User Tag List

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 53

Wątek: 8.42 Zmiany

  1. #21
    VIP Zoltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Jasło
    Posty
    204
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widze ze niektorzy maja problem czytania ze zrozumieniem. Otoz knight nie dostaje 20HP wiecej na level tylko 20hp na level czyli wzroslo to o 5. Co za tym idzie postac z 200 levelem (knight) ma: (200-12)*20+205 = okolo 4k HP a mial 3k hp.

    Teraz male info dla postaci magicznych. Byly dwie opcje albo zwiekszyc hp knighta albo obnizyc moc potow z mana, i tak zamiast 650MP byloby 400 a ze jest 80% profesji magicznych (Na oko) to wybralismy to pierwsze.
    Nie musze chyba mowic ze przy zmianie mocy GMP bylby taki placz i przeklenstwa ze ....
    Życzenia od Zoltana to tak, jak błogosławieństwo od Jezusa. -By^Crayon

  2. #22
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 267
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zoltan Zobacz post
    Widze ze niektorzy maja problem czytania ze zrozumieniem. Otoz knight nie dostaje 20HP wiecej na level tylko 20hp na level czyli wzroslo to o 5. Co za tym idzie postac z 200 levelem (knight) ma: (200-12)*20+205 = okolo 4k HP a mial 3k hp.

    Teraz male info dla postaci magicznych. Byly dwie opcje albo zwiekszyc hp knighta albo obnizyc moc potow z mana, i tak zamiast 650MP byloby 400 a ze jest 80% profesji magicznych (Na oko) to wybralismy to pierwsze.
    Nie musze chyba mowic ze przy zmianie mocy GMP bylby taki placz i przeklenstwa ze ....
    oki , zmiana u ek jest super XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @harvester
    w chuju ma kazdy twoje pomysly zeby polepszyc rp, pal to najgorsza profesja tu czy na rl, pallek chujowo sie leczy dotego ma tyle hp ze leci na pierwszego lepszego heda wiec stfu


    @
    to znizcie hity eka

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Miasto
    Sieniawa/Jarosław
    Posty
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zoltan Zobacz post
    Widze ze niektorzy maja problem czytania ze zrozumieniem. Otoz knight nie dostaje 20HP wiecej na level tylko 20hp na level czyli wzroslo to o 5. Co za tym idzie postac z 200 levelem (knight) ma: (200-12)*20+205 = okolo 4k HP a mial 3k hp.

    Teraz male info dla postaci magicznych. Byly dwie opcje albo zwiekszyc hp knighta albo obnizyc moc potow z mana, i tak zamiast 650MP byloby 400 a ze jest 80% profesji magicznych (Na oko) to wybralismy to pierwsze.
    Nie musze chyba mowic ze przy zmianie mocy GMP bylby taki placz i przeklenstwa ze ....
    no co ty... ja gram edem i bym nie płakał

    ale powinno być 18 a nie 20 ;/

  5. #25
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sempacz__ Zobacz post
    @harvester
    w chuju ma kazdy twoje pomysly zeby polepszyc rp, pal to najgorsza profesja tu czy na rl, pallek chujowo sie leczy dotego ma tyle hp ze leci na pierwszego lepszego heda wiec stfu


    @
    to znizcie hity eka
    Piszesz gorzej niż uczniak z podstawówki, słyszałeś o interpunkcji, składni zdania ? Nie wiem co twój komentarz ma oznaczać, ale jak czyta się taki zlepek pseudo słów to ręce opadają. Napisałem, patrzcie na wszystkie klasy a nie tylko na swoją postać, ty grasz magiczną, polepszyli knighta to już płaczesz, żeby go spowrotem osłabili, a jakieś argumenty ? Knight i palek byli słabi więc administracja miała dwa wyjścia - polepszyć obie te profy lub osłabić magiczne. Zresztą, nie będę tyrać dziecka co nawet nie potrafi poprawnie pisać w ojczystym języku, pozdro analfabeto.

    @edit Marek niżej
    Zgadzam się z tobą. Knight był do poprawienia, poprawili dużo, w trakcie jak będziecie grać wyjdzie czy jest ok. Ciesze się, że rozumiesz moje zdanie na temat pala, wybrano metode "dobijania do poziomu profesji magicznych" to teraz czas na palka.
    Spadam z forum i wracam do nauki bo egzaminy przede mną, pa.
    Ostatnio edytowane przez Harvester : 16-06-2010 o 21:53
    APO 7.6 Harvester Budor 1-825 147/140
    APO 8.4 Inis Mona 1-418 115/102

  6. #26
    Expert Marek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    452
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rozumiem Cię i nie mów , że patrzę tylko na swoją profesję bo gram rp ale jeśli obniżyli by hity u ms/ed i ilość dodawanej many za pomocą gmp odeszło by sporo osób i tym posunięciem Mortiis doprowadził by do upadku ots'a. Wątpię czy taki 300-400lv ed/ms grałby jakby miał walić hity mniejsze i expić 2x wolniej.

    Wydaję mi się , że ek nie jest teraz i tak czołgiem - bardzo poprawiła się sytuacja w blokowaniu ek który ma więcej hp. Ja sam byłem już dziś pomocny w bloczeniu.A jeśli chodzi o leczenie ek to nawet mając 10k hp padnie od 3x po 300ed , gdyż nie wyleczy się z comba. Jeśli chodzi o palladyna fakt powinni podnieść siłę leczenia exury san , zlikwidować blokadę walenia na raz ass star + czar oraz podnieść nieco moc a-star. I myślę , że w tedy balans profesji można byłoby uznać za skończony i dość dobry

    Nie jestem egoistą - myślę o każdym ale to co napisałem wydaję mi się najbardziej rozsądne
    APO 8.42 - Sir Legend Knight
    APO 8.42 - RLX

    Honor, Bóg, rodzina trzyma, tak jak lina alpinisty, tak jak wszyscy za jednego, tak ja sam jeden za wszystkich !

  7. #27
    Zaawansowany Metaxa Kamil's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    W domu.
    Posty
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja Was kurw.a ludzie nie rozumiem...
    Pierw płaczecie, że ek słaby bo mało się leczy, ma mało hp, mało bije.
    Teraz zostały wprowadzone zmiany i znów płaczecie, że to nie pasuje i tamto.
    Jak się nie podoba OTS to zapraszam na inny. Nikt Was tutaj nie trzyma na siłę...

    Ogarnijcie się trochę i dajcie spokój Mortiisowi, Tygrysowi i innym. Oni mają inne sprawy na głowie niż tylko Wasz "loFFciany" balans profesji.

    Żeby Wam dogodzić to każdy musiałby mieć zrobiony balans z osobna dla siebie.
    Cieszcie się z tego co macie bo mogliście gówno dostać. Mortiis interesuje się serwerem i stara się żeby utrzymać graczy a Wy dalej go nękacie, że nic nie robi albo, że robi wszystko źle.

    @topic
    Mortiis, widzę, że ostatnio zaczyna się coś dziać na tym 8.42. Staraj się dalej, reklamuj gdzie tylko się da. Rób jakieś eventy, konkursy, nie koniecznie na itemy/kasę ale kilka dni pacc'a lub coś w tym stylu.

    Czekamy na dalsze zmiany

    Pozdrawiam,
    Bashoo.

    @down
    Mówię, że Ci ludzie to się jacyś pojebani zrobili. Co chwile płaczą...
    Niech się cieszą z tego co mają
    Ostatnio edytowane przez Metaxa Kamil : 16-06-2010 o 22:09
    "Ave PDG mufloń albo giń synu,
    Pozdrowienia ślę dla wszystkich moich kuzynów"

    OLD METAXA ; )


  8. #28
    Zaawansowany Dyziek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Platinum
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja juz nie wiem czego wy chcecie.. :/ Nic wam nie pasuje nigdy.

  9. #29
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zmiana jest ok..MImo iz osobiscie gram ED.
    Teraz przyszedl czas na polepszenie palka,bo zeby taki Iniś na 430 lvlu sie skladal od 4 osob to przesada ostra ;o
    APO 8.42:
    Haizen 1-310 Inis Mona 415-431 APO 7.6:
    Senthorgos 1-604

  10. #30
    Wszechobecny!
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    /t
    Posty
    855
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przy takich hitach potworów 20hp na lvl to dobry pomysł, a różdżki powinny być dawno wprowadzone do skupu. Mam nadzieje, że będą w rozsądnych cenach ;P
    44943fe207611d5625258c1059d25ec8
    First Boonek aka Torus 3120-x

  11. #31
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harvester Zobacz post
    Piszesz gorzej niż uczniak z podstawówki, słyszałeś o interpunkcji, składni zdania ? Nie wiem co twój komentarz ma oznaczać, ale jak czyta się taki zlepek pseudo słów to ręce opadają. Napisałem, patrzcie na wszystkie klasy a nie tylko na swoją postać, ty grasz magiczną, polepszyli knighta to już płaczesz, żeby go spowrotem osłabili, a jakieś argumenty ? Knight i palek byli słabi więc administracja miała dwa wyjścia - polepszyć obie te profy lub osłabić magiczne. Zresztą, nie będę tyrać dziecka co nawet nie potrafi poprawnie pisać w ojczystym języku, pozdro analfabeto.

    @edit Marek niżej
    Zgadzam się z tobą. Knight był do poprawienia, poprawili dużo, w trakcie jak będziecie grać wyjdzie czy jest ok. Ciesze się, że rozumiesz moje zdanie na temat pala, wybrano metode "dobijania do poziomu profesji magicznych" to teraz czas na palka.
    Spadam z forum i wracam do nauki bo egzaminy przede mną, pa.
    to nie ja wygladam jak metal i nie mam glosu jak big brother takze wybacz, kretynie.


    @metaxakamil
    nie chodzi o to ze to ma cos zwiazanego z ortografia etc ale wkurwia mnie to ze wypomina ***** od stycznia tamtego roku ze maja poprawic paladyna no powiedz mi ze ciebie to nie wkurwia blagam, na miejscu mortiisa wyjebalbym harvestera na zbity pysk ban na ip i bb bo takie kutangi nie maja tu prawa bytu
    a co do jego autfitu to przeciez ciota jest. proste
    chuj w moja ortografie pisze tutaj szybko nie staram sie o to by pisac pieknie i ladnie bo nie mam na to czasu a zreszta kazdy wie o co chodzi w moich postach tak czy tak hehs



    @harvester
    Sempacz małolacie, czemu mnie prowokujesz ? Schodzisz z tematu i zaniżasz poziom dyskusji ...

    Metaxa !
    "... jesteś moją metaxą całym sensem oraz pasją imaginacją która kusi mnie wciąż ..."
    hehe dobre to, na bibie ostatnio słyszałem
    idz dupe lizac dla metaxy przydupasie, bo tylko to umiesz a grac zero tylko expic jezus
    malolat to osoba ponizej 13 lat po pierwsze a po drugie to nie ja spedzilem cale zycie przy ksiazkach i wypisywaniu postow ze trzeba polepszyc paladyna to ze masz 20 iles tam lat to nie znaczy ze mozesz mowic do mnie malolacie bo jestes gnojem tylko
    hehe dobre to, na bibie ostatnio słyszałem
    biba chhahah nie wiem co ty rozumiesz w znaczeniu biba ty ulungu ale chodzi ci chyba o spotkanie rodzinne heheuheuhehe hahh z ciociami siedzisz przy muzyce i jesz ciastka jezus

    dzienks



    @

    hahaahh nie odpowiadasz na zaczepki bo mowie cała prawde człowieniu, nie bede mowil ile mam lat bo chyba kazdy to wie w sumie mam swiadomosc tego ze w wieku 23 lat nie bede grał dalej w tibie jak ty to robisz, a moze pokazac twoja fotke? tam jest wiecej pryszczy niz sobie wyobrazasz hehhuehhhehehheheh get a life
    Ostatnio edytowane przez Sempacz__ : 17-06-2010 o 00:14

  12. #32
    Gaduła Dandalf's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    moim zdaniem 18 w zupełności by wystarczyło. troche przesada wg. mnie.
    Śmiejecie się ze mnie bo jestem inny, a ja śmieje się z was bo wszyscy jesteście tacy sami.
    White Fat Rasta Life \/ (click)

    <

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Miasto
    Sieniawa/Jarosław
    Posty
    322
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dyziek Zobacz post
    Ja juz nie wiem czego wy chcecie.. :/ Nic wam nie pasuje nigdy.
    paswoalo by gsybys zrobil jakies respy ala pentagram ale zeby było po 4-5 demcow na klatę.. i wejście kosztowało 100cc

  14. #34
    Zaawansowany Metaxa Kamil's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    W domu.
    Posty
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sempacz__ Zobacz post
    to nie ja wygladam jak metal i nie mam glosu jak big brother takze wybacz, kretynie.
    Co ma wygląd i głos do inteligencji, ortografii i składni ?
    Chyba nic więc Sempacz no ogar
    "Ave PDG mufloń albo giń synu,
    Pozdrowienia ślę dla wszystkich moich kuzynów"

    OLD METAXA ; )


  15. #35
    Łowca postów Harvester's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    249
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sempacz__ Zobacz post
    to nie ja wygladam jak metal i nie mam glosu jak big brother takze wybacz, kretynie.
    Sempacz małolacie, czemu mnie prowokujesz ? Schodzisz z tematu i zaniżasz poziom dyskusji ...

    Metaxa !
    "... jesteś moją metaxą całym sensem oraz pasją imaginacją która kusi mnie wciąż ..."
    hehe dobre to, na bibie ostatnio słyszałem

    @Edit Sempacz
    I znowu ten twój niekontrolowany stek wyrazów, bez ładu i składu, aż żal patrzeć jak się męczysz myśląc. A ile masz lat małolacie, że się tak obużyłes ? Idz dalej chodować te wielkie pryszcze co miałeś, co, może już nie masz ? Nie odpowiadam więcej na twoje idiotyczne zaczepki.
    Ostatnio edytowane przez Harvester : 17-06-2010 o 00:12
    APO 7.6 Harvester Budor 1-825 147/140
    APO 8.4 Inis Mona 1-418 115/102

  16. #36
    Bywalec
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Puławy
    Posty
    388
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wam to ***** nie dogodzi -.- Doceńcie to ,że serwer jest już stary (8.42) , a ekipa bardzo stara się przyciągnąc nowych graczy . Ważne ,że coś się dzieje , z czasem będzie dobrze , a knightom przydało się to 5hp więcej .
    Benon Druid 1-? [426]
    Malloy 1-? [76]
    Benon 1-680
    Benonek 1-763
    Benol 1-106

  17. #37
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Loughboro'
    Posty
    209
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sempacz__ Zobacz post
    to nie ja wygladam jak metal i nie mam glosu jak big brother takze wybacz, kretynie.


    @metaxakamil
    nie chodzi o to ze to ma cos zwiazanego z ortografia etc ale wkurwia mnie to ze wypomina ***** od stycznia tamtego roku ze maja poprawic paladyna no powiedz mi ze ciebie to nie wkurwia blagam, na miejscu mortiisa wyjebalbym harvestera na zbity pysk ban na ip i bb bo takie kutangi nie maja tu prawa bytu
    a co do jego autfitu to przeciez ciota jest. proste
    chuj w moja ortografie pisze tutaj szybko nie staram sie o to by pisac pieknie i ladnie bo nie mam na to czasu a zreszta kazdy wie o co chodzi w moich postach tak czy tak hehs



    @harvester

    idz dupe lizac dla metaxy przydupasie, bo tylko to umiesz a grac zero tylko expic jezus
    malolat to osoba ponizej 13 lat po pierwsze a po drugie to nie ja spedzilem cale zycie przy ksiazkach i wypisywaniu postow ze trzeba polepszyc paladyna to ze masz 20 iles tam lat to nie znaczy ze mozesz mowic do mnie malolacie bo jestes gnojem tylko

    biba chhahah nie wiem co ty rozumiesz w znaczeniu biba ty ulungu ale chodzi ci chyba o spotkanie rodzinne heheuheuhehe hahh z ciociami siedzisz przy muzyce i jesz ciastka jezus

    dzienks



    @

    hahaahh nie odpowiadasz na zaczepki bo mowie cała prawde człowieniu, nie bede mowil ile mam lat bo chyba kazdy to wie w sumie mam swiadomosc tego ze w wieku 23 lat nie bede grał dalej w tibie jak ty to robisz, a moze pokazac twoja fotke? tam jest wiecej pryszczy niz sobie wyobrazasz hehhuehhhehehheheh get a life
    mowiac szczerze, twoje posty mnie rozpierdalaja na plerki xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    #
    no fajnie, ze sie cos na 8.42 dzieje, ale kazdemu sie nie dogodzi

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobrze że na 8.42 coś się dzieje.

    @Sturnusek.
    No cóż niech nabija dalej, w końcu nabije bana.

  19. #39
    Expert Zezikan's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Miasto
    Bielsk Podlaski
    Posty
    453
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    i tak źle i tak źle połowa to dzieci po 12 lat którzy nie rozumiąco to balans postaci :P

    tak trzymać teraz coś z rp bo ed i ms jest spoko i ek tylko rp nie;/
    Nie gram :P

  20. #40
    #top #moderator #2014 #2015 KaZeK's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Brzeszcze
    Posty
    1 247
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Większość up, możecie konwersować na pw?

    #top
    Zmiany, zmiany ciągle zmiany, bardzo dobrze!
    Zobaczymy ile jeszcze będą narzekać że nic nie robicie (:
    [Kmq] 1-1505
    [Bart] 2927 - 2939 | 2983 - 3021
    [Zarexoholik] 3108 - 3134
    [Tru] 1 - 2618

    z przerwami


Podobne wątki

  1. Zmiany na ots apo 7.6
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 128
    Ostatni Post / Autor: 12-03-2010, 18:16
  2. Ma?e zmiany 8.41
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni Post / Autor: 27-04-2009, 22:34
  3. All Zmiany.
    By Webmaster in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 30-08-2008, 15:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •