User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Wątek: Nie wiem co

  1. #1
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nie wiem co

    Elo. Mam problem nie wiem z czym. Robiłem formata i nagle mi się pod koniec zawiesił komp no to reset poszedł i od tej pory nie chce mi się pokazać obraz. Mam 2 kompy więc przełożyłem kartę graficzną z tego co nie działał do starszego co tam śmiga wszystko. No i obraz się pokazał włączył się do pulpitu, ale też z jakimiś laggami strasznymi i nie pokazało się nic była sama tapeta. Ta karta to GeForce 8400 GS i nie wiem jak dalej sprawdzać co się zjebało. Nie mam pewności, że to ta karta, bo ona ma jakiś dziwny kabelek dzielący się na 2 wejścia w tym jedno było podłączone do płyty głównej. Proszę o pomoc.
    Steam - ThoruPatryk

  2. #2
    Łowca postów Folgowsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dzieli się na 2 wejście bo raczej wiatraczek masz osobno do podłączenia , może to być wina płyty głównej . A komputer Ci się włącza ?
    Krążą pogłoski , że jestem Bosky Folgowsky _/

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Skoro instalacja została przerwana to musisz ją wznowić. Spróbuj od nowa przeinstalować system lub go naprawić.

  4. #4
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianeq :) Zobacz post
    Skoro instalacja została przerwana to musisz ją wznowić. Spróbuj od nowa przeinstalować system lub go naprawić.
    O Boże Jak mogę coś zrobić jak nie pokazuje się obraz.
    @topic
    Włożyłem starą kartę graficzną tam i też obraz nie działa. Nie wiem o co chodzi możliwe, że spierdoliła się płyta główna, ale nie rozumiem czemu tak po prostu jest i nagle nie działa xd
    @Folgowsky
    Normalnie pracuje tylko obrazu nie ma. Z tych 2 wejść mam podłączone jedno, a drugie nie wiem gdzie dać.
    Ostatnio edytowane przez Patryk1551 : 31-08-2010 o 00:31
    Steam - ThoruPatryk

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    442
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patryk1551 Zobacz post
    O Boże Jak mogę coś zrobić jak nie pokazuje się obraz.
    @topic
    Włożyłem starą kartę graficzną tam i też obraz nie działa. Nie wiem o co chodzi możliwe, że spierdoliła się płyta główna, ale nie rozumiem czemu tak po prostu jest i nagle nie działa xd
    @Folgowsky
    Normalnie pracuje tylko obrazu nie ma. Z tych 2 wejść mam podłączone jedno, a drugie nie wiem gdzie dać.
    Hmm Nie wiesz gdzie drugie dać? To po co wyjmowałeś w ogóle? Takie rzeczy jak masz słabą pamięć się zapisuje na karteczce... Podaj rodzaj płyty głownej i karty graficznej zaraz Ci pomoge ;d

  6. #6
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianeq :) Zobacz post
    Hmm Nie wiesz gdzie drugie dać? To po co wyjmowałeś w ogóle? Takie rzeczy jak masz słabą pamięć się zapisuje na karteczce... Podaj rodzaj płyty głownej i karty graficznej zaraz Ci pomoge ;d
    Nie wiem czy to coś da... Jak wkładałem starą kartę graf to ona powinna też śmigać, a obraz się nie pokazał. Karta to GeForce 8400GS PCI-E, a płyta głowna
    (tak jest napisane na kartonie) MB qATX I C2Q 775 PCIe VGA

    @OK Komp sie wlaczyl teraz jest problem z instalacja stera pod karte graf. Jak go nie ma to dziala komp elegancko a jak jest to sie nie moze wlaczyc. Pobralem stera ze strony nvidii... Ster pod neta tez pobralem dziala mi forum i ogolnie odpala stronki ale ciagle jest ten brak lub ograniczenie lacznosci no i na gg np nie wejde
    Ostatnio edytowane przez Patryk1551 : 31-08-2010 o 22:52
    Steam - ThoruPatryk

Podobne wątki

  1. C-zet - WIEM OCB (001)
    By Ryśku xD in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 30-05-2012, 22:31
  2. B.R.O - Wiem, Wiem, Wiem (Bonus Track)
    By Ryśku xD in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 25-02-2012, 14:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •