User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy podoba Ci się propozycja?

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak , jestem jak najbardziej za.

    21 70.00%
  • Tak , ale mam pewne zastrzeżenia

    5 16.67%
  • Nie , zupełnie nie potrzebne

    1 3.33%
  • Nie wiem , nie gram w CS'a

    3 10.00%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 29 z 29

Wątek: [PROpozycja] Turniej

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1 492
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trafny pomysł, aczkolwiek nie teraz , po wakacjach wracamy do szkoły każdy będzie zmulony, zmęczony.

  2. #22
    Łowca postów Diabolix's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Miasto
    nie powiem ;f
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azonka Zobacz post
    A Tobie jak zwykle sie nic nie chce.
    Czytam kolejny Twoj post o jakims turnieju w csa i zawsze mowisz, ze jak chce to niech sam zorganizuje, bo mi sie nie chce dupy ruszyc.

    Jestes adminem i zapewne wchodzisz rzadko jak wszyscy, wiec cos moglbys zrobic dla servera.

    Oczywiscie to jest kierowane do wszystkich admow.

    Oczywiście ty nic nie możesz też zrobić, za sponsorować serwera, nagród, swojego czasu. ja czytam twój kolejny post, w którym wszystko krytykujesz, jak wszyscy nic nie robią, jacy są leniwi.
    Może sam byś postawił serwer, adminował na turnieju, robił rozpiski? Sam tego nie zrobisz, to nie oczekuj, że ktokolwiek zrobi to, bo jest adminem. I co z tego, że jest adminem? to znaczy, że musi wszystko robić? On ma tylko pilnować serwera, nie robić jakieś turnieje.
    Skończ już krytykować wszystko i sam coś zrób.

    Pewnie nie wezmę udziału, pomysł chyba nie wypali, ale liczą się chęci.

  3. #23
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azonka Zobacz post
    A Tobie jak zwykle sie nic nie chce.
    Czytam kolejny Twoj post o jakims turnieju w csa i zawsze mowisz, ze jak chce to niech sam zorganizuje, bo mi sie nie chce dupy ruszyc.
    Weź nie pierdol. Podbijam słowa Diabolixa i informuję Cie - ja jako admin mam obowiązek pilnować porządku na serverze i ewentualnie skonfigurować/naprawić/dodać jakiś plugin, bo mam dostęp do servera FTP.

    Konkurs, który był w okresie wakacji był moją osobistą inicjatywą i nikt mi nie kazał tego robić. Sam męczyłem się nagabując kilka dni Santano, żeby zarzucił jakieś nagrody. Zgodził się, ale napisał, że więcej nie pomoże. Sam wszystko ogarnąłem, żeby ludzie mogli ze sobą trochę porywalizować. Zrobiłem to sam od siebie, a to nie był mój obowiązek.

    Gdyby jacyś admini mieli pilnować, czy przebieg turnieju przebiega uczciwie, to również byłaby ich osobista inicjatywa, bo nikt by im nie kazał poświęcać iluśtam minut, bo ludzie ze sobą grają. Najlepiej to:



    Spróbuj się kiedyś zaangażować w cokolwiek. Chociażby w ten turniej. Załatw server ventrilo, server cs, nagrody, zorganizuj terminarz, składy.

    Jeśli wychodzisz z propozycją najpierw zastanów się, czy sam byś jej nie zrobił. Jeśli nie, to się nie odzywaj i czekaj aż kogo innego olśni i będzie w stanie.

    To dotyczy również Huskara. Bardzo fajnie, że (tylko) wymyśliłeś Turniej, z nagrodami i pewnym zarysem jakby to miało wyglądać praktycznie. Ale czy sam byłbyś w stanie to zorganizować?

    @Huskar
    A myślisz, że ja miałem doświadczenie w organizowaniu konkursów? Do odważnych świat należy, więc warto spróbować. Jeśli popełnisz jakiś błąd - trudno, następnym razem będziesz wiedział i to doświadczenie się na pewno przyda. Takie zasłanianie się, bo 'nie mam pozycji, bo to, bo tamto' jest głupie. Po prostu boisz się napisać do Head Admina, powiedzieć, że masz taki pomysł, mógłbyś zorganizować i czy nie mógł by Ci pomóc w tym, tym i tamtym.

    @down
    Sempacz lol wczoraj sie miałeś po niego zgłosić już bo załatwiłem, ale nie zgłosiłeś sie to przepadł sry zal
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 31-08-2010 o 21:32

  4. #24
    VIP
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    52 ° 05 ' N ; 20 ° 45' E
    Posty
    465
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał ^Crayon Zobacz post
    Weź nie pierdol. Podbijam słowa Diabolixa i informuję Cie - ja jako admin mam obowiązek pilnować porządku na serverze i ewentualnie skonfigurować/naprawić/dodać jakiś plugin, bo mam dostęp do servera FTP.

    Konkurs, który był w okresie wakacji był moją osobistą inicjatywą i nikt mi nie kazał tego robić. Sam męczyłem się nagabując kilka dni Santano, żeby zarzucił jakieś nagrody. Zgodził się, ale napisał, że więcej nie pomoże. Sam wszystko ogarnąłem, żeby ludzie mogli ze sobą trochę porywalizować. Zrobiłem to sam od siebie, a to nie był mój obowiązek.

    Gdyby jacyś admini mieli pilnować, czy przebieg turnieju przebiega uczciwie, to również byłaby ich osobista inicjatywa, bo nikt by im nie kazał poświęcać iluśtam minut, bo ludzie ze sobą grają. Najlepiej to:



    Spróbuj się kiedyś zaangażować w cokolwiek. Chociażby w ten turniej. Załatw server ventrilo, server cs, nagrody, zorganizuj terminarz, składy.

    Jeśli wychodzisz z propozycją najpierw zastanów się, czy sam byś jej nie zrobił. Jeśli nie, to się nie odzywaj i czekaj aż kogo innego olśni i będzie w stanie.

    To dotyczy również Huskara. Bardzo fajnie, że (tylko) wymyśliłeś Turniej, z nagrodami i pewnym zarysem jakby to miało wyglądać praktycznie. Ale czy sam byłbyś w stanie to zorganizować?

    @down
    Sempacz lol wczoraj sie miałeś po niego zgłosić już bo załatwiłem, ale nie zgłosiłeś sie to przepadł sry zal
    Sam nie jestem w stanie tego zorganizować bo po pierwsze nie mam odpowiedniego stanowiska. Po drugie nie mam odpowiedniego doświadczenia , mógłbym coś odj!@#$%^. Po trzecie samemu ciężko każdemu takie coś zorganizować , tu potrzeba kilku sędziów.

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Krapkowice
    Posty
    1 128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak najbardziej. Gdyby to wypaliło.

    Graczom nie powinno to, tak bardzo przeszkadzać, ponieważ i tak gra zaledwie 10osób?;D

    ps. Za dużo grasz na bulecie xD

    Huskar, ale kto to zorganizuje?
    Jak już na pisał Crayon będzie bardzo ciężko

  6. #26
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo chętnie mógłbym pomóc w organizacji czegoś takiego, tylko musiałbym mieć uprawnienia do obsługi serwera ;d. Niestety mam za mało flag i nie mogę wszystkiego.

    Daaawno temu próbowałem zrobić podobny turniej, tylko nie wyszło nic specjalnego, bo wiele osób się nie stawiło:
    http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=51422

    Jeśli będziesz miał problemy z organizacją, pisz do mnie na pewno pomogę.

    Jestem jak najbardziej na TAK.

  7. #27
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    74
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak napisał Ktos II taka propozycja już była i to nawet nie jedna
    Tutaj masz link do mojego tematu sprzed pół roku

    Pozdrawiam,
    paucz?

  8. #28
    Uzależniony Mortalix's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Miasto
    Poznań
    Posty
    777
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O czym jeszcze ta dyskusja?
    Przecież Veto obecnie jest na etapie zbierania drużyn do turnieju...
    Skoro macie skład i chcecie grać to tylko się zgłaszać!

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja jestem za zeby sempacz mial admina i moderatora na forum a jutro ujrzymy napis 404 not found aghhahahahaha XDDDDDDDDDDD

    koles jakis ulung napisal ze wyslac eska za 2 zl i bedzie nagroda serwer 11 slotowy hmmm oki ! gz musk serwer 11 slotowy to ja mam 15 minut na czateri
    pomysl fajno ale jestem na to za dobry ahahhaha

Podobne wątki

  1. Turniej
    By ReIzoN in forum Ogólne
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 08-06-2010, 14:18
  2. [Strona] [CS]Turniej
    By Seba Master Knight in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 20-03-2010, 13:11
  3. Turniej.
    By Holinex in forum Ogólne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 27-02-2010, 10:51
  4. Turniej PvP
    By Quiet v 2.0 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni Post / Autor: 21-02-2010, 00:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •