ty p.s. usuń temat albo chociarz daj inna nazwe. przecierz nie każda osoba która bierze odrzywki muśi sobie wszczykiwać synthola.

  13. #33
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maly Zobacz post
    Pff. 18+ sam napewno tyle nie masz co do tematu to nie chodzi o kox tylko synthol bo jak ktoś niema checi nawet na kokszenie np nitrobolonem i chce na fasta to bierze stynhol nie wiem co to za przestroga skoro sie nie znasz i nawet nie wiesz co na tym filmie robią . Sam chodzę na śiłke i zapewniam cie wiem wiecej niż ty p.s. usuń temat albo chociarz daj inna nazwe. przecierz nie każda osoba która bierze odrzywki muśi sobie wszczykiwać synthola.
    Najpierw radzę ci iść do szkoły/ ew. kurs ortografii, interpunkcji, a potem dopiero na siłownię ! Znawca się znalazł, haha.

  14. #34
    Uzależniony Brain's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Miasto
    Przemyśl
    Posty
    674
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maly Zobacz post
    Pff. 18+ sam napewno tyle nie masz co do tematu to nie chodzi o kox tylko synthol bo jak ktoś niema checi nawet na kokszenie np nitrobolonem i chce na fasta to bierze stynhol nie wiem co to za przestroga skoro sie nie znasz i nawet nie wiesz co na tym filmie robią . Sam chodzę na śiłke i zapewniam cie wiem wiecej niż ty p.s. usuń temat albo chociarz daj inna nazwe. przecierz nie każda osoba która bierze odrzywki muśi sobie wszczykiwać synthola.
    Fajną masz składnie ziomuś.

    @topic
    Tak się kończy wstrzykiwanie gówna do ręki. (wygląda jak budyń)

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał White Nygas Zobacz post
    Rozumiem brać jakiś tam testosterol 120 lub inne. Ja naprzykład biore creatyne 1250 i mam nieraz pryszcze na plecach. Ale to jest przesada.
    nie no co ty bierzesz monohydrat 1250g kupiony w go sporcie i masz pryszcze? nie mozliwe...

    Cytat Napisał Maly Zobacz post
    Pff. 18+ sam napewno tyle nie masz co do tematu to nie chodzi o kox tylko synthol bo jak ktoś niema checi nawet na kokszenie np nitrobolonem i chce na fasta to bierze stynhol nie wiem co to za przestroga skoro sie nie znasz i nawet nie wiesz co na tym filmie robią . Sam chodzę na śiłke i zapewniam cie wiem wiecej niż ty p.s. usuń temat albo chociarz daj inna nazwe. przecierz nie każda osoba która bierze odrzywki muśi sobie wszczykiwać synthola.

    japierdole. co to znaczy kokszenie nitrobolonem?:d chciales przykozaczyc ale od razu po tym co piszesz jestem w stanie stwierdzic ze nie masz o niczym pojecia bo nawet stosowanie odzywek to jest skomplikowana sprawa mówie to o idealnej diecie, stażu minimum kilka miesięcy, umiejętności poprawnego ćwiczenia oraz wiedzy na temat odżywek bo chyba nie nie wezmiesz jako pierwsza odzywke nitrobolon; ] stary nie chce mi sie pisac bo moglbym Ci o tym wyklad zrobic, ale zaraz ludzie beda pisac jakim ja jestem znawca i czego nie wiem lub co wiem z internetu..

    synthol shit bardzo nieliczni ludzie to biora
    Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 07-03-2010 o 17:53

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Świebodzin
    Posty
    771
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oj koleś ma teraz za swoje
    Gdyby kózka nie koksiła to by syfu nie zdobyła :<

  17. #37
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Lubin
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Nigdy nie zjem budyniu już
    po Omce na pewno tego nie miał omka to męski hormon tylko

    Maly Kox 0-722
    Inflamel 1107-1129 (hack)
    Alet Mort 850-870 (sprzedany)
    Teraz gram pod nickiem Joint Pall

  18. #38
    Expert Elite Vegox's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Suchedniów
    Posty
    413
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak zobaczylem budyn to mi sie rzygac zachcialo xD seryjnie xD
    20:28 Mortiis: Z przykorscia stwierdzam iz APO upadlo



    Elite Vegox 0-????

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    z przypadku. ^^
    Posty
    384
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak już niektórych słucham, to nie mam ochoty pisać, ale napisze...

    Kreatyna, nitrobolon, gainer to są odżywki, to jest to samo jakbyś brał tabletki, tylko dodają Ci siły/masy etc.
    A synthol, wypełnia mięsnie jakimś gównem, nie dodaje to żadnego efektu siłowego, tylko masz grubszy mięsień.

  20. #40
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    LA
    Posty
    774
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widziałem ten filmik już dosyć dawno (2 lata temu), pamiętam jak zawołał mnie mojej Ś.P. ojciec żebym Nim to obejrzał.

    Cytat Napisał Eklerq Zobacz post
    Ja myślę, że to przez Synthol, bardzo szkodliwy steryd.
    Nie myślisz tylko wyczytałeś w komentarzach zamieszczonych pod filmikiem, nazywajmy rzeczy po imieniu ;D.

    Cytat Napisał Poziomkuwa Zobacz post
    Masakra takie coś ;d Widać, że go musi boleć
    Coś czuję, że nawet nie jesteś sobie w stanie wyobrazić tego bólu (bólu spowodowanym wywołanym zapaleniem mięśnia).

    Cytat Napisał PietroO Zobacz post
    Skutki brania Syntholu....wystarczy dobrze wcierać w mięsień.
    Syntholu się nie wciera a głęboko wstrzykuje do wnętrza mięśnia.

    Cytat Napisał Joogi Zobacz post
    Skutki brania koksu : ) Dla kolegi mojego ojca prawie pośladek wycięli, bo strzykawką napierdalał koks. ; /
    No to kolega Ci nieźle wkręcał, nie wiem co miał na celu - zrobił idiotę z siebie, Ciebie oraz ze swojego ojca.
    Koksy zazwyczaj się 'napierdala' strzykawką (w pośladek, udo) w jak największy mięsień, ja osobiście robiłem sobie w udo.

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Nie jestem obeznany w tych sprawach, to może ktoś mi bardziej wytłumaczy - co to jest, to kremowe, co mu leci z mięśnia?
    To kremowe coś co leci mu z mięśnia to tzw. Synthol jest to mieszanina MCT
    (olej stosowany w odżywkach oraz substancjach energetycznych), lidokainy (środek znieczulający, miejscowo stosowany w lekach arytmicznych) oraz alkoholu benzylowego.

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    A co to za gówno? Jakaś odżywka? Smarujesz bice i rosną Ci jak na drożdżach? Bo mógłbym 4 minuty oglądać te obrzydlistwo i i tak bym się nie dowiedział co to jest, więc wyłączyłem po 3 ; d
    Synthol wstrzykiwany jest głęboko do wnętrza mięśnia, co daje niemal natychmiastowe optyczne zwiększenie.
    Całe zwiększenie następuje dzięki akumulacji oleju. Jest to więc nic innego jak czasowy implant.

    Cytat Napisał Amu$ Zobacz post
    Synthol to shit. Nie daje nic siły tylko nabija mięśnie w olej.
    Jest dużo ludzi który to biorą ale dla mnie są zwykłymi idiotami. =)
    W tym rzecz, że ludzi którzy to biorą jest dość mało chociażby z racji tego, że aby utrzymać sztucznie napchane mięśnie,
    konieczne jest stałe powtarzanie zastrzyków z Syntholu, a taka 'kuracja' kosztuje od 350 do 450 dolarów tygodniowo.
    W Polsce ten steryd jest mało popularny bo niewiele osób stać na takie 'kuracje' na szczęście.
    Ostatnio edytowane przez Google : 24-03-2010 o 06:40

Podobne wątki

  1. Nie Dla Wszystkich <NDW>
    By Indu$ in forum Prezentacje Gildii
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 03-03-2012, 22:27
  2. Witam wszystkich
    By OjciecDyrektor in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 25-07-2010, 22:55
  3. ?ó?ka dla wszystkich
    By Ernii in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 16-05-2010, 10:34

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •