User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 33 z 33

Wątek: Admini!

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    251
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ktoś II Zobacz post
    Już wyjaśniam. Player = Mortalix, nie grał na aimie, tylko robił sobie jaja.
    W tym dniu zbanowałem ok. 15 osób grających na czitach, z czego min. 5 miało wrzucić screeny na forum. Do dzisiaj nie widze odwołania.
    Uważam, że całkiem dobrze sobie radze, wybranie mnie na admina nie było błedem i patrzeniem tylko na 'spedzone godziny na serwerze'.
    dzien przed i 2 dabnowalem playera za aima z ip 83.8.0.0 czy tam 83.4.0.0 moze mysla ze to ten gral heehs; s sam chcialem mu bana dacl <dla mortalixa aka player> ale patrzylem pierw na ip a pozniej patrze ze to ziom ze steama duszek hehs

  2. #22
    Łowca postów ajee's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    233
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra luz udawał że ma aima ale nie ogarniam jednej rzeczy że mój kolega z rl grał na wh wtedy z nonstima nie bede pisac jaki nick to mi na ventrilo mówił że dziwnie gral jakby biegal po fragi i mowili na vt ze ma wh tak samo bylem u kolegi i gralismy na tym waszym serwie i gral ten empiere czy jakos tak to 4x razy skanowal typa nie wiedzac ze on tam jest wezcie wy sie ogarnijcie 2k10 steam kara niemozliwie jak zaproponowalismy mixa z hltv to odmowil potem nas pobanowal bo go zwyzywalismy w dupie mam osobiscie ze mam bana tutaj bo i tak gra mija sie z celem jak polowa graczy apo to 2k10 z organerami a administracja wierzy ze to nie czity bo znaja sie z tibijczyka.... nie ma sensu przerabiac serwa z nonstea/steam na sam steam bo i tak przeciez gracze apo z steamem czituja. nie zauwazylem zeby jakis hajcior wrzucal ssy z rozdzialka wieksza niz 800x600 a wiadomo ze organerek dziala tylko na tej bawi mnie jak widze typow staty 30:1 i ta rozdzialka i steam_id 2800000~~~ oczywiscie to jest moje zdanie mozecie mnie zbluzgac ale takie jest moje zdanie. ludzie co graja po niecaly rok nagle tacy "topowcy" co sie wypowiadaliscie napinki wrzuacnie demek z esla jak to z kolegami czytamy to po prostu boki zrywać...


    Admini maja w chuju za przeproszeniem jak ich koledzy przeklinaja na serwie a jak jakis nounejm przeklnie to od razu ma kicka albo ostrzezenie..

    EDIT

    dobra bede pisac dalej bo mam wene ..


    Dlaczego nie zrobicie screenów żadnemu adminowi? porusze ten temat skasujecie post najwyzej..

    Dlaczego nie przeanalizujecie gry empiere'go ??:] Mam dwa demka ogladajac je na UOLHAKU widac dziwne smiganie myszki po graczach za scianami, a najlepsze jest bieganie za nimi potem zauwazylem jeszcze skanowanie tak zeby nie zabic przeciwnika tylko go obic potem obejsc i zabic nie wrzuce tego na BL bo zal mi tej trójki. demek tutaj też nie wrzuce bo nie o to tutaj chodzi po prostu czemu wy nie bierzecie pod uwage ze stimy 2k10 bija jak 2k7 wiem ze nie mozna na to patrzec ale przypadkiem jest to ze 2k10 ma 2 steama z 2k3 roku.. a tutaj stimy 2k10 robia po prostu takie rzeczy ze na ESWC poland mogliby pojechac lajtowo i pojechaliby z delciakami i fxami reprezentowac nasz kraj...

    bawi mnie jeszcze jedno ze empiere totalnie nie umie strzelac i potrafi wyjebac caly magazynek z ak47 zeby zabic kogos z glockiem a zawsze otwiera tabele...

    empiere jak to czytasz to mam twoje demko bodajze z tuscana o ile sie nie myle jak miales staty 40:0 i z traina jak strzelales fajnie po wagonach z gory ;] ty pewnie wiesz o co kaman .





    A NAJBARDZIEJ DZIWI MNIE TO JAK ADMIN BRONI ADMINA że gra czysto


    ELO :O
    Ostatnio edytowane przez ajee : 10-06-2010 o 19:09

    TURBO KATOWICKA RAKIETA

  3. #23
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ajee Zobacz post
    Dobra luz udawał że ma aima ale nie ogarniam jednej rzeczy że mój kolega z rl grał na wh wtedy z nonstima nie bede pisac jaki nick to mi na ventrilo mówił że dziwnie gral jakby biegal po fragi i mowili na vt ze ma wh tak samo bylem u kolegi i gralismy na tym waszym serwie i gral ten empiere czy jakos tak to 4x razy skanowal typa nie wiedzac ze on tam jest wezcie wy sie ogarnijcie 2k10 steam kara niemozliwie jak zaproponowalismy mixa z hltv to odmowil potem nas pobanowal bo go zwyzywalismy w dupie mam osobiscie ze mam bana tutaj bo i tak gra mija sie z celem jak polowa graczy apo to 2k10 z organerami a administracja wierzy ze to nie czity bo znaja sie z tibijczyka.... nie ma sensu przerabiac serwa z nonstea/steam na sam steam bo i tak przeciez gracze apo z steamem czituja. nie zauwazylem zeby jakis hajcior wrzucal ssy z rozdzialka wieksza niz 800x600 a wiadomo ze organerek dziala tylko na tej bawi mnie jak widze typow staty 30:1 i ta rozdzialka i steam_id 2800000~~~ oczywiscie to jest moje zdanie mozecie mnie zbluzgac ale takie jest moje zdanie. ludzie co graja po niecaly rok nagle tacy "topowcy" co sie wypowiadaliscie napinki wrzuacnie demek z esla jak to z kolegami czytamy to po prostu boki zrywać...


    Admini maja w chuju za przeproszeniem jak ich koledzy przeklinaja na serwie a jak jakis nounejm przeklnie to od razu ma kicka albo ostrzezenie..

    EDIT

    dobra bede pisac dalej bo mam wene ..


    Dlaczego nie zrobicie screenów żadnemu adminowi? porusze ten temat skasujecie post najwyzej..

    Dlaczego nie przeanalizujecie gry empiere'go ??:] Mam dwa demka ogladajac je na UOLHAKU widac dziwne smiganie myszki po graczach za scianami, a najlepsze jest bieganie za nimi potem zauwazylem jeszcze skanowanie tak zeby nie zabic przeciwnika tylko go obic potem obejsc i zabic nie wrzuce tego na BL bo zal mi tej trójki. demek tutaj też nie wrzuce bo nie o to tutaj chodzi po prostu czemu wy nie bierzecie pod uwage ze stimy 2k10 bija jak 2k7 wiem ze nie mozna na to patrzec ale przypadkiem jest to ze 2k10 ma 2 steama z 2k3 roku.. a tutaj stimy 2k10 robia po prostu takie rzeczy ze na ESWC poland mogliby pojechac lajtowo i pojechaliby z delciakami i fxami reprezentowac nasz kraj...

    bawi mnie jeszcze jedno ze empiere totalnie nie umie strzelac i potrafi wyjebac caly magazynek z ak47 zeby zabic kogos z glockiem a zawsze otwiera tabele...

    empiere jak to czytasz to mam twoje demko bodajze z tuscana o ile sie nie myle jak miales staty 40:0 i z traina jak strzelales fajnie po wagonach z gory ;] ty pewnie wiesz o co kaman .





    A NAJBARDZIEJ DZIWI MNIE TO JAK ADMIN BRONI ADMINA że gra czysto


    ELO :O
    Nie mam nic przeciwko, żeby jakiś admin wszedł, na innym nicku, nakrecił mi demka, porobił screeny, ale tak żebym ja o tym nie wiedział. Nie uważam sie za jakiegoś pro, zajebistego ogara. Jestem 1st w top15, bo dużo gram i ciągłe zabijanie kogoś daje mi tylko + w ranku. Mam bodajże 8000+ zabitych ludzi, a inni gracze w top15 ledwo ponad ~3000.
    Mówisz o skanach. Pewnie chodzi Ci o mapke cs_militia(nie pamietam która wersja) tam skanuje bardzo czesto i bardzo czesto trafnie. Jest kilka miejsc w których na 100% ktoś kampi i zawsze jakiś frag wleci.
    Pytałeś czy zagram z Tobą mixa, gdzie jest hltv. Powiedziałem, że bardzo chetnie, ale za jakąś godzine, NIE ODMÓWIŁEM. Potem zacząłeś mnie wyzywać, ostrzegłem Cie 2x, że zaraz wlepie Ci bana. Potem Ty na złość mi pojechałeś po mnie jak po burej suce. Przyznam, że nerwy mi puściły i nie wahałem sie, aby dać Ci perma.
    Tak, mam steama z 2010 roku, co nie znaczy, że od 2010 gram w csa.
    Dosyć długo grałem na steamie brata, którego kupił w czerwcu 2010. Wcześniej jeszcze grałem na non steamie.
    Tuscan i staty 40:0? Nie no, dobrze wiedzieć
    Ostatnio edytowane przez Ktoś II : 10-06-2010 o 19:34

  4. #24
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ajee, pierdolisz takie głupoty, że aż mnie kolana zaczęły boleć. Wyciągasz wnioski, że żadna osoba nie daje screenów z rodziałką >800x600, to co ty jesteś - admin, że masz dostęp do działów skargi i odwołania, że możesz tak pisać? A, bo niekiedy debile wrzucają do działu screeny i na tym opierasz swoje domysły.
    Nie rozumiem też, co ma 'wiek' steama do poziomu zaawansowania w tej grze? Gram od wersji 1.3 Counter - Strike'a, steama mam dopiero od dwóch lat i wcale nie gram tak bosko, jak wydawałoby się z Twojej wypowiedzi, bo powinienem miażdżyć top 15 esla z zamkniętymi oczami. A te idiotyzmy o Orannerach to mogłeś sobie podarować, bo nie wierzę, żeby wszyscy 'topowcy' z tego servera zakupili sobie za kilkadziesiąt Euro cheata tylko dlatego, żeby skarać nsów.

    Że admin adminowi screenów nie robi? Znowu wsadziłeś sobie palec w dupę i wymyśliłeś jakąś głupotę. Akurat tutaj się grubo mylisz, nie masz dostępu do działów Skargi i Odwołania i Zgłoszenia wiec nie możesz rozumieć, co się u nas w środku dzieje. Rozpisywać się na ten temat nie będę, bo to nasz problem, nie Wasz.

    @down
    Zastanów się bardziej moronie, bo nagle zgrywasz jakiegoś wielkiego Kunta-Kinte. Organner jest cheatem płatnym, nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś go rozprowadzał za darmo z oficjalnego źródła. Ofc znam cheaty darmowe, których VAC nie wykrywa, ale na pewno nie jest to Organner. I jak już wymieniasz jednego cheata, to nie myśl o drugim. A admina mam, bo jestem lepszy od Ciebie, dużo postów i to, że ludzie znają mnie na vt(Sic!) nie ma nic do rzeczy. I mega chujowo ogarnięty to jesteś raczej ty, a ten twój podpisik to pasuje idealnie jak stoisz przed lustrem w pustym pokoju. Zwyzywałeś całą kadrę adminów na serverze za nie wiadomo co, ktoś Ci powiedział, że jest inaczej niż myślisz to musisz rzucać się każdej metody, żeby zakryć Twoją błazenadę. Nagadałeś w poprzednim poście takich pierdół, że głowa boli, teraz mnie zaczynasz wyzywać jak małe dziecko, któremu wzięło się jeden, jedyny argument do rozmowy. Może i masz te osiemnaście jak widać w profilu, ale umysł to jeszcze na poziomie dwunastolatka.

    @edit
    Lol'd, napaliłeś się jak pokrak, jeszcze do tego rodziców Sedana i Oxidosisa mieszasz. Jak wspominałem - dzieciakowaty jesteś
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 10-06-2010 o 21:06

  5. #25
    Łowca postów ajee's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    233
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    [QUOTE=^Crayon;689114]A te idiotyzmy o Orannerach to mogłeś sobie podarować, bo nie wierzę, żeby wszyscy 'topowcy' z tego servera zakupili sobie za kilkadziesiąt Euro cheata tylko dlatego, żeby skarać nsów.
    /QUOTE]


    jesteś mega chujowo ogarniety skoro twierdzisz ze za immunity sie placi. ty masz adma chyba tylko dlatego ze masz duzo postow na vt i cie ludzie znaja i tylko dlatego :O?


    empiere mozesz sie wyrzec ale to chyba tylko my dwoje wiemy hehe

    TURBO KATOWICKA RAKIETA

  6. #26
    Uzależniony Mortalix's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #aje

    Nie mogę się oprzeć twojej zajebistości!
    Jesteś pewnie pro hajtem (steam i esl pewnie z 2000 r. ), a nie potrafisz odróżnić aima od typa machającego myszką...?
    Proszę Cię, litości...

    Jeśli jesteś tak świetny, że gardzisz APOwiczami to żegnamy Cię staropolskim 'SPIERDALAJ'!
    Znajdź inny pro serwer i błyszcz, pozerze.

    See ya. : >

  7. #27
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ajee Zobacz post
    Dobra luz udawał że ma aima ale nie ogarniam jednej rzeczy że mój kolega z rl grał na wh wtedy z nonstima nie bede pisac jaki nick to mi na ventrilo mówił że dziwnie gral jakby biegal po fragi i mowili na vt ze ma wh tak samo bylem u kolegi i gralismy na tym waszym serwie i gral ten empiere czy jakos tak to 4x razy skanowal typa nie wiedzac ze on tam jest wezcie wy sie ogarnijcie 2k10 steam kara niemozliwie jak zaproponowalismy mixa z hltv to odmowil potem nas pobanowal bo go zwyzywalismy w dupie mam osobiscie ze mam bana tutaj bo i tak gra mija sie z celem jak polowa graczy apo to 2k10 z organerami a administracja wierzy ze to nie czity bo znaja sie z tibijczyka.... nie ma sensu przerabiac serwa z nonstea/steam na sam steam bo i tak przeciez gracze apo z steamem czituja. nie zauwazylem zeby jakis hajcior wrzucal ssy z rozdzialka wieksza niz 800x600 a wiadomo ze organerek dziala tylko na tej bawi mnie jak widze typow staty 30:1 i ta rozdzialka i steam_id 2800000~~~ oczywiscie to jest moje zdanie mozecie mnie zbluzgac ale takie jest moje zdanie. ludzie co graja po niecaly rok nagle tacy "topowcy" co sie wypowiadaliscie napinki wrzuacnie demek z esla jak to z kolegami czytamy to po prostu boki zrywać...


    Admini maja w chuju za przeproszeniem jak ich koledzy przeklinaja na serwie a jak jakis nounejm przeklnie to od razu ma kicka albo ostrzezenie..

    EDIT

    dobra bede pisac dalej bo mam wene ..


    Dlaczego nie zrobicie screenów żadnemu adminowi? porusze ten temat skasujecie post najwyzej..

    Dlaczego nie przeanalizujecie gry empiere'go ??:] Mam dwa demka ogladajac je na UOLHAKU widac dziwne smiganie myszki po graczach za scianami, a najlepsze jest bieganie za nimi potem zauwazylem jeszcze skanowanie tak zeby nie zabic przeciwnika tylko go obic potem obejsc i zabic nie wrzuce tego na BL bo zal mi tej trójki. demek tutaj też nie wrzuce bo nie o to tutaj chodzi po prostu czemu wy nie bierzecie pod uwage ze stimy 2k10 bija jak 2k7 wiem ze nie mozna na to patrzec ale przypadkiem jest to ze 2k10 ma 2 steama z 2k3 roku.. a tutaj stimy 2k10 robia po prostu takie rzeczy ze na ESWC poland mogliby pojechac lajtowo i pojechaliby z delciakami i fxami reprezentowac nasz kraj...

    bawi mnie jeszcze jedno ze empiere totalnie nie umie strzelac i potrafi wyjebac caly magazynek z ak47 zeby zabic kogos z glockiem a zawsze otwiera tabele...

    empiere jak to czytasz to mam twoje demko bodajze z tuscana o ile sie nie myle jak miales staty 40:0 i z traina jak strzelales fajnie po wagonach z gory ;] ty pewnie wiesz o co kaman .





    A NAJBARDZIEJ DZIWI MNIE TO JAK ADMIN BRONI ADMINA że gra czysto


    ELO :O
    Więcej mi się twojego pierdolenia nie chce czytać. ;x To źle, że np. parę osób wrzuci screeny z esl? tam też każdy gra na wh i aimie? Pewnie bili Cie ostro na esl i dlatego teraz niemiłe wspomnienia.

    Widzę zgrywasz tutaj pro plajera. Na forum i na serverze APO to każdy może być dobry. Pokaż to gdzie indziej. Skoro taki hajt jesteś to chętnie mogę z tobą zagrać 1/1 awp. =]

  8. #28
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ajee Zobacz post
    Dobra luz udawał że ma aima ale nie ogarniam jednej rzeczy że mój kolega z rl grał na wh wtedy z nonstima nie bede pisac jaki nick to mi na ventrilo mówił że dziwnie gral jakby biegal po fragi i mowili na vt ze ma wh tak samo bylem u kolegi i gralismy na tym waszym serwie i gral ten empiere czy jakos tak to 4x razy skanowal typa nie wiedzac ze on tam jest wezcie wy sie ogarnijcie 2k10 steam kara niemozliwie jak zaproponowalismy mixa z hltv to odmowil potem nas pobanowal bo go zwyzywalismy w dupie mam osobiscie ze mam bana tutaj bo i tak gra mija sie z celem jak polowa graczy apo to 2k10 z organerami a administracja wierzy ze to nie czity bo znaja sie z tibijczyka.... nie ma sensu przerabiac serwa z nonstea/steam na sam steam bo i tak przeciez gracze apo z steamem czituja. nie zauwazylem zeby jakis hajcior wrzucal ssy z rozdzialka wieksza niz 800x600 a wiadomo ze organerek dziala tylko na tej bawi mnie jak widze typow staty 30:1 i ta rozdzialka i steam_id 2800000~~~ oczywiscie to jest moje zdanie mozecie mnie zbluzgac ale takie jest moje zdanie. ludzie co graja po niecaly rok nagle tacy "topowcy" co sie wypowiadaliscie napinki wrzuacnie demek z esla jak to z kolegami czytamy to po prostu boki zrywać...


    Admini maja w chuju za przeproszeniem jak ich koledzy przeklinaja na serwie a jak jakis nounejm przeklnie to od razu ma kicka albo ostrzezenie..

    EDIT

    dobra bede pisac dalej bo mam wene ..


    Dlaczego nie zrobicie screenów żadnemu adminowi? porusze ten temat skasujecie post najwyzej..

    Dlaczego nie przeanalizujecie gry empiere'go ??:] Mam dwa demka ogladajac je na UOLHAKU widac dziwne smiganie myszki po graczach za scianami, a najlepsze jest bieganie za nimi potem zauwazylem jeszcze skanowanie tak zeby nie zabic przeciwnika tylko go obic potem obejsc i zabic nie wrzuce tego na BL bo zal mi tej trójki. demek tutaj też nie wrzuce bo nie o to tutaj chodzi po prostu czemu wy nie bierzecie pod uwage ze stimy 2k10 bija jak 2k7 wiem ze nie mozna na to patrzec ale przypadkiem jest to ze 2k10 ma 2 steama z 2k3 roku.. a tutaj stimy 2k10 robia po prostu takie rzeczy ze na ESWC poland mogliby pojechac lajtowo i pojechaliby z delciakami i fxami reprezentowac nasz kraj...

    bawi mnie jeszcze jedno ze empiere totalnie nie umie strzelac i potrafi wyjebac caly magazynek z ak47 zeby zabic kogos z glockiem a zawsze otwiera tabele...

    empiere jak to czytasz to mam twoje demko bodajze z tuscana o ile sie nie myle jak miales staty 40:0 i z traina jak strzelales fajnie po wagonach z gory ;] ty pewnie wiesz o co kaman .





    A NAJBARDZIEJ DZIWI MNIE TO JAK ADMIN BRONI ADMINA że gra czysto


    ELO :O
    Więcej mi się twojego pierdolenia nie chce czytać. ;x To źle, że np. parę osób wrzuci screeny z esl? tam też każdy gra na wh i aimie? Pewnie bili Cie ostro na esl i dlatego teraz niemiłe wspomnienia.

    Dostałeś od mamy 5 lat temu na dzień dziecka steama i teraz forumowy hajt.. "2k10, 2k10" : O

    Widzę zgrywasz tutaj pro plajera. Na forum i na serverze APO to każdy może być dobry. Pokaż to gdzie indziej. Skoro taki hajt jesteś to chętnie mogę z tobą zagrać 1/1 awp. =]

  9. #29
    Łowca postów ajee's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    233
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gdybyście byli tacy pro ***** to byście grali na GB a nie ESL tylko że na azerusa nie ma haka żeby sobie odpalić czita co ? a aqueritasa można oszukac:<


    sedan ty i twoj żabowaty brat macie chuja do gadania bo to raczej wam matka kupila na swieta steama..;] nie grałem na ESL od czasu jak mi koledzy pokazywali jak mozna sie latwo odpalic i aqueritas nic nie wykrywa


    Mortalix aka 150cm w bicu zwyzywaj mocniej nic nie czuje a krajon tak samo jesteś lepszy ode mnie ? chyba na tym forum ciekawe czy w towarzystwie rl też taki wygadany jestes a w ogole chuj nie bede sie z wami klocic nie bede sobie psuć humoru

    Poziom administracji serwera na apo cs jest ***** bardziej mierny niż na kopytku. Skillowo na serwerze też więc nie gram tam bo lepszy poziom mam na CS:CZ boty na ULOW

    TURBO KATOWICKA RAKIETA

  10. #30
    Bywalec Μejger's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ajee Zobacz post
    Gdybyście byli tacy pro ***** to byście grali na GB a nie ESL tylko że na azerusa nie ma haka żeby sobie odpalić czita co ? a aqueritasa można oszukac:<


    sedan ty i twoj żabowaty brat macie chuja do gadania bo to raczej wam matka kupila na swieta steama..;] nie grałem na ESL od czasu jak mi koledzy pokazywali jak mozna sie latwo odpalic i aqueritas nic nie wykrywa


    Mortalix aka 150cm w bicu zwyzywaj mocniej nic nie czuje a krajon tak samo jesteś lepszy ode mnie ? chyba na tym forum ciekawe czy w towarzystwie rl też taki wygadany jestes a w ogole chuj nie bede sie z wami klocic nie bede sobie psuć humoru

    Poziom administracji serwera na apo cs jest ***** bardziej mierny niż na kopytku. Skillowo na serwerze też więc nie gram tam bo lepszy poziom mam na CS:CZ boty na ULOW

    tak, tak, a potem się obudziłeś czując, że przeciekają ci majtki?
    Nikt cie przecież nie zmusza do gry tutaj, prawda? Nie podoba się - nie graj, proste.

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ajee, z wypowiedzi wnioskuje, że próbujesz pokazać jakim jesteś hajtem wyjezdzając tutaj z GB i używając takich nazw typu 2k10 które dla większości użytkowników są obce. Myślisz, że jesteś dobry w cs'a, znając tylko teorie. Wydaje Ci się, że powiesz ''2k10 bije 2k3, na pewno odpalony'' i gracze pomyślą, że jesteś zajebisty bo znasz nazwy, które są dla nich obce? Próbujesz pokazać na forum jakim to nie jesteś skillem, jednak nie potrafisz zrozumieć, że to nie o to chodzi. Prawda jest bolesna, w grze biją Cię non steamy i ciężki Ci to zrozumieć, dlatego żalisz się na forum. Nie możesz się pogodzić, że zwykły player bije takiego ESLOWEGO hajta jak Ty? Japierdole. Hajcior aka steam 2k0 a nie potrafił odróżnić typa który sobie myszką machał od aima, no kurva. Niezły musisz być, psujesz sobie humor kolesiami z forum.toproste, gratuluje. Co do Mortalixa i Crayona są o co najmniej 3 klasy lepsi od Ciebie gościu, więc nie wiem po co fajtujesz. Widze zacząłeś nawiązywać do rl życia? Tylko pokazujesz, że po prostu brak Ci argumentów Szkoda słów. Poza tym to nie pierdol o rzeczach, o których nie masz pojęcia, bo nie sądze, abyś miał dostęp do działu Skargi & Odwołania.

    Cytat Napisał ajee Zobacz post
    aqueritas
    PL?


    Cytat Napisał ajee Zobacz post

    sedan ty i twoj żabowaty brat macie chuja do gadania bo to raczej wam matka kupila na swieta steama..;] nie grałem na ESL od czasu jak mi koledzy pokazywali jak mozna sie latwo odpalic i aqueritas nic nie wykrywa

    tak w ogóle to po co mnie mieszasz? znamy się? krzywde Ci zrobiłem? jeżeli my mamy chuja do gadania, to co ty masz? jesteś tutaj nikim, tak jak ten twój zabawny skill w cs'ie, rozumiem że wyładowujesz na mnie swoje nerwy bo nie potrafiłeś mnie zabić całym magazynkiem z ak. Mniej pierdolenia, więcej grania. W sumie to dla mnie ESL jak i GB jest zabawne, ale jak już gram to gram to pierwsze, tylko dlatego, że tam na stronie jest średnio 15k ~~ typa online, a na GB 100. Teraz sam się zastanów, gdzie jest łatwiej znalezc przeciwnika. A poza tym gdy odpalam tego antyczita z GB mam potężne ściny, przez które nie jestem w stanie grac.

    PS : mogłem coś porąbać, zmęczony jestem i nie patrze na to co pisze.
    Ostatnio edytowane przez 'Oxidosis' : 10-06-2010 o 21:39

  12. #32
    Nabijacz postów Wnorekkk's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    599
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ej, dobra. Ja założyłem ten temat w celu opisania problemu tego serwera, a widzę, że robi się tu jedna wielka napinka.

    #Do kogoś z Administracji
    Proszę zamknąć temat!

  13. #33
    VIP Rzulf's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Słubice / Zielona Góra
    Posty
    510
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zamykam, ale się wypowiem.

    Poprawiam oceny, nie mam zbyt czasu na grę. Jeszcze tydzień. Nie popierałem nigdy wyboru nowych adminów, gdyż sami sobie radziliśmy, ale niestety nie mamy aż takiego wpływu na decyzje tych wyżej.

    Dajcie tydzień i obiecuje, że postaram się ogarnąć serwer.


    btw. Szkoda, że według ajee, poziomu tutaj = 0, pogram troche i moge zagrać z Twoimi marnymi kolegami mecz.
    Ja nie mogę żyć tak, mówić że jest git, gdy jest pizda.



Podobne wątki

  1. Admini!
    By Emiluwa . in forum Ogólne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 08-07-2010, 14:34
  2. Admini.
    By TuK! in forum Ogólne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 25-03-2010, 15:15
  3. admini cs
    By .:Edzio:. in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 29-01-2010, 21:15

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •