User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Wyrównać pvp dodając 1hp/lvl ms/ed?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    72 72.73%
  • Nie.

    27 27.27%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki 81 do 94 z 94

Wątek: Walka ms/ed vs rp.

  1. #81
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Miasto
    Kutno
    Posty
    10
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    74% osób chce zmian! Więc coś powinno być zmienione! Gra ms/ed w walce z rp/ek nie ma sensu, chyba, że ek/rp nie mają eq lub dopiero co kupili postacie.

    Cytat Napisał adrianeq :) Zobacz post
    2k lvlSorc/druid zlatuje od 2k lvl pala na 2 bolty i 2 maxy

    Chyba erexy ;] nie rozróżniasz czarów, a płaczesz na innych.
    exori MAX erex

  2. #82
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianeq :) Zobacz post
    2k lvlSorc/druid zlatuje od 2k lvl pala na 2 bolty i 2 maxy

    Chyba erexy ;] nie rozróżniasz czarów, a płaczesz na innych.

    NIE


    Erexy? Jest to Exori Max Erex ogarze. Więc nie do końca wiem co chciałeś osiągnąć tą wypowiedzią.

    Cytat Napisał .Xienus. Zobacz post
    w tibi ***** od zawsze pall miał największe combo ze wszystkich profesji i tak będzie zawsze...

    gdybyś pograł troszkę na rl to byś wiedział...
    Dojebałeś. Profesje magiczne mają najmniej hp ale powinny mieć największe combo. A z tą RL tibią to zły dział wybrałeś lub 4um.


    @TOPIC.
    Pvp ms/ed vs pallek nie istnieje. Po każdym hicie otrzymanym od pallka, obojętnie czy jest to bolt czy tez Max trzeba sie uleczyć, a więc kiedy go bić ?:O
    Ostatnio edytowane przez UraBura : 08-08-2010 o 16:53

  3. #83
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Tak! Bo MS ciężko się expi bo ma mało hp ;/ ED trochę lepiej ale nie wiele bo ma tak samo mało hp.

    @Down

    Dlatego napisałem, że troche lepiej
    Ostatnio edytowane przez Malff : 08-08-2010 o 17:19

  4. #84
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Malff Zobacz post
    Jestem na Tak! Bo MS ciężko się expi bo ma mało hp ;/ ED trochę lepiej ale nie wiele bo ma tak samo mało hp.
    ale ed ma lepsze leczenie ; O dodac 1hp odjac -2mp /lvl < poprawic leczenie ms'a! > hmm oslabic bolta i zmniejszyc sile exori max u knighta i bedzie git

  5. #85
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farrah Zobacz post
    ale ed ma lepsze leczenie ; O dodac 1hp odjac -2mp /lvl < poprawic leczenie ms'a! > hmm oslabic bolta i zmniejszyc sile exori max u knighta i bedzie git
    Zróbmy z MS/ED drugiego Pallka....


    Jest dobrze tak jak jest. Jak nie ogarniasz profy magicznej to kup RP/EK

  6. #86
    Łowca postów Flamaster's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    295
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kiedyś ludzie nie mieli takich problemów a teraz odpierdalacie cyrki... Zamiast wytykać każdemu co inny napisał w poście może sami byście coś zrobili i przestali płakać bo to jest już śmieszne, albo najlepiej zakończmy wszystkie spekulacje typu "trzeba ulepszyć magiczne profy!" bo co 2 temat ma właśnie taką tematykę. Administracja już chyba zauważyła, że jesteście zbulwersowani więc po prostu radzę czekać na czyny mortiego ;0

  7. #87
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Uhay Zobacz post
    Zróbmy z MS/ED drugiego Pallka.... Jest dobrze tak jak jest. Jak nie ogarniasz profy magicznej to kup RP/EK
    Żałosne. Nikt nie ogarnie ms/ed, bo te profesje nie mają szansy w walce z rp.

    Cytat Napisał Flamaster Zobacz post
    Kiedyś ludzie nie mieli takich problemów a teraz odpierdalacie cyrki... Zamiast wytykać każdemu co inny napisał w poście może sami byście coś zrobili i przestali płakać bo to jest już śmieszne, albo najlepiej zakończmy wszystkie spekulacje typu "trzeba ulepszyć magiczne profy!" bo co 2 temat ma właśnie taką tematykę. Administracja już chyba zauważyła, że jesteście zbulwersowani więc po prostu radzę czekać na czyny mortiego ;0
    To tylko twoje zdanie, a temat balansu ms/ed jest od dawna. Jednak nic nie dzieje się w tym kierunku.

    #Topic

    Trzeba dodać 1hp/lvl, zwiększyć siłę wanda.

  8. #88
    Średnio zaawansowany Faraon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Może jeszcze ***** od razu dodajcie 10hp / 20mp , jesteście tacy żałośni że to chuj . Zawsze jakaś postać musi być słabsza i lepsza nie można zrobić tak żeby wszystkie były równe ludzie .. -.- Możecie płakać i ***** robić 30 tematów na dzień i tak wam chuja dodadzą . Jest ok , trzeba było nie wybierać lub kupować jak większość tej profesji proste . Zamknijcie ten temat najlepiej bo jak widzę tych płaczących ' sorkuf i drutuf ' to aż mi się śmiać chce. Dodadzą wam te hp/mp i zwiększą siłę czarów/broni to znowu zacznie się płacz pallków , którzy będą twierdzić że nie mogą się wyleczyć od sorków czy druidów - bezsens-

    #edit
    +1hp / -1mp
    Ostatnio edytowane przez Faraon : 08-08-2010 o 21:46

  9. #89
    Zaawansowany Old Nix's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    115
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Faraon Zobacz post
    Może jeszcze ***** od razu dodajcie 10hp / 20mp , jesteście tacy żałośni że to chuj . Zawsze jakaś postać musi być słabsza i lepsza nie można zrobić tak żeby wszystkie były równe ludzie .. -.- Możecie płakać i ***** robić 30 tematów na dzień i tak wam chuja dodadzą . Jest ok , trzeba było nie wybierać lub kupować jak większość tej profesji proste . Zamknijcie ten temat najlepiej bo jak widzę tych płaczących ' sorkuf i drutuf ' to aż mi się śmiać chce. Dodadzą wam te hp/mp i zwiększą siłę czarów/broni to znowu zacznie się płacz pallków , którzy będą twierdzić że nie mogą się wyleczyć od sorków czy druidów - bezsens-
    Ty tu czegoś nie rozumiesz koleżko. Jak może RP walić większy combo niż MS?

    @Topic

    Powinni dodać hp ms/ed i zwiększyć siłę silver wanda, albo obniżyć siłę golden bota.

  10. #90
    Zaawansowany kolniaks's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Miasto
    Capital City
    Posty
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farrah Zobacz post
    ale ed ma lepsze leczenie ; O dodac 1hp odjac -2mp /lvl < poprawic leczenie ms'a! > hmm oslabic bolta i zmniejszyc sile exori max u knighta i bedzie git
    niby dlaczego kosztem +1hp, -2mp? o.0


    tak, niech ms/ed są najgorszymi postaciami, usuńmy je, po co one ? przecież pvp to tylko ek i rp bo oni "koksz0m i fogule" ...
    tyle krzyku by nie było, gdyby Mortiis czy ktokolwiek z administracji dał jakąś informacje na temat trwających prac ( o ile takie są ).

  11. #91
    Uzależniony N-series's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    tam gdzie nie ma klamek
    Posty
    725
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie chce wam nic mówić ale:
    ms i ed dużo dostali

    z 3 lata temu 2hp i teraz jeden
    rp dostaje 21hp za lvl a ms/ed13
    rp powinien mieć x2 więcej hp a ek x3 , w takim razie 26hp za lvl dajcie nam
    czary są mocniejsze...
    podstawa u magicznych profek jest full eq na arma! nie ma mając 2.3k rp nie ubijam 2150ms na 2 bolty i 2 maxy , więc co gadacie zostaje rezerwa aby uleczyć sie,macie energy ringa
    Lepiej popatrzcie na ek bo to już przesada jest jak 1.3k ek tańczy koło 2.3k lvla i nic nie można mu zrobić/
    Podsumowując , kup full eq?,chcesz więcej bić?golden ring?
    sarumar jak jebie mi spama to ledwo co się wyvituje , na energy ringu nie raz ubił mnie
    edzio ma 37k hp? i po dodaniu hp by miał prawie 40n/c



    a i ms i ed najszybciej się expi , ek potem na wardach , rp ma cieżko bo z boltem nigdzie prawie nie poexpisz a leczenie jest gorsze u ek i ma mniejszy zapas hp

  12. #92
    Średnio zaawansowany Coterson's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lubin
    Posty
    52
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    gram 1,3k ed i jakos nie narzekam zbytnio, jesli sie potrafi grac to mozna startowac nawet do 1,5k rp o.O mysle ze Boonek podzieli moje zdanie, bylbym za dodaniem kilku % do wanda, nic wiecej do poprawy w ed, wg mnie

  13. #93
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    188
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał N-series Zobacz post
    Nie chce wam nic mówić ale:
    ms i ed dużo dostali

    z 3 lata temu 2hp i teraz jeden
    rp dostaje 21hp za lvl a ms/ed13
    rp powinien mieć x2 więcej hp a ek x3 , w takim razie 26hp za lvl dajcie nam
    czary są mocniejsze...
    podstawa u magicznych profek jest full eq na arma! nie ma mając 2.3k rp nie ubijam 2150ms na 2 bolty i 2 maxy , więc co gadacie zostaje rezerwa aby uleczyć sie,macie energy ringa
    Lepiej popatrzcie na ek bo to już przesada jest jak 1.3k ek tańczy koło 2.3k lvla i nic nie można mu zrobić/
    Podsumowując , kup full eq?,chcesz więcej bić?golden ring?
    sarumar jak jebie mi spama to ledwo co się wyvituje , na energy ringu nie raz ubił mnie
    edzio ma 37k hp? i po dodaniu hp by miał prawie 40n/c



    a i ms i ed najszybciej się expi , ek potem na wardach , rp ma cieżko bo z boltem nigdzie prawie nie poexpisz a leczenie jest gorsze u ek i ma mniejszy zapas hp
    Jeżeli Rp powinien mieć 2x więcej hp a ek 3x to z hitami powinno być podobnie, nie prawdasz DiZaJnEr?

  14. #94
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    211
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zróbmy z MS/ED drugiego Pallka....


    Jest dobrze tak jak jest. Jak nie ogarniasz profy magicznej to kup RP/EK
    o curva to daj mi wanda na 2.5klvl za 9k ? : O

    Może jeszcze ***** od razu dodajcie 10hp / 20mp , jesteście tacy żałośni że to chuj . Zawsze jakaś postać musi być słabsza i lepsza nie można zrobić tak żeby wszystkie były równe ludzie .. -.- Możecie płakać i ***** robić 30 tematów na dzień i tak wam chuja dodadzą . Jest ok , trzeba było nie wybierać lub kupować jak większość tej profesji proste . Zamknijcie ten temat najlepiej bo jak widzę tych płaczących ' sorkuf i drutuf ' to aż mi się śmiać chce. Dodadzą wam te hp/mp i zwiększą siłę czarów/broni to znowu zacznie się płacz pallków , którzy będą twierdzić że nie mogą się wyleczyć od sorków czy druidów - bezsens-
    i co z tego jak bije swoim 2300lvl ms 2k pala to co jego 2 bolty musze sie leczyc : O zalosne 5k bije a ja 2.3 z wanda ? wandem nic mu nie robie ? a on mi boltem duzo ? : oo chyab nie grales profesja magiczna ;] vita nei zawsze mi daje 50% hp ? %%
    Nie chce wam nic mówić ale:
    ms i ed dużo dostali

    z 3 lata temu 2hp i teraz jeden
    rp dostaje 21hp za lvl a ms/ed13
    rp powinien mieć x2 więcej hp a ek x3 , w takim razie 26hp za lvl dajcie nam
    czary są mocniejsze...
    podstawa u magicznych profek jest full eq na arma! nie ma mając 2.3k rp nie ubijam 2150ms na 2 bolty i 2 maxy , więc co gadacie zostaje rezerwa aby uleczyć sie,macie energy ringa
    Lepiej popatrzcie na ek bo to już przesada jest jak 1.3k ek tańczy koło 2.3k lvla i nic nie można mu zrobić/
    Podsumowując , kup full eq?,chcesz więcej bić?golden ring?
    sarumar jak jebie mi spama to ledwo co się wyvituje , na energy ringu nie raz ubił mnie
    edzio ma 37k hp? i po dodaniu hp by miał prawie 40n/c



    a i ms i ed najszybciej się expi , ek potem na wardach , rp ma cieżko bo z boltem nigdzie prawie nie poexpisz a leczenie jest gorsze u ek i ma mniejszy zapas hp
    nie gadaj waski bo moge ci possac sarumarem , sam widziales dzisiaj i co z tego ze zaloze e ringa 4 maxy i nie mam many ;]

Podobne wątki

  1. walka
    By Sturnusek in forum Humor
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 06-03-2011, 18:59
  2. Najlepsza walka :D
    By Agipter1908 in forum Humor
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 13-06-2010, 11:43
  3. Walka Pudziana!
    By Euzebio. in forum Sport
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 22-05-2010, 04:58
  4. Walka ;]
    By Mohammed in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 15-11-2007, 15:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •