User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem poniższej propozycji ?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    3 60.00%
  • Nie.

    2 40.00%
  • Nie mam zdania.

    0 0%
Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Wątek: Dzia? propozycje i opinie&krytyka - osoby zajmuj?ce si? tymi dzia?emi.

  1. #1
    One of Top Users 2009! Kapitan Alkohol.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Miasto
    Ryki
    Posty
    1 326
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Dział propozycje i opinie&krytyka - osoby zajmujące się tymi działemi.

    Eloszka.

    Przeglądając dziś dział Opinie&krytyka zauważyłem że jest tam masa tematów, których tematyka ciągle się powtarza. Natomiast przeglądając dział propozycje zaobserwowałem iż wiele propozycji mają sporo głosów na tak, a nic się z nimi nie dzieje, lub też odwrotnie - większość ludzi jest na nie i ludzie nabijają tam tylko bezsensowne posty. Nasunął mi się pomysł co można by zrobić w kierunku tego aby wyżej wymienione sytuacje nie miały miejsca, bo jak wiadomo zaśmieca co tylko forum.
    Tak więc do rzeczy - proponuję wybrać ok 4-5 osób tzw Helperów (swoistych pomocników), którzy wypowiadali się na koniec tematu, wyjaśniali dlaczego go zamykają (to w opini i krytyce), a co do propozycji przeglądali by je i najlepsze wysyłali do Mortiisa, Tygrysa, Santano (mieli by do nich jakiś kontakt), a propozycje gdzie minimum 65% głosów jest przeciw zamykali by i tłumaczyli dlaczego to robią.
    Oczywiście wielu z Was napisze że są modkowie, cleanerzy i styknie - owszem, ale to forum liczy sobie 43 działy, a moderatorów jest 3 (z czego Techniks mało się udziela, ponieważ ma inne zajęcia - wnioskuje tak po jego galerii na nk ), 3 cleanerów ma forum wielotematyczne i CS APO, a mało kto ogarnia dwa wymienione w temacie działy, a administracja - nie oszukujmy się - rzadko kiedy zagląda do tych działów, być może przez syf panujący tam. Jeżeli administracja zgodziła by się na to sama do końca ustaliła by szczegóły takowych Helperów.

    Głosujcie

  2. #2
    Mistrz konkursów Marcelllo's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Lublin ;P
    Posty
    2 069
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niestety jestem na nie. Ja osobiście czasem się nudzę, ale KaZeK i Scoop ogarniają te działy Pytałem się o dział propozycje - dostałem odpowiedź negatywną gdyż są to działy tych dwóch moderatorów i Administratorów

    Więc dlatego to nie przejdzie :P

  3. #3
    Uzależniony Scoop's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    756
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie, jest to niepotrzebne, jeżeli chcecie Ja mogę pisać dlaczego jest zamykany/usuwany, z resztą nie ma sensu tworzyć kolejnej rangi na forum.

    #edit
    Propozycje - od dawna tak robię.
    Happy End : )

Podobne wątki

  1. Dzia? opinie/krytyka
    By xxxElteserxxx in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 12-02-2012, 16:29
  2. Dzia? Propozycje
    By Dark Pajdochleb in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni Post / Autor: 21-07-2009, 20:20

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •