User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się propozycja?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak , jestem jak najbardziej za.

    21 70.00%
  • Tak , ale mam pewne zastrzeżenia

    5 16.67%
  • Nie , zupełnie nie potrzebne

    1 3.33%
  • Nie wiem , nie gram w CS'a

    3 10.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 29

Wątek: [PROpozycja] Turniej

  1. #1
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    52 ° 05 ' N ; 20 ° 45' E
    Posty
    465
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie [PROpozycja] Turniej

    Witam.
    Zauważyłem na forum jednego servera bardzo ciekawą propozycję która dotyczy turnieju. Do rzeczy.

    Administrator servera prowadził by zapisy na turniej . Drużyny liczyły by po 5 osób (ew. 5 + 1 rezerwowy jak któryś z graczy nie wejdzie) Kiedy zebrało by się założmy 6 drużyn admin ustawił by terminarz. Jak to by wyglądało w praktyce ? Przykład : drużyna A vs drużyna B. Drużyna A wybiera mape de_aztec , drużyna B de_dust2. Gracze grają 24 rundy na jednej mapie (12 w ct | 12 w tt ). Punktacja za mecze wyglądała by następująco 3 pkt-mecz wygrany , 1 pkt-remis , 0pkt-porażka. Gdyby drużyna się nie stawiła stosowało by się automatycznie walkowera a jak weszło by przykładowo 2 graczy z drużyny to decydowali by czy podejmują wyzwanie czy nie. Nagrodą dla wygranej drużyny mogłaby być kolorowa ranga na forum i flaga [b] na jakiś czas.

    Mogłem o czymś zapomnieć. Jeśli cokolwiek jest nie jasne to proszę śmiało pytać.

    # down
    Własnie , wiedziałem ze o czyms zapomniałem. Kolega niżej już co prawda to napisał ale napisze to jeszcze raz. W trakcie rozgrywania meczu na server byłoby założone hasło. :]

    #Mazgaj
    I to i to.

    #Flama

    Wtedy będzie znacznie mniej graczy. 50 % APO'wiczów to non steamowcy.

    #Bashiok
    I po co nabijasz posta jak propozycja przeszła ? Jak nie wiesz o co chodzi to się nie udzielaj .
    Ostatnio edytowane przez Huskar : 03-09-2010 o 17:57

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Z nienacka
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście jestem na tak, nie jest to ŻADEN kłopot. Co z serverm? A no Można by było przerobić ten mierny apo serv 1.6 (brak amxa + hasło no i oczywiście hltv) i rozgrywać tam mecze. Jednak naszym administratorom nie będzie się chciało tego robić więc to raczej nie wypali =/

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    1 245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co jest wazniejsze?

    Udoskonalac server tibi 7.6/8.42 czy robic jakis turniej, ktory w niczym nie jest potrzebny.

    Niechcaco zaznaczylem tak, ale jestem na nie.

  4. #4
    Wszechobecny! Patryk1551's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    812
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azonka Zobacz post
    Co jest wazniejsze?

    Udoskonalac server tibi 7.6/8.42 czy robic jakis turniej, ktory w niczym nie jest potrzebny.

    Niechcaco zaznaczylem tak, ale jestem na nie.
    Zrobili serwer cs to trzeba też coś na nim zrobić... APO to teraz nie tylko serwery tibijskie.
    @topic
    Jestem na tak. NS,czy Steam?
    Steam - ThoruPatryk

  5. #5
    Łowca postów Flamaster's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    295
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja jak wypali to chyba się zgłosze
    Tak!
    @up
    Proponuje, aby turniej był rozgrywany tylko na steamie

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    756
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    pogral bym i rozjechał chołote w drobny mak !!

    propsuje !

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jakby co, to z serverem nie będzie kłopotu. Jakby zebrało się dużo drużyn, można zrobić 4 grupy po 4 drużyny i z każdej grupy wychodziły by dwa teamy. Potem systemowo lub poprzez losowanie

  8. #8
    VIP Veto's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Katowice
    Posty
    1 022
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hm, właściwie - uważam to za dobry pomysł. Zagadam do Crayona, czy byłby chętny razem ze mną zorganizować takie coś. Wtedy założyłoby się podklejony temat w CS OGÓLNE, po czym zgłaszałyby się tam drużyny (post bez zgłoszenia drużyny, czyli 5 osób - warn). Oczywiście rozumiem, że na servie byłby w czasie sparingu Administrator + Hltv. Ostatnio na naszym forum jest duża moda na wszelakiego rodzaju mixy między sobą, idzie mi różnie. W takim konkursie z pewnością wziąłbym udział. Nagrody oczywiście trzeba ustalić, ale myślę, że ograniczą się do flagi + kolorowej rangi.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2010
    Miasto
    Bydgoszcz !
    Posty
    227
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na Tak,przydały by się turnieje na APO Cs bo jak wchodzę to stypa jakaś,by było jakieś rozkręcenie.

  10. #10
    Bywalec Μejger's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    332
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azonka Zobacz post
    Co jest wazniejsze?

    Udoskonalac server tibi 7.6/8.42 czy robic jakis turniej, ktory w niczym nie jest potrzebny.

    Niechcaco zaznaczylem tak, ale jestem na nie.
    Pragnę zaznaczyć, że serwer cs nijak ma się do serwerów tibii, bo w gruncie rzeczy odpowiadają za nie różne osoby i jest tylko kilka podmiotów wspólnych, czyli Scoop, Santatno etc.

    #topic
    Organizacja turnieju sprawą trudną nie jest, w 'Adminowskich pogaduszkach' padała ta propozycja chyba trzykrotnie i większość osób była oczywiście za organizacją jakiegoś eventu temu podobnemu. Najgorszą jednak rzeczą do zrobienia jest kwestia nagród, bo ufundowanie każdemu ze zwycięzców steama czy jakiejś innej wartościowszej nagrody już rzeczą do końca oczywistą nie jest, bo turniej jak rozumiem miałby być darmowy.

  11. #11
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak. Ogólnie fajna sprawa jakiś taki podobny turniej zorganizować. Mi to bez różnicy czy będzie to 2/2 czy 5/5, na pewno w każdym postaram się wziąć udział. Z serverem i hltv nie powinno być większego problemu, więc tylko czekać na jakieś osoby, które mogłyby to zorganizować i do dzieła : DD Jak coś to jestem chętny do pomocy. Jeżeli ten konkurs zakończy się powodzeniem to będzie można organizować kolejne rozgrywki.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sempacz odpalony frajer Zobacz post
    w sumie przydalby sie tez jakis antyczit bo teraz na steamie odpalic sie bez bana na vac nie jest trudno............................................ ...............................
    To jest raczej nierealne. No chyba że każdy by założył konto esl i wtedy by się odpalało AEQ. Jest to program, który robi w czasie meczu kilka przypadkowych screenów, które póżniej się wrzuca się na ftp esl. Jednak myśle, że to nie wejdzie w życie ponieważ byłoby zbyt duże zamieszanie

  13. #13
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam rozumieć, że Ty wszystko organizujesz, a APO jako 'sponsor' daje nagrody najlepszym? Bo jeśli tak, to jestem jak najbardziej za. jeśli wygląda to na tej zasadzie, że gracze sobie coś wymyślili, a my mamy to zrobić, przeorganizowywać co jakiś czas server, zakładać hasła, wyłączać pluginy, wgrywać configi to ja się na to nie piszę, a nie sądzę, żeby któryś z Head Adminów chciałby takiego obrotu sprawy.

    Cytat Napisał Veto Zobacz post
    Ostatnio na naszym forum jest duża moda na wszelakiego rodzaju mixy między sobą
    Dwa 'mixy' o niczym nie świadczą : D

  14. #14
    VIP Romus's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    708
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak najbardziej pomysl mi sie podoba i oczywiscie jestem na TAK

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Taa lecz sądze że wybieranie AZTEKA na mapę do mixu mija się z celem. INFERNO, NUKE, DUST2, TUSCAN no i ostatnio można trafić jak się gra ze szwabami mixy to katują DE_HELL bo niedługo będzie to oficjalna standardowa mapa grana na turniejach ..

    Na takie turnieje lepiej się gra MR15 bo wszystko może się obrócić jeszcze w 2 ćwiartce MR12 za krótkie..

    Nie ma sensu grać każdy z każdym lepiej wylosować koszyki, przyjąć system BO3 bo wiadomo że grać dwie mapy jest tak średnio lepiej zagrać do tego jedną neutralną.






    DO WSZYSTKIE BĘDZIE POTRZEBNY SERWER 14 SLOTOWY, 10graczy,2adminów, HLTV.

    Lepiej jak bedzie 2 adminów niż jeden bo wtedy będzie łatwiej pilnować regulaminu, który później się opracuje chodzi mi o coś tego typu żeby nie wbijać na textury nie używać bugów itp.

    Po co robić nagrody nie można pograć o jakieś złote gacie?...


    A lepsza nagrodą byłoby gdyby każda drużyna tzn tak: Każdy członek drużyny, który będzie grać jako wpisowe będzie musiał wysłać eske za 2zł (jest to też jakieś ubezpieczenie na fejkowe zapisy drużyn), zrobimy portfel na jakimś zabijaka albo pukawka i ta drużyna, która zwycięży wygra serwer 11 slotowy.
    Ostatnio edytowane przez All Eyez On Me : 31-08-2010 o 14:16

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Huskar Zobacz post
    Witam.
    Zauważyłem na forum jednego servera bardzo ciekawą propozycję która dotyczy turnieju. Do rzeczy.
    Przykład : drużyna A vs drużyna B. Drużyna A wybiera mape de_aztec , drużyna B de_dust2. Gracze grają 24 rundy na jednej mapie (12 w ct | 12 w tt ).
    mapa de_aztec = porażka

    Przy mr 12 gra się 2 mapy + ewentualna dogrywka, natomiast mr15 to jedna losowa mapa. Ogólnie pomysł mi się podoba, nie musi być nagród wystarczy zabawa.
    Ostatnio edytowane przez Unknown : 31-08-2010 o 18:57

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    1 245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Mam rozumieć, że Ty wszystko organizujesz, a APO jako 'sponsor' daje nagrody najlepszym? Bo jeśli tak, to jestem jak najbardziej za. jeśli wygląda to na tej zasadzie, że gracze sobie coś wymyślili, a my mamy to zrobić, przeorganizowywać co jakiś czas server, zakładać hasła, wyłączać pluginy, wgrywać configi to ja się na to nie piszę, a nie sądzę, żeby któryś z Head Adminów chciałby takiego obrotu sprawy.
    A Tobie jak zwykle sie nic nie chce.
    Czytam kolejny Twoj post o jakims turnieju w csa i zawsze mowisz, ze jak chce to niech sam zorganizuje, bo mi sie nie chce dupy ruszyc.

    Jestes adminem i zapewne wchodzisz rzadko jak wszyscy, wiec cos moglbys zrobic dla servera.

    Oczywiscie to jest kierowane do wszystkich admow.

  18. #18
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    52 ° 05 ' N ; 20 ° 45' E
    Posty
    465
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Unknown Zobacz post
    mapa de_aztec = porażka

    Przy mr 12 gra się 2 mapy + ewentualna dogrywka, natomiast mr15 to jedna losowa mapa. Ogólnie pomysł mi się podoba, nie musi być nagród wystarczy zabawa.
    Dla formalności podałem mape de_aztec jako przykład więc nie czepiać się. Dla zabawy również można zagrać jednak gdy będą jakiekolwiek nagrody to będzie większa rywalizacja.

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odpada. Chyba ze bylby to turniej jak wyzej oxidosis napisal. Druzyna zaklada esl robi sobie team 5on5 esl mr15 i zaklada sie mecz pomiedzy druzynami ktore zostaly wylosowane. Inaczej byloby to wielkie granie kto lepiej uzywa wh

  20. #20
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    8===D
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie pomysl bardzo dobry. Tyle ze troche roboty z ym bedzie .Nagrody nie sa zle bo bez nagord zapewne nikt by nie gral wiec tak jak to powiedziales ze jelezli beda nagrody bedzie wieksza rywalizacja i chec gry.

Podobne wątki

  1. Turniej
    By ReIzoN in forum Ogólne
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 08-06-2010, 14:18
  2. [Strona] [CS]Turniej
    By Seba Master Knight in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 20-03-2010, 13:11
  3. Turniej.
    By Holinex in forum Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 27-02-2010, 10:51
  4. Turniej PvP
    By Quiet v 2.0 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni Post / Autor: 21-02-2010, 00:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •