User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Wyrównać pvp dodając 1hp/lvl ms/ed?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    72 72.73%
  • Nie.

    27 27.27%
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 41 do 60 z 94

Wątek: Walka ms/ed vs rp.

  1. #41
    VIP Precision's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    890
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up

    Fajne walki były z Tobą.

    @topic

    Trzeba coś z tym zrobić.. Biberek ma mnie na 2x bolt + 2x erexy. Tzn bolt -7k, czar -9k. 7+7+9+9 = 32k hp, a ja mam tylko 27khp (sork), chyba coś tu nie gra? Fakt że trochę wyższy lvl, ale bez przesady! Walić 7-8k i więcej z bolta, gdzie ms/ed jakieś 3k z silverki?! To magiczna profka i wręcz musi bić więcej.

  2. #42
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szejk Zarex Zobacz post
    HAHAHHAHA! Faktycznie jest twoje zdjęcie na filmiku Kazka! (2:39) Sorry, ale jak ty piszesz coś o moim wyglądzie to spójrz wcześniej na siebie. Biceps masz grubości nadgarstka. Nom! Na siłownię w GTA : San Andreas chodziłeś? I pisałeś do mnie ofiaro, bo szukałeś kolegi. Tak samo było z tym jak się jarałeś MOJĄ OSOBĄ na skype! Zawsze potem mieliśmy z ciebie zbitę. Tyle w twoim temacie koksiarzu. xd
    Nom, fota z wakacji 2007 i się jarasz tym _/
    BTW, nigdy z toba nie gadałem na skype ;/

    Już srasz się iść solo?


    #
    Płaczesz teraz, że pall jes za silny. On jest taki sam od roku? Jak grałeś zarexem to wszystko było ok bo w końcu to był pall.. Teraz kupiłeś msa i jest źle. Ogarnij dzieciaku...


    #down
    Wtedy to ja nawet vity na hocie nie miałem _/ Tylko skopiowana i wciskałem cały czas ctrl + V
    Ostatnio edytowane przez Goatee : 31-07-2010 o 18:22
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  3. #43
    Mastah! Vivek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Podkarpacie
    Posty
    1 025
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Up
    serio ogarniasz : O
    http://www.youtube.com/watch?v=U1knk...eature=related

    @Top
    Od poczatku apo gram prawie samymi profesjami magicznymi i powiem szczerze: 'o dupe rozbić' :O gralem nimi tylko dlatego ze zajebiscie sie nimi expi (nie mowie ze sie nie pada). 1500 msem chwila nieuwagi i mozna sie wykurwic na 3 queenach, nie mowiac o wardach. Powiem tak: dodac hp, zwiekszyc sile silverki, zmniejszyc sile bolta, usunac uha z hota i moze cos z tego apo bedzie ;D

  4. #44
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1 492
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem jak to jest na wyzszych lvl ale 1300~ jest jeszcze jakies pvp miedzy tymi profami.

  5. #45
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po co to dodawac, jak i tak ms/ed beda zakladac zawsze energy ringa?Kiedys to pvp wygladalo normalnie, ale pozniej zaczeto uzywac energy ringow i jest lipa... Jak dla mnie to cale te dodawanie hp jest niepotrzebne... Mozna jedynie zwiekszyc o 2-3% sile ue i o 5% sile silver wanda. To tyle ;c

  6. #46
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goatee Zobacz post
    Nom, fota z wakacji 2007 i się jarasz tym _/
    BTW, nigdy z toba nie gadałem na skype ;/

    Już srasz się iść solo?


    #
    Płaczesz teraz, że pall jes za silny. On jest taki sam od roku? Jak grałeś zarexem to wszystko było ok bo w końcu to był pall.. Teraz kupiłeś msa i jest źle. Ogarnij dzieciaku...
    Jak grałem Zarexoholikiem to otwarcie pisałem, że ms/ed na lvlu 300+ ode mnie nie miał ze mną szans... Więc nie ściemniaj. Dodam, że na skype też rozmawialiśmy. I chuj mnie obchodzi z jakiego roku fotka. Masz takie mięśnie, że nie powinienem z tobą pisać, bo mi dojebiesz w rl. : [

    #Topic

    Paladyn jest przesadzony. Zrobili postać Quory do 'testów', ale chyba te testy oblali, bo efektów nie widać już tyle czasu.

  7. #47
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja tam nie jestem do konca pewny. Grajac 800 msem spamowalem takie combo, ze 700 RP to musial spierdalac i only vita bo nie dawal rady sie wyleczyc. 100 lvli to nie jest wcale tak duzo to tylko 2.1k dla palka wiec nawet jakby mial rowny by musial uciekac zeby nie wszystkie ue w niego walily. 1hp/lvl moze byc, ale z sila czarow to nie przesadzajcie chyba ze zostala by zwiekszona vita palka.
    Jak wam nie pasuje kupcie inne profesje I skoro tak placzecie o te magiczne zobaczcie na pvp ek vs rp
    Cytat Napisał Szejk Zarex Zobacz post
    Biceps masz grubości nadgarstka. Nom! Na siłownię w GTA : San Andreas chodziłeś?
    Ty raczej do tych przypakowanych tez nie nalezysz XD
    Ostatnio edytowane przez Patryk1551 : 31-07-2010 o 18:06

  8. #48
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Joogi Zobacz post
    Po co to dodawac, jak i tak ms/ed beda zakladac zawsze energy ringa?Kiedys to pvp wygladalo normalnie, ale pozniej zaczeto uzywac energy ringow i jest lipa... Jak dla mnie to cale te dodawanie hp jest niepotrzebne... Mozna jedynie zwiekszyc o 2-3% sile ue i o 5% sile silver wanda. To tyle ;c
    o.o 2-3%? toz to chu. z wandem jeszcze lepiej : D ahah oslabic bolta u rp i maxa u eka starczy; ] u ms poprawic vite ... i dodac te 1hp /lvl -1mp/lvl dla magicznej .. wiesz czemu magiczne zakladaja ring ? bo na hp nie da sie stac ; > shhas elos

  9. #49
    Gaduła pixelmax95's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Będzin
    Posty
    142
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Aha. Ja jestem oczywiście na NIE. Czemu? Bo sorc/druid mają tacy być. Mało hp? Załóż ringa lub włącz utamke. Ale jak już macie tak płakać to zwiększyć tylko siłę wanda. Cze.

  10. #50
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Kutno.
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~Mari Zobacz post
    bzdury
    Spinasz to ty warkocze.

    Nie ogarniasz tej gry, do tego nie zdałeś do następnej klasy. Ciekawa sprawa koleżko. : o ! Spal gimbaze, może ci złość przejdzie.

    #Topic

    Ci co są na nie to ek/rp. Jak zwykle w każdym temacie o balansie profesji. : ]

  11. #51
    Expert Marek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    452
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem tak apo to system taki , że raz jedna profesja góruję a raz druga. Jakby zrobili to wszystko dla ms co piszecie w propozycjach to byłby płacz rp , że nie ma szans. Po prostu tutaj nie da się zrobić balansu. Nawet gdyby ekipa bardzo chciała to nie da się tego zrobić. Nawet gdyby było jak piszecie to i tak byłby płacz rp np. " nie mogę ubić ms!! a wcześniej ubijałem !! : ( "

    Jak dla mnie ms i tak jest kox. Widziałem pod dp 1600rp i 1700ms. Ms mu dwa hity i rp już w tarapatach. Ogólnie ten kto ogarnia ms jest dobry.

    Wy po prostu sami chcecie losowo górujące profesje.
    APO 8.42 - Sir Legend Knight
    APO 8.42 - RLX

    Honor, Bóg, rodzina trzyma, tak jak lina alpinisty, tak jak wszyscy za jednego, tak ja sam jeden za wszystkich !

  12. #52
    Bywalec Azbestowy v.62.0's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    meta/Białystok/Lublin
    Posty
    346
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cały czas mówicie o 1k+ lvlach, a zapominacie o tych 200~ Na mniejszych poziomach (zakładając, że nie ma między nimi wielkiej różnicy, a oboje gracze mają gówniane eq) to profesje magiczne są lepsze jeśli się preferuje spam.

  13. #53
    Średnio zaawansowany Namasi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przydałoby sie zwiekszyc sile s wanda i to hp dodac...
    Namasi 1-1410
    Abard 1500 - ...???

  14. #54
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azbestowy v.62.0 Zobacz post
    Cały czas mówicie o 1k+ lvlach, a zapominacie o tych 200~ Na mniejszych poziomach (zakładając, że nie ma między nimi wielkiej różnicy, a oboje gracze mają gówniane eq) to profesje magiczne są lepsze jeśli się preferuje spam.
    I co z tego skoro lv idzie w góre a nie w dól... Im wyzszy lv tym wieksza przewaga rp/ek nad ed/ms i o to głownie chodzi..

  15. #55
    Nowicjusz `Pietro.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    nohybamieszkamwmalymmiasteczku
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał "pixelmax95
    Aha. Ja jestem oczywiście na NIE. Czemu? Bo sorc/druid mają tacy być. Mało hp? Załóż ringa lub włącz utamke. Ale jak już macie tak płakać to zwiększyć tylko siłę wanda. Cze.

    Tak, włącz utamkę długo na niej ujedziesz. : 0
    Tylko ,że jak w pvp ms założy ringa to wyzywają od zer tylko ,że na normal hp ms nie ma szans w solówce / :


    Najlepsze rozwiązanie, dodać 1/2 hp na lvl, zwiększyć siłę wanda , obniżyć siłę e maxa , obniżyć siłę g bolta, usunąć hoty. I myślę ,że to wystarczy.

  16. #56
    Zaawansowany Mpa <3's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    99
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak. Zeby dodac 1hp/lvl ed/ms i lekko powiekszyc sile czarow albo wanda
    Cytat Napisał Zgredeq Zobacz post
    w takich działach a co do lota to powiększcie go max d0 5cc + czesz cze itemki typu softy, wh Itp ;P.
    gg : 2319527

  17. #57
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To może dodajmy ms/ed 30hp na lvl i vite za full hp? Wtedy zarex będzie zadowolony...


    *****, czy wy kiedyś ogarniecie, że tak ma być? Profesje magiczne z reguły mają mało hp i mało biją z wanda.. ew można podkręcić im leczenie ;s

  18. #58
    Uzależniony N-series's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    tam gdzie nie ma klamek
    Posty
    725
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    [QUOTE=TyruS aka Tyr'ek XD;726340]@KARELQ
    Nawet, gdyby miał 1,300+ lvl to by Cie składał, tak jak to inni robili, faktów nie zmienisz, nawet z full botami jestes zerem.
    Ciekawe kto?;/ taki 1.3k to brałem 2 naraz , fakt że na ringa ;d ale 2vs 1 ;/ 3 dobre morty i redy już , jeśli chodzi o rp a ms,ed na 2 lecieli , wiec wiesz

  19. #59
    .Vimpexx.
    Guest

    Domyślnie

    Jestem za dodaniem 1hp/mp ed/ms, są to najsłabsze profki na APO, mało kto je teraz wybiera przy zakładaniu postaci, każdy robi knight. =(

  20. #60
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ~Mari Zobacz post
    Usunąć hoty, obniżyć siłę exori maxa, obniżyć siłę uhów, obniżyć ekowi hp/lvl tak do 15/lvl

    Któraś profesja musi być zawsze najgorsza w tym przypadku jest ms/ed


    W tym co ty lubisz najbardziej - w dobijaniu kogoś


    Tyle ile trzeba będzie.


    Który jak zawsze bedzie olany i gitara xd

    #UraBuro

    lus : D
    Ty chyba śnisz, wtedy nikt nie będzie grał tą profesją, bo będzie słaba, a knight jest zawsze potęgą, a nie zerem jak MS/ED.

Podobne wątki

  1. walka
    By Sturnusek in forum Humor
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 06-03-2011, 18:59
  2. Najlepsza walka :D
    By Agipter1908 in forum Humor
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 13-06-2010, 11:43
  3. Walka Pudziana!
    By Euzebio. in forum Sport
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 22-05-2010, 04:58
  4. Walka ;]
    By Mohammed in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 15-11-2007, 15:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •